Şimdi Ara

Bu Pazar, <b>Sony PSP</b> ödüllü Gran Turismo 5 Turnuvasını kaçırmayın!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony, Darty işbirliği ile bu hafta sonu yarış severlere PSP kazanma şansı veriyor. Dary’nin İstanbul’daki Yenibosna, Palladium, Carousel, Profilo ve İstinye Park mağazalarında düzenlenecek yarışma sonunda 1. ye Sony PSP 3004 taşınabilir oyun konsolu ve NFS Undercover PSP oyunu hediye edilecek.

Pazar günü (12.04.2009) 12:00 ile 20:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte kullanıcılar, PlayStation 3'ün en iyi araba yarışı olarak kabul edilen Gran Turismo 5P'de en iyi tur zamanını elde etmeye çalışacaklar.

Oyunda araç kontrolü için PlayStation 3 DualShock 3 gamepad'ler kullanılacak. Böylece direksiyon setine sahip olan ve olmayan kullanıcıların eşit şartlarda yarışması amaçlanmış. Katılımcılardan hiç bir ücret talep edilmeyen etkinlikte, yarışacak olan okuyucularımıza başarılar dileriz.

• Bende başlık açacaktım, ama rezaleti göstermek amaçlı açacaktım.

Gazete ilavelerinde gördüm turnuvayı, turnuvanın başlığını atmışlar GT5 turnuvası diyor arkada GT5 ile zerre kadar alakası olmayan PS2 grafikli bi oyunun resmini koymuşlar, GT4 tende olabilir o resim ama rezalet ya o resime aldanıp katılmayanlar olur.
  • Yarın bütün gün Carousel deyim artık. Haber için teşekkürler.
  • bakalım nasıl...
  • Bakırköy'de oturduğumdan yarın mutlaka Carousel'de olurum.. Forumdan katılacak arkadaşlar olursa mutlaka tanışalım
  • orada yaşasam bir dakika durmazdım
  • Ben katılmıyorum gençlerin önünü açalım...Zaten ps var bizde...
  • DS3 ilemi oynanılacakmış
  • Yerim hepinizi
  • Zamanında ,Kuşadasında ünlü bir radyonun tam meydanda kurduğu standlarda da f1 yarışması vardı.Bayanlar bir tarafta,erkekler de bir tarafta idi.Sanırım 2003 yılı idi.
    Orda,1000 + erkek içinde uzun süre 1. idim.Daha sonra birisi benim zamanı egale etti.Turnuvayı 2. bitirmiştim.
    Ayrıca,daha sonra motorsporları ile ilgili sordukları bir soruyu da bilince;hem sorudan hem 2.'likten ötürü bazı hediyeler almıştım kendilerinden.
  • Bu Akşam Gidicem Darty yea .. Bir Tarafı Erkek Bi Tarafı Dişi Vga Kablo Alcaktım :D
    Nese Boşver Zaten psp var..
  • bende katılmam yazık olmayan birileri kazansın
  • izmirde yok mu? gerçi psp2000 slim var ama olsun beyaz olanını kazanır satardım ucuza burdan birine.

şahsen gidecek olsaydım kendi dualshockumu götürürdüm benimki tertemiz orda bisürü fare kılıklının pis yağlı ellerini sürdüğü şeyi elime alamazdım mikrop yuvasıdır o şimdi
  • DH'den birinin kazanmasını istiyorum.. beyler yarışmadan sonra sıralamanızı yazın buraya :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisho -- 11 Nisan 2009; 17:50:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

izmirde yok mu? gerçi psp2000 slim var ama olsun beyaz olanını kazanır satardım ucuza burdan birine.

şahsen gidecek olsaydım kendi dualshockumu götürürdüm benimki tertemiz orda bisürü fare kılıklının pis yağlı ellerini sürdüğü şeyi elime alamazdım mikrop yuvasıdır o şimdi

Bornovada pes turnuvası yapıyorlar LOST,1.ye 150 milyon yazıyordu,istersen katılalım...
  • Gazetenin arasından çıkmış broşürü.Bende hemen taradım,foruma koyayım dedim ;

Miex'in dediği gibi gt4 ün resmini koymuşlar sanırım

Bu Pazar, bSony PSP/b ödüllü Gran Turismo 5 Turnuvasını kaçırmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 11 Nisan 2009; 20:46:13 >
  • GT4 degil GT3 sanirim pistte Rome
  • ahh beee kocaeli'de neden yapmazlar sanki :((((((
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

izmirde yok mu? gerçi psp2000 slim var ama olsun beyaz olanını kazanır satardım ucuza burdan birine.

Bornovada pes turnuvası yapıyorlar LOST,1.ye 150 milyon yazıyordu,istersen katılalım...

stalin ooooo sen izmirdemiydin yaa

görüşelim senle birgün. bak dün balçovaya gittim hızlı öfkeli 4e bilseydim beraber giderdik

• yav ben gt5 i G25 ile güzel oynayamıyorum ds3 ile daha kolay oluyor o yüzden ds3 ile oynicam yarın 11.30 gibi gidicem ben isim yazdırma vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cllyldrm -- 11 Nisan 2009; 19:18:47 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.