chevrolet cruze hakkında....ÖNEMLİ !!!!
64 Cevap50055 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

245 Mesaj
10 Nisan 2009; 14:57:05 

arkadaşlar öncelikle bu cruze un cok kaliteli oldunu söyleyebilirim.
ancak satış sırasında full diye aldığınız araçta bazı özelliklerin olmayacağını biliniz.
örneğin full pakettte o ortada resimlerinde gördüğünüz renkli ekran mavcut değildir.
resimlerde görmüş olduğunuz model LT modelidir türkiyede satışa sunulan model ise LS düz vites ve LS Automatic vites özelliklidir. yani uzun lafın kısası dikkatli olun bir satış kurnazlığının içerisine düşmeyin.
LS de gelecek olan astra ve vectralardaki gibi siyah zemin üzerinde yanan sarı ledlerden oluşan yol bilgisayarı olucaktır.
derdi döşemeyi düşünmeyin fuulünde mevcut olacağını sanmamaktayım tanıtım sitesinde belirtilen 16" jantlarda LT modelde mevcuttur.
ayrıca herhalükarda sizden o belirtilen fiyatlara ek olarak 700 tl + kdv ye metalik boya farkı alınacaktır.
birde klimayı kesinlikle o düğmeli konsol gibi düşünmeyin oraya analog çevirmeli düğmelerden oluşan klima koyun birde aracın açılır tavanı ile birlikte 1100+kdv fark alınacaktır.
CRUZE
Anahtar Teslim Fiyatı (TL) Tavsiye Edilen Kampanya DahilPerakende Satış Fiyatı (TL)
1.6 16V 28.500 28.500
1.6 16V LS 30.450 30.450
1.6 16V LS AT 32.450 32.450

OPSİYONLAR LİSTESİ
Model Opsiyonlar Perakende Satış Fiyatı (TL)
AVEO Elektrikli Sunroof 866
AVEO Metalik renk farkı 490
LACETTİ Elektrikli Sunroof 950
LACETTİ Metalik renk farkı 580
SPARK Metalik renk farkı 480
CRUZE Elektrikli Sunroof 1.100
CRUZE Metalik renk farkı 700

CAPTIVA 7 Koltuk Opsiyonu (Medium) 1.520
CAPTIVA Metalik renk farkı 1.060
CAPTIVA Sunroof (Sadece SR'suz araçlar için) 1.300
EPICA Metalik renk farkı 991

0

0

local://upfiles/64158/472DFC39EAC94738B6EC26B9ABEB6ADE.jpg

local://upfiles/64158/414392315F7247BB865AA1BF5541CB9E.jpg

local://upfiles/64158/137EAEDA8B7A433C8A19063B1D0FFA81.jpg

Ekteki dosya (3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkolikcihan -- 10 Nisan 2009; 14:58:44 >

Referanslarım : adam06, seso81 , Hamza Ertüm , Wild ,shbndn , Diabelica
Opel Astra H - Essantial - Şimşek Gri
Samsung UE 40 D 6500 VSXTK - USB wifi dongle QWERTY remote control
Mac Book Pro md 101 tu/a -16 GB Corsair ddr3 - 250 GB Samsung SSD - 500 GB HDD - 500 GB Seagate FreeAgent External Black - 1 TB Seagate FreeAgent External White
İphone 5S 16 GB Black

493 Mesaj
10 Nisan 2009; 15:07:04 

gerçekten cruze chevrolet markasına önceki modellerin aksine yakışır ve kalite düzeyi artmış olarak çok güzel zamanda süper bir fiyatla geldi bence...bugün başka markalardan alacağımız b sınıfı araçlarda esp hava yastığı gibi donanımları eklediğimizde cruzenin fiyatını aşacaktır...kutluyorum gerçekten gm batışını kurtarabilecek en azından hafifletecek bir model...arabanın kalitesi gerçekten ii fuarda yarım saat orasını burasını mıncıklamış biri olarak bunu söliebilirim...

245 Mesaj
10 Nisan 2009; 15:08:51 

kurcukladınıza göre elinizde foto mevcuttur sanırım göndermeniz mümkünmüdür.

Mac Book Pro md 101 tu/a -16 GB Corsair ddr3 - 250 GB Samsung SSD - 500 GB HDD - 500 GB Seagate FreeAgent External Black - 1 TB Seagate FreeAgent External White
İphone 5S 16 GB Black

5420 Mesaj
10 Nisan 2009; 17:34:25 

detaylı test-inceleme bekliyoruz...

11326 Mesaj
10 Nisan 2009; 17:37:08 

Fiyatı çok makul bence Chevrolet'e bravo vallahi

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Para" ile "İman" Ters Orantılıdır...

Katılım zamanı: 7 Aralık 2005
İmzamı lütfen çalmayın! Kullanmak istiyorsanızda nezaketen bari bir izin isteyin...

3582 Mesaj
10 Nisan 2009; 17:37:21 

Fiyat çok güzel tutar bu araç

1025 Mesaj
10 Nisan 2009; 17:45:14 

quote:

gerçekten cruze chevrolet markasına önceki modellerin aksine yakışır ve kalite düzeyi artmış olarak çok güzel zamanda süper bir fiyatla geldi bence...bugün başka markalardan alacağımız b sınıfı araçlarda esp hava yastığı gibi donanımları eklediğimizde cruzenin fiyatını aşacaktır...kutluyorum gerçekten gm batışını kurtarabilecek en azından hafifletecek bir model...arabanın kalitesi gerçekten ii fuarda yarım saat orasını burasını mıncıklamış biri olarak bunu söliebilirim...

bu araç b sınıfımı yahu sanki c sınıfına benziyo

Şube Adı: GÖLBAŞI (ANKARA)
Sevk Bitiş: 05-09/05/2014
Eğitim Birliği: İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL
Esas Birliği: İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI LOJ.DES.K.LIĞI KH. VE KH.BL. POLİGON TK. / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL
Statü: KISA_DÖNEM ER
Sınıf: PIYADE
Branş: Boş Ne demekse? Vasıfsız askermiyim :)

1713 Mesaj
10 Nisan 2009; 17:46:49 

quote:

Orjinalden alıntı: toz-koparan

detaylı test-inceleme bekliyoruz...

Ünal Korkmaz duy sesimizi

1.4 120 Hp 2009 Lancia Delta Beyaz

4694 Mesaj
10 Nisan 2009; 17:50:42 

bence fiyat konusunu fazla abrtıyorsunuz, lancer'de bu fiyatlara alınabiliyordu...

D.H. NEDEN BİR OTOMOBİL MARKAMIZ YOK? GRUBU

982 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:00:40 

quote:

Orjinalden alıntı: soldier_of_fortune

bence fiyat konusunu fazla abrtıyorsunuz, lancer'de bu fiyatlara alınabiliyordu...

lancerin fiyatınada süper diyoduk

. BiR hAziRaN AkşAmıNdA kısMetim olmuşsundA hAberim yokmuŞ....

288 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:04:33 

türkiyeye gelmeyecek bir modelin fotolarıyla tanıtım yapılması bence etik değil...
ama bir garip ülke burası bende şimdi internetimi tt bayisinden sınırsız yaptırdım.peki geri dönmek istediğimde ne kadar süre var ve bu bayiden tekrar dönüş işlemi yapabilirmiyim dedim..dönüş işlemi için müdürlüğe gitmeniz lazım dedi.hayda ben bayiye bile gelmeye 2 aydır erinip limit aşımından fazla para ödüyorum.müdürlüğe hiç gitmem benim internette sonsuza kadar limitsiz kalır.

ben nolacam yawww

113 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:16:14 

Selam,

Arkadaşlar fransa ve diğer avrupa ülkelerinin web sitelerine baktım LS de 16'' jant diyor..

Deri döşeme konusunda birşey bilmiyorum ama yine Fransa'daki listeden aldığıma göre aracın ebatları ve Toyota ve Honda ile karşılaştırması şu şekilde;

CHEVY
Uzunluk 4.597
Genişlik 1.788
Yükseklik 1.477

TOYOTA
Uzunluk 4.540
Genişlik 1.760
Yükseklik 1.470

CIVIC
Uzunluk 4.545
Genişlik 1.750
Yükseklik 1.435

Şimdi benim sormak istediğim şu; Fransa modeli ile Türkiye modeli ( LS MODELINDEN BAHSEDİYORUM ) farklı ebatlarda olabilir mi böyle birşey mümkün müdür?

Bir diğer sorum da, resimlerde görülen renkli ekran yok astra ve vectralardaki gibi siyah zemin üzerinde yanan sarı ledlerden oluşan yol bilgisayarı olucaktır diyorsunuz...Lütfen bunun bir fotoğrafını ekleyebilir misiniz,ben bulamadım da?

Ben bugün kaporasını verdim ve ayırttım aracı...Kısmetse haftaya cuma günü teslim alacağım ama ilk defa hayatımda görmeden,bilmeden binmeden bir araba almış olacağım o yüzden biraz tedirginim..

LS otomatik vites alacağım..Ama şu yol bilgisayarı işine kafam bozuldu çok...

Son olarak benim ayırttığım siyah...Acaba iç döşemeler hangi renklerde bilen var mı? ( İç döşemeler çift renk çünkü )

3475 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:29:01 

Şimdiden hayırlı olsun..Haftaya cumartesi pazar fotoğrafları bekliyoruz..Siyah ayırtmanız iyi olmuş bence bu arabaya en güzel gidecek renk..

Astra Classic 3 Comfort Paket (Siyah)

1000 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:35:47 

Acele etmemeli bence bir aracı görmek lazım diye düşünüyorum

OPEL ASTRA 1.3 ENJOY ELEGANCE 2009 GÜMÜŞ GRİ

245 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:46:31 

arkadaşlar chevrolet i aradım istanbul merkezini dedim türkiyede satışa sunduğunuz model lt mi yoksa ls mi ls dedi peki onda bu sitedeki renkli ekranlı yol bilgisayarı mevcutmu dedim
o konuda bir bilgi veremiycem dedi bu tür teknik özellik bilgileri yakında yayınlanacaktır dedi.

İphone 5S 16 GB Black

4694 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:48:22 

vatandaştan kapora alıp ,araba siparişi alıyorsun ve teknik özelliklerini veremiyorsun... sanki devlet sırrı...
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...
quote:

Orjinalden alıntı: alkolikcihan

arkadaşlar chevrolet i aradım istanbul merkezini dedim türkiyede satışa sunduğunuz model lt mi yoksa ls mi ls dedi peki onda bu sitedeki renkli ekranlı yol bilgisayarı mevcutmu dedim
o konuda bir bilgi veremiycem dedi bu tür teknik özellik bilgileri yakında yayınlanacaktır dedi.

D.H. NEDEN BİR OTOMOBİL MARKAMIZ YOK? GRUBU

646 Mesaj
10 Nisan 2009; 23:33:33 

direksiyon insignia dan tanıdık gibi nede olsa GM :)

1 Mesaj
17 Ağustos 2009; 1:49:03 

arkadaşlar ben chevrolet cruzur aldım en fulunu burda anlatılanlara inanmayın ben şuan biniyorum içinde yok yok mavi ekran var yol bilgisayarı mevcut içinde ne ararsanız var fiatı 36.000bin lira manuel fites otomatik beyenmedim 7 bin devirde fites degiştiriyor 31,000 den başlıyor 33,000 var en full u 36,000 bin tl dir 31,lik olanı yaramaz yol bilgisayarı yok cantlar kapaklı opak boyamevcut metalik yok alcaksanız en fulunu alınız o yukardaki görünen araç fuar arabasıdır türkiye ye satışı yoktur önemli bi sey söyleyim alcanın arabanın motor davlumbazına bakınız motor koruyucuzuna ben almadan önce baktım davlunbaz yoktu sordum takarız dediler bizden olsun diyorlar farketmeseydim o şekilde gidicektim yani arabadan ne çalarsak kardır diyorlar trafik setine bakın kriko takımına bakınız içinden alıyorlar sonra para karşılıgında başka bir zaman satıyorlar arkadaşlar bunlara iyi bakınız önemlidir paranıza yazık olmasın.

chevrolet

1841 Mesaj
17 Ağustos 2009; 2:58:58 

Bugün inceledim özellikle yolda gidişte arkadan egzost ve susturucunun görünüşü hoş degil. Çok ucuz duruyor.

5098 Mesaj
17 Ağustos 2009; 12:02:38 

Geçen güngören ziraat bankasının yanında gördüm dıştan bakınca bile çok boş kof duruyor..Ama tasarım olarak güzel..Benim hoşuma gitti..Ama güvenliği nasıl olacak görelim.Geçen arkadaşım aveo ile elektirik direğine girdi tam ortaladı iananın araba arkaya kadar uzandı aracın tipi bir garip oldu güvenlik sıfır aveoda...

Encapta güvenlikte 5/1 vermiş
http://www.euroncap.com...olet_aveo_2006/250.aspx

Zannetmiyorum o fiyata bundan farklı bir araç olsun...

Farcry 3 uplay 20 tl ==> P.M

838 Mesaj
17 Ağustos 2009; 13:38:52 

fiyatı da uygun araç da güzel. arkadaşın dediği gibi detaylı test-inceleme olsa da iyi olur.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

735 Mesaj
17 Ağustos 2009; 15:02:44 

quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

Geçen güngören ziraat bankasının yanında gördüm dıştan bakınca bile çok boş kof duruyor..Ama tasarım olarak güzel..Benim hoşuma gitti..Ama güvenliği nasıl olacak görelim.Geçen arkadaşım aveo ile elektirik direğine girdi tam ortaladı iananın araba arkaya kadar uzandı aracın tipi bir garip oldu güvenlik sıfır aveoda...

Encapta güvenlikte 5/1 vermiş
http://www.euroncap.com...olet_aveo_2006/250.aspx

Zannetmiyorum o fiyata bundan farklı bir araç olsun...

ALLAH aşkına bu aracı arabadan anlamayan küçük 3 yaşında çocuğa göstersem gözü kapalı 5 yıldız alacağını söyler aveo da esp yok 8 hava yastığı yok ayrıca avrupa sitelerine bakarsan görürsün cruze civic ten ve focus tanda pahalı hangi c sınıfı araçta esp standart tek bi marka gösterin

GÜNÜN BİRİNDE TEKRAR GERİ DÖNECEĞİM...

5098 Mesaj
17 Ağustos 2009; 15:59:35 

quote:

Orijinalden alıntı: siryea

ALLAH aşkına bu aracı arabadan anlamayan küçük 3 yaşında çocuğa göstersem gözü kapalı 5 yıldız alacağını söyler aveo da esp yok 8 hava yastığı yok ayrıca avrupa sitelerine bakarsan görürsün cruze civic ten ve focus tanda pahalı hangi c sınıfı araçta esp standart tek bi marka gösterin

Allah aşkına öyle bakmayla anlaşılacak şey mi bu.sac kalınlığı,Lazerle birleşim yerleri ve birleşim yerlerinin dikiş kalitesi bunlar öyle dıştan bakınca 3 yaşındaki bebenin anlayacağı şeyler olmadığını anlarsın..Bir esp'mi aracın bu hale gelmesini saglayan...Esp senin çakmanı baştan engellemeye çalışır çaktıktan sonra işte anlarsın aracın şasi kalitesini..Tüm sutunlar koyuvermiş 1.5 yıldız almış esp olsaydı birşey değişmeyecekti sonuçta bu testler çarpıştığı andan itibaren ki kalite testleri..

local://upfiles/60242/D443A598BDF2440BB80311FB9E5C8712.jpg

local://upfiles/60242/8038493BD18B4013A150863700B5DD48.jpg

Ekteki dosya (2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow99tr -- 17 Ağustos 2009; 16:07:43 >

259 Mesaj
17 Ağustos 2009; 16:16:39 

@shadow99tr

verdiğiniz örnek alakaya maydanoz diyeceğimiz tabirde olmuş iyi o zaman yeri gelir bizde passatı tartırşırız sonra buraya polonun çarpışma testlerini koyarız yanlış anlamayın bunu sadece sizin anlayış biçimize örnek olarak gösterdim.. burda cruze yi tartışıyoruz ve onunla ilgili resim koymak daha doğru olmaz mı sizce. bilmiyorum testi yapıldımı ancak daha önce bu aracın güvenlik olarak başarılı olduğunu okumuştum. hemde bu forumda.. eğer o yazıyı bulabilirsem eklerim..

7957 Mesaj
17 Ağustos 2009; 16:23:45 

Cruze'nin Aveo vs. gibi araçlarla ilgisi yok. Ortak platform olarak geliştiriliyor ( Opel'de kullanacak ), eski Daewoo'ların logoları değiştirilerek satışa sunulanları değil bu yeni Chevrolet'ler.

2013 Citroen C4 E-Hdi Mcp 1.6 115 Hp Exclusive - SAM
2013 Toyota Corolla 1.4 D4D M/T 90 Hp Advance

5098 Mesaj
17 Ağustos 2009; 16:24:43 

quote:

Orijinalden alıntı: AvalancHe_86

@shadow99tr

verdiğiniz örnek alakaya maydanoz diyeceğimiz tabirde olmuş iyi o zaman yeri gelir bizde passatı tartırşırız sonra buraya polonun çarpışma testlerini koyarız yanlış anlamayın bunu sadece sizin anlayış biçimize örnek olarak gösterdim.. burda cruze yi tartışıyoruz ve onunla ilgili resim koymak daha doğru olmaz mı sizce. bilmiyorum testi yapıldımı ancak daha önce bu aracın güvenlik olarak başarılı olduğunu okumuştum. hemde bu forumda.. eğer o yazıyı bulabilirsem eklerim..

Arkadaşım chevrolet'in ucuz araçları hakkında bir tahminde bulundum dedim ki aveo gibi tipsiz bir arabanın sıfır anahtar teslim fiyatları 25 ila 28 arası Cruze gibi cok hoş tipli bir arabanın ise 31 ila 33 arası yani onlarda araçta dıştan görünen lüks kısmı olma ihtimali yüksek dedim.Bu fiyata güvenlikli bir aracı olabileceğine ihtimal vermiyorum sadece dedim.. ve bir önceki mesajıma bakalım ne yazmışım "güvenliği inşallah beni yanıldır" dedim ama bu fiyata mümkün görünmüyor...

259 Mesaj
17 Ağustos 2009; 16:30:55 

quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

Arkadaşım chevrolet'in ucuz araçları hakkında bir tahminde bulundum dedim ki aveo gibi tipsiz bir arabanın sıfır anahtar teslim fiyatları 25 ila 28 arası Cruze gibi cok hoş tipli bir arabanın ise 31 ila 33 arası yani onlarda araçta dıştan görünen lüks kısmı olma ihtimali yüksek dedim.Bu fiyata güvenlikli bir aracı olabileceğine ihtimal vermiyorum sadece dedim.. ve bir önceki mesajıma bakalım ne yazmışım "güvenliği inşallah beni yanıldır" dedim ama bu fiyata mümkün görünmüyor...

umarım sizi yanıltır diyorum ama bu aracın biraz önce arkadaşımızın dediği gibi yeni bir platform üzerinde olduğu. artık cruze ile bir şeyleri aştıklarını düşünüyorum. belkide ben yanılırım ancak böyle önyargılı olmamak gerekli. bana göre çok yakması dışında eksi bir yön göremedim cruze de.. zamanla ne olduğu çıkar zaten

5098 Mesaj
17 Ağustos 2009; 16:34:04 

quote:

Orijinalden alıntı: AvalancHe_86

umarım sizi yanıltır diyorum ama bu aracın biraz önce arkadaşımızın dediği gibi yeni bir platform üzerinde olduğu. artık cruze ile bir şeyleri aştıklarını düşünüyorum. belkide ben yanılırım ancak böyle önyargılı olmamak gerekli. bana göre çok yakması dışında eksi bir yön göremedim cruze de.. zamanla ne olduğu çıkar zaten

Umarım iyi olur kaliteside ben bile düşünürüm yani..Seat leon-altea arasında gidip geliyorum o fiyata sıfır araç almak daha iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow99tr -- 17 Ağustos 2009; 16:34:11 >

1479 Mesaj
17 Ağustos 2009; 16:50:52 

bu aracı kullanan arkadaşlar genel olarak herşeyinden memnunlar, ufak tefek sorunları var ama herkes yakıtından şikayetçi bu bir gerçek sonuçta 35.000TL sıfır bir araç alan arkadaş yakıtını daha çok düşünecektir. GM yada Chevrolet acilen LPG çözümü getirmesi lazım diye düşünüyorum hem bu şekilde satışları artar hemde cruze kullanıcılarını rahatlatır.

404 Mesaj
18 Ağustos 2009; 2:34:30 

Bir arkadasım aldı aractan. Ben binmedim hic ancak kendisi bana herseyi cok guzel birde biraz gitse diyor.

Performans konusunda onun soyledigine gore biraz zayıfmıs arac.

3376 Mesaj
18 Ağustos 2009; 12:37:27 

quote:

Orijinalden alıntı: YorumcuQ

Bir arkadasım aldı aractan. Ben binmedim hic ancak kendisi bana herseyi cok guzel birde biraz gitse diyor.

Performans konusunda onun soyledigine gore biraz zayıfmıs arac.

Bu aracı kullanıpta gerek ara hızlanma gerek 0-100 gerekse de max hız deneyimi olan var mı arkadaşlar ???

Üzerindeki motor 1.6 113 hp astra sedanın motoruyla aynı olması lazım ve genelde bi memnuniyetsizlik var bu motorlardan...

4557 Mesaj
18 Ağustos 2009; 12:50:24 

quote:

Orijinalden alıntı: onder46

Bu aracı kullanıpta gerek ara hızlanma gerek 0-100 gerekse de max hız deneyimi olan var mı arkadaşlar ???

Üzerindeki motor 1.6 113 hp astra sedanın motoruyla aynı olması lazım ve genelde bi memnuniyetsizlik var bu motorlardan...

Opel'in ecotec motorları biraz ölüdür açıkcası.Kasada ağır olunca gitmiyor diye şikayet etmesi normal.Tabi birde insanın araçdan ne beklediği önemli.

Golf VI 1.4 TSİ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Ağustos 2009; 12:57:16 

fiyatı malzeme kalitesi hakkında düşündürüyor.

4557 Mesaj
18 Ağustos 2009; 13:33:00 

quote:

Orijinalden alıntı: .TaneR.

fiyatı malzeme kalitesi hakkında düşündürüyor.

Ayrıca şöyle birşey varki bakınca çok güzel duran bi malzeme kaliteli olmayabilir kalite öle sadece bakınca anlaşılcak bi durum değil bence.Yıllarca aynı kalması,deformasyona uğramamasıdır kalitesini gösteren.İşin diğer kısmı sadece albenili olması bence.Kalite ile albeniyi karıştırıyor gibiyiz.

Golf VI 1.4 TSİ

828 Mesaj
18 Ağustos 2009; 16:43:59 

bu aracın konsol kapı kısımındaki plastikler astradaki gibi yumuşak mı ?

1284 Mesaj
18 Ağustos 2009; 22:51:27 

bu kuruz güzel hoş görünüyor, ama şavrole öyle bir modelle türkiyedeki imajını yenileyemez kolay kolay. o yüzden bu araba bi yere kadar alınır, ondan sonra para etmez. bizim millet pek tutmayacaktır, suyu yakında çıkar.

378 Mesaj
18 Ağustos 2009; 23:29:21 

Chevrolet Cruze/Daewoo Lacetti Premiere çarpışma testi. Puanı bulamadım ama Aveo gibi kötü değil.

"Ehl-i tabın zîver-i tiğ-ü sinân_i dir sözüm."

735 Mesaj
19 Ağustos 2009; 11:31:51 

quote:

Orijinalden alıntı: sinan_i

Chevrolet Cruze/Daewoo Lacetti Premiere çarpışma testi. Puanı bulamadım ama Aveo gibi kötü değil.

cevabını ben söyleyeyim cruze bu çarpışma testinde 37 üzerinden 35.04 alarak 5 yıldızı kapmıştır aha buda linki http://www.ancap.com.au/results/317/

GÜNÜN BİRİNDE TEKRAR GERİ DÖNECEĞİM...

209 Mesaj
19 Ağustos 2009; 14:45:55 

güzel araç,ancak çizgiler biraz kaba,iç dizayn çok janjanlı,biraz kibarlık eksik gibi..

65 Mesaj
19 Ağustos 2009; 15:22:22 

sert bakışlı ve oturaklı görünüyo malzeme kalitesini bilmomi.

1249 Mesaj
19 Ağustos 2009; 15:45:53 

Çok oturaklı ve alımlı görünüyor. Tasarım çok hoş. Motor da iyi diyebiliriz. 1.6 litre ecotec motor 113 ps. Fiyatlarda iyi sayılır. Çok iş yapar.

ŞEREFinle oyna, HAKKInla kazan, SEBAt et.

2240 Mesaj
19 Ağustos 2009; 16:53:22 

Sabah bi tanesiyle yanyana gittik. O benim Leona bakıyordu, ben de onun cruze'a... Araç çok güzel, ben de beğendim. Ama 113 hp güç o oturaklı kasada nasıl tepki verir bilemem. Seat Exeo'ya konulan 102 HP lik motor misali...

X2 3800, 1950 pro, 2 gb, Leon tsi, Fenerbahçe, Ferrari

76 Mesaj
23 Ağustos 2009; 11:34:21 

quote:

Orijinalden alıntı: alkolikcihan

arkadaşlar öncelikle bu cruze un cok kaliteli oldunu söyleyebilirim.
ancak satış sırasında full diye aldığınız araçta bazı özelliklerin olmayacağını biliniz.
örneğin full pakettte o ortada resimlerinde gördüğünüz renkli ekran mavcut değildir.
resimlerde görmüş olduğunuz model LT modelidir türkiyede satışa sunulan model ise LS düz vites ve LS Automatic vites özelliklidir. yani uzun lafın kısası dikkatli olun bir satış kurnazlığının içerisine düşmeyin.
LS de gelecek olan astra ve vectralardaki gibi siyah zemin üzerinde yanan sarı ledlerden oluşan yol bilgisayarı olucaktır.
derdi döşemeyi düşünmeyin fuulünde mevcut olacağını sanmamaktayım tanıtım sitesinde belirtilen 16" jantlarda LT modelde mevcuttur.
ayrıca herhalükarda sizden o belirtilen fiyatlara ek olarak 700 tl + kdv ye metalik boya farkı alınacaktır.
birde klimayı kesinlikle o düğmeli konsol gibi düşünmeyin oraya analog çevirmeli düğmelerden oluşan klima koyun birde aracın açılır tavanı ile birlikte 1100+kdv fark alınacaktır.
CRUZE
Anahtar Teslim Fiyatı (TL) Tavsiye Edilen Kampanya DahilPerakende Satış Fiyatı (TL)
1.6 16V 28.500 28.500
1.6 16V LS 30.450 30.450

OPSİYONLAR LİSTESİ
Model Opsiyonlar Perakende Satış Fiyatı (TL)
AVEO Elektrikli Sunroof 866
AVEO Metalik renk farkı 490
LACETTİ Elektrikli Sunroof 950
LACETTİ Metalik renk farkı 580
SPARK Metalik renk farkı 480
CRUZE Elektrikli Sunroof 1.100
CRUZE Metalik renk farkı 700

CAPTIVA 7 Koltuk Opsiyonu (Medium) 1.520
CAPTIVA Metalik renk farkı 1.060
CAPTIVA Sunroof (Sadece SR'suz araçlar için) 1.300
EPICA Metalik renk farkı 991

0

0

local://upfiles/64158/472DFC39EAC94738B6EC26B9ABEB6ADE.jpg

local://upfiles/64158/414392315F7247BB865AA1BF5541CB9E.jpg

local://upfiles/64158/137EAEDA8B7A433C8A19063B1D0FFA81.jpg

arkadaşım onun olmamamsı gayet normal çünkü senin resimnde gösterdiğin o renkli resim navigasyon olan pakette var peki navigasyon olan paket hangisi diyecek olur iseniz Chevrolet LT plus paketinde mevcut neyazıkki Türkiyede en üst model Cehvrolet LS plus olduğu için bazı ekstraşlarının olmamması gayet normal ama isteyiniz doğrultusunda galeriler LT paketindeki parçaları LS ye takabiliyorlar fiyat farkıda oluyor tabiii saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StReeTLiFe -- 23 Ağustos 2009; 11:34:14 >

Chevrolet Cruze LS MT Plus - Mistik Giri 2010

1047 Mesaj
15 Eylül 2009; 15:35:17 

quote:

Allah aşkına öyle bakmayla anlaşılacak şey mi bu.sac kalınlığı,Lazerle birleşim yerleri ve birleşim yerlerinin dikiş kalitesi bunlar öyle dıştan bakınca 3 yaşındaki bebenin anlayacağı şeyler olmadığını anlarsın..Bir esp'mi aracın bu hale gelmesini saglayan...Esp senin çakmanı baştan engellemeye çalışır çaktıktan sonra işte anlarsın aracın şasi kalitesini..Tüm sutunlar koyuvermiş 1.5 yıldız almış esp olsaydı birşey değişmeyecekti sonuçta bu testler çarpıştığı andan itibaren ki kalite testleri..

Araç ancap testlerinde 37 üzerinden 35,04 ile sınıfında lider konumda bir derece aldı tabii aşırı sağlam! bol yıldızlı megena modelini dışarıda tutarsak.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harika1 -- 15 Eylül 2009; 15:41:00 >

678 Mesaj
15 Eylül 2009; 16:26:16 

Aracı Optimum alışveriş merkezinde inceledim, gerçekten güzel. Corollalarda güzel, Volvo S40'ı da inceledim, çok hoş, (ben bu arada sanıyorum önümüzdeki 1 yıl daha ERA kullanıcısıyım)

Birden bir şey gözüme takıldı ve aracımı değiştirirsem bu aracı almam dedim kendi kendime...

Aracın Önünde kocaman bir HAÇ var, direksiyonunda yine aynısı beni çok rahatsız etti.

ben (kişisel olarak) bu arabayı almam arkadaşlar. Alan olursa saygı gösteririm, biz böyle gördük ama bence bu sefer biraz abartmışlar...

Geçmişini unutan toplumlar yok olmaya mahkumdur...

2218 Mesaj
15 Eylül 2009; 16:33:20 

100 yıllık amblem..böyle şeylere takılmamak lazım...ha prinç gibi değilde metal renk olsaydı daha hoş olurdu

2563 Mesaj
15 Eylül 2009; 16:35:56 

kavga çıkmasın şimdi ama bana hem civic çakması olarak geliyor gözüme.. özellikle arka tasarımı..

3547 Mesaj
15 Eylül 2009; 16:41:03 

Cruze'a laf yok . C sınıfı fiyatına D sınıfı hissi veren B sınıfı başka araba varsa söyleyin .

"Living On Earth Is Expensive, But It Does Include A Free Trip Around The Sun"

3426 Mesaj
15 Eylül 2009; 16:57:13 

cruze b sınıfı mı? Ben C sınıfı olarak biliyordum?

20 Gb Xbox 360 Jasper-Sony PS3 120 gb Slim
Psn: everesst
Yeni Astra 1.6 Enjoy plus

12556 Mesaj
15 Eylül 2009; 17:03:39 

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_efe

Aracı Optimum alışveriş merkezinde inceledim, gerçekten güzel. Corollalarda güzel, Volvo S40'ı da inceledim, çok hoş, (ben bu arada sanıyorum önümüzdeki 1 yıl daha ERA kullanıcısıyım)

Birden bir şey gözüme takıldı ve aracımı değiştirirsem bu aracı almam dedim kendi kendime...

Aracın Önünde kocaman bir HAÇ var, direksiyonunda yine aynısı beni çok rahatsız etti.

ben (kişisel olarak) bu arabayı almam arkadaşlar. Alan olursa saygı gösteririm, biz böyle gördük ama bence bu sefer biraz abartmışlar...

4 yolun birleştiği kavşaklara girmeyin o halde. Ne de olsa haç hepsi. Ya da matematikteki artıyı literatürden kaldıralım. Nasıl fikir?

Haç değil o. Ömrünüz boyunca haç görmediniz herhalde diyeceğim de ihtimal veremiyorum. Logonun tarihçesi Birinci Dünya Savaşı'ndan öncelere dayanır. Kömürün altın muamelesi gördüğü bir dönemden gelmekte. Artı sembolünden esinlenilmiş. Göreceli bir durum yok yani ortada. Yanlış bilgilendirmenin de lüzumu yok kısaca. Sen haç sandığın için almayabilirsin, kimse niye almadın demez. Büyük harflerle "haç bu" demek manasız.

3670 Mesaj
15 Eylül 2009; 17:07:52 

Bize bu renk gelmiyor galiba...Çok can yakıcı bir renk...
Belki 1.4 Turbo ile gelir o zaman çok alınabilir olur.

quote:

0

2218 Mesaj
15 Eylül 2009; 17:15:11 

benim bu renkle işim olmaz ama müthiş yakışmış doğruya doğru

18 Mesaj
31 Ağustos 2010; 1:39:12 

bencede çok güzel bir araba kalitesinide kanıtladı fiyatıda çok makul bence kendi segmentindeki araçlara bakıldığında opsiyon fiyatlarıda o kadar yüksek tutarlara çıkmıyor. Chevrolet Cruze

4108 Mesaj
31 Ağustos 2010; 2:01:29 

hort

sLAUGHTER IS THE BEST MEDICINE

2314 Mesaj
31 Ağustos 2010; 2:10:18 

Chevrolet zaten kalos, lacetti vb gibi dandik arabalarla turkiye pazarina girerek cok buyuk hata yapti zamaninda simdi bu cruze ile durumu duzeltmeye calisiyor ama yeterli olmaz sanirim.Ben olsam bu cruzu 25 ile bazini satar 29 30 a da fulunu satarim milletin bi ayagini alistiririm baska olmaz zaten...
Hatirliyorum bu kaloslar filan gelmeden once millet eskiden aklinda kalmis eski chev arabalarini anlatiyor tas gibiydi filan diye sonra bi geldi bunlar fos alan pisman oldu imaj yerlere dustu. Okadarda bilincsiz alici degiliz...

4036 Mesaj
31 Ağustos 2010; 2:27:36 

10 Nisan 2009

quote:

Orijinalden alıntı: alkolikcihan

1.6 16V 28.500 28.500
1.6 16V LS 30.450 30.450

31 Ağustos 2010

1.6 16V (113 HP) 34.722 33.722
1.6 16V LS (113 HP) 37.031 36.031
1.6 16V LS AT (113 HP) 39.350 38.350

2011 Focus II 109 Tşi