Usb bağlantılı kayıt yapan uydu cihazı tavsiye
24 Cevap8193 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

44 Mesaj
11 Nisan 2009; 15:05:28 

Merhaba arkadaşlar bana usb bağlantılı flash diske veya taşınabilir harddiske kayıt yapabilen bir uydu cihazı lazım bütçem 150-200 lira dır tavsiyelerinizi bekliyorum

Şimdiden teşekkürler

1720 Mesaj
12 Nisan 2009; 2:33:28 

Seoul hiremco x3

495 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
seyyarkamil
12 Nisan 2009; 9:59:14 

next 2000 super plus

DH FOSİL GRUBU:(2001-2005)
"Türklerin yaşadıkları her yer misak-i milli hudutları içindedir". Mustafa Kemal Atatürk

194 Mesaj
15 Nisan 2009; 12:11:21 

quote:

Orjinalden alıntı: halo5

Merhaba arkadaşlar bana usb bağlantılı flash diske veya taşınabilir harddiske kayıt yapabilen bir uydu cihazı lazım bütçem 150-200 lira dır tavsiyelerinizi bekliyorum

Şimdiden teşekkürler

bende aynı durumdayım. kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacaktı.

- takacağımız usb bellek veya harici hardisk için kapasite sınırı var mı
- kendinden hardiskli modellerde olduğu gibi belirli bir saat için ayarlayıp kayıt yapmasını veya başka bir kanalı izlerken kayıt yapma imkanı var mı
- usb bellek veya harddiske bilgisayardan kaydettğimiz videoları (belki format değiştirmek gerekir) bu cihaz üzerinden izleyebilirmiyiz.

bu özellikler yok ise hem usb girişli hem kendinden harddiskli hemde internetten indirdiğimiz (mesela lost) filimleri divx player gibi oynatabilen (ben de divx player var ama usb si yok) fiyatı uygun tavsiye edebileceğiniz receiver var mı

yorumlar için şimdiden teşekkürler

1010 Mesaj
15 Nisan 2009; 21:46:52 

quote:

Orjinalden alıntı: paries

bende aynı durumdayım. kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacaktı.

- takacağımız usb bellek veya harici hardisk için kapasite sınırı var mı
- kendinden hardiskli modellerde olduğu gibi belirli bir saat için ayarlayıp kayıt yapmasını veya başka bir kanalı izlerken kayıt yapma imkanı var mı
- usb bellek veya harddiske bilgisayardan kaydettğimiz videoları (belki format değiştirmek gerekir) bu cihaz üzerinden izleyebilirmiyiz.

bu özellikler yok ise hem usb girişli hem kendinden harddiskli hemde internetten indirdiğimiz (mesela lost) filimleri divx player gibi oynatabilen (ben de divx player var ama usb si yok) fiyatı uygun tavsiye edebileceğiniz receiver var mı

yorumlar için şimdiden teşekkürler

bende wd 1 tb lik 3,5 inç lik taşınabilir diski var onu gördü. 60 Gb fat 32 formatlı onu sorunsuz gördü.
aynı tp de bulunan kanalların birini kaydederken diğerini izlersiniz
ts formatına çevirdiğin videoları izleyebilirsin

Bu anlattığımmodel Next cx super plus usb li...

194 Mesaj
16 Nisan 2009; 15:00:26 

quote:

Orjinalden alıntı: ertanx

bende wd 1 tb lik 3,5 inç lik taşınabilir diski var onu gördü. 60 Gb fat 32 formatlı onu sorunsuz gördü.

program zamanlama yani evde olmadığız zaman için saat programlama mümkünmü hocam

6114 Mesaj
16 Nisan 2009; 19:14:15 

quote:

Orjinalden alıntı: ertanx

bende 2000 fat usb li var ama tek usb girişi var; kullndığınız hardisk tek usb den çalışıyormu?

çoğu harici hardisk çift usb istiyorda.

receivere usb hub taksak hardiskin kablolarınıda huba taksak nasıl olur?

hayırlı günler.

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
2006 MİTSUBİSHİ COLT 1.3 İNVİTE 6 İLERİ AMT 95 HP

246 Mesaj
16 Nisan 2009; 20:23:27 

next YE 2000 fta usb kayıtlı cihaz kullanıyorum fiyatı karaköyde 150 tl civarında harici belleğe kayıt yapıyor.

44 Mesaj
16 Nisan 2009; 20:25:26 

quote:

Orjinalden alıntı: thorondor06

Seoul hiremco x3

Bu makineyi bir araştırıcam

194 Mesaj
17 Nisan 2009; 16:59:03 

program zamanlama yani evde olmadığız zaman için saat programlama mümkünmü

194 Mesaj
21 Nisan 2009; 15:38:52 

bunun cevabını bilen arkadaş yok mu
quote:

program zamanlama yani evde olmadığız zaman için saat programlama mümkünmü

78 Mesaj
22 Nisan 2009; 1:21:05 

Hiremco X3 işinizi görecektir...

Alışveriş Yaptıklarım: abem32

194 Mesaj
22 Nisan 2009; 14:58:19 

özelliklerine baktığımda kaydetme özelliği var ama diyelim 3 gün evde yokuz ve 2 gün sonra kaçırmak istemedğimiz kurtlar vadisi var cihazı programlayıp evde olmadığımız zaman içinde kaydetmesini sağlayabiliyormuyuz. özellikle cihazı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

quote:

Orjinalden alıntı: Bacteri

Hiremco X3 işinizi görecektir...

194 Mesaj
24 Nisan 2009; 23:37:51 

cihazın bu özelliği yok yada bu özelliğini kullanan yok anladığım kadarıyla

194 Mesaj
30 Nisan 2009; 10:41:19 

güncel

6666 Mesaj
1 Mayıs 2009; 12:31:39 

Yurtdışında yaşıyorum.

Burada OPENBOX X790 PVR cihazı 86 dolar'a satın aldım. Cihazda ayrıca kart okuyucuda bulunmaktadır. Bu cihaz USB girişli ve HDMI çıkışlı olup, yeni yazılım ve kanal bilgileri kolayca yüklenebilmekte ve USB'ye tüm sistem, kanal ve key bilgileri yedeklenebilmektedir. Ayrıca cihazda USB üzerinden, MP3 dahil olmak üzere birçok işlem sorunsuz gerçekleştiriliyor. 1 TB'lık hitachi USB harddisk'ki sorunsuz kullanıyorum. Kayıtları *.ts formatında yapıyor. Cihaz tarihli zamanlama özelliği de sorunsuz çalışmaktadır.

Cihazın genel kullanımı mükemmel ! Özellikle kanal taşıma, silme, favori oluşturma gibi işlevler zevkle oluşturuyor. Ayrıca cihaz 16:9 yayınlarda TV'ye sinyali sorunsuz ilettiği için 16:9 yayınlarda ekran otamatik olarak genişliyor!

Bu cihazın banim gözüme göre tek eksiği sharpnes oranı yüksek gibi...

HD yayınların yaygınlaşacağı güne kadar kesintisiz tüm işlevlerini sorunsuz kullanabileceğim bir cihaz bulduğum için mutluyum.

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
Katılımcıların yararlanabilmesi için sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Doğru bilginin adresi...

728 Mesaj
2 Mayıs 2009; 23:30:01 

dreambox dm800 al ne isteren yap :)

TECLAST -KOSS PORTAPRO-

194 Mesaj
3 Mayıs 2009; 18:26:43 

kaça aldın hocam cihazı
quote:

Orjinalden alıntı: serkanguzel_

Yurtdışında yaşıyorum.

Burada OPENBOX X790 PVR cihazı 86 dolar'a satın aldım. Cihazda ayrıca kart okuyucuda bulunmaktadır. Bu cihaz USB girişli ve HDMI çıkışlı olup, yeni yazılım ve kanal bilgileri kolayca yüklenebilmekte ve USB'ye tüm sistem, kanal ve key bilgileri yedeklenebilmektedir. Ayrıca cihazda USB üzerinden, MP3 dahil olmak üzere birçok işlem sorunsuz gerçekleştiriliyor. 1 TB'lık hitachi USB harddisk'ki sorunsuz kullanıyorum. Kayıtları *.ts formatında yapıyor. Cihaz tarihli zamanlama özelliği de sorunsuz çalışmaktadır.

Cihazın genel kullanımı mükemmel ! Özellikle kanal taşıma, silme, favori oluşturma gibi işlevler zevkle oluşturuyor. Ayrıca cihaz 16:9 yayınlarda TV'ye sinyali sorunsuz ilettiği için 16:9 yayınlarda ekran otamatik olarak genişliyor!

Bu cihazın banim gözüme göre tek eksiği sharpnes oranı yüksek gibi...

HD yayınların yaygınlaşacağı güne kadar kesintisiz tüm işlevlerini sorunsuz kullanabileceğim bir cihaz bulduğum için mutluyum.

6666 Mesaj
3 Mayıs 2009; 22:03:25 

quote:

kaça aldın hocam cihazı

Katılımcıların yararlanabilmesi için sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.

Doğru bilginin adresi...

194 Mesaj
11 Mayıs 2009; 14:40:43 

özür türkiyede kaça alırız manasında soracaktım. OPENBOX X790 PVR cihazını

6666 Mesaj
12 Mayıs 2009; 12:02:35 

quote:

özür türkiyede kaça alırız manasında soracaktım. OPENBOX X790 PVR cihazını

Türkiye'de var mıdır? Kaça satılılır, bilmiyorum!... Türkiye'nin İnternet satış sitelerini bir araştırın isterseniz...

Yazılımla ilgili gelişmeleri buradan; http://sat-forum.org/index.php (Üye olmanız gerekmektedir, zira emu'lu cihazları görebilmeniz için...)

Yazılımları buradan; http://satupload.info/index.php

Yalnız şunu söylemeden geçemeyeceğim, ilk defa bu cihazda, zamalı kayıt fonksiyonunun problemsiz çalıştığına şahit oldum. Bu nedenle büyk kapasiteli flash disk ile ucuza kayıt işlevli bir cihaza sahip olunuyor!

Cihazın kusuruna gelecek olursak, bu cihazda tüm çok işlevli cihazlar gibi görüntü kalitesi malesef iyi değil... (Malum çok işlevden kasıt; kayıt, usb giriş, HDMI çıkış, emu, v.s. yani üzerinde yeni nesil işlemci bulunduran tüm uydu cihazları.)

Görüntü kalitesi next 2000 super plus serisi ile aynı...

Doğru bilginin adresi...

2063 Mesaj
28 Mayıs 2009; 9:37:44 

quote:

özelliklerine baktığımda kaydetme özelliği var ama diyelim 3 gün evde yokuz ve 2 gün sonra kaçırmak istemedğimiz kurtlar vadisi var cihazı programlayıp evde olmadığımız zaman içinde kaydetmesini sağlayabiliyormuyuz. özellikle cihazı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

bu özellik hiremco x3 de var diye okumuştum, yani ilerki bi tarih ve saate kayit yapması için programlayabiliyorsun aleti. Kayit özelliğininde gayet başarılı olduğu söyleniyor...

92 Mesaj
29 Mayıs 2009; 23:04:34 

ben hiremco x2 aldım 130 TL .usb veya harici HDD den kayıt yapıyor. zaman ayarlamaları yapabılyor. istediğin saatte başlayıp bıtıyor. Uydu guncellemelerını kendi yapıyor. X 3 ile farkı HDMI cıkısı yok .benım ıcın problem degıl . Bu fiyata alınabılecek en ıyı ürün budur. cok paraya gerek yok sanırım .tavsiyem dir..
selamlar.

HERGÜNE;HAYATININ EN GÜZEL GÜNÜ OLMASI İÇİN ŞANS VER

3 Mesaj
30 Ekim 2010; 14:54:09 

benjamin marka lcd tvler için skart girişli dahili flash disk veya hardisk takılıp tv den kayıt özelliği boyutları bi el büyüklüğü kadar her yere sığabilir bu kadar aklımda kalmış fiyatı 100-200 böle bi şeydi sanırım

ALAYINA WS

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Haziran 2013; 8:39:30 

Benjamin marka lcd tv mi varmış yav?
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın » Receiver modelleri » Usb bağlantılı kayıt yapan uydu cihazı tavsiye
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.363