- x
iyi geceler çamaşır makinesi çift su girişi
4 Cevap3365 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

408 Mesaj
10 Nisan 2009; 23:41:37 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Çift su girişli çamaşır makinesine sadece tek girişini bağlasam çalışır mı yoksa mutlaka iki hortumuda musluğa bağlamam mı gerekiyor
Şimdi sadece soğuk su girişini bağladım ve çamaşırlarımı attım korkum o ki sadece deterjanı alacak tambura su almıyacak çünkü hortumu sadece soğuk suya bağladım sıcak su hortumu boşta sorun olur mu?

..Bazen HASEN ahsenden HASENDİR..

12189 Mesaj
10 Nisan 2009; 23:45:40 

Makinenizi 30'C üzerindeki programa alırsanız sıcak su vanasından su almaya çalışacaktır. Dolayısıyla su alamayacaktır.

Nalburdan Y parçası temin edin (çatal olarak da geçer) zaten gerekli açıklamayı yaparsanız nalbur anlayacaktır. Bu parçayı musluğa taktığınızda 2 ağzına 2 hortumu da takabilirsiniz. Böylece cihaz sorunsuz çalışacaktır. Ucuz bir parçadır 1TL civarı.

408 Mesaj
10 Nisan 2009; 23:56:25 

tşk

..Bazen HASEN ahsenden HASENDİR..

72 Mesaj
11 Nisan 2009; 10:51:38 

Candoğan Bey, bizim evde sıcak su yok. sadece banyoda bir elektrikli şofben var. Arçelik 8144BJ alsam,illa ki çift giriş kullanmak zorunda mıyım?

Allahım! Hakkımızda hayırlı gördüğünü gönlümüze razı eyle. Allahım! Gönlümüze razı eylediğini de hakkımızda hayırlı eyle...

12189 Mesaj
12 Nisan 2009; 2:08:31 

Yukarıdaki açıklamam sizin makineniz için de geçerlidir. Yani soğuk su musluğuna Y parçası bağlayarak iki hortumu birden takabilirsiniz.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Diğerleri » Diğer ev elektroniği » iyi geceler çamaşır makinesi çift su girişi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.178