Şimdi Ara

- DonanımHaber Peugeot 407 Bilgi Ve Paylaşım Alanı - 10.YIL (Ana konu) (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.541
Cevap
27
Favori
309.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bluetooth için servisi aradım ayrı bir aparat takılcağını söylediler bana mantıklı gelmedi

çünkü tel düğmesi var ön panelde üsttede microfon var İzmirde bu işi yapabilecek bir yer önerebilirmisiniz
  • tel dugmesı ve mıc olması ıle baglantı kuramassın hocam.. menuye bastıgında senınkınde buyuk ıhtımal 4 ıkon cıkiyo ve baglantı kuramassın.. bluetooth olsa aracında menude 5 ıkon cıkar ve en sagdakınden herseyı ayarlarsın
  • menüde yok zaten youtube da izledim iphone la filan deneyip yapmışlardı tabi menüde bluetooth seçeneğini açarak

ama tel tuşu ve mikrofon var bu özelliğin olmaması garip geldi sorun yazılımsal+donanımsal gibi ben yazılımsal olarak çözülmesini beklemiyordum zaten
  • Arkadaşlar merhaba. Aracımdan kasislerden veya bozuk yollardan geçerken lokurtu ve gıcırtı sesleri geliyor ve beni rahatsız ediyordu. Ben amortisörlerden ve amortisör takozundan(rulman) şüphelendim fakat bugun yıkamacıya gittim ve tazyikli su ile aracın tekerlerinin arasına epeyi bi su tuttum aralardan bayağı çamur toprak felan çıktı ve çok ilginç bir şekilde araçtan şu an gıcırtılar gitti çok şaşırdım sevindim ama tep sebep sizce sebep bu muydu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEASKRiA

Arkadaşlar merhaba. Aracımdan kasislerden veya bozuk yollardan geçerken lokurtu ve gıcırtı sesleri geliyor ve beni rahatsız ediyordu. Ben amortisörlerden ve amortisör takozundan(rulman) şüphelendim fakat bugun yıkamacıya gittim ve tazyikli su ile aracın tekerlerinin arasına epeyi bi su tuttum aralardan bayağı çamur toprak felan çıktı ve çok ilginç bir şekilde araçtan şu an gıcırtılar gitti çok şaşırdım sevindim ama tep sebep sizce sebep bu muydu acaba?

Lokurtu sesleri normaldir, 407'de bu sesleri almayan pek kimse duymadım ama konfora ne kadar etkisi olur biraz göreceli tabi.
  • Chevrolet Cruze ile 407 kıyaslaması yapabilecek veya şu şu nedenlerle şunu tercih ederdim diyebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Chevrolet Cruze ile 407 kıyaslaması yapabilecek veya şu şu nedenlerle şunu tercih ederdim diyebilecek olan var mı?

Cruze her konuda 407 nin onunde diz coker tovbe ister

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinif farki
    Konfor
    Malzeme kalitesi
    Gorunus
    Performans ve yakit
    Tum bu konularda 407 daha ustun Cruze un tek artisi yeni model olmasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

Sinif farki
    Konfor
    Malzeme kalitesi
    Gorunus
    Performans ve yakit

Hocam 150.000 kmlerde ikinci elleri, bu sorun yaratır mı? İlk aracım olacak o nedenle tecrübesizim sorularım saçma gelebilir bu nedenle kusura bakmayın.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

Sinif farki
    Konfor
    Malzeme kalitesi
    Gorunus
    Performans ve yakit

Hocam 150.000 kmlerde ikinci elleri, bu sorun yaratır mı? İlk aracım olacak o nedenle tecrübesizim sorularım saçma gelebilir bu nedenle kusura bakmayın.

Saygılar

Peugeot grubunun motorlari saglamdir. 407 lerse yuruyen aksam biraz nazik gerisini guzel bir bir ekspertizle begendiginiz araci bulabilirsiniz diye dusunuyorum.

• 407 alırken ben de çok şüpheciydim ama 6 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım aksine bir çok özelliği artı oldu
    altı biraz alçak yolları çok kötü olan bir yerde yaşamıyorsan düşünme al
    150 000 km sorun olmaz ekspertiz raporuna bak tabi her araba gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemotek56

407 alırken ben de çok şüpheciydim ama 6 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım aksine bir çok özelliği artı oldu
    altı biraz alçak yolları çok kötü olan bir yerde yaşamıyorsan düşünme al
    150 000 km sorun olmaz ekspertiz raporuna bak tabi her araba gibi.

Aracınızda her hangi bir lokurtu sesi var mı kasislerden geçerken
  • kasislerde ses yok
  • quote:

kasislerde ses yok

@albati demekki herkeste yokmuş :)
  • BEASKRiA B kullanıcısına yanıt
    bende ses var 2007 145 binde
  • Bozuk yollardan geçerken ses oluyor. Lokurtu şeklinde. Bundan önce Megane vardı ondan alışık olduğum için yadırgamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEASKRiA

quote:

kasislerde ses yok

@albati demekki herkeste yokmuş :)

Duymadım dedim hacım.
    Duymuş olduk

• Bu lokurtu sesini çözeceğim arkadaşlar sonucu buradan yazarım demedi demeyin :)
  • Umutla bekliyoruz

• Arac çok güzel maşallah güle güle binin
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.