Şimdi Ara

Inno3D, GeForce GTX 275 Overclock modelini kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece Nvidia tabanlı ekran kartı hazırlayan üreticilerden Inno3D, resmi lansmanı geçtiğimiz günlerde yapılan GeForce GTX 275 modelinin hız aşırtmalı versiyonunu satışa sundu. GeForce GTX 275 Overclock olarak isimlendirilen yeni model, tahmin edebileceğiniz üzere fabrika çıkışı arttırılmış saat hızlarıyla geliyor. Tasarım ve kullanılan soğutucu anlamında standardın dışına çıkmayan kart, 55nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GT200b GPU'sundan güç alıyor.

Grafik işlem birimi 670MHz'de (standart modelde 633MHz), bellekleri ise 2350MHz'de (standart modelde 2268MHz) görev yapan ekran kartı 448-bit bellek veri yolu desteğine, 896MB GDDR3 bellek kapasitesine ve 240x paralel işlem birimine sahip. SLI ve Triple SLI kurulumlarına olanak tanıyan yeni model, PureVideo HD teknolojisi ile yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma yapabiliyor ayrıca CUDA, PhysX ve 3DVision teknolojilerine destek veriyor.

Inno3D'nin GeForce GTX 275 Overclock modeli mevcut bilgilere göre 250$ seviyesinin çok az üstü bir fiyatla yurt dışında kullanıma sunulacak.

• inno3d ülkemizde de genelde daha yumuşak bir fiyatlandırmaya sahip. bu seviye bir üründe zaten standart kalitenin varolduğu düşünüldüğünde, fiyat avantajına sahip ürün tercih edilir diye düşünüyorum.

saygılar..
  • %5 gpu, %4 ram olacak şekilde hız aşırtılmış, sonuçta sentetik benchmark testlerinde en fazla %5 artış olacaktır, oyunlarda ise farkedilmiyecektir bile. Referans tasarıma böyle ufak tefek değişiklikler yaparak daha pahalıya satmalarını bi türlü anlamıyorum. Bu tarz ürünler için fazladan harcanan her kuruşa yazık.

Ancak referans tasarımın dışına çıkmış, daha üst seviye bi soğutucuya sahip ve gpu'nun voltajı arttırılmış modeller ayrı tabi.
  • gtx 275 amp almaya gerek kalmayacak sanırım zaten kartlar oc ile piyasaya sürülmeye başladı.
  • oc lu kartlara asla para kaptırmam 20-30 lira fark olsa dahi
  • Güzel tasarıma sahip
  • OC Yİ KENDİSİ YAPANA BOŞ AMA YAPAMIYAN VEYA fabrika garantisi isteyenlere olur.
  • umarım resimdeki kabarcıklar uzerindeki çıkartmanın altında kalan hava kabarcıkları değildir. Böyle yapıştıracaksa hiç yapıştırmasınlar daha iyi
  • Ucuza özel soğutmalı marka/model olmadığı sürece. En azından referans soğutma fiyatına

En ucuz markanın referans soğutması alınması daha iyi bence. Hiç değilse ucuz

ASUS da, referans soğutmalı model çıkartıyor, Inno da. Ucuz olan tercih edilmeli

@husNUKE

O dediğin ''Jelatin''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 13 Nisan 2009; 22:18:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

umarım resimdeki kabarcıklar uzerindeki çıkartmanın altında kalan hava kabarcıkları değildir. Böyle yapıştıracaksa hiç yapıştırmasınlar daha iyi

hocam üstünde jelatinimsi koruyucu bir kılıf var, onun bıraktığı hava kabarcıkları sadece, paniğe gerek yok

Bence gayet kullanışlı olabilir, Inno3D düşük fiyatlarla odakta olan bir marka zaten. Bu modelin de tutacağını düşünüyorum...
  • bende inno3d nin 4ti serisi vardı yazın can çekişiyordu kart ama yine tık yoktu
  • katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

umarım resimdeki kabarcıklar uzerindeki çıkartmanın altında kalan hava kabarcıkları değildir. Böyle yapıştıracaksa hiç yapıştırmasınlar daha iyi
  • tasarımda oldukça başrılılar
  • Haber ve bilgi teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.