- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
ŞANLIURFA İL.J.K.LIĞI ŞANLIURFA
18 Cevap2444 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

214 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:31:09 

Arkadaşlar bi yardımcı olun nasıl gideceğim?

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

5537 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:33:56 

bende urfa jandarmadayım, direk oraya mı gidiyoruz?
devreler gitmeden görüşelim

msn
aytac@goksu.com

214 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:37:41 

Valla şuan direk urfaya uçak bileti bakıyorum bi sabah 5 te var bide akşam 6 da bu arada ben ankaradayım akşam 6 da binsem geç teslim olmuş olacam saat 8 i geçecek..

sen hangi şehirdesin..

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

5189 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:39:54 

Adı Soyadı CAN GALİP NEMUTLU
Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi DİYARBAKIR Kab.Top.Mrk.K.lığı
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ŞANLIURFA İL.J.K.LIĞI ŞANLIURFA

Move Starter Pack - Logitech Driving Force GT
Philips 7FF3FPB (7") Dijitral çerçeve /// Toshiba sdp74swe (7") DVD Player
Komple Sistem
HP Compaq NC8430 Laptop
iPhone 5 16gb siyah - 2 adet Element case Hediyeli Gran Turismo 5 - Darksiders - Final Fantasy 13 - SATILIK

214 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:40:04 

listede ikamet olarak sende de ankara gözüküyor umarım öyledir yalnız gitmek zor olur...

214 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:42:36 

Beyler diyarbakıra gitmeyin diyorlar işlemler çok gecikir bikaçgün diyarbakırda kalma durumunuz olur diyenler var direkt olarak şanlıurfa yapalım derim...

5189 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:43:03 

Dostum, kabul topalama merkezine gitmemiz illaki gerekiyormu? yoksa direk Şanlıurfaya gitsekte olurmu?

Komple Sistem
HP Compaq NC8430 Laptop
iPhone 5 16gb siyah - 2 adet Element case Hediyeli Gran Turismo 5 - Darksiders - Final Fantasy 13 - SATILIK

5537 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:45:19 

arkadaşlar msn görüşmesi yapalım , uçak bileti bende bulamadım ben antalya alanyadayım..
aytac@goksu.com

214 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:48:15 

erdoska06@hotmail.com

kardeş sen ekle 5 dk ya kalmaz girerim msn e

bi sigara içip geleyim..

5189 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:51:36 

cgn51@hotmail.com

Ekleyin arkadaşlar...

Komple Sistem
HP Compaq NC8430 Laptop

87 Mesaj
10 Nisan 2009; 8:57:28 

Hem çok yakın arkadaşım olan Razorback hemde kuzenim beraber sınava girdiğler, şimde de beraber Urfa ya gidiyorlar, şimdiden Hayırlı Tezkerler diyorum hepinize. Umarım rahat bir askerlik geçirirsiniz Urfa'da

Sıra geceleri felan :) Bu arada sizin birlik Harran Üniversitesi Karşısındaymış, üniversiteli gençlik fln o biçim :))

200 Mesaj
10 Nisan 2009; 9:27:50 

ben de oraya gidiyorum. orada tanışırız artık. benim adım fatih, arkadaşlar.
pazar günü istanbuldan 07:25 de uçakla geleceğim.

2 Mesaj
10 Nisan 2009; 9:38:57 

Selam
Ben Ankara dan H.Murat Kadioglu.Benim de Urfa il Jandarma Kom cikti.Pazar gunu kismetse Ankara dan ucakla direk Urfaya gelecegim.Diyarbakir a gitmenize gerek yok.Direkt urfaya gidebilirsiniz.Sorun olmaz. Egitim yeri Bozova denilen jandarma bolugu.Oraya gidecegiz hayirlisiyla. Pazar aksami gorusmek uzere arkadaslar.

H.Murat.K

5189 Mesaj
10 Nisan 2009; 13:13:57 

quote:

Orjinalden alıntı: vipercum

Hem çok yakın arkadaşım olan Razorback hemde kuzenim beraber sınava girdiğler, şimde de beraber Urfa ya gidiyorlar, şimdiden Hayırlı Tezkerler diyorum hepinize. Umarım rahat bir askerlik geçirirsiniz Urfa'da

Sıra geceleri felan :) Bu arada sizin birlik Harran Üniversitesi Karşısındaymış, üniversiteli gençlik fln o biçim :))

Çok sağol kardeşimmmmm............ Umarım rahat kazasız belasız bir askerlik olur hepimiz için...

Komple Sistem
HP Compaq NC8430 Laptop

4467 Mesaj
10 Nisan 2009; 15:26:29 

bende urfalıyım 6 ay 1 sene sonra falan gitmeyi düşünüyorum askere ünv son sınıfım... bu başlıgı görünce belki urfayla ilgili bişey sormak isterseniz yardımcı olurum size arkadaşlar...

şu kadarını söylüm urfada çok rahat askerlik yaparsınız terör olay molay hiç yoktur... 24 yaşındayım urfada şehit olan asker veya çatışma duymadım zaten ovadır hep dag yok.....

arada sırada dtp falan terör olayları olur onlarda urfanın ilçesinde ve yılda 1-2 kere..dışardan gelen çapulcular yapar o olaylarıda urfalılar degil....

bol bol ciger kebabı çigköfteler kadayıflar urfa kebaplar daha neler neler götürürsünüz artık...

URFADA TEK DÜŞMANINIZ YAZIN 40-45 DERECELİK CEHENNEM SICAGI MALESEF.... ADANA VE URFA TÜRKİYENİN EN SICAK İLLERİ...

2 Mesaj
10 Nisan 2009; 16:05:42 

Kardesim cok sagol, Valla ben Ankaraliyim.Dun gece Sanli Urfayi gorunce kalp kirizi gecirecektim.Ama burasi da guzel Türkiyemizin Şanli bir ili.Allah razi olsun eksik olma. Sana zaman zaman buradan birseyler sorariz. Bu sayede Guneydoguyu goruruz. İnsallah carsi da nereleri gezebiliriz?.Tarihi yerleri nerlerdir.Tamam balikli gol vs biliyoruz ama baska nereler var?. Halkinin da cok sevgi dolu oldugunu duyduk...Hayirlisi bakalim.

H.Murat.K

5189 Mesaj
25 Haziran 2009; 10:59:29 

kalmış 82....

İmza,
O Şimdi Poşet.

Komple Sistem
HP Compaq NC8430 Laptop

496 Mesaj
25 Haziran 2009; 13:14:01 

hadi hayırlısı plakalara düşmüşsün artık askerlğini 325 kd manisa batıkışlada yapmış biri olarak hbütün 327 lere hayırlı tezkereler diliyorum memleketim güzeldir yalnız birazcıkkkk sıcak :)))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahatay63 -- 25 Haziran 2009; 13:14:33 >

4 Mesaj
29 Ocak 2014; 13:23:52 

354. dönem esas birlik ŞANLIURFA İL JANDARMA varmkonu baya eski ama :)

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250