- x
## Yatak Tavsiyeleri ##
328 Cevap204937 Görüntüleme13 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4956 Mesaj
11 Nisan 2009; 20:09:13 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

mobilya ve beyaz eşyalarımı aldım. sadece yatak kaldı. bu hafta içi siparişi vermem gerektiğinden dolayı konusu olmasına rağmen açmak zorunda kaldım. kusura bakmayın..

işbir pocket spring yay sistemli frezya yatağı..

http://www.istanbulyata...x.php?direction=zx20002

istikbalin orgaflex yatağı..

http://haber.mynet.com/...701484&date=11Nisan2007
http://ezgimmobilya.azb...jectID=5000000001788390

adam gibi link bulamadım şu istikbalde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 8 Nisan 2011; 13:49:39 >

85 Mesaj
11 Nisan 2009; 21:14:22 

Yaklaşık dört aydır İstikbalin Orgaflex 150*200 yatağını kullanıyorum.Üzerine de koruyucu bir alez almıştım. Şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım.Yatakta deformasyon yok,ses gıcırtı falan da yok.Bence yatak konusunda İstikbal kendisini baya bir geliştirmiş.Diğer linkdeki yatağı bilmiyorum ama İstikbalin bu yatağını bir kullanıcı olarak tavsiye edebilirim.
İyi akşamlar...

4956 Mesaj
11 Nisan 2009; 21:25:33 

quote:

Orjinalden alıntı: mmroja

Yaklaşık dört aydır İstikbalin Orgaflex 150*200 yatağını kullanıyorum.Üzerine de koruyucu bir alez almıştım. Şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım.Yatakta deformasyon yok,ses gıcırtı falan da yok.Bence yatak konusunda İstikbal kendisini baya bir geliştirmiş.Diğer linkdeki yatağı bilmiyorum ama İstikbalin bu yatağını bir kullanıcı olarak tavsiye edebilirim.
İyi akşamlar...

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. orgaflex i deneme şansım oldu. ama işbirinde bu işte iyi olduğunu biliyorum. işbir konusunda gerekli bilgiyi alınca karar vereceğim. bilgi bulamazsam orgaflexi alacağım öyle gözüküyor.

istikbalde fullex baza + 160-200 orgaflex+ 2 yastık + alez = 900 fiyat aldım.

16076 Mesaj
11 Nisan 2009; 21:43:01 

yaylı yataktan ziyede yaysızlar çok daha rahat bence

annemlere 4.5 yıl önce almıştım istikjbal modelini bilmiyorum şimdi bence kesinlikle bu tip almalısın

yaysız

2007 Hyundai Getz 1.4 DOHC 4AB AC ABS SR OTM.

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

1811 Mesaj
11 Nisan 2009; 22:11:50 

Bende size yaysız olan bellonanın Memory Form Yatağını tavsiye ediyorum.
http://www.bellonabayi....ic_urun.asp?urun_id=299

uygun fiyatlı konforlu bir ürün. Başka yataklarda her yerim ağrıyor artık.

4956 Mesaj
11 Nisan 2009; 23:39:42 

quote:

Orjinalden alıntı: tamay_aytam

Bende size yaysız olan bellonanın Memory Form Yatağını tavsiye ediyorum.
http://www.bellonabayi....ic_urun.asp?urun_id=299

uygun fiyatlı konforlu bir ürün. Başka yataklarda her yerim ağrıyor artık.

hakkaten uygun fiyatlı bir ürünmüş. yarın bir bakayım buna..

4956 Mesaj
12 Nisan 2009; 20:46:11 

işbir pocket spring yay sistemli frezya yatağı

bu ürünü aldım arkadaşlar..

nakit 650 lira..

113 Mesaj
20 Nisan 2009; 23:05:13 

Arkadaşlar bende aynı dertten sıkıntı içindeyim...Temmuzda düğünüm var banada bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ???

4956 Mesaj
21 Nisan 2009; 9:01:27 

arkadaşım fiyatlar bazılarında çok uçuk.. bence yatakta 500 - 700 lira iyi fiyattır. Kalkıp 1000 lira yatağa vermek benim için çok lüks.

Sana tavsiyem İDAŞ a göz atman. Fiyatları iyiydi. Kalitesi iyi. Aynı zamanda istikbalde de indirim var. Eğer yatağın yüksek olması senin için sorun değil ise orgaflex tavsiye ederim. Ben biraz risk aldım işbir alarak. Biraz markaya takıldım. Umarım memnun olurum.

113 Mesaj
21 Nisan 2009; 22:33:12 

quote:

Orjinalden alıntı: xweser

arkadaşım fiyatlar bazılarında çok uçuk.. bence yatakta 500 - 700 lira iyi fiyattır. Kalkıp 1000 lira yatağa vermek benim için çok lüks.

Sana tavsiyem İDAŞ a göz atman. Fiyatları iyiydi. Kalitesi iyi. Aynı zamanda istikbalde de indirim var. Eğer yatağın yüksek olması senin için sorun değil ise orgaflex tavsiye ederim. Ben biraz risk aldım işbir alarak. Biraz markaya takıldım. Umarım memnun olurum.

Valla arkadaşım benim yatak odası takımında baza falan yok çok yüksek olacağını sanmıyorum orgafilex nasıldır acaba ???

Bide bu visco muhabbetleri var onlar nasıl oluyo ki ???

Tabi yıllardır çekyatlarda yattığımızdan bu konular biraz uzak oluyo adama

4956 Mesaj
22 Nisan 2009; 10:37:47 

quote:

Orjinalden alıntı: blackeagle1980

Valla arkadaşım benim yatak odası takımında baza falan yok çok yüksek olacağını sanmıyorum orgafilex nasıldır acaba ???

Bide bu visco muhabbetleri var onlar nasıl oluyo ki ???

Tabi yıllardır çekyatlarda yattığımızdan bu konular biraz uzak oluyo adama

valla dostum visco ile ilgili açılmış başlık var. istersen bir göz at. ama almadan önce git bir bayiye ve visco yatağı bir dene. kesinlikle denemeden alma. bana biraz tuhaf geldi visco. çok hoşuma gitmedi. ve hakkında çok fazla spekülasyon yapıldı. bu nedenle risk almak istemedim. şahsi fikrim yay - visco karşımı bişey almak.

orgaflex için git bir istikbal bayisine dene derim..

kolay gelsin..

96 Mesaj
23 Nisan 2009; 12:54:02 

ben geçen ay istikbalden bir yatak satın almıştım. yatağı bana tam ortopedik çok güzel bir yatak diye sattı satıcı ama hiç memnun kalmadık yataktan. yatak çok yumuşak ve kenara doğru gidince yaylar esniyor ve yataktan düşecek gibi oluyorum. ayrıca yatakta gece uyurken döndüğüm zaman eşim uykusundan uyanıyor. bunları müşteri hizmetleri yetkilisiyle konuştuğumda yatağı incelemey geldiler ve hiçbir problem yok dediler. müşteri hizmetleri olarak da çok zayıf bir firma istikbal.aynı anda oğlum için de bir yatak satın almam gerekiyordu ve istikbalde o ölçüde yatak yoktu satıcı 1 ay sürer dediği için o yatağı yataştan aldım. şimdi geceleri oğlum bizim yatağa gelirse hemen onun yatağına geçip uyuyorum. uzun lafın kısası istikbali hiç ama hiç tavsiye etmem.

15392 Mesaj
23 Nisan 2009; 13:30:20 

quote:

Orjinalden alıntı: tom jetland
ben geçen ay istikbalden bir yatak satın almıştım. yatağı bana tam ortopedik çok güzel bir yatak diye sattı satıcı ama hiç memnun kalmadık yataktan. yatak çok yumuşak ve kenara doğru gidince yaylar esniyor ve yataktan düşecek gibi oluyorum. ayrıca yatakta gece uyurken döndüğüm zaman eşim uykusundan uyanıyor. bunları müşteri hizmetleri yetkilisiyle konuştuğumda yatağı incelemey geldiler ve hiçbir problem yok dediler. müşteri hizmetleri olarak da çok zayıf bir firma istikbal.aynı anda oğlum için de bir yatak satın almam gerekiyordu ve istikbalde o ölçüde yatak yoktu satıcı 1 ay sürer dediği için o yatağı yataştan aldım. şimdi geceleri oğlum bizim yatağa gelirse hemen onun yatağına geçip uyuyorum. uzun lafın kısası istikbali hiç ama hiç tavsiye etmem.

Bende İstikbal'den bu konuda şikayetçiyim.
İlk fırsatta yatağı değiştireceğim.

2823 Mesaj
23 Nisan 2009; 13:44:34 

eğer yaylı yada yaylı-visko süngerli yatak alırsanız siz veya eşiniz sağa-sola döndüğünde rahatsız olursunuz çünkü bu yataklar sallanırlar ve zamanla ses te yaparlar, özellikle yeni evli çiftler komşuları rahatsız edebilirler, yada misafir varsa evde ipucu verebilirler hanedekilere, o yüzden tam visko süngerli tabi altta başka çeşit düzenleyici bir sünger oluyor, onlardan alırsanız ne sallantı problemi nede ses problemi olmaz... tecrübe ile sabittir...

113 Mesaj
1 Mayıs 2009; 14:10:15 

quote:

Orjinalden alıntı: xweser

işbir pocket spring yay sistemli frezya yatağı

bu ürünü aldım arkadaşlar..

nakit 650 lira..

Hocam fiyat listesinde 811 tl görünüyo 650 ye nerden aldın acaba ???

5034 Mesaj
1 Mayıs 2009; 17:12:19 

6 yıldır Bellona'nın ortopedik modelini kullanıyoruz, orta kısmı sert bel için diğer kısımlar normal, gayet memnunum.

Pioneer VSX-921 / Polk Audio TSI 400 / Polk Audio TL 150 Blackstone / Polk Audio PSW110 sub / Pioneer BDP-140 / Himedia Q12-II

Benq W1070 / Specta 120" Gri Kontrast Perde / TTAF 15 Metre 1.4v (26 AWG) HDMI Kablo

Sistemin ev hali

14 Mesaj
2 Mayıs 2009; 0:27:13 

quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

Bende İstikbal'den bu konuda şikayetçiyim.
İlk fırsatta yatağı değiştireceğim.

hangi modeli alıp memnun olmadığınızı da yazar mısınız? bizler de ona göre almayalım.

4956 Mesaj
2 Mayıs 2009; 23:50:17 

quote:

Orjinalden alıntı: blackeagle1980

Hocam fiyat listesinde 811 tl görünüyo 650 ye nerden aldın acaba ???

Ümraniye - Santralden.

427 Mesaj
3 Mayıs 2009; 7:57:13 

Sağlam birşey istiyorsan İdaş miracoil boston latex modelini al, 2x1.60 olanının peşin fiyatı 900 TL.

1207 Mesaj
3 Mayıs 2009; 9:51:13 

quote:

Orjinalden alıntı: xenophe

Sağlam birşey istiyorsan İdaş miracoil boston latex modelini al, 2x1.60 olanının peşin fiyatı 900 TL.

Evet İdaş yatak konusunda türkiyede en köklü firmaların başında gelir.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

878 Mesaj
4 Mayıs 2009; 1:55:00 

arkadaşlar bu yayak meselesi anatomiye göre o kadar değişir ki birine yarayan başkasına yaramaz. bir arkadaş bel kısmı sert yataktan bahsetmiş mesela. ben bu yatakta adeta işkence çekerim. ben almış olsam buradan size şikayette bulunurdum. dolayısıyla ihtiyacı biraz detaylandırarak fikir belirtmekte fayda var.

şahsen 65kg ağırlığında, çok sert yatak sevmeyen ve biraz da bel ağrısı çeken biri olarak çift kişilik yatak tavsiyesi rica ediyorum. olur ya benzer durumda olup da memnun biri vardır.

• Dell XPS i5-2400 / Asus P8P67-M / Corsair 8GB - 1600 / Asus GTX770 / 120GB Corsair Neutron / Seagate 2TB SSHD / Seasonic X-750 / Monster Power HT 800 / Dell PremierColor U2713H
  • Dell Latitude E6330 / 240GB Samsung 840 Pro / Creative Gigaworks T20 SII / Sennheiser CX200 II / Dell Ultrasharp U2913WM
  • LG 55EA970V OLED / Paradigm Cinema 100CT / Pioneer VSX-921 / Monster Power HTS 1000
  • Sansa Fuze / Ortofon e-Q7
  • '12 BMW 316i F30 Techno+SR

1811 Mesaj
13 Mayıs 2009; 17:12:40 

başlık yanlış anlamaya sebep oluyor.. yapsam mı ? yapmasam mı ? gibi ...

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden, rahat yaşama yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş uluslar, önce haysiyetlerini, sonra özgürlüklerini ve sonra da bağımsızlıklarını kaybetmeye mahkumdurlar. M.Kemal ATATÜRK

1617 Mesaj
15 Mayıs 2009; 12:57:29 

Arkadaşlar Bellona'nın Memory Form 150*200 yatağını almayı düşünüyorum

İzmirde bulduğum en iyi fiyat 500TL peşin 580TL 12 ay taksit..

Bu ürünü bilen,fiyat hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yorum ve tavsiye bekliyorum..Visko ile ilgili başlık baya uzamış, buraya yazayım istedim..

Saygılar

6019 Mesaj
9 Temmuz 2009; 11:21:25 

arkadaşlar istikbalin sl optimal yatağını kullanıyoruz tam 3 yıl4 ay oldu ve flaş flaş flaş rutin yatağı 3-4 ayda bir ters düz yapma işlemimiz sırasında yatağın küflendiğini gördük şikayet vara bir girdim bir çok kişi istikbalde aynı sorundan muzdarip sonra yataş,idaş,işbire baktım hiç kimsede böyle bir sorun yok.
bende bugun itibari ile yatak bakmaya başladım.
bir daha istikbal almam.
alacak olanda iyi araştırsın.
saygılarımla...

Tut ki Ali'den miras kaldı sana Zülfikar, sende Ali'nin yüreği yoksa Zülfikar neye yarar?(Mevlana)

138 Mesaj
9 Temmuz 2009; 21:43:10 

Ikea daki sultan markalı yataklar en iyi yatak markasıdır.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Temmuz 2009; 22:25:59 

q

6349 Mesaj
10 Temmuz 2009; 15:10:08 

4 aydır İstikbal'den stress-free kullanıyoruz. Çok memnunum. Çok rahat ve uyku kalitemiz arttı. Eski yatakta her tarafımız ağrıyarak uyanıyorduk. Şimdi 5-6 saatlik uyku yeterli oluyor. Tavsiye ederim fiyatı da uygun.
Ikeada satılan hiçbir ürünü kaliteli bulmuyorum. sorry

6019 Mesaj
10 Temmuz 2009; 21:44:41 

bugun gidip işbirden lilium modeli bir yatak aldım arkadaşlar haftaya gelecek

Tut ki Ali'den miras kaldı sana Zülfikar, sende Ali'nin yüreği yoksa Zülfikar neye yarar?(Mevlana)

138 Mesaj
21 Temmuz 2009; 21:53:25 

Bellona nın thermo-active yatakları nasıl kullanan var mı?

1381 Mesaj
22 Temmuz 2009; 19:24:36 

En güzeli tempur nasa onaylı falan zaten bu viscostarlar falan ondan örnek alınıp yapılmış ama pahalı biraz

Katılım zamanı: 26 Kasım 2004

708 Mesaj
14 Eylül 2009; 3:04:30 

Evet arkadaşlar

yaylımı yaysızmı? yada hangi özellikleri olan yatak en iyisi? Yorgunluğu en iyi alan hangisi?

kullandığınız ve beğendiğiniz yatağın marka ve modelini yazın bu aralar yatak araştırıyorum.

2734 Mesaj
14 Eylül 2009; 11:05:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Playboy22

Evet arkadaşlar

yaylımı yaysızmı? yada hangi özellikleri olan yatak en iyisi? Yorgunluğu en iyi alan hangisi?

kullandığınız ve beğendiğiniz yatağın marka ve modelini yazın bu aralar yatak araştırıyorum.

Playboylara yaysız öneririm

◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦ åzizåzizåzizåzizåzizåziz åzizåzizåzizåzizåzizåziz ◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦

708 Mesaj
14 Eylül 2009; 13:19:35 

quote:

Orijinalden alıntı: åziz

Playboylara yaysız öneririm

Bende yaysız düşünüyorum sessiz olması açısından
Ama bana marka model fiyat önerisinde bulunabilecek kimse varmı?

8 Mesaj
24 Eylül 2009; 0:10:42 

ben 12 yıldır idaşın miracoil markalı yatağını kullanıyorum.hala aldığım günkü gibi diyebilirim.şimdi yatak alma sırası annnemlere geldi.onlarda değiştirmeyi düşünüyorlar.60 _65 yaş için en uygun acaba hangi markanın hangi modelidir.teşekkürler

2682 Mesaj
20 Mart 2010; 9:04:59 

Beyler bel ve sırt ağrılarından çok çekiyorum..Sabah kalktığımda heryerim tutulmuş oluyor..Öğlene kadar kendime gelemiyorum..Gece çok uyanıyorum..Birazda kilo var bende 100kg..Bana önerebileceğiniz yatak hangisi olur..Fiyat çokta uçuk olmasın

İphone 5s Black&Gold / Sony Vaio SVE1713X1EB / Lg 60PZ570 3d Plazma / Benq W1070 / FullScreen 265x150 High Contrast Gray / Digitürk Hd / Pioneer bdp-140 3d Blu ray / Apple Airport Express / Apple Tv3 / Xbox360 Slim 250Gb+Kinect / Yamaha rx-v2067 / B&W AS6+JBL E250P Active Subwoofer / Energy Cf-70-Cb20-Cc10 / Surround Back / Çakma Amblight

6691 Mesaj
20 Mart 2010; 9:25:24 

Bel ağrısı çeken iskeletim kambur olmasın diyen her insanın tek tercihi olabildiği kadar sert yatakta yatmak....Ancak her beden sert yatakta rahat edemiyor...Lateks ve Visco yatakların akıllara zarar fiyatlarına karşılık gerçek ortopedik yatakları arayıp bulanlar için seçenek var...SATICILAR FULL ORTOPEDİK DEYİP YUTTURUYORLAR....her yatak full ortopedik değil...Size uygun yatak YATSAN MEDİCAL PREMİER....110 KG VE ÜZERİ BEDENLER İÇİN ÜRETİLMİŞ SERT FULL ORTOPEDİK YATAK...Fiyatı ise 150 x 190 ebdında 11 ay taksitli 52 x 11 = 572 Lira.... BU YAZ AĞUSTOSTA KISMET OLURSA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM...Uzun ve ayrıntılı araştırmalar, farklı mukayeseler sonucu bu kararı aldım... Sorunuza cevap vermek için yazdım...saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 30 Mart 2010; 9:05:45 >

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

2682 Mesaj
22 Mart 2010; 8:25:54 

quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Bel ağrısı çeken iskeletim kambur olmasın diyen her insanın tek tercihi olabildiği kadar sert yatakta yatmak....Ancak her beden sert yatakta rahat edemiyor...Lateks ve Visco yatakların akıllara zarar fiyatlarına karşılık gerçek ortopedik yatakları arayıp bulanlar için seçenek var...SATICILAR FULL ORTOPEDİK DEYİP YUTTURUYORLAR....her yatak full ortopedik değil...Size uygun yatak YATSAN MEDİCAL PREMİER....110 KG VE ÜZERİ BEDENLER İÇİN ÜRETİLMİŞ SERT FULL ORTOPEDİK YATAK...Fiyatı ise 150 x 190 ebdında 11 ay taksitli 52 x 11 = 572 Lira.... BU YAZ AĞUSTOSTA KISMET OLURSA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM... Sorunuza cevap vermek için yazdım...saygılarımla..

Çok çok teşekkürler cevabın için çok makbule geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanemre34 -- 22 Mart 2010; 8:37:52 >

İphone 5s Black&Gold / Sony Vaio SVE1713X1EB / Lg 60PZ570 3d Plazma / Benq W1070 / FullScreen 265x150 High Contrast Gray / Digitürk Hd / Pioneer bdp-140 3d Blu ray / Apple Airport Express / Apple Tv3 / Xbox360 Slim 250Gb+Kinect / Yamaha rx-v2067 / B&W AS6+JBL E250P Active Subwoofer / Energy Cf-70-Cb20-Cc10 / Surround Back / Çakma Amblight

3 Mesaj
26 Mayıs 2010; 14:02:40 

Arkadaşlar selamlar!

Forumda epey bi dolandım, konu hakkında bilgilenmeye çalıştım... Ne var ki kendi durumumla ilgili fikirlerinizi sormak istiyorum.

Kullandığım yatak eskidiği ve çökme oluştuğu için değiştirmem gerekiyor... Her sabah bel sırt ve boyun ağrısıyla uyanıyorum, ki zaten belimde bel fıtığı başlangıcı var... Sorun şu ki alacağım yatağı çok uzun süre kullanamayacağım, en fazla 1- 1.5 sene kullanabileceğim... Dolayısıyla yatak için çok para vermeyi istemiyorum, lakin bel ve sırtımda sorun olduğu için yatağın kaliteli olmasını da istiyorum... 90x190 bazam var, sadece yatağı yenileyeceğim...

Firmalar arasında kalite açısından ne kadar fark var bilemiyorum ama, biraz araştırıp şu yatakları buldum, linkleri aşağıya yazıyorum... Fiyatlar aşağı yukarı aynı sayılır... Bilgilerini paylaşan herkese teşekkürler....

Yataş'tan Blue Star

http://www.emrehome.com...opedik-yatak-p-409.html

İşbir'den Lilium Full Ortopedik Yaylı yatak ve Lale Ergonomik Yaysız yatak

http://www.isbiryatak.c...ts/yataklar/prid-lilium

http://www.isbiryatak.c...ucts/yataklar/prid-lale

İdaş'tan Altın Ortopedik Deluxe ve Altın Ortopedik Klasik, fiyat olarak biraz daha fazla ama bir de Mira Coil Ortopedik

http://www.idasvetelese...o=catalog/product&pid=1

http://www.eticaretbilg...__90190_-113-34-30.html

http://www.eticaretbilg...__90190_-109-34-30.html

Not: Forumda bir arkadaş Yatsan Medical Premier'den bahsetmiş... o da 355 tl

Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum lütfen

301 Mesaj
26 Mayıs 2010; 17:35:19 

ben pek araştırmadım ama işbir yataklarını inceledim bir alışveriş merkezinde ,visco teknolojili yataklarına uzandım. rahattı.
Visco teklolojili yataklar iyi ama pahalı

3 Mesaj
27 Mayıs 2010; 16:31:43 

quote:

Orijinalden alıntı: coolfire01

ben pek araştırmadım ama işbir yataklarını inceledim bir alışveriş merkezinde ,visco teknolojili yataklarına uzandım. rahattı.
Visco teklolojili yataklar iyi ama pahalı

Evet Visco yataklar pahalı malesef...

3 Mesaj
27 Mayıs 2010; 16:53:09 

Hadi arkadaşlar, konu hakkında ilgisi bilgisi olan yok mu??

495 Mesaj
20 Haziran 2010; 19:51:05 

arkadaslar yaklasik 1 ay sonra dügünüm var esyalarin cogunu aldim sira yatak kismina geldi ben sürekli pc basinda calisiyorum isim geregi ve bende sirt ve boyun agrisi oluyor ben 70 kilo esim 55 kilo bu sirt ve bel agrilarina iyi gelebilecek hangi marka ve hangi model bi yatak önerebilirsiniz?

2004 Clio II HB 1.4 16V Privilege-Atiker safe fast

402 Mesaj
21 Haziran 2010; 14:13:35 

quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

arkadaslar yaklasik 1 ay sonra dügünüm var esyalarin cogunu aldim sira yatak kismina geldi ben sürekli pc basinda calisiyorum isim geregi ve bende sirt ve boyun agrisi oluyor ben 70 kilo esim 55 kilo bu sirt ve bel agrilarina iyi gelebilecek hangi marka ve hangi model bi yatak önerebilirsiniz?

İşbir'in Frezya modeli sayesinde sırt ağrılarımdan kurtuldum. Üç senedir kullanıyoruz ve çok memnunuz. sağlıkla kalın

4956 Mesaj
21 Haziran 2010; 15:49:30 

quote:

Orijinalden alıntı: esman

İşbir'in Frezya modeli sayesinde sırt ağrılarımdan kurtuldum. Üç senedir kullanıyoruz ve çok memnunuz. sağlıkla kalın

bende işbir frezya kullanıyorum..

f/p açısından bence en iyisi..

495 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:56:56 

teşekkürler arkadaslar cevaplariniz için yalniz ben urfada yaşiyorum biliyorsunuz burasi yazin çok sicak baktim bu frezyanin içinde viskoelastik malzeme kullaniliyormuş bu yüzden terleme yapmazmi bide internetten baktim isbir yatagin urfada bayiliği yok internetten de yatak almak pek mantikli gelmiyor bana görüp pazarlik yapip alabilecegim bi marka önerebilir misiniz acaba ? umarim abartmiyorumdur arkadaslar:)

2734 Mesaj
26 Haziran 2010; 14:47:23 

quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

teşekkürler arkadaslar cevaplariniz için yalniz ben urfada yaşiyorum biliyorsunuz burasi yazin çok sicak baktim bu frezyanin içinde viskoelastik malzeme kullaniliyormuş bu yüzden terleme yapmazmi bide internetten baktim isbir yatagin urfada bayiliği yok internetten de yatak almak pek mantikli gelmiyor bana görüp pazarlik yapip alabilecegim bi marka önerebilir misiniz acaba ? umarim abartmiyorumdur arkadaslar:)

Çok sıcak yerlerde Visco yatak almayın. tavsiye etmem.

◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦ åzizåzizåzizåzizåzizåziz åzizåzizåzizåzizåzizåziz ◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦

495 Mesaj
26 Haziran 2010; 16:57:10 

peki bana tavsiye edebileceğiniz bir yatak var mi?

2734 Mesaj
26 Haziran 2010; 22:07:20 

Yatak olarak çok çeşit yatak var size tavsiye ettiğim yatak olcak mı? size tavsiyem. Urfa'da markaların bayisi olmayabilir fakat o marka ürünleri bulabilirsiniz.

Yatak satan satıcıları dolaşıp ürünleri görün beğendiklerinizi not alın, sonra fiyat ve ürün araştırması yaparsınız

495 Mesaj
5 Temmuz 2010; 12:06:50 

arkadaslar istikbalin aşagidaki modellerinden birisini almayi düşünüyorum siz hangisini tavsiye edersiniz şuandaki indirimli fiyatlari
İSTİKBAL STRESS FREE YATAK=400tl
İSTİKBAL ULTRAFORM YATAK =680tl
İSTİKBAL DOUBLE FORM YATAK=510tl
İSTİKBAL COMFORT YATAK =390
max 700 tl civarinda önerebileceğiniz bi yatak varmi ?

495 Mesaj
7 Temmuz 2010; 21:11:55 

tesekkürler arkadaslar gösterdiğiniz ilgi ve alaka için İSTİKBAL STRESS FREE YATAK alinmistir.

33 Mesaj
15 Temmuz 2010; 11:42:50 

Ben artık yatsan diyorum...

Bende bel fıtığı ve çok şiddetli boyun ağrıları mevcuttu. Eşimde de bel fıtığı vardı.

Birçok firmanın neredeyse 100'e yakın yatağını birebir showroomlarda denedikten sonra 2009 Ağustos ayında 850 TL'ye Yatsan-Avalanche yatak aldım. http://www.yatsan.com/p...p?ID=25&yatak=Avalanche

1 aylık deneme süresi vardı. Yatağa 3 hafta alışamadık. ancak şimdi başka yataklarda yatamıyorum. Bel boyun ağrısının nasıl birşey olduğunu unuttuk.

O dönemde visco yatakları da incelemiştim. Hatta kararlıydım diyebilirim. Satış görevlisi visco ürünlerinin de olduğunu ancak özellikle sıcak bölgelerde tavsiye etmeyeceğini bunun yerine latex yatakların daha sağlıklı olduğunu belirtmişti. Bir de visco yataklar -sertlik dereceleri var ama- özellikle biraz kilolu kişilerde yana dönerken sorun çıkarabiliyormuş.

Yatak alırken birkaç dakika yatın ve deneyin. Yüzüstü -sırtüstü-yan- kelebek tüm yatış şekillerini deneyin. Sırt üstü yattığınızda elinizi belinizin altına sokun, kolayca giriyorsa yatak serttir. Girmiyorsa aşırı yumuşak. Bunlar iyi özellikler değil.

Ayrıca yastık da önemli. Bendeki Yatsan-anatomik latex . http://www.yatsan.com/p...sp?ID=86&yatak=Anatomic Lateks Yastık

Yatak markanızla yastığınızı da mümkünse aynı firmalardan alın. Birbirine uyumlu teknolojiler her zaman iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smyrna. -- 15 Temmuz 2010; 12:03:09 >

3 kuruşluk mala, Marka parası ödemek BENİ DELİ EDİYOR.

6691 Mesaj
17 Temmuz 2010; 0:13:45 

Arkadaşlar bu topikte daha önce yazdığım konuda uzun araştırmalarım sonucunda VİSCO ve LATEX yataklardan uzak durup sert yaylı 5 zonlu ve çok konforlu bir yaylı ortopedik yatak aldım....Çok memnunum....Bu arada gaza gelip birde yatak seti aldım....Visco yataklar topiğinde anlattım...Yatak seti Silhuette YATSAN... Üzerine aldığım yatak SWİTZERLAND Yatsan...Bahçeşehir Loca Yatsan da Nihal Hanıma çok teşekkür ediyorum...Tam iki aydır her yatak hakkında farklı sorularla oldukça zamanını aldım...Sabırla bana açıklama yaptı...Bu arada telefonla Yatsan dan bilgi takviyesi yani kopya aldı....Kendisine burada teşekkür ediyorum...Son on gündür deliksiz uykunun keyfine vardım...Çok şükür....Darısı sizlere arkadaşlar. .Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 30 Temmuz 2010; 22:47:08 >

536 Mesaj
19 Temmuz 2010; 13:32:44 

Dostum,
Visco yataklar terleme yaptıkları için ve petrol bazlı bir ürün olduğundan sağlığa zaralı olabileceğine dair yazıları forumdan okuduğumdan yaylı yatak almaya karar verdim.

90+ kiloyum,
Bel fıtığı başlangıcı var ve ne çok sert ne çok yumuşak bir yatak istiyorum. Yatak benim için çok önemli.Sizin dediğiniz model Yatsan'ın en iyi modeli mi yoksa daha üst modeli var mı? Yatsan nasıl bir markadır ben daha önce duymadım. Yataş veya İdaş'a muadil midir?

Cevabın için şimdiden teşekkürler
quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Arkadaşlar bu topikte daha önce yazdığım konuda uzun araştırmalarım sonucunda VİSCO ve LATEX yataklardan uzak durup sert yaylı 5 zonlu ve çok konforlu bir yaylı ortopedik yatak aldım....Çok memnunum....Bu arada gaza gelip birde yatak seti aldım....Visco yataklar topiğinde anlattım...yatak seti Silhuette YATSAN... Üzerine aldığım yatak SWİTZERLAND Yatsan...Bahçeşehir Loca Yatsan da Nihal Hanıma çok teşekkür ediyorum...Tam iki aydır her yatak hakkında farklı sorularla oldukça zamanını aldım...Sabırla bana açıklama yaptı...Bu arada telefonla Yatsan dan bilgi takviyesi yani kopya aldı....kendisine burada teşekkür ediyorum...Son on gündür deliksiz uykunun keyfine vardım...Çok şükür....Darısı sizlere arkadaşlar..Saygılarımla..

6691 Mesaj
22 Temmuz 2010; 9:19:05 

Ben bu forumda şu bundan üstündür....Bu onun muadili değil....Bu kötü.....Bu iyi.....Deme hakkını kendimde görmüyorum...Yazdığınız markaların bir çok yerlerde teşhir mağazaları var...Gidip ürünlerini ayrıntılı inceleyiniz...Hepsinin internet siteleri var...Ayrıntılı bilgiler var...Falanca firma neler üretiyor ?...Bakınız...Karar en son parayı verip tercih yapan tüketicinin....Yani bizlerin...O tercihler ise kişiden kişiye inceleme şekillerine göre değişiyor...Bir ata sözümüzü hatırladım....KURTLU BAKLANIN KÖR ALICISI OLUR....Arayıp , ayrıntılı bilgi alıp, emsallerine , kalite fiyat dengesine bakınız...Para kolay kazanılmıyor . Geniş kapsamlı araştırınız.....Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 23 Temmuz 2010; 11:41:10 >

1 Mesaj
25 Mart 2011; 18:09:09 

YATAŞ ALIRSANIZ BİR DAHA DÜŞÜNÜN!..

16 Mart 2011 tarihinde evdeki eski yatağımızdaki yaşadığımız problemler nedeni ile yataş mağasından satış personelinin tavsiyesi üzerine 1.150 tl değerinde Yataş Five -Z yatak aldık. Ürün 2 gün sonra teslim edildi aynı gün ürünü denediğimizde yatağın bir tarafının diğer tarafına göre hafif yüksekte kaldığını ve bu nedenle düz bir yatış sağlanamadığından bedenimizin huzursuz olduğunu farkettik. Mağazayı aradık hafta sonu olması nedeni ile ptesi gününü beklenmemiz istendi. Hafta içi yataş servisten bir yetkili gelerek yatağı yerinde kontrol etti, bir problem olmadığını rapor etmiş tabi biz yine itiraz ettik bunun üzerine yataş yatağı alarak fabrikasında incelemeye aldı ve bize yatakta tekrar problem olmadığı bildirdi. Tabi bu arada eski yatağımızıda yatak değişime verdiğimizden koltukta kanapede yatmak zorunda kaldık.

Biz yatağı ne tarafa çevirirsek çevirelim tesbit ettiğimiz tarafın yüksekte kaldığına eminiz bu nedenle huzursuz bir uykuya neden oluyor ve bunu yaptığımız onlarca telefon görüşmesinde yataşa izah etmeye çalıştık yataşın değişim yapmamakta ısrar etmesinden dolayı iade hakkımızı kullanmak istediğimizi söyledik. - Lütfen buraya dikkat -alığımız cevap şu oldu " İade yada değişim yapmıyoruz beyfendi." Son sözleri yataşın müşteri memnuniyeti anlayışının en net göstergesidir.

Ürünün kalitesi kadar satış sonrası hizmet anlayışınında ne kadar önemli olduğu aşikar, yataşın bu tutumundan dolayı yatak alacak tüm arkadaşları uyarmak istedim.

4956 Mesaj
25 Mart 2011; 23:26:43 

quote:

Orijinalden alıntı: emrebaba

YATAŞ ALIRSANIZ BİR DAHA DÜŞÜNÜN!..

16 Mart 2011 tarihinde evdeki eski yatağımızdaki yaşadığımız problemler nedeni ile yataş mağasından satış personelinin tavsiyesi üzerine 1.150 tl değerinde Yataş Five -Z yatak aldık. Ürün 2 gün sonra teslim edildi aynı gün ürünü denediğimizde yatağın bir tarafının diğer tarafına göre hafif yüksekte kaldığını ve bu nedenle düz bir yatış sağlanamadığından bedenimizin huzursuz olduğunu farkettik. Mağazayı aradık hafta sonu olması nedeni ile ptesi gününü beklenmemiz istendi. Hafta içi yataş servisten bir yetkili gelerek yatağı yerinde kontrol etti, bir problem olmadığını rapor etmiş tabi biz yine itiraz ettik bunun üzerine yataş yatağı alarak fabrikasında incelemeye aldı ve bize yatakta tekrar problem olmadığı bildirdi. Tabi bu arada eski yatağımızıda yatak değişime verdiğimizden koltukta kanapede yatmak zorunda kaldık.

Biz yatağı ne tarafa çevirirsek çevirelim tesbit ettiğimiz tarafın yüksekte kaldığına eminiz bu nedenle huzursuz bir uykuya neden oluyor ve bunu yaptığımız onlarca telefon görüşmesinde yataşa izah etmeye çalıştık yataşın değişim yapmamakta ısrar etmesinden dolayı iade hakkımızı kullanmak istediğimizi söyledik. - Lütfen buraya dikkat -alığımız cevap şu oldu " İade yada değişim yapmıyoruz beyfendi." Son sözleri yataşın müşteri memnuniyeti anlayışının en net göstergesidir.

Ürünün kalitesi kadar satış sonrası hizmet anlayışınında ne kadar önemli olduğu aşikar, yataşın bu tutumundan dolayı yatak alacak tüm arkadaşları uyarmak istedim.

ayıplı ürün. lütfen tüketici hakem heyetine gidin ve hadlerini bildirin.

1 Mesaj
29 Mart 2011; 12:59:35 

Sağlığımız açısından yatak seçimi gerçekten çok ama çok önemli .Yatak için harcadığımız paranın karşılığını alabilmemiz içinde tercihlerimizi doğru yapmalıyız . Herkesin alışkanlıkları , uyku hareketliliği , fiziksel rahatsızlıkları farklı oldugundan yatak konusunda kişiye özel üretim yapan firmaları tercih ediyorum ve öneriyorum . ''White & Soft'' kişiye özel tasarımları , müşteri memnuniyetini herzaman öncelik edinmesiyle ve ürünlerine verdiği sonsuz garanti ile diğer yatak firmalarından ayrı bir konuma sahip. Sadece size özel tasarım , sürekli ilgi , doğal ürünler ve en küçük şikayetiniz olması durumunda bütün firmanın sizin memnuniyetiniz için çalıştığını görmek istiyorsanız mutlaka ''White&Soft'' un Bağdat Caddesindeki mağazasına uğrayın.

4 Mesaj
2 Nisan 2011; 21:46:04