Şimdi Ara

Packard Bell, DOT serisi yeni netbook modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
10.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DOT M

Acer'dan sonra büyük ekranlı netbook hazırlayan isimlerden birisi de Packard Bell oldu. Acer çatısı altında çalışmalarına devam eden firma DOT serisi altında iki yeni netbook modeli duyurdu. Firmanın DOT S ve DOT M olarak isimlendirilen yeni netbook modelleri özellikle kaplamalı bilek dayama kısmı gibi tasarımsal detaylarıyla öne çıkmayı başarıyorlar. Yeni netbook'ların teknik özelliklerine baktığımızda DOT M modelinin 1366x768 çözünürlüğünü destekleyen 11.6" ekrana, DOT S modelinin ise 1024x600 çözünürlüğünü destekleyen 10.1" ekrana sahip olduğunu görüyoruz.

Ekran boyutunun yanı sıra iki model arasında kullanılan işlemciler açısından da farklılık bulunuyor zira DOT M modeline 1.33GHz, DOT S modeline ise 1.6GGHz'de çalışan Atom işlemcisi güç veriyor. 1GB sistem belleğine ve 160GB sabit diske sahip olan her iki sistem de WiFi ve Bluetooth gibi özelliklerin yanı sıra opsiyonel olarak 3G desteği ile geliyorlar. Çoklu kart okuyucusu, Dolby ses sistemi ve entegre internet kamerası gibi detaylara da sahip olan DOT serisi yeni netbooklara işletim sistemi olarak Windows XP eşlik ediyor.

Packard Bell'in yeni netbook modellerinden DOT S 299 Avro'dan başlayan Avrupa fiyatıyla satışa sunulurken, DOT M modelinin ay sonuna doğru 399 Avro'luk fiyatla kullanıma sunulması bekleniyor.

DOT S

• büyük ekran güzel oluyor ama eee pclere karşı gibi...
  • Görünüş : 10 / 10
  • DOT M güzelmiş

ben netbookların 9" lik 10" lik ekranlarını çok küçük buluyorum bu ideal olmuş gibi
  • arkadaşlar iş icabı netbook almayı dusunuyorum tam eeepc 1000h alacakken bunu ve samsung NC10 KA01TR gordum baktım ki forumda da konu baslıgı var buradan klasik soruyu sormak istiyorum. Hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 12 Mayıs 2009; 19:25:12 >
  • "PACKARD BELL NEBO DOTS TK/05 INTEL ATOM N280 1.66GHZ 1GB 160GB 10.1" modelini dün internetten aldım.
    Çok güzel bi ürün. Hafifliği , batarya süresi , taşınabilirliği ve kalitesi ile göz dolduruyor...
    ASUS eePC yerine tercih ettim.
    Gerçekten taşınabilir bi ürün istiyorsanız , alın derim...
  • martinhunter bu ürünün max belleği 2gb mi oluyor bi fikrin var mı? Ram anakarta dahilimi?
  • PACKARD BELL NEBO DOTM TK7001 INTEL ATOM Z520 1.33GHZ 1GB 160GB

Hepsibrdada satılıyr ama hiçbir yerde bu laptop hakkında bilgi bulamıyorum alıp kullanan varsa bize bilgi verebilir mi? Bir kaç resim flan sarjı ne kdr gdiyor ve benzeri seyler...
  • PACKARD BELL NEBO DOTS TK/05 INTEL ATOM N280 1.66GHZ 1GB 160GB 10.1" NETBOOK BİLGİSAYAR

ben hızlı aldan bu bilgisayarı aldım. 695 ytl 10 taksit
    n280 işlemci var.
    bilgisayarın olumsuz bir yanını göremedim.
    şarzı 5-6 saat gidiyo
    bu fiyata alınabilecek en iyi netbook bana göre
    kesinlikle tavsiye ederim.
  • linux yüklenebiliyor mu acaba? deneyen var mı?
  • Tasarımı güzele benziyor
  • packard bell netbook sahibiyim dün aldım soruları cevaplayabilirim...

595 e kadıköy den aldım 23 eylül tarihiyle.

Hepsi Buradada Fiyat 409,01 USD + KDV

KDV Dahil 655,97 TL
    Havale ile 629,73 TL

http://www.hepsiburada.com/packard-bell-nebo-dots-tk05-intel-atom-n280-1.66ghz-1gb-160gb-10.1-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=108495&productid=bd96099

Bluetoth haricinde herşey var,pilini yeni denedim 5 buçuk saat gidiyo ama yükleme falan yapıyodum birde ekranı full açık,parlak ekran bilginize

Samsung nc 10 la Dün İkisini Yanyana koydum bi düşündüm ve bunda karar kıldım ve doğru seçimi yapmışım. Gayet memnunum...

• ben dot serisinin 11.6 inç ekranlı olanından aldım.

genel olarak görünüşü, ağırlığı ve ekran büyüklüğü oldukça tatmin edici. pil ömrü (6hücreli) 6-6.5 saat civarında. bunların yanında makine ile 720p film izleyemiyorum. inanılmaz takılmalar oluyor.

forumda başka kullanan var ise onların da görüşlerini bekliyorum.
  • Bende Bi Video sitesinde İzlemeye Çalıştım evet donuyor ama program kullanmak lazım,bilen bulan varsa paylaşırsa seviniriz.

Alınabilecek en iyi netbookların arasında ilk 3 e kesin girer.Ekranın parlaklığını kısınca pil 7 saat falan gösteriyor.

mouse u çok tatlı :)
  • bende alcam bu tarz bişi. ARadım google'dan incelme buldm

http://www.pckoloji.com/dizustu-bilgisayarlar/11932-packard-bell-dots-dizustu-bilgisayar.html#post73056

bitane sizce alnr mı bu PC
  • Şunu söylim bi kere,şık bir cihaz diğerlerine göre tasarım olarak en güzel duran bu.Hepsini İnceledim bunda karar kıldım.

wireless iyi,pil iyi,performans iyi. bluetooth yok bi tek oda 5 tl ye saat pili kadar olanları piyasada mevcut onlardan alırsın.kart okuyucu var. ekran kartı en iyi netbook lardan 256 mb. içinde norton yüklü geliyor onu silersen eğer pc hızında önemli bir artış görürsün.

Orda Pek Bişey Yazmamışlar.
    Burdan Bak

http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-nebo-dotstk05-nebo-intel-atom-cpu-n280-1.66-1024mb-ddr2-160gb--10.1(1024-x-600)-cam--xph/productdetails.aspx?I_ID=38278

Benim aletin görüntüleri eylül sonlarında aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaput -- 3 Kasım 2009; 13:01:20 >

• Bu serinin dotm/a 11.6 " amd işlemci olanı var ati ekran kartlı alan kullanan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

Bu serinin dotm/a 11.6 " amd işlemci olanı var ati ekran kartlı alan kullanan varmı?

DOT serisinin 11.6" olan AMD işlemcili ve ATI ekran kartlı modeli yok diye biliyorum. Acaba DOT-MU-TK002 modelinden bahsediyor olabilir misiniz? Bu bilgisayar Intel Celeron ULV C743 işlemcili ve yeni nesil Intel 4500MHD ekran kartı kullanıyor.

Kullanan birilerinin yorumlarını ben de merak ediyorum...
  • var..sitesindende gorebilirsin,amd 1,2 işlemci var yurtdısı forumlarında kullanıcı yorunlarıda mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

var..sitesindende gorebilirsin,amd 1,2 işlemci var yurtdısı forumlarında kullanıcı yorunlarıda mevcut.

Evet, hatta birbirleri arasında fazlaca farkı olmayan 4 modeli varmış.

http://www.packardbell.co.uk/showroom/compare.html?rid=1831&pns=LU.BCC0X.007;LU.BCC0X.008;LU.BCC0X.010;LU.BCC0X.005

Ancak bunların Türkiye'de satışı olduğunu sanmıyorum. Yurtdışı forumlarda neler soyleniyor peki? Hani fazlaca bir beklentim olmasa da, merak işte...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.