Şimdi Ara

Kart Puan ile Avantajlı TL yükleme kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalar kontor takas işlemi yapmıyorum artık malum kontor olayı bitti:)

Şimdi isteyen arkadaşlara cardfinans parapuan ve hsbc nakit puan ile
    20TL lik yükleme 15TL * 30TL lik yükleme 24TL * 50TL lik yükleme 39TL
    FIRSAT 30TL lik vodafone 8 adet için adet başı 20TL
    arkadaşalr bu fiyat sadece ilgili kartların puanları ile geçerlidir nakitde geçerli değildir kart bilgilerinizi benimle paylaşmadan işlem yapacaksınız ayrıntılar için mesaj atınız güven sorunu yaşıyorsanız ben önceden puanımı harcamam diyorsanız lütfen mesaj atmayınız her bir yükleme kartı için en fazla 10 adet satılacaktır siz kart puanınız ile bana 444lü hattan bilet alacaksınız malum cok seyahat ediyorum gerekiyor

Ayrıca 320 2.5 seagate/iomega/ xs,wd de sağlanabilir 85TL puan ile veriyorum toplam 7 adet var hsbc avans puan kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gittigider -- 28 Ağustos 2010; 15:25:14 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• _yusufaydin_ prodowns kalpakci ve Levent_42 adlı üyelerede kontor yüklenmiştir
    kalpakci (3 adet 150) Levent_42 (1 adet avea 100 + 1 adet 150turkcell)
    _yusufaydin_ (turkcell 150) (http://forum.donanimhaber.com/m_28158834/tm.htm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gittigider -- 24 Mayıs 2009; 16:32:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• cardfinans parapuan karşılığı turkcell kontör almıştım. Gerçekten çok güvenilir biri.
    gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leaxsis -- 14 Haziran 2009; 0:37:48 >
  • Çok güvenilir bir arkadaş. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • merhaba benim elimde yanlışlıkla alınmış telsim 150kontör var ben bunu awea ile değiştirmek istiyorum hiç bi yer yapmadı kontörun alındığı yerde telsim bayisi olunca ordanda yapamadım nasıl yapılır yardımcı olurmusunz
  • gerçekten çok güvenilir bir arkadaş. ayrıca karşısındakine de güvenen bir arkadaş. beni elimdeki fazla vodafone lardan kurtarmış oldu. teşekkürler.
  • arkadaşım hsbc advantage campus kart advantage puanlarımızla kontör alabiliyor muyuz?
  • merhaba telefonumda yüklü 400 küsür avea kontör var.
    turkcell kontorle takaslayabilirmiyiz acillllll......
  • PM atıldı
  • Tekrar PM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.