Şimdi Ara

NVIDIA PhysX Yeni Sürüm 9.04.08

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Updated runtime to improved operation of Cryostasis Game.
    Supports NVIDIA PhysX acceleration on all GeForce 8-series, 9-series and 200-series GPUs with a minimum of 256MB dedicated graphics memory.
    Experience GPU PhysX acceleration in many games and demos, some of which are highlighted in PowerPack downloads onwww.geforce.com.
    Runtime upgrade ONLY for AGEIA PhysX processors users. (New installations should install older PhysX system software such as version 8.09.04 – prior to installing this update).
    Includes the latest PhysX runtimes used in the latest game titles.
    Supports NVIDIA PhysX acceleration on GeForce via CUDA 2.0 for SDK versions 2.7.3, 2.7.2, 2.7.5, 2.8.0 and 2.8.1 (requires graphics driver v177.81 or later).
    Includes all the latest PhysX SDK Runtimes.
    Supports control of your GPU PhysX configuration from the NVIDIA display driver control panel. (requires graphics driver v180.00 or later)

http://www.nvidia.com/object/physx_9.04.08_whql.html

• biraz fps artti nedndir ki anlamadim neyse fps fps dir saoLasin.
  • hemen deneyelim eyvallah usta
  • Teşekkürler hocam hemen indiriyorum.
  • ut3 physx paketini yüklemenizi tavsiye ederim 2 haritasında fizik desteği var ve oyunda fiziğin etkisini hissediyorsunuz
    bir kaç ss paylaşıcam hava uçuşan kutu demir parçaları,toz toprak,kırılan demir parçalanan taşlar dikkatlice oynarsanız farkedersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Stolas** -- 11 Nisan 2009; 20:20:23 >

• quote:

ut3 physx paketini yüklemenizi tavsiye ederim 2 haritasında fizik desteği var ve oyunda fiziğin etkisini hissediyorsunuz
    bir kaç ss paylaşıcam hava uçuşan kutu demir parçaları,toz toprak,kırılan demir parçalanan taşlar dikkatlice oynarsanız farkedersiniz

simdi bu fizik bir oyunun iki haritasinda onda da dikkat edersek mi? mirror's edge deneyin bari harita marita ugrasacaginiza.
  • @bigdady
    ut3 physx paketi icin orjinal ut3 lazim yoksa calismiyor :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

quote:

ut3 physx paketini yüklemenizi tavsiye ederim 2 haritasında fizik desteği var ve oyunda fiziğin etkisini hissediyorsunuz

simdi bu fizik bir oyunun iki haritasinda onda da dikkat edersek mi? mirror's edge deneyin bari harita marita ugrasacaginiza.

anlamada zorlukmu çekiyosun arkadaşım yoksa gözlerinmi 8 çiziyo okurken bu paket ut3'ün 2 haritasına fizik desteği getiriyo ve bu destekli haritalarda oyunu oynarsan fiziği hissedersin diyorum dikkatli bakarsanda taşların parçalanmasını,uçuşmasını,objelerin yer değiştirmesini görürsün diyorum mirrors edgedeki fizikten herkesin haberi var ben ut3'ün fizik paketinden bi haber fizikle ilgili yorum yapanlara diyorum algılıyosun dimi sorun yok? açıklıyımmı tekrar pmden özel?

@rabbitweed
    hayır kopya olursada yüklüyo ben kopyasında yükleyip oynadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Stolas** -- 11 Nisan 2009; 20:42:50 >

• ya Big.Daddy nvidia nın da yaptıgı is mi sen git PhysX firmasını al insanları bu firmadan 2. bi karttan mahrum et hemde 8800 ve sorası kartlarından itibaren fizik kartının özelliklerini kartına bi driver ile monte et birde oyun firmalarını ikna et bunu kullansınlar oyunlar daha gercekci olsun ayıp dogrusu hıc oldu mu
  • 10 Kere Cektim %88 E Gelip Duruyor Bune La
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeNaN-AsLaN

10 Kere Cektim %88 E Gelip Duruyor Bune La

http://downloads.guru3d.com/NVIDIA-PhysX-System-driver-9.09.0408-download-2249.html#download
    burdan dene

• quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

ya Big.Daddy nvidia nın da yaptıgı is mi sen git PhysX firmasını al insanları bu firmadan 2. bi karttan mahrum et hemde 8800 ve sorası kartlarından itibaren fizik kartının özelliklerini kartına bi driver ile monte et birde oyun firmalarını ikna et bunu kullansınlar oyunlar daha gercekci olsun ayıp dogrusu hıc oldu mu

adamlar sadece mirrors edge oynamışlar bilenler varsada frontless..sonra gelip nerrdeee fizik diyolar ut3den bi haber yorum yapıolar graw2de hardware fizik ultra diyorum one oyunmuydu diyolar lafa gelincede tarafsız gerçekçi yorum yaparlar ama oyunlardan bi haberler eminin ut3 ün fizik paketinden haberi olan 5i geçmez ama fizikle ilgili yorum yapanlar 500ü aşıyo kimse k.bakmasın ne yapmak lazımmış bilmeden yorum hazım zorluğu yapıyomuş beyinlerde
    insanlar bişeyler için uğraşıyosa hakkını vereceksin nasıl ekran kartında ati ilklere geçiyorsa ve teknolojide bir adım nvidiadan üstünse fizik ve cuda yada aynı objektif şekilde global pencereden yaklaşacaksın değerlendirmelerinde ve yorumlarında belirteceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Stolas** -- 12 Nisan 2009; 4:13:32 >

• Cryostasis'de physx destekli güzel bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Big.Daddy

quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

ya Big.Daddy nvidia nın da yaptıgı is mi sen git PhysX firmasını al insanları bu firmadan 2. bi karttan mahrum et hemde 8800 ve sorası kartlarından itibaren fizik kartının özelliklerini kartına bi driver ile monte et birde oyun firmalarını ikna et bunu kullansınlar oyunlar daha gercekci olsun ayıp dogrusu hıc oldu mu

adamlar sadece mirrors edge oynamışlar bilenler varsada frontless..sonra gelip nerrdeee fizik diyolar ut3den bi haber yorum yapıolar graw2de hardware fizik ultra diyorum one oyunmuydu diyolar lafa gelincede tarafsız gerçekçi yorum yaparlar ama oyunlardan bi haberler eminin ut3 ün fizik paketinden haberi olan 5i geçmez ama fizikle ilgili yorum yapanlar 500ü aşıyo kimse k.bakmasın ne yapmak lazımmış bilmeden yorum hazım zorluğu yapıyomuş beyinlerde
    insanlar bişeyler için uğraşıyosa hakkını vereceksin nasıl ekran kartında ati ilklere geçiyorsa ve teknolojide bir adım nvidiadan üstünse fizik ve cuda yada aynı objektif şekilde global pencereden yaklaşacaksın değerlendirmelerinde ve yorumlarında belirteceksin

ati den yana tarafsız

• eyvallah dicotto
  • quote:

Orjinalden alıntı: VaLoUr

Cryostasis'de physx destekli güzel bir oyun

guzel miydi oyun?allah allah farkli oyunlar oynadik heralde :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabbitweed

quote:

Orjinalden alıntı: VaLoUr

Cryostasis'de physx destekli güzel bir oyun

guzel miydi oyun?allah allah farkli oyunlar oynadik heralde :)

uyku tutmadı galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.