- x
İZLENEN VİDEOYU İNDİRME PROGRAMI TAVSİYESİ
119 Cevap1020931 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

642 Mesaj
9 Nisan 2009; 20:55:34 

Bir kaç ay önce dhden bir arkadaşın tavsiye ettiği bir program indirmiştim hangi site olursa olsun bir video açıldığında üst köşesinde indir butonu çıkıyordu ve istediğinde kolayca indirebiliyordun. format gereği o program silindi fakat bir haftadır aramama rağmen o konuyuda o programıda bulamadım.
o program veya benzeri izlenen videoyu indirmeye yarayan bir program tavsiye edersiniz çok müteşekkir olurum

1478 Mesaj
9 Nisan 2009; 21:23:23 

Söylediğin program Internet Download Manager (IDM), ben de onu tavsiye ederim. http://www.internetdownloadmanager.com

3039 Mesaj
9 Nisan 2009; 23:21:42 

ben de idm kullanıyorum .ama bazen youtube dan ibdirdiğim videolar açılmıyo . neden olabilir ? vlc ile deniyorum. açmıyo

1202 Mesaj
9 Nisan 2009; 23:32:18 

http://vixy.net/

buradan indirebilirsin linki yapıştır indirme formatını seç indir

ϟ AC/DC Fan Club ϟ[/center]

167 Mesaj
10 Nisan 2009; 17:55:51 

itubex ultimate diye bir program var.işini görür rahatlıkla.

2109 Mesaj
10 Nisan 2009; 20:01:30 

quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

ben de idm kullanıyorum .ama bazen youtube dan ibdirdiğim videolar açılmıyo . neden olabilir ? vlc ile deniyorum. açmıyo

son çıkan klite mega codec i duzgun bir şekilde yuklersen emin ol hicbir sorun yaşamazsın
tavsiyem internet download manager

1449 Mesaj
10 Nisan 2009; 21:26:33 

mozzilla firefox kullanıyorsan download helper

Programların Resimli-Resimsiz Anlatımları Görsel Anlatımlar-Dersler
Flashda maske yöntemi ile hoş bir animasyon dersi.
Sir Crocodile Twitter
One Piece Tshirtler
Behance

3039 Mesaj
10 Nisan 2009; 21:27:07 

quote:

Orjinalden alıntı: volkanakar

son çıkan klite mega codec i duzgun bir şekilde yuklersen emin ol hicbir sorun yaşamazsın
tavsiyem internet download manager

teşekkürler . düzeldi

6758 Mesaj
10 Nisan 2009; 23:04:25 

LG G3

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

286 Mesaj
10 Nisan 2009; 23:09:56 

Internet Download Manager işini görebilir, bir bak derim.

Ama Facebook'tan video izletmiyor, direk indiriyor. Belkide bende sorun var.

5528 Mesaj
10 Nisan 2009; 23:28:13 

benim idm nin çalışma şekli bir acayip ama işimi görüyor.
İnternet explorer dan nete girersem izliyorum video yu ve inmiyor.
Ama firefox dan girersem izletmiyor, direk iniyor.

quote:

Orjinalden alıntı: saldıray5520

Internet Download Manager işini görebilir, bir bak derim.

Ama Facebook'tan video izletmiyor, direk indiriyor. Belkide bende sorun var.

2134 Mesaj
13 Nisan 2009; 1:17:00 

IDM güzel de bazen tam videoyu izleyeceğim indirme penceresi çıkıyor, zaten videonun üzerinde indirme düğmesi var. Acaba ayarları mı yanlış yapıyorum

Dahili Bileşenler: Intel Core i7 4770K || Cooler Master Nepton 280L || MSI Z87 MPOWER MAX || G.Skill RipJaws 2x4GB DDR3 1866Mhz || Sapphire R9 280X TOXIC 3GB DDR5 || Samsung 840 EVO 250GB || Seagate 1TB Barracuda || Corsair AX760i 760W || Creative Sound Blaster Z || Pioneer DVR-S21FXV DVD-RW ||3x Cooler Master JetFlo 120mm ||3x Corsair AF140 LED
Harici Bileşenler: Corsair Obsidian 750D || Asus 23" VX239H IPS LED || Logitech G710+ || Logitech G602 || Edifier C2XD 53W RMS Optik || Asus RT-AC68U 1900Mbps || NetMASTER CBW-383Z4 || Creative EVO ZX || Lexmark MS510DN Mono Laser

1 Mesaj
29 Mayıs 2009; 23:58:03 

ben bu IDM yi indirdim kurdum da deneme sürümünü 30 günlük oluyo sonra indirmiyo crak ı felan yok mu bu programın...

3074 Mesaj
30 Mayıs 2009; 13:08:01 

quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

Söylediğin program Internet Download Manager (IDM), ben de onu tavsiye ederim. http://www.internetdownloadmanager.com

evet bu program ama çoğu site kapanıyo artık indiremiyoruz çok şey

473 Mesaj
31 Mayıs 2009; 8:32:26 

orbit tavsiye ederim. bugüne kadar kullandığım en hafif, en hızlı, en bedava ve en reklamsız download manager.
flash içindeki streaming videoları 3 farklı indirme yöntemi var.
1. direk (direk olmayanları yakalayamaz)
2. grap++ ile yakalayarak (çok nadir yakalayamaz)
3. grap pro ile seyrederken (flash içindeki streaming videoları siz seyrederken on-the-fly kaydeder. dolayısıyla başkalarının yakalayamadığını yakalama oranı yüksektir)

bir de sisteminizde real videoları açmak için realplayer yüklerseniz, bu oynatıcının da internet tarayıcılarında tek tuşla flash streaming videoları indirme eklentisi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gui-Wan -- 31 Mayıs 2009; 8:35:04 >

May the force be with you

6 Mesaj
31 Mayıs 2009; 14:49:17 

sothink web video downloader diye bir program kullanıyorum bir siteden tam sürümünü indirmiştim walla süper birşey hangi siteye girersen gir eger indirecek bir video var ise hemen sağ alta çıkıyo ön izleme yapabiliyorsun istersende indiriyorsun...

553 Mesaj
1 Haziran 2009; 17:38:06 

İzlediğin video zaten tempory internet files de oluyor Hadi film izledin diyelim zaten filmin tamamını indirince bi bakıma rapid den indirmiş oluyosun ve filmi online indirip izliyosun(Bilgisayarı pro olarak kullananlar bilir zaten)

#24 Kobe Bryant

3063 Mesaj
2 Haziran 2009; 9:29:23 

mozilla ile greasemonkey diye bi eklenti kurdum facebooktan her videoyu rahatça indiriyorum tavsiye ederim facebook için

473 Mesaj
2 Haziran 2009; 22:42:44 

videonun hangi adreste barındığını bulup manuel olarak indirmek, outpost security suite güvenlik programında çok kolay. web-control altında online activity'e bakıyorsunuz, o an nereden ne iniyor nereye ne gidiyor aynen görüyorsunuz. ben şahsen hiçbir download programının yakalayamadığı şeyler olursa, yada google chrome, google earth, msn live messenger, vs. gibi otomatik indirmeli/kurmalı bir programın gerçek kurulum dosyalarını bu program sayesinde bulup kopyalayıp manuel olarak indiriyorum.

2735 Mesaj
2 Haziran 2009; 23:22:28 

Hepsinden en kolayı var.

Bkz. RealPlayer GOLD sürümü (FREE)

İnternette hangi videoyu izlerseniz izleyin hemen video penceresinin üstünde "download this video" şeklinde bir yazı çıkıyor yazıya tıkladığınız an izlediğiniz videoyu indirmeniz mümkün.

Hatta flash sitelerde özellikle filimlerin orjinal sitelerinde flash üzerinden izlediğiniz fragmanları bile indirmeniz mümkün. Bence deneyin.

& MB-D10 Battery Grip flickr <<>> LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW // Weifeng WF-6662A Tripod // Tamron SP 70-300 mm f/4-5.6 Di VC USD + Polarize Filtre// Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM + ND 16 Filtre // Samyang 8mm F/3.5 MC // HELIOS 58mm 1:2 F2.0 MC M-42 (m52x0,75)

473 Mesaj
3 Haziran 2009; 0:08:14 

hepsinden?...
5 mesaj önce ben de yazdım realplayer'i gözünden kaçtı herhalde
quote:

Orjinalden alıntı: Gui-Wan
...

bir de sisteminizde real videoları açmak için realplayer yüklerseniz, bu oynatıcının da internet tarayıcılarında tek tuşla flash streaming videoları indirme eklentisi vardır.

kendi deneyimlerimi yazayım, realplayer iyi hoş ama hepsini yakalayamıyor, mesela national geographic channel'daki videoları indiremiyor.
orbitin grap++ da indiremiyor, ancak orbit grap pro ile kaydedebiliyorsun.
yani siteden siteye, içine çakma yöntemine göre değişiyor. ama son yazdığım gibi, outpost güvenlik programıyla, adres izlendiğinde kaçar yol yok illa indirilir :)

quote:

Orjinalden alıntı: darbelux

Hepsinden en kolayı var.

İnternette hangi videoyu izlerseniz izleyin hemen video penceresinin üstünde "download this video" şeklinde bir yazı çıkıyor yazıya tıkladığınız an izlediğiniz videoyu indirmeniz mümkün.

Hatta flash sitelerde özellikle filimlerin orjinal sitelerinde flash üzerinden izlediğiniz fragmanları bile indirmeniz mümkün. Bence deneyin.

2411 Mesaj
4 Haziran 2009; 18:46:09 

quote:

Orjinalden alıntı: darbelux

Hepsinden en kolayı var.

videoyu nereye indiriyor real player bulamadım bir türlü.

908 Mesaj
7 Haziran 2009; 12:46:22 

hiç bir program yüklemene gerek yok internetten izlediğin videolar zaten bilgisayara download ediliyor.

" C:\Documents and Settings\ErKaN\Local Settings\Temporary Internet Files " bu klasörün içinde izlediğin videoları , internetten dinlediğin mzüikleri bulabilirsin klasöre girdikten sonra sağ tıkla simgeleri yerlerştir > Boyuta göre tıkla dosyaların en alt tarafında videoları göreceksin burdan kopyala masaüstüne yapıştır tamam dır

Not:

C:\Documents and Settings\Buraya bilgisayardaki kullanıcı adını yazın (örnek: "C:\Documents and Settings\Ali\Local Settings\Temporary Internet Files " ) \Local Settings\Temporary Internet Files

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan07 -- 7 Haziran 2009; 12:48:21 >

1759 Mesaj
9 Haziran 2009; 13:24:11 

videoget diye çok güzel bi program var aratttır googlede kolay gelsin!

329 Mesaj
10 Temmuz 2009; 19:10:52 

İnternet Dowland Menejar en garantilisi ama ilacnını bulman lazım warez sitelerinde rahatlıkla bulabilirsin

Demokrasi, iki kurtla bir kuzunun yemekte ne yiyeceğini oylamasıdır. Özgürlük ise; tam teçhizatlı bir kuzunun oylamaya karşı çıkmasıdır

2120 Mesaj
11 Temmuz 2009; 16:06:09 

yahu firefox'ta seyredemiyorum videoları, indiriyor hemen idm.

indirmeden izlemenin yolu yok mu? explorer açılmıyor zaten bende, firefox'ta izleyeceğim. idm sürekli açık, dizi indiriyorum. açıkken başka videoyu indirmeden izleyemez miyim nasıl saçmalık bu?

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 12 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
12 Temmuz 2009; 2:00:23 

idman gibi süper program görmedim.bende cracklisi var full gibi kullanıyorum.mis gibi

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Temmuz 2009; 8:43:31 

quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

teşekkürler

858 Mesaj
12 Temmuz 2009; 15:47:13 

Orbit Download'ın Kendi Eklentisi War Ve Sitedeki Flash , Video , Müzik Vs Gibi Dosyaları Çekebiliyorsunuz . (İçerik Korumalı Değil İse)

Yada Internet Explorer'ın Geçici İnternet Dosyaları (Temporary Files)'na Girip Kopyala Yapiştır İle Çekebilirsin . İzlediğin Videoyu Tekrar İndirmene Gerek Yok . Tabii Video'yu Görebilirsen

Selametle ...

Eğer Temporary Files'dan Yapacaksan Bu Adımları İzle

İlk Önce C:\Documents and Settings\KullanıcıAdın\Local Settings\Temporary Internet Files Gir .

Daha Sonra Sağ Klik \ Görünüm \ Ayrıntılar

Sonra da Boyut'a Tıkla
0

Sonrada Yukarıdaki Gibi En Yüksek - En Düşük (Yukarıdan Aşağı) KB Cinsinden Sıraladı . Gördüğümüz Gibi Video 11.504 KB .

Ve Videoyu Kopyala / Yapıştır Kombinasyonu İle istediğimiz Yere Çekip Convert Vs Ne İstersek Yapabiliriz .

0

Kendimde Kullanıyorum . İzlediğiniz Video Tekrar İndirip 11.504 KB Kotaya Girmesine Gerek Yok ...

Selametle Kardeşlerim ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxantihackersxx -- 12 Temmuz 2009; 16:11:35 >

CominGSoon

25 Mesaj
19 Haziran 2010; 18:16:42 

real player de kullanabilirsiniz arkadaşlar...

2623 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:42:35 

İnternet Download Manager otomatik indirmesin derseniz sayfa veya duruma göre video yüklenmeden Alt tuşuna basık tutun. Play tuşuna bastıktan sonra videonun ilk sahneleri oynama başladığında elinizi Alt tuşundan çekebilirsiniz.

2995 Mesaj
22 Haziran 2010; 15:55:09 

Orbit Downloader kullanıyorum.

Düş peşindeyim,Düş peşime.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Haziran 2010; 19:20:08 

operada ek birşeye ihtiyacınız yok.

arkadaş burada resimli anlatmış.
opera kullanan hemen herkes bu yöntemle her siteden video-müzik-resim alabiliyor.

http://my.opera.com/tur...2&page=1#comment5511271

2384 Mesaj
22 Haziran 2010; 23:54:05 

quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

119 Mesaj
23 Haziran 2010; 2:21:33 

quote:

Orijinalden alıntı: DeSiNaTöR

Donanımhaber Hukukçular Platformu

902 Mesaj
23 Haziran 2010; 10:40:32 

quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

Arkadaşın dediği gibi..Mozilla firefox un Video DownloadHelper Eklentisini kur.. şu adreste arat addons.mozilla.org

154 Mesaj
30 Haziran 2010; 20:24:26 

quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

benim idm nin çalışma şekli bir acayip ama işimi görüyor.
İnternet explorer dan nete girersem izliyorum video yu ve inmiyor.
Ama firefox dan girersem izletmiyor, direk iniyor.

Onu idm nin ayarlarından düzeltebilirsiniz

Gerçek Tutkuyu Anlatmak İçin Sadece Üç Harf Yeter; JBL ~

374 Mesaj
1 Temmuz 2010; 23:09:36 

IDM İnternet Download Maneger---Orbit Downloder bunlar bu konuda gayet basarılı programlardır

171 Mesaj
22 Haziran 2011; 22:15:59 

merhabalar

aşağıdaki linkte ekli video yu her program indiremiyor, bu konuda kullandığınız programlarla deneyip bilgi vermeniz mümkün mü?
denediğim programlar
orbit
internet downloader
firefox

http://www.trt.net.tr/o...-48af-b623-c5a489db13bc

yar yanağından gayrı, paylaşmak için herşeyi.!!

171 Mesaj
22 Haziran 2011; 22:30:39 

Düzeltme

arkadaşlar orbit işe yaradı
video başlayınca üzerine sağ tık yapmak gerek ve oradan getIt denildiğinde download çıkıyor.
:):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erosxman -- 22 Haziran 2011; 22:38:56 >

yar yanağından gayrı, paylaşmak için herşeyi.!!

26 Mesaj
7 Temmuz 2011; 11:34:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Erkan07

hiç bir program yüklemene gerek yok internetten izlediğin videolar zaten bilgisayara download ediliyor.

" C:\Documents and Settings\ErKaN\Local Settings\Temporary Internet Files " bu klasörün içinde izlediğin videoları , internetten dinlediğin mzüikleri bulabilirsin klasöre girdikten sonra sağ tıkla simgeleri yerlerştir > Boyuta göre tıkla dosyaların en alt tarafında videoları göreceksin burdan kopyala masaüstüne yapıştır tamam dır

Not:

C:\Documents and Settings\Buraya bilgisayardaki kullanıcı adını yazın (örnek: "C:\Documents and Settings\Ali\Local Settings\Temporary Internet Files " ) \Local Settings\Temporary Internet Files

win 7 de olmuyor

623 Mesaj
7 Temmuz 2011; 12:00:40 

cometbird diye bi tarayıcı var mozzillaya çok benzeyen hatta tıpatıp nerdeyse...
onda sağ tıklıyınca capture video diyon indiriyo proğrama gerek kalmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon tr -- 7 Temmuz 2011; 12:01:21 >

1729 Mesaj
7 Temmuz 2011; 14:49:46 

IDM nin üztüne program yok bence. Çok program denedim. Yakalama konusunda en iyisi.

Yanıyorsak aşkımızdan
Steam: Pride and Prejudice ツ

26 Mesaj
7 Temmuz 2011; 16:11:02 

IDM

188 Mesaj
17 Ağustos 2011; 18:19:45 

aşağıdaki link deki, videoyu nasıl indrebilirim veya birsi indirip direkt link atabilir mi ?

http://video.cnnturk.co...ta-cnn-turke-konuk-oldu

70 Mesaj
17 Ağustos 2011; 18:24:17 

internet download menagerın süresi dolduysa veya eski sürümse youtubeu kapsamaz bozuk olarak indirir videolarınızı. son sürüm olmasına dikkat edin zaten paylaşan yanına (youtube dahil) gibisinden bişey yazar

303 Mesaj
18 Ağustos 2011; 12:37:42 

idm var tum sitelerden indirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

YAĞMURLU BİR GÜNDE GÖRMÜŞtÜM SENİ

1666 Mesaj
18 Ağustos 2011; 14:45:41 

0
Freemake Video Downloader. Alanı tamamen bu iş üzerine.
Sınırlı site desteği olsa da çok pratik, ücretsiz ve kaliteli. Kesinlikle bir IDM alternatifi.

PlayStation dediğin balık etli olmalı!!! {Dobiş (FAT Kasa) PS Destekçisi}
2004'den beri CopyBoy'luk bizim işimiz...
750 gr Ançartıd 25 kağıt.
1 kilo Gadofvar 30 kağıt.
1,5 okka HEYLO 20 kağıt.
Lütfen Oziko ile irtibata geçiniz...
ブリーチ|DH|デスノート|The Newsroom|進撃の巨人|Buz ve Ateşin Şarkısı|ワンピース|PS4|XBOX ONE|The X Factor|ハンター×ハンター|Olympics 2016 Live Broadcaster

20 Mesaj
22 Ağustos 2011; 17:00:44 

teşekkür ederim

20 Mesaj
22 Ağustos 2011; 17:01:52 

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

http://vixy.net/

buradan indirebilirsin linki yapıştır indirme formatını seç indir

teşekkür ederim

14 Mesaj
10 Eylül 2011; 16:04:03 

Ya arkadaşlar bende real player yüklü sürüm 12.0.1.666 google chrome yükledim ve onda çalışmıyor eklenti devre dışı değil internet explorer da rahat rahat çalışıyor fakat google chrome hız açısından daha iyi tekrar internet explorer a geçmek istemiyorum araştırdım fakat hiç bir şekilde real playerı çalıştıramadım yardım lütfen

54 Mesaj
11 Eylül 2011; 13:03:04 

expolerer in solüst köşesinde dönen 3tane top resimli birprogram vardı video indirmek için ismini unuttum hatırlayan varmı ?? :))

75 Mesaj
6 Aralık 2011; 11:07:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ersinkav

expolerer in solüst köşesinde dönen 3tane top resimli birprogram vardı video indirmek için ismini unuttum hatırlayan varmı ?? :))

Video DownloadHelperVideo DownloadHelper

991 Mesaj
19 Aralık 2011; 20:24:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Erkan07

Not:

Bunu windows 7'de nasıl yapacagız?

26 Mesaj
5 Ocak 2012; 19:05:16 

beyler idm ye crack lazım bulamıyorum. yardımcı olun lütfen..

unutmayın, öldüğünüzde yapılacaklar listesi hala dolu olacaktır.

4741 Mesaj
6 Ocak 2012; 10:39:47 

acunn.com daki videoları nasıl indirebiliriz....

"Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil" Yunus Emre

>> Eşref Bitlis <<

>> Cengiz Topel <<

235 Mesaj
6 Ocak 2012; 17:34:31 

Açıklıyorum indiremediğiniz video kalmasın :
Getflv pro 9.x veya stream transport

76 Mesaj
7 Ocak 2012; 17:01:44 

Firefox'da Flashgot eklentisi kurulu. Video oynadığı zaman sağ altta bir ikon çıkıyor. Ona basarak direk kaydedebiliyorum. IDM gibi dış bir yazılıma gerek kalmıyor.

62 Mesaj
15 Ocak 2012; 21:26:16