Şimdi Ara

chevrolet cruze hakkında....ÖNEMLİ !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
59.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle bu cruze un cok kaliteli oldunu söyleyebilirim.
    ancak satış sırasında full diye aldığınız araçta bazı özelliklerin olmayacağını biliniz.
    örneğin full pakettte o ortada resimlerinde gördüğünüz renkli ekran mavcut değildir.
    resimlerde görmüş olduğunuz model LT modelidir türkiyede satışa sunulan model ise LS düz vites ve LS Automatic vites özelliklidir. yani uzun lafın kısası dikkatli olun bir satış kurnazlığının içerisine düşmeyin.
    LS de gelecek olan astra ve vectralardaki gibi siyah zemin üzerinde yanan sarı ledlerden oluşan yol bilgisayarı olucaktır.
    derdi döşemeyi düşünmeyin fuulünde mevcut olacağını sanmamaktayım tanıtım sitesinde belirtilen 16" jantlarda LT modelde mevcuttur.
    ayrıca herhalükarda sizden o belirtilen fiyatlara ek olarak 700 tl + kdv ye metalik boya farkı alınacaktır.
    birde klimayı kesinlikle o düğmeli konsol gibi düşünmeyin oraya analog çevirmeli düğmelerden oluşan klima koyun birde aracın açılır tavanı ile birlikte 1100+kdv fark alınacaktır.
    CRUZE
    Anahtar Teslim Fiyatı (TL) Tavsiye Edilen Kampanya DahilPerakende Satış Fiyatı (TL)
    1.6 16V 28.500 28.500
    1.6 16V LS 30.450 30.450
    1.6 16V LS AT 32.450 32.450

OPSİYONLAR LİSTESİ
    Model Opsiyonlar Perakende Satış Fiyatı (TL)
    AVEO Elektrikli Sunroof 866
    AVEO Metalik renk farkı 490
    LACETTİ Elektrikli Sunroof 950
    LACETTİ Metalik renk farkı 580
    SPARK Metalik renk farkı 480
    CRUZE Elektrikli Sunroof 1.100
    CRUZE Metalik renk farkı 700

CAPTIVA 7 Koltuk Opsiyonu (Medium) 1.520
    CAPTIVA Metalik renk farkı 1.060
    CAPTIVA Sunroof (Sadece SR'suz araçlar için) 1.300
    EPICA Metalik renk farkı 991

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkolikcihan -- 10 Nisan 2009; 14:58:44 >

• gerçekten cruze chevrolet markasına önceki modellerin aksine yakışır ve kalite düzeyi artmış olarak çok güzel zamanda süper bir fiyatla geldi bence...bugün başka markalardan alacağımız b sınıfı araçlarda esp hava yastığı gibi donanımları eklediğimizde cruzenin fiyatını aşacaktır...kutluyorum gerçekten gm batışını kurtarabilecek en azından hafifletecek bir model...arabanın kalitesi gerçekten ii fuarda yarım saat orasını burasını mıncıklamış biri olarak bunu söliebilirim...
  • kurcukladınıza göre elinizde foto mevcuttur sanırım göndermeniz mümkünmüdür.
  • detaylı test-inceleme bekliyoruz...
  • Fiyatı çok makul bence Chevrolet'e bravo vallahi
  • Fiyat çok güzel tutar bu araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: toz-koparan

detaylı test-inceleme bekliyoruz...

Ünal Korkmaz duy sesimizi
  • bence fiyat konusunu fazla abrtıyorsunuz, lancer'de bu fiyatlara alınabiliyordu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: soldier_of_fortune

bence fiyat konusunu fazla abrtıyorsunuz, lancer'de bu fiyatlara alınabiliyordu...

lancerin fiyatınada süper diyoduk
  • türkiyeye gelmeyecek bir modelin fotolarıyla tanıtım yapılması bence etik değil...
    ama bir garip ülke burası bende şimdi internetimi tt bayisinden sınırsız yaptırdım.peki geri dönmek istediğimde ne kadar süre var ve bu bayiden tekrar dönüş işlemi yapabilirmiyim dedim..dönüş işlemi için müdürlüğe gitmeniz lazım dedi.hayda ben bayiye bile gelmeye 2 aydır erinip limit aşımından fazla para ödüyorum.müdürlüğe hiç gitmem benim internette sonsuza kadar limitsiz kalır.
  • Selam,

Arkadaşlar fransa ve diğer avrupa ülkelerinin web sitelerine baktım LS de 16'' jant diyor..

Deri döşeme konusunda birşey bilmiyorum ama yine Fransa'daki listeden aldığıma göre aracın ebatları ve Toyota ve Honda ile karşılaştırması şu şekilde;

CHEVY
    Uzunluk 4.597
    Genişlik 1.788
    Yükseklik 1.477

TOYOTA
    Uzunluk 4.540
    Genişlik 1.760
    Yükseklik 1.470

CIVIC
    Uzunluk 4.545
    Genişlik 1.750
    Yükseklik 1.435

Şimdi benim sormak istediğim şu; Fransa modeli ile Türkiye modeli ( LS MODELINDEN BAHSEDİYORUM ) farklı ebatlarda olabilir mi böyle birşey mümkün müdür?

Bir diğer sorum da, resimlerde görülen renkli ekran yok astra ve vectralardaki gibi siyah zemin üzerinde yanan sarı ledlerden oluşan yol bilgisayarı olucaktır diyorsunuz...Lütfen bunun bir fotoğrafını ekleyebilir misiniz,ben bulamadım da?

Ben bugün kaporasını verdim ve ayırttım aracı...Kısmetse haftaya cuma günü teslim alacağım ama ilk defa hayatımda görmeden,bilmeden binmeden bir araba almış olacağım o yüzden biraz tedirginim..

LS otomatik vites alacağım..Ama şu yol bilgisayarı işine kafam bozuldu çok...

Son olarak benim ayırttığım siyah...Acaba iç döşemeler hangi renklerde bilen var mı? ( İç döşemeler çift renk çünkü )
  • Şimdiden hayırlı olsun..Haftaya cumartesi pazar fotoğrafları bekliyoruz..Siyah ayırtmanız iyi olmuş bence bu arabaya en güzel gidecek renk..
  • Acele etmemeli bence bir aracı görmek lazım diye düşünüyorum
  • arkadaşlar chevrolet i aradım istanbul merkezini dedim türkiyede satışa sunduğunuz model lt mi yoksa ls mi ls dedi peki onda bu sitedeki renkli ekranlı yol bilgisayarı mevcutmu dedim
    o konuda bir bilgi veremiycem dedi bu tür teknik özellik bilgileri yakında yayınlanacaktır dedi.
  • vatandaştan kapora alıp ,araba siparişi alıyorsun ve teknik özelliklerini veremiyorsun... sanki devlet sırrı...
    bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...
    quote:

Orjinalden alıntı: alkolikcihan

arkadaşlar chevrolet i aradım istanbul merkezini dedim türkiyede satışa sunduğunuz model lt mi yoksa ls mi ls dedi peki onda bu sitedeki renkli ekranlı yol bilgisayarı mevcutmu dedim
    o konuda bir bilgi veremiycem dedi bu tür teknik özellik bilgileri yakında yayınlanacaktır dedi.
  • direksiyon insignia dan tanıdık gibi nede olsa GM :)
  • arkadaşlar ben chevrolet cruzur aldım en fulunu burda anlatılanlara inanmayın ben şuan biniyorum içinde yok yok mavi ekran var yol bilgisayarı mevcut içinde ne ararsanız var fiatı 36.000bin lira manuel fites otomatik beyenmedim 7 bin devirde fites degiştiriyor 31,000 den başlıyor 33,000 var en full u 36,000 bin tl dir 31,lik olanı yaramaz yol bilgisayarı yok cantlar kapaklı opak boyamevcut metalik yok alcaksanız en fulunu alınız o yukardaki görünen araç fuar arabasıdır türkiye ye satışı yoktur önemli bi sey söyleyim alcanın arabanın motor davlumbazına bakınız motor koruyucuzuna ben almadan önce baktım davlunbaz yoktu sordum takarız dediler bizden olsun diyorlar farketmeseydim o şekilde gidicektim yani arabadan ne çalarsak kardır diyorlar trafik setine bakın kriko takımına bakınız içinden alıyorlar sonra para karşılıgında başka bir zaman satıyorlar arkadaşlar bunlara iyi bakınız önemlidir paranıza yazık olmasın.
  • Bugün inceledim özellikle yolda gidişte arkadan egzost ve susturucunun görünüşü hoş degil. Çok ucuz duruyor.
  • Geçen güngören ziraat bankasının yanında gördüm dıştan bakınca bile çok boş kof duruyor..Ama tasarım olarak güzel..Benim hoşuma gitti..Ama güvenliği nasıl olacak görelim.Geçen arkadaşım aveo ile elektirik direğine girdi tam ortaladı iananın araba arkaya kadar uzandı aracın tipi bir garip oldu güvenlik sıfır aveoda...

Encapta güvenlikte 5/1 vermiş
    http://www.euroncap.com/tests/chevrolet_aveo_2006/250.aspx

Zannetmiyorum o fiyata bundan farklı bir araç olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

Geçen güngören ziraat bankasının yanında gördüm dıştan bakınca bile çok boş kof duruyor..Ama tasarım olarak güzel..Benim hoşuma gitti..Ama güvenliği nasıl olacak görelim.Geçen arkadaşım aveo ile elektirik direğine girdi tam ortaladı iananın araba arkaya kadar uzandı aracın tipi bir garip oldu güvenlik sıfır aveoda...

Encapta güvenlikte 5/1 vermiş
    http://www.euroncap.com/tests/chevrolet_aveo_2006/250.aspx

Zannetmiyorum o fiyata bundan farklı bir araç olsun...

ALLAH aşkına bu aracı arabadan anlamayan küçük 3 yaşında çocuğa göstersem gözü kapalı 5 yıldız alacağını söyler aveo da esp yok 8 hava yastığı yok ayrıca avrupa sitelerine bakarsan görürsün cruze civic ten ve focus tanda pahalı hangi c sınıfı araçta esp standart tek bi marka gösterin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.