Şimdi Ara

...:: Ford Connect Muhabbet Odası ::... (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.216
Cevap
15
Favori
1.471.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@ugurkamil, gördüğün gibi 6000 tane boş mesaj...

%90'ı Connect ile ilgili ve Connect sayfalarında. Daha ne kadar gidecek bakalım. Kadrü kıymet bilenler sağolsun...

---------

Maziden...

Bazıları (!) bu fotoğrafın önüne, kendi fotoğrafını elinde bir anahtarla koyarak, akılları sıra benden arabayı istiyorlardı. Kudreti büyük Allah'ım, elindeki arabadan da etti. Onlar kendilerini bilir.

...::  Ford Connect Muhabbet Odası  ::...

• vaay bilmezmiyim sadece ilk linkteki yeri kestiremedim kemalpaşa ve bozdag tarafları çok güzeldir çarşamba günü connectimle ordaydım yol yapım çalışmaları var connecti biraz hırpaladım saol mehmet abi
  • mehmet abi spile yolun düştü mü hiç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuningmaster52

mehmet abi spile yolun düştü mü hiç.

Çoook....

Buraya da çok fotoğraflarını koydum. Biraz önceki verdiğim linklerin birisinde de vardı hatta, "önde Turgutalp kasabası, arkada Manisa" diye bir fotoğraf olacak, onun gibi onlarca fotoğraf koydum buraya.

Ayrıca şu andaki bulunduğum sayfada, yukarda klavyeli adamın hemen altındaki fotoğraf da oraya ait. Altta sisler arasında Manisa var. Spil dağına çıkan varsa, fotoğrafın çekildiği yeri de bilir.

Ertuğrul kardeşim, sadece şimdiki değil, önceki mesajları karıştırırsan çok farklı şeyler bulacaksın. Yukardaki arama tuşundan bile aratsan bulabilirsin...
  • ama sen manisa tarafından çıkmışsın sanırım kemalpaşa tarafından çıkarsan bizim kapının önünden geçiyosundaSütçüler köyü bilirsin büyük ihtimal
  • quote:

ama sen manisa tarafından çıkmışsın sanırım kemalpaşa tarafından çıkarsan bizim kapının önünden geçiyosundaSütçüler köyü bilirsin büyük ihtimal

Biz kasaba diye biliriz orayı. Ben oradan da çok gittim, Manisa tarafından da.
  • yani kasaba gibi köy diyil ismi öle kalmış.yolun düşecegi zaman beklerim abim
  • quote:

yani kasaba gibi köy diyil ismi öle kalmış.yolun düşecegi zaman beklerim abim

Çok geçtim oralardan...

Fakat rahatsız olduğum bir şeyi de ileteyim; Sütçülerden Spil'e doğru giderken zeytin ağaçlarının arasından geçtikten sonra ikinci bir köye geliyoruz, o köye hatta önce sampa aşağı yapıp sonra sola dönerek tekrar yukarıya çıkıyoruz. Her şey güzel, bir tek orayı toprak yapmışlar, hala düzeltemediler oraya. Her kimse orayı yapacak olan, insanlar oradan pikniğe gidiyor, bir zahmet asfalt döküversinler artık oralara...

Hatırladın mı orayı?

• quote:

Orjinalden alıntı: jönavrupalı

sayın @akmenx çanakkale den izmir istikametine giderken ezine içinde yanlış hatırlamıyorsam 2.trafik ışıklarından ezine devlet hastanesi yoluna yani bayramiç istikametine dönüyorsunuz .ezine -bayramiç arası 25 km bayramiç in içine girince de meydana varmadan sola dönüyorsunuz zaten tabela lar var .buradan isimlerini çavuşlu ve üzümlü köylerinden geçerek evciler e geliyorsunuz. evciler i geçtikten sonra yolun etrafında elma ağaçlarından tutunda benim tanımadığım bir sürü agaçların arasından ayazma ya ulaşıyorsunuz .burada evciler köyü muhtarlığı adına 4.50 tl otopark ücreti alınmaktadır

dostum çok teşekkürler.
  • evet abicim yaa orası yukarı Sütçüler die geçiyo.orası kimin biliyomusnuz adnan polatın tren yolu olucak orası yük treni ege seramik yapıyo o yolu köylüden satın alındı oralar hep.yapabilecegimiz bişi yok ordan bende çok rahatsız oluyom.abi cidden yolun düşerse haber ver hatta yol üzerinde bi fırın var bilirsin yukarı çıkarken oranın altındaki işyeri bizim.beklerim
  • Kemalpaşa'dan Sütçüler köyü ya da kasabası...

Kemalpaşa'nın hemen üstünde evler var, oraya bir gün işim düşmüştü, makinenin zoom'uyla da sizin oraları bir görüntüleyeyim dedim.

• Evet tam orası işte hatta evimizi bile gördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

6000. mesaj olmuş hayırlısıyla...

%90'ı Connect ile ilgili ve Connect sayfalarında. Daha ne kadar gidecek bakalım. Kadrü kıymet bilenler sağolsun...

6000 gereksiz mesaj yazık günah mehmet abi senın yüzünden sürekli hata veriyor DH

Şaka bi yana nice 6000 mesajlara mehmet abi. ve daha güzel paylaşımlar bekliyorum senden

• quote:

evet abicim yaa orası yukarı Sütçüler diye geçiyor. Orasının kimin olduğunu biliyormusunuz Adnan Polat'ın tren yolu olacak orası. Yük treni geçecek. Ege seramik yapıyor o yolu, köylüden satın alındı oralar hep. Yapabilecegimiz bir şey yok, ordan ben de çok rahatsız oluyorum. Abi cidden yolun düşerse haber ver hatta yol üzerinde bi fırın var, bilirsin, yukarı çıkarken, oranın altındaki işyeri bizim. Beklerim

İki ay önce; okullar açıkken benim çocuklardan birisi, Spil dağındaki piknik yerlerine öğretmenleri ile birlikte gitmişti. Ben de kontrole gitmiştim, hani öğretmenlere güvenmiyoruz ya. En son o zaman geçmiştim Sütçüler'den. Yolun sonunda sağda küçük bir bakkal dükkanı var, giderken bir iki bisküvi falan almıştık oradan.

Ama geçen hafta da memleketim olan Salihli'den dönerken yine transit geçtim Sütçüler'den.

İnşallah geçerken uğramaya çalışırım...

• quote:

Orjinalden alıntı: ugurkamil

quote:

6000. mesaj olmuş hayırlısıyla...

6000 gereksiz mesaj yazık günah mehmet abi senın yüzünden sürekli hata veriyor DH

Şaka bi yana nice 6000 mesajlara mehmet abi. ve daha güzel paylaşımlar bekliyorum senden

Sen böyle "gereksiz" , "boş" diye gönlümü kır, sonra da "daha güzel paylaşımlar bekliyorum".

• bizim evin altındaki bakkal ertugrul dedinmi herkes gösterir demirci ertugrul
  • quote:

İşte size özel, ızgara mangal keyfi. İzmir'de daha farklı yerler var, ama burası gibisini İzmir'de ben bulamadım. Hem aile olarak gidilebilecek çok temiz ve nezih bir yer, hem de alkolsüz. İzmir'den sırf bunun için çok gelip gitmişimdir Manisa'ya...

Manisa'dan Balıkesir istikametine doğru devam ediyorsunuz.

Çok özledim bu yolu..

quote:

Terasta, siparişlerin hazırlanmasını beklerken, kenarda köşede bir yer buluyoruz. Aşağıdan hem bizim Connect'i hem de "Manisa-Bursa sürat yolu" nu gözlüyoruz.

Bu fotoğraf da benim için değil mi ?

• önümüzdeki hafta bende salihliden geçicem inş :D yolculuk kayseri
  • quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

Bu fotoğraf da benim için değil mi ?

Evet, tam isabet; aynen öyle. Çekerken de, buraya koyarken de size niyetlenmiştim.

Bir iki tane daha vardı, onlarda da titrek çıkmış, koymaktan utandım...

Bir dahaki sefere, daha net'ini yakalamaya çalışırım...
  • ben yatıyorum iyi geceler connect kardeşligi
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.