Şimdi Ara

Sadece 10$'a Nvidia teknolojisi satın alabilirsiniz! Peki ama nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
5.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grafik teknolojilerinde endüstrinin lider isimlerinden birisi olan Nvidia özellikle fanatiklerini sevindirecek yeni bir ürününü sanal mağazası üzerinden satışa sundu. Firma giriş seviyesi ekran kartları için hazırladığı G98 GPU'sunu kullanarak hazırladığı anahtarlık sanal mağazadaki yerini almış durumda. Arızalı GPU'lar kullanılarak hazırlanan anahtarlık için istenen bedel ise 9.99$ olarak belirlenmiş.

Özellikle firma fanatiklerinin ve teknoloji tutkunlarının ilgisi çekeceği düşünülen bu üründen kaç adet satılacağı belirtilmiş olmasa da şu an için stokta görünüyor. Bu arada yarıiletken firmaları arasında arızalı yongalardan anahtarlık hazırlamanın yaygın bir uygulama olduğunu da son bir not olarak ekleyelim.

Nvidia sanal mağazasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz!

• Bende başlığı görünce dedim noluyoruz :) eldeki çöpleri satmak için iyi bir yöntem :)
  • AMD böyle bir şey yapsa hemen alırdım :)
  • çok iyi yaa gerçekten!aynı zamanda çevreci de bi düşünce..
  • ahahaah.... ben de bir Pentium 133mhz'e ayni seyi yapmistim... arkadasima da bitane Cyrix yapmistik..

bu madde aslinda bir toz... icine mikro chip koyar, yuksek basinc ve yuksek isiya maruz birakirsan Plexiglass oluyor... icine koydugun sey de bu sekilde gozukuyor... sonra bunu cok ince su zimparalari ve ozel solisyonlarla(asit, nano elmas tozu) ile parlaklastiriyorsunuz... ahanda sonucta goruntu bu oluyor...

bu teknoloji ayni zamanda elektronik ve elektriksel aletlerin parcalarini mikroskop ve nanoskop ile incelemek icin kullaniliyor.. boylece kalite kotnrolden istediginiz gibi gecirebiliyorsunuz... bunlar heralde kalite kontrolden gecememisler... euehueeh...
  • akla bak ya,çöplükleri değerlendiriyorlar .ee yavur aklı :D :D işin şakası bi yana,güzel düşünce .okyanusum dedigi gibi amd de güzel birsey yapsa hiç düşünmeden alırım.yalnız bildigim kadarıyla işlemcilerin pinleri altın,heralde söküp gönderirler :D :D
  • güzel düşünmüşler
  • Türkiyeye de yollasalar alırdım ama malesef göndermiyorlar :\
  • Valla hocam bende alırdım yaa çok manyak bişi :)
  • bu g98 hangı kartın gpu su?

ekleme:
    " G98 - 800MHz çekirdek hızı - 32 stream işlemcisi - 256-bit bellek veri yolu / 512MB DDR3-1600MHz"

yanı 9600gt den sadece 32stream ıslemcı dusuk bır gpu,veya 8600gt nın core hızı artmıs ve 256 bıt olmus halı.ve fıyatı 9.9$
    bu gpu yu anahtarlık yapacagına ucuz yollu kart yapıp pıyasaya surse ıyı olmazmıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 13 Nisan 2009; 11:18:08 >
  • düşünce güzel olsada istenen rakam bence yüksek
  • pekde alacağımı düşünmem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

bu g98 hangı kartın gpu su?

ekleme:
    " G98 - 800MHz çekirdek hızı - 32 stream işlemcisi - 256-bit bellek veri yolu / 512MB DDR3-1600MHz"

yanı 9600gt den sadece 32stream ıslemcı dusuk bır gpu,veya 8600gt nın core hızı artmıs ve 256 bıt olmus halı.ve fıyatı 9.9$
    bu gpu yu anahtarlık yapacagına ucuz yollu kart yapıp pıyasaya surse ıyı olmazmıydı?

Çok haklısın, anahtarlığı napayım ben zaten anahtarlık niyetine USB bellek taşır olduk.
  • quote:

ekleme:

Habere konu olan gpulaırn bozuk olduğunu unuttunuz sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: diciotto
    quote:

ekleme:

Habere konu olan gpulaırn bozuk olduğunu unuttunuz sanırım

• Hocanın hesap Suyunun suyunun suyundan para kazanıyor adamlar. Helal olsun valla. Pazarlama bölümü iyi işliyor nvidiada.
  • Demek ki çipin maliyeti bu kadar. Karı varın siz hesaplayın
  • bu bozuk gpuya 10 usd vericeğine gidip 10 usd ye 4gb usb bellek alırım en azından bi işe yarar mantıklı olan da bu olur zaten
  • çipin maliyeti bu diyil malesef bu bitmiş ürünün satış fiyatı gpu+pilexi+zicir halka + işçilik =9,99 usd sizce gpu nekadar olabilir :))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: mdede80

Demek ki çipin maliyeti bu kadar. Karı varın siz hesaplayın

Ne alakası var ya, bozuk eşyaya fiyat biçmek ne kadar kolaymış !
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.