Şimdi Ara

POLAROİD MAKİNE HAKKINDA!!! herkese teşekkürler SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar polaroid makineler vardı. bana bunların baskı kağıtları lazım 10luk paketlerde satılıyor nerden bulabilirim sormadığım yer kalmadı ankaradayım teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatel -- 22 Nisan 2009; 9:29:00 >

• kimse hatırlamıyor sanırım
    teşekkür ederim
  • yuvam foto'dan almıştım bir ara oraya bir sor istersen.

bir de hayyam pasajının en üst katında arka tarafta bir dükkanda vardı ama adını hatırlamıyorum.

artık piyasada zor bulunduğu için biraz pahalı fiyatları tabi.
  • çok teşekkür ederim hay allah razı olsun birde son bişey hayyam pasajı nerededir
  • Altın Han 2. katta bir dükkanda her türlü malzeme bulunuyor, dükkan ismini unuttum malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Altın Han 2. katta bir dükkanda her türlü malzeme bulunuyor, dükkan ismini unuttum malesef

çok teşekkür ederim gerçekten cumartesi ilk işim dediğiniz yerlere gitmek olacak
  • Yalnız arkadaş Ankara da arıyor bu kağıtları : )

@Vatel, Hayyam pasajı İstanbulda malesef.

Ankara da Tripodfoto var bir danış derim.

http://www.tripodfoto.com/index.php
  • Arkadaş Hayyam deyince ben de atladım yukarıyı okumadan
  • Ankara'da necatibey'in girişinde balıkçıoğlu pasajı fotoğrafçılarına sorabilirsin, yönlendirirler.
  • yarın hepsine tek tek gideceğim bir söz verdim bana tutmamda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
  • Orjinalden alıntı: prokizya

Yalnız arkadaş Ankara da arıyor bu kağıtları : )

kusura bakmayın nerede oturduğuna bakmadan yazdım hayyam'ı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feths -- 10 Nisan 2009; 15:12:11 >
  • arkadaşlar inanın ilginiz yeter ben ankarada denen yerlere gidicem tekrar teşekkürler
  • arkadaşlar makineye film budum 780 kodlu makinenin filmi bu arada 60tl dir en ucuz bunu buldum teşekkür ederim hepinize ilginize
  • 60 tl 10 adedine mi?
    bir an ben de özendim böyle bir makina alsam sırf zevk için çekim yaparım arada diye düşünürken 60 tl yazısı beni korkuttu.
    30 tanesi 60 tl olsa negzel olurdu aslında..
  • quote:

Orjinalden alıntı: vatel

arkadaşlar makineye film budum 780 kodlu makinenin filmi bu arada 60tl dir en ucuz bunu buldum teşekkür ederim hepinize ilginize

Nereden ve kaç tanesine o ücreti verdiğinizi paylaşırsanız belki yine arayan bir üyeye yardımcı olmuş olursunuz.

Bu arada bulmanıza sevindim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

quote:

Orjinalden alıntı: vatel

arkadaşlar makineye film budum 780 kodlu makinenin filmi bu arada 60tl dir en ucuz bunu buldum teşekkür ederim hepinize ilginize

Nereden ve kaç tanesine o ücreti verdiğinizi paylaşırsanız belki yine arayan bir üyeye yardımcı olmuş olursunuz.

Bu arada bulmanıza sevindim.

tam on adet poza verdim 60 tl yi hala aklıma geldikçe üzülüyorum ankara necatibey caddesinde ki balıkçıoğlu iş hanında buldum 780 nolu makine için ama genel 600 lü seriler için var onların fiyatları 40-50 arasında değişiyor...
    tekrar teşekkür ederim hepinize

• Aşırı pahalı, unutmazsam burdaki fiyatını öğrencem
  • çok büyük para gerçekten tanesi 6 tl ye geliyor
  • Gerçekten pahalıymış

Başka yerlere baktınız mı ?
  • her yere baktım inanın 2 günümü aldı genelde kimsenin elinde yok olanlarda da 780 ni yoktu onlar toptancı aracılığıyla getrdiler 60 tl ye lütfedip verdiler 75 diyenler oldu .... bence kendi aralarında zaten az olan bu ürünleri karaborsa tarzı satıyorlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.