Şimdi Ara

Kingston'dan HyperX serisi XMP teknolojili DDR3 SO-DIMM bellek kiti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde Intel'in Extreme Memory Profile teknolojisini destekleyen yüksek performanslı SO-DIMM bellek modüllerini duyuran OCZ'den sonra benzer bir açıklama da dünyanın en büyük bellek üreticilerinden birisi olan Kingston'dan geldi ve firma HyperX serisi dahilinde hazırladığı Extreme Memory Profile teknolojili SO-DIMM bellek kitini tanıttı.

HyperX serisine özgü özel bir soğutucu ile desteklenen 2GB'lık iki adet bellek modülünden oluşan 4GB'lık kit, 1.5v geriliminde çalışıyor ve 5-5-5-15 zamanlamalarıyla geliyor. 1066MHz'de görev yapan DDR3 bellek kiti, Intel'in en güncel mobil platformunu temel alan yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları hedef alırken, 212$'lık yurt dışı satış fiyatıyla kullanıma sunuluyor.

• EMP teknolojisi nedir?
  • 8gb lık kit çıkacak mı acaba

onları bekliyorum

internette haberleri yer alıyor ancak bir türlü biyasaya sunulmadı

tek modül 4 gb lık ramler
  • 3gb üstünü windows xp görmüyor.64 bit yüklemek gerekiyor 64 yükleyincede driver problemi çıkıyor şu driver problemlerini çözseler ilk önce...
  • vista 64 bite 6 gb gormeme ihtimali varmi bilen arkadaslara soruyorum core i 7 islemcisine ozel 6 gb lik 3 ocz rem gormuyor 4 gb olarak goruyor bendemi sorun var yoksa isletim sistemindemi
  • EMP teknolojisi sayesinde belleklerin zamanlamaları ve saat hızlarını ayarlamak daha kolay hale geliyor; özellikle deneyimli olmayan kullanıcılar için.
  • Driver problemi falan yok sallamayın
  • Driver probleminden ziyade 64bit OS desteklemeyen ürünler var, misal şu an kullandığın Airties WUS-300 Kablosuz Adaptörü 64bit sistemleri desteklemiyor, 64bitte bluetooth adaptörü olarak görüyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.