Şimdi Ara

Gigabyte bomba gibi bir ürünle optik pazarında: GO-M1600A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzakdoğu'nun dev üreticisi Gigabyte diğer rakipleri gibi ürün gamını geliştirmeye başladı ve XP eki taşıyan anakartları gibi tam teçhizatlı (daha ne eklenebilir ki . ) bir optik sürücü ile bu alana da girmiş oldu.

Bu Combo sürücü gerçekten ilginç zira diğer Combo'lar gibi 16X DVD-ROM / 48X CD-ROM kombinasyonun yanı sıra, sıra dışı bir biçimde oldukça kaliteli büyük bir VFD ekran, FM Stereo radyo, SRS WOW DSP ile 3D Ses ile güçlendirilmiş Bass ses, bilgisayar kapalıyken çalışma ve MP3 dinleyebilme, uzaktan kumanda ve 512kb önbellek gibi bugüne kadar bir sürücüde görmediğimiz özellikler barındırıyor.

Görünüş olarak daha çok araba müzik sistemlerini andıran ve büyük potansları (VU metrelerde bence çok hoş) ile oldukça şık cihaz optik pazarına yeni bir soluk getiriyor : ) 

Ürünle ilgili ayrıntılar Gigabyte'ın SARS yüzünden devreye soktuğu online Computex Showroom'unda..

Sayfanın Linki : http://computex.gigabyte.com.tw/main.shtml

• hernekadar gönderdiğin fotoğraf görülmüyorsa ben gigabyte'ın tüm ürünlerine kefilim.asla kalitesiz mal yapmazlar.
  • abi bu cihaz kaç yılda gelir bize 2-3 yılı bulurmu . . .Acayip bişi gibi gözüküyo ayrıca bilgisayar kapalıyken çalışabilmesi çok hoş . . .
  • harbiden çok ii bişi yaw, cd rw özelliği yok demı bunun , aman olmasın abıcım
    alet çok iyi ama all in one lardan çekinirim şahsen ben...
    faydalı bi eser
  • [jwdwn][bgdnc2] bence inanilmaz bir urun ozellikle kullanılan onpanel aydınlatması muhtesem
  • muhteşem bişi yaa !!!

geldiği dakikada alırım ben bunu !

acayip hoşuma gitti ... feciii gaza geldim !!

eline sağlık infoman ...
  • süper tebrikler gigabyte
  • ben gigabyte'ın yerinde olsam bunu antişoklu üretirdim. o zaman hem pc ye hem arabaya alırdım.
  • ufff bittim alete yafss, gelsede bu gariban ülkeye, bizde alsak bir an önce
  • fiyat ne civarda 150-200?
  • 200 olmaz yahu naaptin en fazla 100-110
  • hocam n'aapmış adamlar öyle ya... çok iyi, kesinlikle alınması icab eden bir şey.. Kapalıyken çalışması çok iyi. Hemen almalı ama nereden nasıl kaç para kaç taksit
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.