Şimdi Ara

WDTV HD Video Oynatıcı video inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
30.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabit disk denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Western Digital, WDTV ile çoklu ortam oynatıcı pazarına da giriş yaptı. WDTV, Küçük boyutları ve HDMI çıkışına sahip olması yanı sıra MKV video formatı desteği ile de merak uyandırıyor.

Videoyu izleyemiyorsanız buraya tıklayınız.

alt="WDTV HD Video Oynatıcı video inceleme"

• Dolar biraz daha düşsün, almayı düşünüyorum.
  • çok geç yapılmış bi inceleme olmadı sizce... bi üst modeli çıkacaktı... :)
  • Aslında popcorn hour bu konuda en başarılı ve türkçe destekli ürün ama malesef ülkemize distribütör yoluyla gelmiyor...
  • Mesut Çevik ;
    Konuşma hızı ve anlatım gerçekten güzel bu izlediğim ilk video deil , birçok videoyu izliyorum ama bazen kendini çok kapıtırabiliyosun ve arada kelimeleri yutuyosun .
    Bu arada cihaz güzelmiş fiyatı nekadar acaba gerçi almayada niyetim yok ama meraktan
  • 250-300 tl arası satılıyor.hala turkce guncellemesi cıkmadı.
  • İnceleme için teşekkürler...
  • değişik bir ürün,bunu almak bluray oynatıcı almaktan daha mantıklı
  • Popcorn hour ülkemize geldi, site ismini hatırlamıyorum şu an ama divxplanette vardı ilgili konu. Gerçi ellerinde kalmadı galiba. Fİyatıda 450 civarıydı.
  • bu ürün için kdv indirimi geçerli mi??
  • Ya gerçekten şu lenovo reklamını kaldırın ya acayip gıcık bi reklam başka reklammı yok.. (haşlama beybi dont yu kıray mamys go in aftır backk ) :D:D
  • Birde video izllenmiyo reklamlardan sonra takıldı kaldı
  • eksikleri giderilmeden alınmaz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: chemucell

250-300 tl arası satılıyor.hala turkce guncellemesi cıkmadı.

Bir iki alt foruma bakarsanız şu anda türkçe güncellemenin çıktıgını görceksiniz
  • benim anlamadıgım şey burası sonuç olarak donanım üzerine ve teknolojik elektronik aletlerin daha cok konusuldugu türkiyenin en iyi sitesi peki neden böle tip ürünlerin incelemesi az yapılıyor daha cok yapılabilir son zamanlarda gördügüm video incelemelerde hep 1 kişiye yıkılmış ancak daha cok çeşitlilik olsa cok iyi olur ben böle düşünüyorum sonuçta donanimhaber üyesi olarak,herhangi bir eleştiri asla yoktur ancak aklıma bu takıldı ve belirtmek istedim saygılar inceleme içinde teşekkürler .
  • Video sanırım daha önce çekildi ama nisan başı itibariyle kısmen
    (sadece utf-8 kodlamalı altyazılara) 13 nisan itibariyle tamamen türkçe altyazı desteği vermeye başladı cihaz.
    1.02.04 firmware ile.
  • Mesut hocam eski ürün incelemelerinde daha canlı anlatım yapıyordunuz

Son çekilen videolar'da sıkkın ve yorgun bir haliniz var , saygılar...
  • Video herhalde en az 1 hafta once hazirlanmisti. Turkce karakter desteginin birkac gun once cikan yeni firmware ile tamamen geldigini ve video'nun da buyuk oranda bundan bahsettigi dusunulurse, oldukca talihsiz bir durum ortaya cikmis.
  • Bunun yerine bluray almak mantıklı ama MKV izlemek gibi bir niyetiniz yoksa...
  • Bizde aldık hem dükkana bir adet hemde satışa koyduk 2 adet var elimizde 260TL düşünen arkadaşlar görüşebilir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.