Şimdi Ara

MERSİN YENİCE ÜÇTEPELER İÇEL çıkanlar buraya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar burası nasıl biyer ve buraya düşenler yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maccould -- 10 Nisan 2009; 1:18:34 >

• maccould kardeş, ben de aynı yere geliyorum, sen hangi şehirden geliyorsun
  • K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 5'İNCİ MÜHT.DP.K.LIĞI 52'İNCİ MÜHT.BL.K.LIĞI İÇEL MERSİN YENİCE ÜÇTEPELER

Benim Asklerlik de buraya çıktı.

e-mail ekle tanışalım
    Reha_deniz@hotmail.com
  • slm tertipler
    bende Mersin Yenice Üçtepeler yolcusuyum. İstanbuldan gelen varmı? pazar günü yenice belediye binası önünde buluşalım tüm birlik...

kontak : behramerkan@hotmail.com
  • Gelin gelin mersin iyidir tantuni yemeden gitmeyin
  • K.K. LOJ. K. MÜHT. K. 4'ÜNCÜ MÜHT. K. YRDC. 48'NCİ MÜHT. BL. K.LIĞI YENİCE ÜÇTEPELER MERSİN

banada burası çıktı aynı bölgede başka komutanlıkta olabilirmi yada benim numarayı yanlış yazdılar 48 yerine 52 olmalı bence
  • Yenice mersin içinde değil arkadaşlar ama mersine uzakta değil bir otobüsle yarım saate hafta sonları iyi vakit geçirirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar ben izmirliyim. adana uçağına binsem mersin servisi yeniceden geçer mi? veya otobüsle adana'ya gitsem yol üzeri yenice'de ineblir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f1999

merhaba arkadaşlar ben izmirliyim. adana uçağına binsem mersin servisi yeniceden geçer mi? veya otobüsle adana'ya gitsem yol üzeri yenice'de ineblir miyim?

Geçer dostum, hangi firmayla gelirsen gel kolayca ulaşım sağlarsın...

Ayrıca Mersin'e düşenlere şunu rahatça söyleyebilirim cidden çok şanslısınız, Türkiye'nin kışı en rahat geçiren şehridir. Yılda ortalama 21-28 gün arası yağmur yağar, onun dışında hava ya kapalıdır ya da güneşli. İçlik vs almaya sakın kalkmayın eğer çok üşüyen birisi değilseniz, hiç işiniz olmayacak...

Yenice küçük bir yerdir ama Mersin'e çok çok yakındır, tren vardır, Mersin'le arası 20 dakikadır... Tantuni yemek isteyenler büyük yerlerde (Mert Tantuni, Hasan Usta, Yaprak Tantuni, Mersin Tantuni vb) yemelidir, her yerde yenmez...
    Kalabalıktan anlarsınız zaten neresi iyi neresi kötü. :)
  • saol kardeşim bir izmirli olarak zaten en büyük korkum soğuk yere gitmekti. uçakların hepsi kapılmış o yüzden direk otobüsle tarsus'a gideceğim. orda biraz dolaşıp öğleden sonra teslim olmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.