Şimdi Ara

ÜSKÜDAR ÇAMLICAYI İYİ BİLENLER [ACİL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR İKİ TANE ADRES TARİFİNE İHTİYACIM VAR;
    DAHA DOĞRUSU ÜSKÜDARDAN HANGİ OTOBÜSLERLE BU ADRESLERE GİDEBİLİRİM.

BİLENLER YARDIM EDERSE ÇOK MİNETTAR KALIRIM:

ADRES 1:

Bulgurlu Mah. Aydınoğlu Sok.
    34696 Çamlıca-Üsküdar

ADRES 2:

Philip Morris SA
    Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
    Küçükçamlıca-Üsküdar

• Yardım
  • 11 L
    bulgurlu otobüsüdür.

adresleri bilmiyorum bulgurluya gidince sorarsın. çok büyük bir mahalle değil bulgurlu.
  • üsküdardan 15 b ye bin seni philip morrisin orya götürürt o dediğin diyer yeri tam bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

ARKADAŞLAR İKİ TANE ADRES TARİFİNE İHTİYACIM VAR;

ADRES 1:

34696 Çamlıca-Üsküdar

ADRES 2:

Philip Morris SA
    Küçükçamlıca-Üsküdar

11-Ü Philip Morris'in tam önünden geçiyor, onu geçtikten 3-5 metre sonra durak var (11-ü otobüsü biraz seyrek geçer)

Diğer adreste arkadaşların dediği gibi 11-L'ye de binebilirsin, sanırım o tam Bulgurlu mahallesine gidiyor. Alternatif olarak 11-e 'yi falan da kullanabilirsin. Libadiye caddesi Shell ışıkların orda insen, Bulgurlu çok da büyük bir yer değil zaten

@Duck_And_Run

Verdiğin adresten emin misin ? Ordan sadece 11-ü geçiyor diye biliyorum. İş Bankası spor tesislerinin karşısında değil mi bu Philip Moris ? Acıbadem Hastanesi Genel müdürlüğün biraz yukarısında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 12 Nisan 2009; 23:34:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Duck_And_Run

üsküdardan 15 b ye bin seni philip morrisin orya götürürt o dediğin diyer yeri tam bilmiyorum

Cevap için teşekkürler.
    Üsküdar cami önünden mi kalkıyor bu 15B.
    Bir de tahmini ne kadar sürer bilgin varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: azizcinar

quote:

ADRES 1:

34696 Çamlıca-Üsküdar

ADRES 2:

Philip Morris SA
    Küçükçamlıca-Üsküdar

11-Ü Philip Morris'in tam önünden geçiyor, onu geçtikten 3-5 metre sonra durak var (11-ü otobüsü biraz seyrek geçer)

Diğer adreste arkadaşların dediği gibi 11-L'ye de binebilirsin, sanırım o tam Bulgurlu mahallesine gidiyor. Alternatif olarak 11-e 'yi falan da kullanabilirsin. Libadiye caddesi Shell ışıkların orda insen, Bulgurlu çok da büyük bir yer değil zaten

Çok teşekkürler açıklama için.
    Bu 11Ü nün philip morris yakınındaki durağının adını biliyormusun acaba?

• quote:

quote:

ADRES 1:

34696 Çamlıca-Üsküdar

ADRES 2:

Philip Morris SA
    Küçükçamlıca-Üsküdar

@Duck_And_Run

Verdiğin adresten emin misin ? Ordan sadece 11-ü geçiyor diye biliyorum. İş Bankası spor tesislerinin karşısında değil mi bu Philip Moris ? Acıbadem Hastanesi Genel müdürlüğün biraz yukarısında.

Evet.

ETİ binası yanı-İş Bankası Sosyal Tesisleri karşısı

demişler tarifte..

• quote:

quote:

üsküdardan 15 b ye bin seni philip morrisin orya götürürt o dediğin diyer yeri tam bilmiyorum

Cevap için teşekkürler.

Abicim ne 15-b si ya...

11-Ü Çoktandır Üsküdar'dan Acıbadem'e gitmiyorum, taşındığım için. Tam olarak nerden kalktığını bilemicem, Marmaray falan davasından çok değişti çünkü.Üsküdar'dan tahmini 10-15 dk. sürer en fazla( Üsküdar'da abartı trafikk yoksa, Capitol'ü geçtikten 2-3 dakika sonra ordasın.

• quote:

quote:

quote:

Cevap için teşekkürler.

Abicim ne 15-b si ya...

11-Ü Çoktandır Üsküdar'dan Acıbadem'e gitmiyorum, taşındığım için. Tam olarak nerden kalktığını bilemicem, Marmaray falan davasından çok değişti çünkü.Üsküdar'dan tahmini 10-15 dk. sürer en fazla( Üsküdar'da abartı trafikk yoksa, Capitol'ü geçtikten 2-3 dakika sonra ordasın.

Philip Morris tarifi tamam o zaman.
    11-Ü.
    Çok teşekkürler.

• @İlteriş Kutluk Kağan

Capitol'ü biliyor musun? Onu biliyorsan , Capitol'ü geçtikten sonra 1-2 tane ışıkları geçiyor otobüs, sonra köprünün altından geçiyor sağa doğru yukarı çıkıyor. Eğer karıştırmayıp köprüyü görürsen, sağ tarafa bak, köprüyü geçtikten sonraki 2. durakta inceksin( Gülhan Spor tesislerinde) dediğim gibi Köprüyü geçince Philip Moris'i görünce düğmeye bas, birazcık yukarda kalıyor durak Adını bilmiyorum
  • quote:

@İlteriş Kutluk Kağan

Capitol'ü biliyor musun? Onu biliyorsan , Capitol'ü geçtikten sonra 1-2 tane ışıkları geçiyor otobüs, sonra köprünün altından geçiyor sağa doğru yukarı çıkıyor. Eğer karıştırmayıp köprüyü görürsen, sağ tarafa bak, köprüyü geçtikten sonraki 2. durakta inceksin( Gülhan Spor tesislerinde) dediğim gibi Köprüyü geçince Philip Moris'i görünce düğmeye bas, birazcık yukarda kalıyor durak Adını bilmiyorum

Eyyvallla.
    Tarif süper oldu sağolasın.

• Rica ederim, yatmadan diğer adresi de net tarif etmeye çalışıyım.

Bulgurlu'da boğaziçi sitesine mi gideceksin ?
  • çamlıca nasıl güzel bır yer..bı kaç sene önce gezmek için ist gıtmıstık..aklımda kalan unutamadıgım tek yer..mazara süper..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.