Şimdi Ara

Microsoft'dan oyunculara özel yeni fare; Sidewinder X3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Redmond merkezli dünya yazılım devi Microsoft'un donanım departmanı oyuncular için yeni bir fare duyurdu. Sidewinder serisi dahilinde hazırlanan X3 isimli yeni model, serinin diğer üyelerine göre daha uygun bir fiyat seviyesinden kullanıma sunulmaya hazırlanıyor. Lazer teknolojisini kullanan ve 2000DPI'lık sensör ile donatılan Sidewinder X3'ün hassasiyet ayarı 800DPI / 400 DPI seviyelerine çekilebiliyor.

Sidewinder X5 modeli göz önüne alındığında çok daha sade bir tasarıma sahip olan X3 üzerinde 8 adet buton bulunuyor. Kablolu tasarıma sahip olan ve PC ile USB arabirimi üzerinden bağlantı kurabilen Sidewinder X3, Intellimouse yazılımıyla geliyor ve bu uygulama aracılığı ile kullanıcılar butonları programlayabiliyor ayrıca makrolar da yaratabiliyorlar. Microsoft'un Mayıs ayında kullanıma sunmayı planladığı X3'ün yurt dışı satış fiyatı 40$ olarak belirlenmiş.

• çok kötü ya sidewinder mouseları bence fazla abartmasın microsoft
  • Bence de, çok daha ucuz olan A4 X-750 BF vs. bunlara göre çok daha kullanışlı.. Sadece isimden 10 $ koymuşlar zaten.
  • çok sade bir tasarım ama zaten uygun fiyat için yapılmış..
  • microsoft yhapamıyon işte klavye mouse, bırak kendini ve karizmanı zedeleme. logi varken sen 1 sınıf geriden gelirsin.
  • microsoft markası olduğundan tabi biraz pahalı ama ben böyle sade tasarımları daha çekici buluyorum,oyun faresi nasılsa diye ucube tasarımlara kaçmaya gerek yok
  • Daha uygun fiyata aynı kalite ürünler var bence bunu almak saflık olur.
  • En azından diğer Sidewinder mouselerından daha iyi olmuş.
  • mevcut piyasa bu ihtiyacı fazlası ile karşıyalabiliyor zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yokistant

En azından diğer Sidewinder mouselerından daha iyi olmuş.

düz sidewinder'ın tipi yeter bunu ezmeye
  • cıx güzel değil para etmez microsoft çekilsin bu işten :D
  • Bende bir sidewinder joystick var flight simulator'de harika ama mouse derseniz A4Tech den şaşmam.Tech
  • sidewinderin klavyesini kullanıyorum mükemmel, ama x5 mouse aldım elime büyük geldi iade ettim belki bu maouse daha ufak elime uyabi,lir, dur bakalım bi gelsin türkiyeye
  • Logitech varken bu mouse ne kadar tercih edilir bilmem ama denemeden yorum yapmamak lazım eski sidewinder dan çok daha iyi bir mouse değilse önçekilerle aynı kaderi paylaşmak zorunda kalaçakdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Master_Evil

quote:

Orjinalden alıntı: Yokistant

En azından diğer Sidewinder mouselerından daha iyi olmuş.

düz sidewinder'ın tipi yeter bunu ezmeye

Tip olarak söylememiştim ben. Sadelik ve küçüklük bakımından söyledim. Diğerleri bana kaba geliyor.
  • mic.. da bu pazarda bu sekılde kalmak tutunmak ıstıyor
    yıllardır cevrebırımlerı uretıyor
    logi.. den ıyı olmadıgı ıcın bırakıp gıdecek degıl bu pıyasayı
    en azından urunlerı rafları susluyor ısmı goruluyor
    bılmeyen bırı ısmınden dolayı satın alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 17 Nisan 2009; 8:00:34 >
  • Güzelmiş
  • ben pek beyenmedim
  • Denemek lazım güzel olabilir.
  • Kim ne derse desin bana gore Microsoft her zaman kaliteli ve saglam mouse'lar yapmistir. En son aldigim standart wireless optical mouse'i tam 7 yildir kullaniyorum ve hala fps oyunlarinda bile is goruyor. Bir alete cok ozellik katabilirsiniz ama kaliteyi her zaman yakalayamazsiniz. Bu adamlar isimlerinden daha cok urunlerinde kullandiklari malzemenin kalitesine gore bir maliyet cikartiyorlar. Sonucta kimse aptal degil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.