Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.166
Cevap
265
Favori
1.980.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok az kullnanılmış işbir ergo plus yatak (visco+yay özellikli) satılıktır arkadaşlar. (1.60 x 2.00) faturası mevcuttur.

Yatak odasını değiştireceğiz. Daha büyük bir yatak ve baza almak istiyoruz. Bu sebeple satıyorum. Yatakta hiçbir sıkıntı yok.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgi için kendi web adresi
    http://www.isbiryatak.com/urunler/yataklar/viscostar-akilli-yataklar/ergoplas/

NOT: Ürünün görsellerini isteyene gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urve -- 17 Mayıs 2015; 2:21:26 >
  • sony006 kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyattan aldık bugün bakalım hayırlısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozy245

Bende bugün test ettim terapist modelini ilgimi çekti. Son yorumlarınız nedir kullanıyorsanız yatağı. Birde fiyat boyut nedir bilgi verirseniz sevinirim

yatağı haziran ayında alacağım için yorum yapamam. fakat pocket yay ve %50 yoğunluklu viskoyla beli kavrayan orta sertlikte bir yatak olduğu için büyük ihtimalle tercihim therapist olacak. 775 lira.

bir de bu yatağa benzer özellik gösteren yataş cool action'ı da denemenizi öneririm. onda visko tabakası yok. fiyatı da 740 lira.

not: fiyatları 100x200 için verdim.

edit: yatağı almışsınız sanırım. 1 ay sonunda yorumlarınız beklerim. çok iyi bir yatak olduğunu ve memnun olacağınızı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmosphere -- 18 Mayıs 2015; 10:04:01 >

• aman ucuz yatak alacağım diye sağlığınızı tehlikeye atmayın. Bel ağrısı çekmek çok zor....
  • Atmosphere kullanıcısına yanıt
    almadan aklınıza gelirse bir ses edin yorum yapayım :) , tahmini olarak haziran başında kullanıma başlarım bende
  • merhaba arkadaşlar bede uzun süredir yatak almayı düşünüyorum ancak bir türlü karar veremedim net üzerinden almayı düşünüyorum yatağı, gezip tek tek deniyecek karar vaktim yok fazla bir bütçemde yok zaten şu ürünü almayı düşünüyorum;
    http://www.hepsiburada.com/liste/monessa-first-class-ortopedik-yayli-yatak-90x190-30-gun-deneme-suresi/productDetails.aspx?productId=eakmonfrsc1001&categoryId=524732&SKU=EAKMONFRSC10011020&propertychange=1#Yorumlar

boyum 1,85 kilom 75 bütçem ise 350 TL civarında sizce iyi bir tercih olurmu yada bu fiyat aralığında önerileriniz olursa sevenirim.

• arkadaşlar aileme 100 x 200 ( 2 adet ) ve 160 x 200 ( 1 adet ) olmak üzere 3 tane yatak almam lazım sizce hepsiburada daki

Monessa First Class Ortopedik Yaylı Yatak nasıldır . kendi evimde idaş gold serisi mira coil yatak var . bende bel boşluğu fazla birde omurilik kayması var doğuştan ama bu yataktan idaştan memnun kaldım yumuşak yatak iyi gelmiyor bana .

sizce bu monessa idaş gibi orta sert midir ? tavsiye edermisiniz ?
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    monessa firmasının yatakları güzeldir ama bel boşluğunuz fazla ise sert bir yatak sizin için sıkıntı olabilir
  • bel boşluğu bende var benim yatak idaş mira coil orta sert . babamda bel fıtığı vardı 5 sene önce ameliyat olmuştu. oda sert yatak seviyor İNSALLAH yatağı beğenir.
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    inşallah memnun kalırsınız,
  • Merhaba iki yatak arasinda kaldim en son karar veremedim .
    1 yatsan terapist
    2 yatsan crown

Bu iki yatakta guzel geldi bana fakat terapist biraz fazla yumusak. Geldi bel agrisi sorunum var iyi gelirmo . son visco arti yayli yatak mi daha saglikli olur kullanim acisindan cokme vs olurmu acaba terapist acaba.

Crown da konforlu bir yatak karar veremdim crawon icine gomulmuyor fakat belli guzel destekliyor .ilk yatinca yaylandiriyor sonra belli destekliyor gibi geldi bana . sizce hangisini almak daha mantikli .?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Esimle birlikte yeni yatak alacagiz fakat kararsiz kaldik.
    Ebat olarak 200x200, butcemiz de 2000 lira.
    Arastirmalarimizda Altin yatak Oxford ve Idas Miracoil i bulduk. Burda bir de Serta yatak onerilmis. Bunun disinda White&Soft u duyduk ama sanirim fiyatlar ucuk.

Ben 182 cm / 78 kg yim, esim de 178 cm / 66 kg.

İcine gomulmeyecegimiz ve cok yumusak olmayan bir yatak istiyoruz.

Hijyen acisindan da tavsiye edebileceginiz bir yatak onerebilir misiniz?
    Yukarida bahsetmis oldugum yataklar hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Merhaba iki yatak arasinda kaldim en son karar veremedim .
    1 yatsan terapist
    2 yatsan crown

Bu iki yatakta guzel geldi bana fakat terapist biraz fazla yumusak. Geldi bel agrisi sorunum var iyi gelirmo . son visco arti yayli yatak mi daha saglikli olur kullanim acisindan cokme vs olurmu acaba terapist acaba.

Crown da konforlu bir yatak karar veremdim crawon icine gomulmuyor fakat belli guzel destekliyor .ilk yatinca yaylandiriyor sonra belli destekliyor gibi geldi bana . sizce hangisini almak daha mantikli .?

Yumuşak yatagı almayın. Zaten zamanla yumuşuyor tum yataklar. Ben yatsan swıtzerland kullanıyorum. Onu da ıncleyın. Eger o sert gelırse crownu alın. Onu da begenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 26 Mayıs 2015; 14:06:27 >
  • mickey88 M kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam yumuşak olmayan yatak istiyorsanız bence Wellmatt Diamont 100 Serisi visco yatak alın tavsiye ederim sitede donanım haber üyelerine 100 tl indirim sağlıyorlar birde. 30 gün iade mevcut ve yastık hediyeli.
  • Bellona Bioenergy comfort yatağı 9 aydır kullanıyorum , haram param varmış kı bu yatağı almışım.

İlk bi kaç ay iyiydi , sonra deforme olmaya başladı. Çökmeler oluştu. Servisi çağırdım yaylar sağlam sorun yok deyip gittiler.

Benim her tarafım ağrıyor , çökmeler var dedim gösterdim. Yok sağlam bilmem ne dediler...

Ben bu yatakta yatamam bu haliyle hasta olacam ne yapayım bu yatağı dedim , o sizin bileceğiniz iş dediler.

Ben bu kadar ilgisiz , kalitesiz , ukala firma görmedim.

Şeytan diyor ibreti alem için götür yatağı bellonanın önünde benzin dök yak !
  • merhaba arkadaşlar 180 kg civarı taşıma kapasiteli çift kişilik 150x200 yaylı yatak alıcam önerebileceğiniz varmı
    fiyat abartı olmuyacak şekilde malesef bütçem çok fazla değil 600 tl falan ayırabilirim maximum
    marka model hatta mümkünse link yazabilirseniz çok sevinirim
  • Yaklaşık 10 yıldır kullandığım istikbal yatağımın orta kısmı çökmüş durumda. Bu durumdan dolayı olsa gerek sırt ağrılarım başladı. uyku problemim yok, yastığa kafamı koyduğum an uyurum. Boy 190 kilo 105. Yatsan markada bir çok çeşit yatak var. Bunlardan tavsiye edebileceginiz ne çok sert nede çok yumuşak olmayan 90*190 ebatlarında bir yatak onerebilir misiniz ? Bütçem 1000 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun26180 -- 5 Haziran 2015; 17:58:10 >
  • Arkadaslar yatsan crown yatak kullanan varmi ?Terapi aldim hic memnun kalmadim yatak bana gore degil.cok yumusak rahat edemedjm

• Merhaba yatsan terapist veya yataş five z yatak almayı düşünüyorum. Aşağı yukarı aynı özellikteler ama yatsan 1100 liraya yataş 1800 liraya geliyor. Önerilerinizi alabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: iskanca

Arkadaşlar merhaba. bir yatak almak istiyorum. Uzun zamandır araştırıyorum. Bu süreç içerisinde bir kaç yatak beğendim. Fakat sizlerinde görüş ve düşüncelerini almak istiyorum. Birde Beğendiğim ürünlerin hiçbir yerde tatmin edici açıklaması ve yorumu bulunmamakta. Kullanan veya bu konu hakkında detaylı bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum. Ürünler;

http://www.isbiryatak.com/urunler/yataklar/viscostar-akilli-yataklar/nature/
    Bu yatak 24 cm kalınlığında 9cm visco sünger 14cm normal süngerden oluşuyor. 75dansite lik bir ürün. Fiyatı 3477₺

http://www.monessa.com.tr/urunler-3-5-urunler-visco-yataklar-visco-special.html
    Bu yatak 22cm kalınlığında 9cm visco sünger 13cm normal süngerden oluşuyor.(hepsiburada da 7 ye 15 yazıyor) 70 dansite lik bir ürün. Fiyatı 1661₺

http://www.mattrest.com.tr/urunler/visco-daisy/
    İşte bu yatak en çok ilgimi çeken ürün sitelerinde çok net açıklama ve görsellik sunmuşlar. Eğer bahsedildiği gibiyse en iyisi bu gibi yada ben öyle sanıyorum ☺️. 19 cm kalınlığında 7cm visco sünger 4cm soft katman (görevi visco ile sünger arasındaki dengeyi sağlamakmış) 8cm normal süngerden oluşuyor. 80dansite lik bir ürün. Fiyatı 850₺

Yatakları deneme şansım olmadı. Fiyatlar 150x200cm dir.

Hocam ne yaptınız aldınızmı yoksa hala bakınıyormusunuz
    Ben şu yatağı beğendim ama kullanan oldumu burada fikirlerinizi alabilirmiyim.

http://www.hepsiburada.com/monessa-more-coil-ortopedik-yayli-yatak-90x190-30-gun-deneme-suresi-p-EAKMONMRCL10019019?productId=eakmonmrcl1001&categoryId=524732

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.