Şimdi Ara

Samsung dokunmatik kontrollü dijital kapı kilidini gösterdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kore merkezli lider teknoloji firmalarından Samsung, dokunmatik kontrollü yeni kapı kilidiyle dikkat çekiyor. Samsung iştiraklerinden birisi olan Seoul Commtech firması tarafından tanıtılan EZON SHS-1210 kod adlı yeni dijital kapı kilidi, dokunmatik kontrole olanak tanıyan teknik alt yapısı ve güncel Samsung telefonlarını anımsatan tasarımıyla ilgi uyandırmayı başarıyor.

Alüminyum alaşım kasaya sahip olan, 68.7 mm x 175.1 mm x 21.5 mm boyutlarındaki dijital kapı kilidinde, kullanıcıların kontrol butonuna basmalarıyla birlikte arka aydınlatma devreye girerek tuş takımı görünür oluyor. Dokunmatik sensöre sahip olan dijital kapı kilidi güvenlik önlemiyle de dikkat çekiyor zira kilidi tahrip etmek veya sökmek isteyenlere karşı 30.000 volt'a kadar elektrik şoku verilebiliyor. Yangın tespit özelliğine de sahip olan Samsung EZON SHS-1210, özellikle şirketlerin ilgisini çekebilir.

• ahha süper benim odaya alacam valla 30k volt ha iyimiş o kadar verebilecekmi hakkaten ...
  • benim bilgisayara da boyle bir guvenlik sistemi istiyorum, power butonu yerine şifre olsun, 5 kereden fazla yanlış şifre girince versin 30.000V :D
  • çocuklar 2 günde dağıtır bunu

bizim evlere gelmez
  • Ek olarak birde parmak izi okuma ilave edilebilir. Önce parmak izi okuyacak sonrada şifre girilecek. Yanlış girilirse verecek elektiriği :)
  • Samsung un yapmadığı birşey var mı?
  • Batarız. Elektrik faturası kabarır.Gelen gidene elektrik verirse bu :)
  • husNUKE, bios elverirse power butonunu devreden çıkarıpi kalvyeden parola ile bilgisayarı açabilirsiniz
  • Hırsıza kilit olmazmış... Şaka bir yana güzel bir icat. Gerçi elektrik vermesi haricinde benzerleri ufak çelik kasalarda bile uygulanmaya başlamıştı.
  • bu olmaz retina taraması yapandan olsun yetkisiz biri girmeye çalışırsa gözünü çıkarsın güzel olur değilmi :D
  • elektrik vermesi güzelde o zaman bagımlısı oluruz ama
  • her hasarda 3000v elektrik verse şiker batar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: loko

elektrik vermesi güzelde o zaman bagımlısı oluruz ama

12.000 aşağısı kurtarmıyor
  • Fiyatından hiç bahsedilmemiş.
  • ürünler ekleme özellikleri ile görücüye çıkıyorlar,
  • Retina taraması olmaz ben LENS kullanıyorum .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.