- x
ARKADAŞLAR BANA SAÇ KURUTMA MAKİNASI SESİ BULABİLİRMİSİNİZ?
18 Cevap8456 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

444 Mesaj
12 Nisan 2009; 3:32:28 

Arkadaşlar demin öğrendim ben kolikmişim 18 yaşında kolik artık delimi dersiniz bilemem ama bana fön makinası sesi bulabilirmisiniz ?

Geçip hayatın önüne;
Yüzüneyüzüne indireceksin...!

760 Mesaj
12 Nisan 2009; 3:36:47 

abartma istiorsan :D ama bulrsan banada haber wer :D

9064 Mesaj
12 Nisan 2009; 3:46:05 

quote:

Orjinalden alıntı: basbayraka

Arkadaşlar demin öğrendim ben kolikmişim 18 yaşında kolik artık delimi dersiniz bilemem ama bana fön makinası sesi bulabilirmisiniz ?

0

onun gücü bu diyarları aşar /Matrix system msi z87 gaming-i7 4770k-2x4 corsair pro 2133-silverstone 1000watt-Gtx 980 beni çağırıyor/
Alem Bakar Neo Akar

414 Mesaj
12 Nisan 2009; 3:50:13 

Kuaföre ses kaydı cihazı bırak

Karadeniz Teknik Üniversitesi
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (2011)

1348 Mesaj
12 Nisan 2009; 3:51:28 

http://www.sounddogs.com

hair dryer diye arat kaliteli versyonu için para vermen gerek ama

direk link hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasturk -- 12 Nisan 2009; 3:54:14 >

444 Mesaj
12 Nisan 2009; 3:55:22 

bunun beleşi yokmu ya

Geçip hayatın önüne;

444 Mesaj
12 Nisan 2009; 4:15:02 

arkadaşlar hastürk arkadaşım sayesinde buldum linki: http://www.sounddogs.com/extendedsearch.asp
şuan planım telefonuma atıp uyuya kalmak

Geçip hayatın önüne;

473 Mesaj
12 Nisan 2009; 4:55:28 

Manyak mısın sen?

Ilaçlarını al yat bence.

1134 Mesaj
23 Haziran 2009; 13:22:53 

Kolik ? Benim bildiğim kolik hastalığı bebeklerde görülen aşırı gazlı olma hastalığı değilmiydi ya ?

İnternetten Para Kazanmak İstiyor Fakat Bireysel bir İnternet Kullanıcısıysanız, goomass.com sitesine bir göz atın.

1 Mesaj
6 Mart 2010; 0:04:48 

alın size kendi oğlum için yaptığım fön sesi. içinden çıkan dosyaları cd ye yakın yeter.
Fön Sesi

1554 Mesaj
6 Mart 2010; 0:07:55 

quote:

Orijinalden alıntı: clooneyist

alın size kendi oğlum için yaptığım fön sesi. içinden çıkan dosyaları cd ye yakın yeter.
[link=http:/****.com/files/359463592/f__n_sesi.rar]Fön Sesi[/link]

Bu niye 97 megabyte

Çok garip bu arada saç kurutma makinası sesine hep hasta olmuşumdur deli olduğumu zannediyodum meğer yalnız değilmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇayLaK KRaL -- 6 Mart 2010; 0:09:38 >

261 Mesaj
6 Mart 2010; 0:22:06 

İnanmayacaksın ama aynı hastalık bende de var.Annem elektrikli süpürgeyi açsın acayip uykum geliyor.Olduğum yerde uyuyorum.

1554 Mesaj
6 Mart 2010; 0:25:39 

quote:

Orijinalden alıntı: DERİCİ.69

İnanmayacaksın ama aynı hastalık bende de var.Annem elektrikli süpürgeyi açsın acayip uykum geliyor.Olduğum yerde uyuyorum.

EVET! Aynen yaa hele eskiden daha şiddetliydi. Arkadaşın fön sesini indirdim ama pek beğenmedim bu fön sesini bizimki gibi olsa...

261 Mesaj
6 Mart 2010; 0:30:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

EVET! Aynen yaa hele eskiden daha şiddetliydi. Arkadaşın fön sesini indirdim ama pek beğenmedim bu fön sesini bizimki gibi olsa...

Ruh ikizim benim Gerçekten şaka bir yana aynı olay 12 yaşımdaki erkek kardeşimdede var.Bazen annem temizlik yaptığında rica ederdim hep ^anne az yavaş ol ^diye.

343 Mesaj
6 Mart 2010; 0:33:18 

quote:

Orijinalden alıntı: DERİCİ.69

Ruh ikizim benim Gerçekten şaka bir yana aynı olay 12 yaşımdaki erkek kardeşimdede var.Bazen annem temizlik yaptığında rica ederdim hep ^anne az yavaş ol ^diye.

aynı olay bendede var. nedeni ise anne karnındayken duyduğumuz bazı sesler kulağa saç kurutma makinesi veya elektrikli süpürgenin sesine benzer bir sesle geldiği içindi sanırım şimdi üşeniyorum araştırmaya birileri araştırırsa linki buraya koysun ...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Mart 2010; 0:33:27 

vuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oldu mu

261 Mesaj
6 Mart 2010; 0:51:05 

quote:

Orijinalden alıntı: bbaattuu

vuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oldu mu

Sanki ufak bir etki yaptı gibi

3859 Mesaj
6 Mart 2010; 1:01:04 

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

19 Mesaj
16 Nisan 2010; 12:03:53 

http://tinyurl.com/yyzky8u

tiny url. com

teknik olarak herhangi bir telif sorunu çıkaramaz ses zira kendi ürünümdür, loop a alırsanız aynı şey olacağından dolayı 10 dakika kadar tuttum.

ayrıca bu ses ile rahatlayanlar için bir teori vardır ki kendisi, anne karındaki seslerin yaklaşık bu şekilde duyulacağını ve bundan dolayı bu sesin rahatlama yarattığını söylerler, ki bu ses ile ana cenin pozisyonunu alınca rahatlayan kişilere de rastlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hedep -- 16 Nisan 2010; 12:08:52 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » ARKADAŞLAR BANA SAÇ KURUTMA MAKİNASI SESİ BULABİLİRMİSİNİZ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406