Şimdi Ara

19'UNCU MOT.P.TUG.K.LIĞI EDREMİT BALIKESİR (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
9
Favori
129.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teslim olacağınız gün Edremit'te yemek yemek isterseniz 2 tane köklü restaurant vardır.

1.Cumhuriyet Lokantası, 2.Ömür Restaurant.

Ömür'ü tavsiye ederim. Her ikisi de Edremit Merkeze girişteki ana cadde üstünde. Kime sorsanız ikisini de tarif ederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Merhaba. Benim acemilik edremit usta burhaniye. Kisa donem. Benimle ayni kaderi paylasan arkadaslarla tanismak istiyorum. Yarumlar malum cok ic acici degil. Oyuzden gitmeden arkadaslik kurmak daha mantikli bence...

• balıkesır acemı ve - veya usta birliği olan sayısı bi elin parmağını geçmez
  • Egitim Birliği:19 UNCU MOT.P.TUG.KH.Balikesir/edremit
    Esas Birliği: 19.MOT.P.TUG.LOJ.DES.K.LIGI.SHR.HIZ.BL.Balikesir/Edremit
    Sınıfı: ikmal

5 Şubatta teslim oluyoruz kısmetse. Devrem olacaklara selamlar. Aynı yerde yapacak kimler vardır? Bu SHR.HİZ.BL nedir ne iş yapar? Aynı yerde askerlik yapmış arkadaşlar nasıldır burası?
    Selamlar

• Eğitim Birliği: 19 UNCU MOT. P.TUG.KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR
    Esas Birliği: BURSA ASKERALMA BÖLGE BAŞKANLIĞI / BURSA / BURSA
    edremit hakkında birşeyler öğrenebiilyoruz ama bursa hakkında hiçbir bilgi bulamıyorum yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asmadeus -- 29 Ocak 2014; 3:44:10 >
  • Eğitim Birliği19 UNCU MOT. P.TUG.KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR
    Esas Birliği19 UNCU MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI TNK.TB.G/K. KH. VE KH.TK. / İZMİR BERGAMA / İZMİR
    sınıf:tank
    merhaba arkadaşlar.askerliğini burda yapmış veya şuan yapan arkadaşlara bazı sorularım olacak.
    öncelikle saat kaçta teslim olmamızı tavsiye edersiniz.
    kışla otogara,şehir merkezine yakınmıdır?tugaya nasıl ulaşabiliriz?
    gelirken yanımızda asker malzemelerini dolu dolu getirelimmi yoksa acemilikte kantini kullanıp lazım olan malzemeleri alabilirmiyiz ilk başlarda?
    özellikle şunu mutlaka getirin diyeceğiniz bir malzeme varmıdır.
    son olarakta bergama nasıldır?
    bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
    teşekkürler.herkese hayırlı tezkereler.edremitte buluşmak üzere :D
  • Merhaba Arkadaşlar

19 UNCU MOT. P.TUG.KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR

K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 4 ÜNCÜ MÜHT.BLG.K.LIĞI 43 ÜNCÜ MÜHT.BL. / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR

Sınıf : BAKIM

aynı yer olan var mı acaba ?
  • Beyler acemi-ustada edremit motorlu piyade. Kısa dönem olarak gidecem az çok bilgi sahibi oldum yardım isteyen varsa yazsın.
  • Şahsen telefon götürmeyi düşünüyorum. Gidenler bu konuda taviz vermediklerini söylüyorlar doğrudur ama kendime göre nedenlerim var yakalanırsam da bilmiyorum etmiyorum haberim yoktu yasak olduğundan. Çevremdeki çoğu insan askerliğini internetde yapıyor şans ne diyelim. :)
  • risk budur diosun :) yokmu başka edremit yolcusu?
  • Sfaction nizamiye girişte arancaksınız, 2ncisi kayıt sırasında cep tlf uyla kullanımı ilgili evraklara imza attırcaklar , neyse dene şansını ,
    gacırtı , ben 353 um bizde teslim olma saat 10 da dediler,ben 10da girdim erken teslim olmanız şu yararı var , bot bulurken eşofman bulurken kolaylık olur akşama kadar işiniz bitmiyor ,otogarla askeriyenin arası yürüme mesafesi 15 dk felan fazla bir şey getirme buradanda veriyorlar , traş takımını getir ,atlet kilot fazla abartma ,bergamaya giden arkadaşlarım var menmın olanda var menmun olmayanda ,bölüklere düşen arkadaşlar sağlam eğitimi hazırlıklı olsun , bugün bi bölük sabahdan akşama kadar istikamet yedi süründüler .
  • acemi : edremit
    usta : burhaniye beyler

kısa dönem er piyade
  • hayırlısı olsun kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abonened67

acemi : edremit
    usta : burhaniye beyler

kısa dönem er piyade

Burhaniye'de çingene mahallesine karşı benim için de bir sigara tüttürün tertip. Taburun yanında dere akar. Meyilli bir beton seti vardır. Devreniz kısa dönemler ile güzel muhabbetler yapabilirsiniz Dere boyunca ve AMM yanına 8 sene önce Fıstık Çamı ekmiştik. Tuttular mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 1 Şubat 2014; 0:29:05 >
  • beyler siz geliyorsunuz diye odamızdan olduk başka bölükle aynı odada kalacaz sıfır nevresimler takımı sericez odaları temizledik sizi bekliyor :) 19.mot piyade tugayına hoşgeldiniz çarşamba gelicek ilk grup :)
  • bulut29 B kullanıcısına yanıt
    eyvallah dedeler ulan önceleri bişi yoktuda gün yaklaştıkça heyecan yaptım valla :)
  • gacırtı G kullanıcısına yanıt
    hacı sıfır nevresım filan dalga geçmion demi :)
  • Siz o nevresimlerin yikama sonrası koğuşa gelişini görün. Yere bir yığın olarak dökerler. Siz içinden kaparsiniz. Genelde ıslak olurlar ve bir gece ıslak nevresimde serin serin uyursunuz

• Acemide ustada edremit. 5 buçuk ay balıkesirliyiz. :)
  • M.L.Crassus dediğin gibi :) ama bu arkadaşlara sıfır nevresim veriliyor , 1 ay idare etsinler :P , heyacan yapma torun bende ilk geldiğimde ben nereye geldim diyordum şimdi alıştım ,ilk gün gazinoda kayıt işleriniz olucak oradan askeri uniforma giydirilip ,rdm ve revire çıkcaksınız ilk gün deliksiz uyursunuz ,garip tipler olur aldırış etmeyin
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.