Şimdi Ara

ACIL SATILIK!! ATI Radeon 4870X2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaslar ,

29 Kasım 2008 de Nova Bilgisayardan almış olduğum Connect 3D marka ATI Radeon 4870 X2 mi satiyorum. Kutu icerigi tam, faturali ve garantilidir. Kart tamamiyle sorunsuzdur , herhangi bir cizik, ezik , yamukluk , darbesi yoktur. Sorunsuz sekilde calismaktadir. Benim karti satma amacim ise Nvidia GTX295 almis olmamdir. Fiyat 650 TL dir.

Telefon numaram : 0555 261 26 39

Referanslarım : bir referans listesi tutmadım ama daha onceki 2.el mesajlarımdan satmıs oldugum bir çok parçanın alıcılarını bulabilirsiniz.

ACIL SATILIK!! ATI Radeon 4870X2

Takas : Takas olarak sadece 24'' yada 26'' LCD olabilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iarwa1N -- 9 Nisan 2009; 18:51:08 >

• kardeş istersen sana 2 tane kart veriyim ati 4870 1024 mb ve 4850 512 mb takas yapalım hep bu karta sahip olmak istedim
  • bu ayın 25 de ankaraya gelcem
  • fiyat çokta acil satılık gibi değil.. kdv %18 lerde ve bu kartın sıfırı 1.000 lira iken 600 tl den defalarca satıldı 4870x2 şu anda 4870x2 sıfırı 750-760 tl ye alınabiliyor.. sıfırından ucuz olsada fiyatınız bence acil satılası değil..

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=HD-487A-CDF9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 9 Nisan 2009; 18:42:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcZaNeT

fiyat çokta acil satılık gibi değil.. kdv %18 lerde ve bu kartın sıfırı 1.000 lira iken 600 tl den defalarca satıldı 4870x2 şu anda 4870x2 sıfırı 750-760 tl ye alınabiliyor.. sıfırından ucuz olsada fiyatınız bence acil satılası değil..

yorumun için teşekkür ediyorum, umarım daha düşük bir fiyata bu karta sahip olabilirsin :)

Pazarlık yok diye birşey yazmadım, ciddi alıcılarla pazarlık yapılabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: abdus25

quote:

fiyat çokta acil satılık gibi değil.. kdv %18 lerde ve bu kartın sıfırı 1.000 lira iken 600 tl den defalarca satıldı 4870x2 şu anda 4870x2 sıfırı 750-760 tl ye alınabiliyor.. sıfırından ucuz olsada fiyatınız bence acil satılası değil..

yorumun için teşekkür ediyorum, umarım daha düşük bir fiyata bu karta sahip olabilirsin :)

sıfırı 1000 tl civarlarındayken yaklaşık 600 liraya alıp bir süre kullanıp yine 600 den satmıştım... sapphire 4870x2 idi bendeki..

ben fiyatınız kötü demedim zaten acil olarak satılması zor dedim bu fiyattan..

saygılar..

edit..imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 9 Nisan 2009; 18:58:35 >

• quote:

quote:

quote:

sıfırı 1000 tl civarlarındayken yaklaşık 600 liraya alıp bir süre kullanıp yine 600 den satmıştım... sapphire 4870x2 idi bendeki..

ben fiyatınız kötü demedim zaten acil olarak satılması zor dedim bu fiyattan..

saygılar..

edit..imla

Hoca bende bu ekran kartı 1000tl civarındayken aldım zaten (faturası 972 ytl), ve bu ilanı acarken de once bir forumu araştırdım ve fikir edindim. Bu ilan mesala = ( http://forum.donanimhaber.com/m_30566687/tm.htm)

• Arkadaşım kartın performansını beğenmediğin için nvidiaya geçiş yaptın.Yoksa para bolmu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: elektro35

Arkadaşım kartın performansını beğenmediğin için nvidiaya geçiş yaptın.Yoksa para bolmu.

Hemen hemen aynı bu iki kartında performansı. En çok oynadığım oyun olan counter-strike source' da 4800 serisi kartlarda bulunan buglar ve bu bugların düzeltilmesi yonunde bir ümidim kalmadıgından kartımı değiştirdim. Paramın bol olup olmaması kimseyi ilgilendirmez diye düşünüyorum :)
  • kardeş 25 ankaraya gelcem sana 4850 ve 4870 veriyim kabul et gurbanın olayım
  • o kartlarıda sen sat gitsin ama 4870x2 bana ver
  • Takas olarak sadece 24'' yada 26'' lcd kabul ediyorum malesef.
  • Abdü kolay gelsin güzelim
    16:10 formatına dikkat et LCD alırken CSS'de sorun yaşatıyor 16:9'lar
  • Allah daha çok versin arkadaşım paranda gözümüz yok sadece espiriydi

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: elektro35

Arkadaşım kartın performansını beğenmediğin için nvidiaya geçiş yaptın.Yoksa para bolmu.

Hemen hemen aynı bu iki kartında performansı. En çok oynadığım oyun olan counter-strike source' da 4800 serisi kartlarda bulunan buglar ve bu bugların düzeltilmesi yonunde bir ümidim kalmadıgından kartımı değiştirdim. Paramın bol olup olmaması kimseyi ilgilendirmez diye düşünüyorum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.