- x
MERSİN YENİCE ÜÇTEPELER İÇEL çıkanlar buraya
9 Cevap3993 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

111 Mesaj
10 Nisan 2009; 1:15:20 

arkadaşlar burası nasıl biyer ve buraya düşenler yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maccould -- 10 Nisan 2009; 1:18:34 >

1 Mesaj
10 Nisan 2009; 13:34:41 

maccould kardeş, ben de aynı yere geliyorum, sen hangi şehirden geliyorsun

4 Mesaj
10 Nisan 2009; 14:11:52 

K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 5'İNCİ MÜHT.DP.K.LIĞI 52'İNCİ MÜHT.BL.K.LIĞI İÇEL MERSİN YENİCE ÜÇTEPELER

Benim Asklerlik de buraya çıktı.

e-mail ekle tanışalım
Reha_deniz@hotmail.com

Cahilin yanında kitap gibi sessiz ol. Zira susmak en güzel konuşmaktır.

1 Mesaj
10 Nisan 2009; 21:46:25 

slm tertipler
bende Mersin Yenice Üçtepeler yolcusuyum. İstanbuldan gelen varmı? pazar günü yenice belediye binası önünde buluşalım tüm birlik...

kontak : behramerkan@hotmail.com

56 Mesaj
11 Nisan 2009; 0:06:46 

Gelin gelin mersin iyidir tantuni yemeden gitmeyin

İnsanlar robot gibi
Yalanlar kurmuş sanki
Yürüyorlar ceset gibi
Ruhları alınmış sanki
İnsanlar kuklalar gibi
Eldeki oyuncak sanki
İnsanlar köle gibi, Canları satılık sanki

27 Mesaj
11 Ağustos 2009; 10:22:46 

K.K. LOJ. K. MÜHT. K. 4'ÜNCÜ MÜHT. K. YRDC. 48'NCİ MÜHT. BL. K.LIĞI YENİCE ÜÇTEPELER MERSİN

banada burası çıktı aynı bölgede başka komutanlıkta olabilirmi yada benim numarayı yanlış yazdılar 48 yerine 52 olmalı bence

2721 Mesaj
11 Ağustos 2009; 13:00:00 

Yenice mersin içinde değil arkadaşlar ama mersine uzakta değil bir otobüsle yarım saate hafta sonları iyi vakit geçirirsiniz.

30 Mesaj
10 Aralık 2009; 6:27:06 

merhaba arkadaşlar ben izmirliyim. adana uçağına binsem mersin servisi yeniceden geçer mi? veya otobüsle adana'ya gitsem yol üzeri yenice'de ineblir miyim?

2242 Mesaj
10 Aralık 2009; 6:48:41 

quote:

Orijinalden alıntı: f1999

merhaba arkadaşlar ben izmirliyim. adana uçağına binsem mersin servisi yeniceden geçer mi? veya otobüsle adana'ya gitsem yol üzeri yenice'de ineblir miyim?

Geçer dostum, hangi firmayla gelirsen gel kolayca ulaşım sağlarsın...

Ayrıca Mersin'e düşenlere şunu rahatça söyleyebilirim cidden çok şanslısınız, Türkiye'nin kışı en rahat geçiren şehridir. Yılda ortalama 21-28 gün arası yağmur yağar, onun dışında hava ya kapalıdır ya da güneşli. İçlik vs almaya sakın kalkmayın eğer çok üşüyen birisi değilseniz, hiç işiniz olmayacak...

Yenice küçük bir yerdir ama Mersin'e çok çok yakındır, tren vardır, Mersin'le arası 20 dakikadır... Tantuni yemek isteyenler büyük yerlerde (Mert Tantuni, Hasan Usta, Yaprak Tantuni, Mersin Tantuni vb) yemelidir, her yerde yenmez...
Kalabalıktan anlarsınız zaten neresi iyi neresi kötü. :)

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)

30 Mesaj
10 Aralık 2009; 17:19:18 

saol kardeşim bir izmirli olarak zaten en büyük korkum soğuk yere gitmekti. uçakların hepsi kapılmış o yüzden direk otobüsle tarsus'a gideceğim. orda biraz dolaşıp öğleden sonra teslim olmayı düşünüyorum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » MERSİN YENİCE ÜÇTEPELER İÇEL çıkanlar buraya
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.141