- x
En ucuz sınırsız internet hangisi?
58 Cevap35596 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1224 Mesaj
9 Nisan 2009; 12:54:10 

Arkadaşlar ttnetle 2 yıllık sözleşmemiz bitiyor mayıs ayında sınırsız isiyorum bıktım sınırlıdan artık hangisini önerirsiniz ve aylık toplam ne kadar öderim.Hız önemli değil sınırsız olsunda farketmez benim için.

''zanqexus'' benimle ilgili yaptığı referansı kaale almayın

486 Mesaj
9 Nisan 2009; 13:00:14 

internetinitasi.com a bir göz at.

1224 Mesaj
9 Nisan 2009; 13:55:23 

quote:

Orjinalden alıntı: naten

internetinitasi.com a bir göz at.

pahalı usta

88 Mesaj
9 Nisan 2009; 13:59:41 

kablotv alt yapısı varsa uydunet 512 kbit 17 tl

1224 Mesaj
9 Nisan 2009; 14:35:01 

quote:

Orjinalden alıntı: sameshit

kablotv alt yapısı varsa uydunet 512 kbit 17 tl

kablo tv alt yapısı var uygunmuş fiyatıda extra ücreti var mı 17 ye ilave olarak.Aylık 17 mi?

88 Mesaj
9 Nisan 2009; 14:43:20 

quote:

Orjinalden alıntı: kunglao

kablo tv alt yapısı var uygunmuş fiyatıda extra ücreti var mı 17 ye ilave olarak.Aylık 17 mi?

kampanyaları var bi göz at www.uydunet.net aylık 7 tl kablotv parası var

12872 Mesaj
9 Nisan 2009; 14:44:11 

1224 Mesaj
10 Nisan 2009; 10:04:46 

24 tlye sınırsız internet hız önemli değil benim için uygunmuş fiyatı mayısta herhalde uydunet'e geçerim.Teşekkürler arkadaşlar..

4917 Mesaj
10 Nisan 2009; 22:33:09 

512 sınırsız uydunet'e ben de bugün geçtim, kendimi çok sevindirik hissediyorum:)

dıgıdık dıgıdık dıgıdık iihühühü

9238 Mesaj
10 Nisan 2009; 22:57:49 

aklı olan uydunete gecer. siz aslinda şanslisiniz bölgesinde uydunet olupta hala gecmeyenlere şaşiriyorum.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

12872 Mesaj
10 Nisan 2009; 23:14:05 

quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

aklı olan uydunete gecer. siz aslinda şanslisiniz bölgesinde uydunet olupta hala gecmeyenlere şaşiriyorum.

senin bölgede olsa 1 dakika durmazsın eminim

333 Mesaj
11 Nisan 2009; 2:19:42 

ChroniX Aggression - Loud & Clear - www.chronixradio.com

12872 Mesaj
11 Nisan 2009; 2:38:01 

quote:

Orjinalden alıntı: bionicle

Quiknet olabilir.

http://www.enuygun.com/...arsilastir.html?speed=1

Uydunet den haberin varmı

sınırsız

512 Kbps 17,57
1 Mbps 36,06
2 Mbps 54,56
4 Mbps 73,06

http://www.uydunet.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krm-iks -- 11 Nisan 2009; 2:39:39 >

1224 Mesaj
11 Nisan 2009; 11:40:03 

metalok 512 sınırsız uydunet'e kurulum ücreti ve modem parası verdiniz mi ?

9238 Mesaj
11 Nisan 2009; 13:24:31 

quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

senin bölgede olsa 1 dakika durmazsın eminim

kesinlikle. fiyatlara baksanızsa adsl'nın en iyi tarifesinden daha uygun.

2847 Mesaj
11 Nisan 2009; 16:18:53 

hepsi pahalı

★★★ Fenerbahçe 2012-2013 ★★★
1 Volkan Demirel 2 Egemen Korkmaz 3 Hasan Ali Kaldırım 4 Bekir İrtegün 5 Mehmet Topal 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 9 Miroslav Stoch
10 GÜLE GÜLE :) Alex de Souza 11 Dirk Kuyt 14 Raul Meireles 15 Henri Bienvenu 16 Cristian Baroni 17 Recep Niyaz 20 Sezer Öztürk 21 Selçuk Şahin
23 Semih Şentürk 27 Milos Krasic 34 Fehmi Mert Günok 38 Mehmet Topuz 48 Salih Uçan 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu
60 Özgür Çek 67 Orhan Şam 77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin
Aykut Kocaman

1349 Mesaj
12 Nisan 2009; 1:51:58 

quote:

sınırsız

512 Kbps 17,57
1 Mbps 36,06
2 Mbps 54,56
4 Mbps 73,06

Bu rakamların gerçek rakamları yansıtmadığını neden dile getirmiyorsunuz? Sizin de o kampanyayı yayınlayan elelmanlardan farkınız yok sanki şirket çalışanısınız. Neyi övüyorsunuz anlamış değilim.

Dostum sen o 17,57'ye 7 tl de kablo tv parası koy. Ondan sonra hat açma bedeli ödeme ama kablotv bağlatma parası olan 43 tl ver. Üstüne bir de 100 tl modeme ver. Neresi uygun bunun açıklar mısınız?

Lütfen bir ürün ya da hizmet hakkında bilgi veriyorsanız, bütün yönleri ile verin ve objektif olun ki insanların kafasında soru işareti kalmasın...

6686 Mesaj
12 Nisan 2009; 9:34:55 

uydu netin modem ücretı

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

1349 Mesaj
12 Nisan 2009; 10:24:12 

quote:

Orjinalden alıntı: Mnr980

uydu netin modem ücretı

Hemen bilgilendireyim. UyduNet'in modem kampanyalarında yani modemi ücretsiz verdiği ancak taahhüt istediği kampanyalarda modeme para vermiyorsunuz ama her halukarda 43 tl kablotv bağlatma parası veriyorsunuz. Bu kampanya 1-20 mbps arası sınırsız bağlantılar için geçerli.

Eğer ki siz en ucuz sınırsız olsun yani 512kbps sınırsız bağlantı isterim derseniz, o zaman taahhüt vs yok, 100 tl modem parası + 43 tl kablo tv bağlatma parası veriyorsunuz. Uydunet açtırma ve aktivasyon ücretini vermiyorsunuz. Uydunet aktivasyon ücreti bu ay sonuna kadar ücretsiz.

Dolayısıyla 512kbps sınırsız banlantı almak isterseniz, her halukarda 17,57tl (aylık ücret) + 7tl (aylık kablotv kullanım bedeli) + 43tl (bir defaya mahsus kablotv bağlatma ücreti) + 100tl (uydunet modem ücreti) veriyorsunuz. Yani hiç de ucuz değil. 17,57 tl'ye aldanmayınız. Bütün kampanyalarda bu tarz cinlikler var. Lütfen kampanyaları okurken alttaki küçük yazıları da okuyun.

Benim bildiğim en uygun kampanya şuan için "ÖzgürBiri" ve "Smile İnternetini Taşı" kampanyalarıdır. Kendi internet sitelerinden ilgili kampanyaların şartlarını öğrenebilirsin.

SAYGILAR...

4126 Mesaj
12 Nisan 2009; 11:07:05 

ee bizde yok uydunet, kablotv altyapısıda yok biz napalım 21.yy da taş devrine devam

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

4917 Mesaj
12 Nisan 2009; 11:17:31 

quote:

uydu netin modem ücretı

Hepsiburada'da Netmaster cxc 150 kablo modem 6 ay taksitle 87 lira...
Uydunet'in kendi verdiği Protek marka modem peşin 90 lira...
Ben Hepsiburada'dan aldım gayet güzel bir modem...

4494 Mesaj
12 Nisan 2009; 11:29:52 

30 TL ye 2. el kablo modem satılır.

12872 Mesaj
12 Nisan 2009; 13:42:32 

quote:

Orjinalden alıntı: AyBuBi

Bu rakamların gerçek rakamları yansıtmadığını neden dile getirmiyorsunuz? Sizin de o kampanyayı yayınlayan elelmanlardan farkınız yok sanki şirket çalışanısınız. Neyi övüyorsunuz anlamış değilim.

Dostum sen o 17,57'ye 7 tl de kablo tv parası koy. Ondan sonra hat açma bedeli ödeme ama kablotv bağlatma parası olan 43 tl ver. Üstüne bir de 100 tl modeme ver. Neresi uygun bunun açıklar mısınız?

Lütfen bir ürün ya da hizmet hakkında bilgi veriyorsanız, bütün yönleri ile verin ve objektif olun ki insanların kafasında soru işareti kalmasın...

Ben sadece fiyatlardan bilgi verdim her 2-3 ayda bir kampanya değişiyor ben onları takip edemem.

"Bu rakamların gerçek rakamları yansıtmadığını neden dile getirmiyorsunuz?"

Pek ala gerçek rakamlar, faturada bir anormallik yok çünki. İndirim yapıldığı ortada

0

"Dostum sen o 17,57'ye 7 tl de kablo tv parası koy. Ondan sonra hat açma bedeli ödeme ama kablotv bağlatma parası olan 43 tl ver. Üstüne bir de 100 tl modeme ver. Neresi uygun bunun açıklar mısınız?"

araştırmadan konuştuğun o kadar açık ve netki

UYDUNET, limitsiz internete abone olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Yeni kampanyada 1 Mbps ile 20 Mbps arasındaki limitsiz hızlardan herhangi birisine abone olacaklara kablolu modem hediye edilirken, UYDUNET kurulum ücreti de alınmıyor.

Böylece UYDUNET'i seçen internet kullanıcıları, ekonomik fiyatlarla aboneliği devam ettirme fırsatının yanı sıra, 30 TL olan kurulum ücreti ile 100 TL değerindeki kablolu modem ücretini ödemeksizin abonelik şansına sahip oluyor.

Limitsiz internet kampanyası, internette hızın, kesintisizliğin ve ekonominin sembolü haline gelen UYDUNET'te yılbaşından bu yana ardı ardına gelen kampanyalardan dördüncüsü.

Halen UYDUNET'in 1 Mbps 4 GB kotalı internetini tercih edenler için indirim ve kablosuz modem kampanyalarının yanı sıra çoklu kurulumda önemli avantajlar sağlayan kurulum kampanyaları da devam ediyor. Kampanyalar; gerek modem ve kurulum konusunda büyük avantajlar sağlaması, gerekse ödemelerdeki taksit olanağı nedeniyle İnternet kullanıcılarından büyük ilgi görüyor.

Kurulum Kampanyası

0

Kablolu Modem Kampanyası

0

*Kampanya 16.03.2009 – 16.06.2009 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
*Kampanya kapsamında Uydunet kurulum ücretleri alınmayacaktır.
*Kampanya kapsamında bedelsiz olarak verilecek Kablolu Kablo Modem stoklarla sınırlıdır.
*Bu kampanya kapsamı, 1-20 Mbps limitsiz hızı seçerek 12 ay UYDUNET abonelik taahhüdünde bulunan sözleşme sahipleri için geçerlidir.
*Müşterilerimizin, taahhüt süresi dolmadan UYDUNET’i iptal ettirmesi halinde, kablolu modem (100 TL) ve kurulum bedeli geri alınacaktır.
*Bu kampanyadan yararlanan müşteriler 12 ay boyunca 1-20 Mbps limitsiz hızlarda istedikleri gibi hız değişikliği yapabileceklerdir.
*Halihazırda diğer kampanyalardan faydalanan abonelerimiz, bu kampanyadan faydalanamazlar.
*TÜRKSAT, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
*Uydunet hizmeti Kablo TV hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
*Kampanya Uydunet altyapı imkanları ile sınırlıdır.
*Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.

İndirim Kampanyası

0

*05.03.2009 – 02.05.2009 tarihleri arasında geçerli olacaktır
*Kampanya kapsamında Kablo TV ve Uydunet kurulum ücretleri alınmayacaktır.
*Bu kampanya kapsamı, 1 Mbps hız 4 GB kotalı hızı seçerek 24 ay UYDUNET abonelik taahhüdünde bulunan sözleşme sahipleri için geçerlidir.
*Müşterilerimizin, taahhüt süresi dolmadan UYDUNET’i iptal ettirmesi halinde, kurulum bedelleri geri alınacaktır. Kampanya kapsamında Set Top Box alan müşteriler, taahhüt süresi dolmadan aboneliklerini iptal ettirirlerse mevcut Set Top Box fiyat tarifesine göre fark ücreti ödeyeceklerdir.
*9,5 TL fiyat tarifesi, 4 ay süreyle 1 Mbps 4 GB kotalı UYDUNET bağlantısı için geçerlidir. Geriye kalan aylar boyunca 26 TL ve varsa tarife üzerinden fazla kullanım tutarları faturalandırılacaktır. *Faturalandırma yapılırken 4 GB kotanın kullanılmamış olması dikkate alınmayacaktır.
*Bu kampanyadan yararlanan müşteriler 24 ay boyunca hız değişikliği yapamayacaktır.
*İndirim kampanyası kapsamında modem verilmeyecektir.
*Halihazırda diğer kampanyalardan faydalanan abonelerimiz, bu kampanyadan faydalanamazlar.
*Fiyatlara Kablo TV aylık ücreti 7 TL dahil değildir.
*Fiyatlarımıza %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kablosuz Modem Kampanyası

0

*Kampanya kapsamında bedelsiz olarak verilecek Kablosuz Kablo Modem stoklarla sınırlıdır.
*Bu kampanya kapsamı, 1 Mbps hız 4 GB kotalı hızı seçerek 24 ay UYDUNET abonelik taahhüdünde bulunan sözleşme sahipleri için geçerlidir.
*Müşterilerimizin, taahhüt süresi dolmadan UYDUNET’i iptal ettirmesi halinde, kablosuz modem (175 TL) ve kurulum bedelleri geri alınacaktır. Kampanya kapsamında Set Top Box alan müşteriler, taahhüt süresi dolmadan aboneliklerini iptal ettirirlerse mevcut Set Top Box fiyat tarifesine göre fark ücreti ödeyeceklerdir.
*9,5 TL fiyat tarifesi, 2 ay süreyle 1 Mbps 4 GB kotalı UYDUNET bağlantısı için geçerlidir. Geriye kalan aylar boyunca 26 TL ve varsa tarife üzerinden fazla kullanım tutarları faturalandırılacaktır. *Faturalandırma yapılırken 4 GB kotanın kullanılmamış olması dikkate alınmayacaktır.
*Bu kampanyadan yararlanan müşteriler 24 ay boyunca hız değişikliği yapamayacaktır.

2682 Mesaj
12 Nisan 2009; 14:52:53 

Arkadaşlar bu uydunetin 2mbit sınırsız tarifesi baya uygunmuş. Ama bu kablo modem nasıl birşey? Ethernetten falan bağlanabilir miyim buna?

978 Mesaj
12 Nisan 2009; 15:24:13 

İnternetinitasi.com en avantajlı bu,hesaplayın anlarsınız.

İ7 920*Crucial Ballistix 2*2Gb*Palit 4870 Sonic*Wd Raptor 74
2010 Passat 1.6 REFLEX GüMüŞ

5421 Mesaj
12 Nisan 2009; 15:46:49 

taahhüt istemeseler çok iyi olacak...

12872 Mesaj
12 Nisan 2009; 16:30:49 

quote:

Orjinalden alıntı: fernsehn

Arkadaşlar bu uydunetin 2mbit sınırsız tarifesi baya uygunmuş. Ama bu kablo modem nasıl birşey? Ethernetten falan bağlanabilir miyim buna?

KOnuyu uydunet tavsiye ve sorun çözüm konularına çevirmek istemem ama. Modemlerde usb ve ethernet çıkışları var

Bir uydunet modem ( eski adı kablo internet)

0

1349 Mesaj
12 Nisan 2009; 16:57:21 

quote:

Ben sadece fiyatlardan bilgi verdim her 2-3 ayda bir kampanya değişiyor ben onları takip edemem.

"Bu rakamların gerçek rakamları yansıtmadığını neden dile getirmiyorsunuz?"

Pek ala gerçek rakamlar, faturada bir anormallik yok çünki. İndirim yapıldığı ortada

0

"Dostum sen o 17,57'ye 7 tl de kablo tv parası koy. Ondan sonra hat açma bedeli ödeme ama kablotv bağlatma parası olan 43 tl ver. Üstüne bir de 100 tl modeme ver. Neresi uygun bunun açıklar mısınız?"

araştırmadan konuştuğun o kadar açık ve netki

UYDUNET, limitsiz internete abone olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Yeni kampanyada 1 Mbps ile 20 Mbps arasındaki limitsiz hızlardan herhangi birisine abone olacaklara kablolu modem hediye edilirken, UYDUNET kurulum ücreti de alınmıyor.

Böylece UYDUNET'i seçen internet kullanıcıları, ekonomik fiyatlarla aboneliği devam ettirme fırsatının yanı sıra, 30 TL olan kurulum ücreti ile 100 TL değerindeki kablolu modem ücretini ödemeksizin abonelik şansına sahip oluyor.

Limitsiz internet kampanyası, internette hızın, kesintisizliğin ve ekonominin sembolü haline gelen UYDUNET'te yılbaşından bu yana ardı ardına gelen kampanyalardan dördüncüsü.

Halen UYDUNET'in 1 Mbps 4 GB kotalı internetini tercih edenler için indirim ve kablosuz modem kampanyalarının yanı sıra çoklu kurulumda önemli avantajlar sağlayan kurulum kampanyaları da devam ediyor. Kampanyalar; gerek modem ve kurulum konusunda büyük avantajlar sağlaması, gerekse ödemelerdeki taksit olanağı nedeniyle İnternet kullanıcılarından büyük ilgi görüyor.

Kurulum Kampanyası

0

Kablolu Modem Kampanyası

0

*Kampanya 16.03.2009 – 16.06.2009 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
*Kampanya kapsamında Uydunet kurulum ücretleri alınmayacaktır.
*Kampanya kapsamında bedelsiz olarak verilecek Kablolu Kablo Modem stoklarla sınırlıdır.
*Bu kampanya kapsamı, 1-20 Mbps limitsiz hızı seçerek 12 ay UYDUNET abonelik taahhüdünde bulunan sözleşme sahipleri için geçerlidir.
*Müşterilerimizin, taahhüt süresi dolmadan UYDUNET’i iptal ettirmesi halinde, kablolu modem (100 TL) ve kurulum bedeli geri alınacaktır.
*Bu kampanyadan yararlanan müşteriler 12 ay boyunca 1-20 Mbps limitsiz hızlarda istedikleri gibi hız değişikliği yapabileceklerdir.
*Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.

İndirim Kampanyası

0

*Müşterilerimizin, taahhüt süresi dolmadan UYDUNET’i iptal ettirmesi halinde, kurulum bedelleri geri alınacaktır. Kampanya kapsamında Set Top Box alan müşteriler, taahhüt süresi dolmadan aboneliklerini iptal ettirirlerse mevcut Set Top Box fiyat tarifesine göre fark ücreti ödeyeceklerdir.
*9,5 TL fiyat tarifesi, 4 ay süreyle 1 Mbps 4 GB kotalı UYDUNET bağlantısı için geçerlidir. Geriye kalan aylar boyunca 26 TL ve varsa tarife üzerinden fazla kullanım tutarları faturalandırılacaktır. *Faturalandırma yapılırken 4 GB kotanın kullanılmamış olması dikkate alınmayacaktır.
*İndirim kampanyası kapsamında modem verilmeyecektir.

Kablosuz Modem Kampanyası

0

*Kampanya kapsamında bedelsiz olarak verilecek Kablosuz Kablo Modem stoklarla sınırlıdır.
*Müşterilerimizin, taahhüt süresi dolmadan UYDUNET’i iptal ettirmesi halinde, kablosuz modem (175 TL) ve kurulum bedelleri geri alınacaktır. Kampanya kapsamında Set Top Box alan müşteriler, taahhüt süresi dolmadan aboneliklerini iptal ettirirlerse mevcut Set Top Box fiyat tarifesine göre fark ücreti ödeyeceklerdir.
*9,5 TL fiyat tarifesi, 2 ay süreyle 1 Mbps 4 GB kotalı UYDUNET bağlantısı için geçerlidir. Geriye kalan aylar boyunca 26 TL ve varsa tarife üzerinden fazla kullanım tutarları faturalandırılacaktır. *Faturalandırma yapılırken 4 GB kotanın kullanılmamış olması dikkate alınmayacaktır.

Dostum bu senin verdiğin linkler ile benim söylediklerim arasında çelişen ne var açıklar mısın? Sen hala benim yazdıklarımı anlamamışsın birader. Bak yukarıda anlattım ben ne için ne gerekli olduğunu. benim yazdıklarımı dikkatli oku önce.

Ayrıca Uydunet kurulum ücreti ile kablotv kurulum ücreti farklı şeyler olduğunun bile farkında değilsen o zaman daha iyi araştırman gerek. Ben öz ve öz bilgileri verdim. Sadece dikkatli oku...

1349 Mesaj
12 Nisan 2009; 17:01:27 

quote:

Hemen bilgilendireyim. UyduNet'in modem kampanyalarında yani modemi ücretsiz verdiği ancak taahhüt istediği kampanyalarda modeme para vermiyorsunuz ama her halukarda 43 tl kablotv bağlatma parası veriyorsunuz. Bu kampanya 1-20 mbps arası sınırsız bağlantılar için geçerli.

Eğer ki siz en ucuz sınırsız olsun yani 512kbps sınırsız bağlantı isterim derseniz, o zaman taahhüt vs yok, 100 tl modem parası + 43 tl kablo tv bağlatma parası veriyorsunuz. Uydunet açtırma ve aktivasyon ücretini vermiyorsunuz. Uydunet aktivasyon ücreti bu ay sonuna kadar ücretsiz.

Dolayısıyla 512kbps sınırsız banlantı almak isterseniz, her halukarda 17,57tl (aylık ücret) + 7tl (aylık kablotv kullanım bedeli) + 43tl (bir defaya mahsus kablotv bağlatma ücreti) + 100tl (uydunet modem ücreti) veriyorsunuz. Yani hiç de ucuz değil. 17,57 tl'ye aldanmayınız. Bütün kampanyalarda bu tarz cinlikler var. Lütfen kampanyaları okurken alttaki küçük yazıları da okuyun.

Benim bildiğim en uygun kampanya şuan için "ÖzgürBiri" ve "Smile İnternetini Taşı" kampanyalarıdır. Kendi internet sitelerinden ilgili kampanyaların şartlarını öğrenebilirsin.

SAYGILAR...

@krm-iks isimli arkadaşa;

Buyur bunlar benim yazdıklarım. Konu Başlığı da: En ucuz sınırsız internet hangisi? Bu yazılanlar benim yazdıklarım, kampanyalar ve konu başlığını bir kıyasla da ne kadar mantıksız cevaplar yazdığını ve gereksiz yere kampanya resimlerini linkleyerek de topikte kirlilik yarattığını gör. Ayrıca yazdıklarımı da dikkatli oku. linklediğin kampanyalar ile çelişen hangi nokta var onu da belirt bakalım...

11418 Mesaj
12 Nisan 2009; 17:56:23 

gölgenizle kavga edecek gibi bir haliniz var, sakin olun biraz..
uydunet kampanyalarından haberiniz yok yaptığınız yorumlarda tamamen gerçek dışı. insanları yanlış yönlendiriyor birde üzerine azarlıyorsunuz..
sözünü ettiğiniz cinliklerin en krallarını adsl kullanıcıları yaşamıştırki benimde adsl yi kapatıp cable net e geçiş sebebimdir bu..hele hele o önerdiğiniz smile adsl Türkiyede benzeri görülmemiş bir internet rezaletidir bana göre..
http://www.uydunet.net/icerik/kampanyalar.php
http://www.uydunet.net/icerik/tarifeler.php

daha fazla bilgiye linklerden ulaşın..

şuan için kullandığım kampanya sonucu 512 kbps bağlantı + kablotv ye 19 tl para veriyorum aylık..

quote:

@krm-iks isimli arkadaşa;

Buyur bunlar benim yazdıklarım. Konu Başlığı da: En ucuz sınırsız internet hangisi? Bu yazılanlar benim yazdıklarım, kampanyalar ve konu başlığını bir kıyasla da ne kadar mantıksız cevaplar yazdığını ve gereksiz yere kampanya resimlerini linkleyerek de topikte kirlilik yarattığını gör. Ayrıca yazdıklarımı da dikkatli oku. linklediğin kampanyalar ile çelişen hangi nokta var onu da belirt bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 12 Nisan 2009; 18:08:10 >

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-

11418 Mesaj
12 Nisan 2009; 18:01:19 

şuankilerden daha ucuz ve iyi internet içinde tellcomu beklesin herkes.. bildiğim kadarıyla Turkcell e ait bu platform canına okuyacak internetin

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-

4917 Mesaj
12 Nisan 2009; 20:18:33 

Eğer klasik anten kullanıyorsanız ve tam verim alamıyorsanız, uydu anteninin de pahalı olduğunu düşünüyorsanız; kablotv çok güzel olacaktır.
Kablotv için ilk kurulum ücreti 43 lira ödüyorsunuz sonra da her ay 7 lira. Bunun karşılığında bütün ulusal kanalları sorunsuz izliyorsunuz.

Bu durumda kablotv'ye ihtiyacınız var ise ve de sınırlı adsl kullanıyorsanız. Adsl'i de daha çok sörf amaçlı kullanıyorsanız. Kablonet'in sınırsız 512mbps hızı tam size göredir. Şu an sadece kablotv için kurulum parası ödeyeceksiniz. Bir de 90 liraya modem alacaksınız. Kablotv ihtiyacınız olduğu için onu hesaptan çıkartıyoruz. Siz internet için sadece modeme para vereceksiniz o da 90 lira...

Aylık adsl faturanız 29liradır. 10 ayda bu 290 lira yapar.
Eğer uydunet'e geçerseniz aylık 17,5 liradan 10 ayda 175 lira yapar. Üstüne 90 da modem koyun eder 265 lira...
Gene kardasınız, üstelik sınırsız internetin keyfini çıkartıyorsunuz.

1224 Mesaj
12 Nisan 2009; 21:14:04 

bana ucuz gibi geldi sanki 43+90 (modem'e) 133 tl bir defaya mahsus veririm kurtulurum şu ttnetten aylık 17.5+7=24.5 sınırsız internet artı kablo tv seyret bence ttnetten çok daha iyi kablo net kota derdi yok indirin istediğiniz kadar sinema evinizde film,müzik,dizi,oyun,youtube gir korkmadan,çekinmeden..

9238 Mesaj
13 Nisan 2009; 0:26:44 

Arkadaslar Detaylara takilirsak Adsl'de de aynı pahaliliklar var.
ben ilk modemimi 80 liraya almiştim (adsl) ozaman şimdiki gibi 20 liraya adsl modem yoktu.
Ben adsl kullandigim halde Kablonet daha kaliteli ve iyidir diyorum.
kablonet bence bu kadar iyi ise birakinda kendine özgü modemide pahali olsun.
Adsl'de de baglanti ve modem ücretleri mevcut.

hersey bi yana ilk arkadasin sorusuna göre şuan Türkiyede en ucuz sınırsız baglanti uydunette.
bu ister 512 olsun isterse 128 olsun sonucta Türkiyede sınırsız en ucuz baglanti budur.

1349 Mesaj
13 Nisan 2009; 1:00:08 

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

gölgenizle kavga edecek gibi bir haliniz var, sakin olun biraz..
uydunet kampanyalarından haberiniz yok yaptığınız yorumlarda tamamen gerçek dışı. insanları yanlış yönlendiriyor birde üzerine azarlıyorsunuz..
sözünü ettiğiniz cinliklerin en krallarını adsl kullanıcıları yaşamıştırki benimde adsl yi kapatıp cable net e geçiş sebebimdir bu..hele hele o önerdiğiniz smile adsl Türkiyede benzeri görülmemiş bir internet rezaletidir bana göre..
http://www.uydunet.net/icerik/kampanyalar.php
http://www.uydunet.net/icerik/tarifeler.php

daha fazla bilgiye linklerden ulaşın..

şuan için kullandığım kampanya sonucu 512 kbps bağlantı + kablotv ye 19 tl para veriyorum aylık..

Keşke senin kampanyan devam etse de ben de şuan katılsam ama 24 taahhüt ile ayda 1tl olan kablotv kampanyası maalesef sona erdi. ben yukarıda yazdığım bilgileri müşteri hizmetlerini arayarak elde ettim. Bazı arkadaşlar 512k sınırsız bağlantı şuan için en ucuz bağlantı diyorlar. Evet direk aylık ücrete bakarsınız öyle. Ancak bu bağlantıyı başlatmanız için daha bir sürü para veriyorsunuz. Bu durumda bu bağlantı en ucuz sınırsız bağlantı olmuyor maalesef. Ben kimseye Biri ya da Smile'ı övmüyorum ya da referans göstermiyorum. Konu başlığına bakarsanız buna en uygun cevap budur diyorum.

Benim 2 yıllık TTNet Taahhütüm bu ay itibari ile bitiyor. Dolayısıyla ben de aynı soruyu soruyordum ve biraz araştırdım. Bütün kampanyalara göz gezdirdim. Müşteri hizmetlerini aradım ve bilgi edindim ki arkadaş ile aynı durumdayız. Dolayısıyla da şuan için en ucuz sınırsız internet Smile ADSL'in internetini taşı kampanyasıdır. Bakın yine de bunu övmüyor ya da öneri de bulunmuyorum. efektif olarak internete harcayacağınız toplam paraya bakarsanız ve biraz hesap yaparsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız ki; topiği açan arkadaş da en kaliteli hizmeti sormamış. en ucuz sınırsız interneti sormuş.

Bu sebeple lütfen sahip olduklarınız övmeyi ya da mantık yürütmeyi bırakıp, konu başlıkları ne ise ona uygun yorumlarda bulunmanız gerektiğini anlamanızı öneriyorum.

SAYGILAR...

529 Mesaj
13 Nisan 2009; 4:07:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

şuankilerden daha ucuz ve iyi internet içinde tellcomu beklesin herkes.. bildiğim kadarıyla Turkcell e ait bu platform canına okuyacak internetin

öylede ne zaman

4917 Mesaj
13 Nisan 2009; 8:08:23 

@aybubi, eğer kablotv ihtiyacınız var ise uydunet kampanyası çok cazip.
Benim yan komşum da merak etti sordu bana, anlattım kampanyaları ama adamın uydu anteni olduğu için kablotv gereksiz geldi ve kampanyanın cazip bir yanı kalmadı onun için...

9238 Mesaj
13 Nisan 2009; 19:41:25 

@AyBuBi Arkadasim uzatmanın manası yok. uzun uzun mesajlarida alıntı yapmayalim ki forumda herkesin sınırsız interneti yok. kotalilar için dezavantaj olusuyor. yanı 2-3 kere aynı yazilarin cikmasi olumsuz birsey.

son olarak bişey eklemek gerekirse ,
şuan Adsl olarak en iyi tarife smile'de evet ama 12 aylik kampanyasi en ucuz durumda.
Genel olarak ise kablonet her halükarda standart fiyatlara göre en ucuz.
yukarda da söyledim , baglanti ücreti ve modem ücretleri hangi interneti alirsanız alin mevcut. (bazi kampanyalarda yok baglanti ücreti) bunlarin dısında ek bi ücret zaten yok.

mesela bende ttneti kapaticam başka bi tarifeye gecicem ama benım icin suan pek bana göre kampanya yok.
onun için beklemekte fayda var.

Edit: Son bişey , tabii belki @AyBubi arkadasimiz daha hızlı internetin daha ucuza geldigini anlatmak istiyordur, bu konuda hakli tabii. yanı adsl'de 4 mbit ile , kablonetteki 4 mbit arasinda standart fiyatlarda her nekadar kablonet ucuz olsada , Adsl'de kampanyali tarifelerle yapilan indirim kablonetten daha ucuza gelmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 13 Nisan 2009; 19:47:27 >

6837 Mesaj
13 Nisan 2009; 20:21:21 

Burada bilen arkadaş çokken sorayım...

Suan için ttnet 2mbit sınırlı net kullanıyorum. Şu an itibariyle UYDUNET 4mbps SINIRLI hesaba geçmek istesem (27tl) bana bunun toplam fiyatı ne olur.. 27 de aktivasyon alıyorlar. Başka ne var ?

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

9238 Mesaj
13 Nisan 2009; 21:28:31 

@JANT! modem parasi var + yanında kablo tv baglaniyor.
Hoca sende bi dikiş tutturamadin bence mayis ayını bekle iyi bi kampanya gelebilir sonra niye gectim diye kafanı duvarlara vurma

6837 Mesaj
13 Nisan 2009; 21:53:44 

quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

@JANT! modem parasi var + yanında kablo tv baglaniyor.
Hoca sende bi dikiş tutturamadin bence mayis ayını bekle iyi bi kampanya gelebilir sonra niye gectim diye kafanı duvarlara vurma

abicim nereye dönsem bi sorun var çıldıracağım

uydunet çook tuzlu. en doğrusu tellcom'un yayılmasını beklemek. O zamana kadar TTNET bizi ne kadar yerse artık...

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

9238 Mesaj
13 Nisan 2009; 23:50:52 

ooo tellcom gelene kadar biz herhalde yaşlaniriz gibi geliyor.
ya şu mayis ayında bi kampanya olsada bende gecsem sıkıldım göçebe hayati yaşiyoz resmen
bakmayin aslinda biz hatayi 2008in aralik ayında yaptik. ozaman gecmedik 12+4 internetimi taşı kampanyasina şimdi sürünüyoz.

1349 Mesaj
14 Nisan 2009; 0:10:31 

Aslında şöyle kafa dengi 2-3 komşum olsa ve bölgede de Tellcom olsa tadından yenmez hani. 100mbps alıp 4 kişi paylaştırsan hız desen hız hem de fiyat çok uygun olurdu. Tabi kurallara aykırı olup olmadığını bilemem. Ben sadece aklımdan geçenleri yazıyorum

6837 Mesaj
14 Nisan 2009; 0:17:58 

quote:

Aslında şöyle kafa dengi 2-3 komşum olsa ve bölgede de Tellcom olsa tadından yenmez hani. 100mbps alıp 4 kişi paylaştırsan hız desen hız hem de fiyat çok uygun olurdu. Tabi kurallara aykırı olup olmadığını bilemem. Ben sadece aklımdan geçenleri yazıyorum

Yemişim aykırısını hocam

Millet 1mbiti 10'a bölüyor yaw, biz 100mbps bölmüşüz çok mu Çok iyi fikir 4 'e bölsen... 100mbps 'de upload.. oofff torrent.. tadından yenmez

9238 Mesaj
14 Nisan 2009; 0:46:29 

telekom nekadar yasak desede cogu kişi paylasiyor internetini.
bizim apartmandada 4 aile var ve herkes ayri kullaniyor. gerci bi tek benımki sınırsız onlarinki kotali. ama kafa dengi degiller. ordan kaybediyorum yoksa yapacagimi bilirim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 14 Nisan 2009; 0:47:29 >

12872 Mesaj
14 Nisan 2009; 0:49:28 

@AyBuBi sen kavga edicek tarışıcak yermi arıyorsun. Ama uymuycam bildiğin gibi yap

333 Mesaj
14 Nisan 2009; 15:56:33 

quote:

sınırsız

512 Kbps 17,57
1 Mbps 36,06
2 Mbps 54,56
4 Mbps 73,06

Quiknet
sınırsız
5 Mbps 49 TL
20 Mbps 69 TL
100 Mbps 129 TL

Bu karşılaştırmayla söyledim.

ChroniX Aggression - Loud & Clear - www.chronixradio.com

1224 Mesaj
14 Nisan 2009; 20:11:50 

11 mayısda ttnet'e elveda, uydunet'e merhaba.Bu arada verdikleri modem nolacak ya dandik bir modem elimizde kaldı artık hatıra niyetine saklarız ttnetten..

6686 Mesaj
15 Nisan 2009; 0:58:44 

modemı ben alırsam tahatsüz abonelik hangısınde daha uygun olur
limitli

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

12872 Mesaj
15 Nisan 2009; 1:37:29 

quote:

modemı ben alırsam tahatsüz abonelik hangısınde daha uygun olur
limitli

hocam bence limitsiz al keyfine bak ama illa limiyli dersen

http://www.uydunet.net/icerik/kampanya_2.php

uygun

28 Mesaj
15 Nisan 2009; 2:37:56 

evde kablotv zaten var.

1mbit sınırsız kampanyasına girsem de 43 TL bağlantı parası vericek miyim?

1 sene taahhütle modem bedava, hat açma parası yok. yani hiç para almadan bağlarlar gibi anladım ben doğru mudur?

7039 Mesaj
15 Nisan 2009; 10:53:05 

en ucuzu 512 sınırsız uydunet 17internet+7kablotv+85modem+40kurulum=149.5 kaba taslak istedigin zamn terket 5 kuruş istemezler tahattut yok yanı + 7ytl yazdıgım zorunlu olan kablo tv de kötü degil zaten tv izliyoruz.
ttnet 45 ytl 1 gb sınırsız modem bedava 2-3 ay indirim ve tahattut 2 yıl boyunca bırakamassın
kısacası uydunet kulanırsan 4-5 ayda kablomodem ve kurulum üzcretini karşılarsın 5 aydan sorada kara geçersin tabi 512 tatmin ederse
512 benim için mükemmel bi baglantı nedenmi tekel shop işletiyorum zaten pc yaklaşık 15 saat açık kalıyo ve istedigim herşeyi indirebiliyorum.(4küsür gblik bir hd filimi ki görüntü ve sesi bayagı iyiy 2 günde çok rahat indirir hergün filim izleyecek halim yok nete girerim oyun oynarım . ss2 kartımdan tv izlerim buarada filimim veya oyunum iner)
ama günde 1-2 saat nete girenler içn iyidegil hiç bişi indiremez pcyi açık bıraksa bukezde elektirik faturasındanj kaybeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes4 hamachi -- 15 Nisan 2009; 11:00:42 >

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

4917 Mesaj
15 Nisan 2009; 11:06:42 

quote:

Orjinalden alıntı: mayhem

evde kablotv zaten var.

1mbit sınırsız kampanyasına girsem de 43 TL bağlantı parası vericek miyim?

1 sene taahhütle modem bedava, hat açma parası yok. yani hiç para almadan bağlarlar gibi anladım ben doğru mudur?

Kablotv'in olduğu için kablonet kurulumundan para almıyorlar. Adamlar gelip kurarlar ve sen ay sonu kablotv faturanda kablonet'in aylık ücretini de görürsün o kadar.

28 Mesaj
16 Nisan 2009; 2:29:51 

@metalok : teşekkürler. o zaman yarından itibaren uydunete geçme çalışmalarına başlıyorum demektir.

@pes4 hamachi : sizin dediğinizi de düşündüm. 1 yıl 1 mbit limitsiz kampanyası toplam maliyeti 36x12= 432 TL (kurulum vs. bedava)

sizin yolunuzdan gidersem bu sefer 1 yıllık maliyet (17x12)+modem+kurulum=329 TL

arada 100 TL oluyor, yani ayda 8 TL lik fark ve 2 katı hız oluyor. En azından ilk 1 yıl 1 mbit bağlantı bence daha uygun. 1 yıl sonra da zaten kim öle kim kala duruma göre yeni kampanya veya tekrar adsl ye geçilebilir.

7039 Mesaj
16 Nisan 2009; 9:33:19 

quote:

Orjinalden alıntı: mayhem

@metalok : teşekkürler. o zaman yarından itibaren uydunete geçme çalışmalarına başlıyorum demektir.

@pes4 hamachi : sizin dediğinizi de düşündüm. 1 yıl 1 mbit limitsiz kampanyası toplam maliyeti 36x12= 432 TL (kurulum vs. bedava)

sizin yolunuzdan gidersem bu sefer 1 yıllık maliyet (17x12)+modem+kurulum=329 TL

arada 100 TL oluyor, yani ayda 8 TL lik fark ve 2 katı hız oluyor. En azından ilk 1 yıl 1 mbit bağlantı bence daha uygun. 1 yıl sonra da zaten kim öle kim kala duruma göre yeni kampanya veya tekrar adsl ye geçilebilir.

mantıkl