Şimdi Ara

Jdownloader İle Otomatik Reset Atarak Beklemeden Link İndirme / Resimli Anlatım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
2
Favori
87.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk önce şunu söylemeliyimki oldukça kolay kullanımı olan bir programdır. birçok kişi alışkanlıklarını değişmek istememekte yada bu işi beceremem gibi bir önyargıyla baştan vazgeçmektedir. Halbuki film indirmeyi oldukça kolaylaştırmaktadır ve ilk kullanımdan sonra asla vazgeçilmezlerden olur. deneyip görün, denemeden havlu atmayın. Bilinen tüm pöpüler download linklerini desteklemektedir.

Açık şekilde verilen tüm linkleri yada konteyner şeklinde verilen (DLC CCF ve benzeri )tüm dosyaları indirebilirsiniz.]

PC nizde java yüklü olması gerekir. alttaki linkten java yükleyin.

http://www.java.com/tr/
    http://www.jdownloader.org/download
    http://www.java.com/de/download/installed.jsp?jre_version=1.6.0_07&vendor=Sun+Microsystems+Inc.&os=Windows+XP&os_version=5.1

jdownloader alttaki linkte, indirip kurun.kullandığınız antivirüs engelleme yapabilir, engellemeyi kaldırıp güncelleme yapmasına izin verin.

http://www.jdownloader.org/download?lng=tr
    http://linksave.in/95465548838027963ad

Program Hakkında Bilgiler

jDownloader tüm işletim sistemi platformlarında çalışabilen, açık kaynak olarak geliştirilen ücretsiz bir dosya indirme yöneticisi. Tamamen Java ile yaratılmış olan bu işlevsel yazılım Rapidshare.comMegaupload.com vb. dosya barındırma sitelerinden yapıcağınız dosya indirme işlemlerini basitleştirmek için üretilmiş bir araç.

Program sadece bu sitelere paralı üyelikleri olan kişilere değil aynı zamanda ücretsiz olarak bu sitelerden gerçekleştirilmek istenen dosya indirme işlemlerinde de kullanıcılara yardımcı oluyor. Çoklu paralel dosya indirme, captcha resim doğrulama tanıması, otomatik sıkıştırılmış dosya açma ve daha birçok özelliği bulunan jDownloader paylaşım linklerinin korunması için son günlerde popülerleşen "link şifreleme" sitelerinden birçoğuna da destek sağlıyor. Türkçe dil desteği de bulunan jDownloader programında sık sık karşınıza çıkan arşiv (rar) şifrelerini kayıt altında tutabiliyorsunuz.

İndireceğiniz dosyaların boyutu ne olursa olsun, kaç bölümden oluşursa oluşsun jDownloader şifrelenmiş veya normal linkleri ona eklediğiniz andan itibaren geri kalan işlemleri kendisi sizin yerinize gerçekleştiriyor. Link koruması için yaygınlaşan CCF, RSDF ve yeni DLC uzantılı dosyaları da program içerisine aktarabiliyorsunuz.

Hesap kısıtlamlarını aşmak isteyen kullanıcılar sahip oldukları birden fazla paralı hesabı program içerisineentegre edereken bir hesaptaki limiti doldurduklarında program otomatik olarak dosya indirme işlemlerine diğer hesaptan devam edebiliyor. Kısacası jDownloader paylaşım dünyasının sınırlarını tamamen kaldırmanıza yardımcı olan sürekli olarak güncellenmeye ve geliştirilmeye devam eden güçlü bir program

ÖNEMLİ BİLGİLER MUTLAKA OKUYUN

Not
    Programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için Java kurulumunu gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer Java bilgisayarınızda yüklü değilse mutlaka yükleyiniz. jDownloader programı Java desteği bulunan tüm işletim sistemlerinde Çalışabilmektedir

Bu bilgilerden sonra artık resimli anlatıma geçelim Resimlerdeki Rakamlara bakarak,sırası ileişlemleri yaparsak kesinlikle sorun yaşamayızve otomatik reset atma işlemini sorunsuzca yapabilirizProgramı açıp aşağıdaki gibi işlemlere başlıyalım Üç aşamalı bir anlatım olacak

1 . Otomatik Reset Atma
    2 . Gizli CCF ve DLC linklerini ekleme
    3 . Konulardaki Açık Linkleri ekleme

1 . OTOMATİK RESET ATMA

Evet arkadaşlar otomatik reset atma işini başarıyla bitirdik.Şimdi Bilmeyenler için Programa linkler nasıl eklenir.Onuda resimler yardımı ile öğrenelim

3. KONULARDAKİ AÇIK LİNKLERİ EKLEME

Evet arkadaşlar olay bu şekilde yapılmaktadır.Sizlere tavsiyem programla beraber Mozilla Firefox programınıda kurmanızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomkarınca38 -- 7 Nisan 2009; 18:34:20 >

• güzel copy/paste yapmışsın da ne alaka konu dışı ile bu konu
  • Reset olayını Yapamayan Ve Gizli Dlc Ve CCf linklerini Gösteremeyenler için Detaylıca analtacam burda

baya Yapamayan Arkadar Var ? Bu mahsuru var mı
  • benim kablo internet, işe yarar mı bu program ?
  • Piyasadaki bütün airties rt-104 resetleyicilerini denedim olmuyor, var mı çözümün?
  • Bi 5 dk bkleyin Tam olarak şunu ayarlıyım hepnize yardımcı olacağım
  • bu tür programlar rapidden dosya cekiyor ancak bozuk cıkıyor bosu bosuna ugrasmıs olursunuz

kos koca rapid bu tür programlara papuç bırakırmı ?
  • orionsguard
    Dostum proğramı kaç kere kullandında bu sonuca VArdın Ben yıllardır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım 3 tb arşiv oluşturdum bu proğram sayesinde ve hiç premiuma Felanda ihtiyaç duymadan

sorunları olanlar burdan yazssın detaylıca modem resetlemeyi resimler ile anlattım Yardımcı olurum elimden geldiğince sorun çekenlere prg hakkında.
  • Benim 1 numaralı programım Rapidi sömürmek isteyenlere tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeVastating

Piyasadaki bütün airties rt-104 resetleyicilerini denedim olmuyor, var mı çözümün?

Kullanıcı Adı: admin
    Şifre: ttnet

bu olmuyor mu ? modemin Arayüzüne erişemiyormusun ? Bu modem Telekomun verdiği modem mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: atomkarınca38

quote:

Orjinalden alıntı: DeVastating

Piyasadaki bütün airties rt-104 resetleyicilerini denedim olmuyor, var mı çözümün?

Kullanıcı Adı: admin
    Şifre: ttnet

bu olmuyor mu ? modemin Arayüzüne erişemiyormusun ? Bu modem Telekomun verdiği modem mi ?

airties rt-104de kullanıcı adı istemiyor sadece şifre istiyor. Harici yol ile deniyorum resetlemeyi fakat reset atacak program çıkmadı. clr scriptde işe yaramıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: orionsguard

bu tür programlar rapidden dosya cekiyor ancak bozuk cıkıyor bosu bosuna ugrasmıs olursunuz

kos koca rapid bu tür programlara papuç bırakırmı ?

Free kullanıcıları bekleterek dosya çekimine izin veriyor reset atmayla bedava indirme yapılacağını sanmam ben daha önceden bu yöntemleri çok denemiştim rapid'in güvenliğini aşmak biraz zor yanlız jdownloader gerçekten
    çok iyi idm kullanırken netload hesabımı kullanarak linkleri topluca ekleyip download etmek istediğimde hata veriyordu jdownloader ise netload premiumda sorunsuz linkleri eklemek hemde daha kolay copy deyip jdownloader'a ekle demek yeterli idm'de ise ayrı bir txt dosyasına kopyalayıp öyle import ediliyordu tüm popüler paylaşım serverlarına tam destek vermesiyle rar uzantılı dosyaları otomatik açan ve hjsplit özelliğine sahip eklentileriyle premium kullanıcılar içinde bence paralı veya free tüm download manager programları arasında hepsinden daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Nisan 2009; 12:25:06 >

• JDownloader
    İyi programdır kendileri
    Ben de kullanıyorum evde rapid linkleri boyle indirmek güzel oldu
  • arkadaşlar ben 6 aydır kullanıyorum. Müthiş bir program linkleri ekliyorum sonra ben işime bakıyorum program kendi işine bakıyor bu programın sayesinde internette indicek bişey kalmadı valla ne varsa ne yoksa benim pc de.
  • pikatel airmax 4 port modemde olmuyor bilen varmı...tekrar bağlantı ayar kaydedicide başarısız oluyor..
  • Süpersin acaip işime yaradı cok tesekkürler. eline emeğine sağlık..
  • resetleme işlemini yapmasak yine indirirmi yani 15 dk sonra öbür parta baslarmı ? bi de bu sadece rapid için mi başka sitelerde de kullanılırmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: limitsizim

resetleme işlemini yapmasak yine indirirmi yani 15 dk sonra öbür parta baslarmı ? bi de bu sadece rapid için mi başka sitelerde de kullanılırmı?

Evet İndirebilirsin Rapiiden 15 dk sonra başlıyor indirme modeme Res atmassan
    hayır bütün upload Sitelerini destekliyo nerdeyse %70 dyebliriz.
    Netloaddan felan indirme yaparken tabi 400 mb büyükse 1 saat beklersin diyerini indirmek için orasıda ayrı
  • quote:

Orjinalden alıntı: computeron

pikatel airmax 4 port modemde olmuyor bilen varmı...tekrar bağlantı ayar kaydedicide başarısız oluyor..

Dostum anllatığım şekilde girip modemin Arayüzüne erişiyorsun deyil mi ?

baglandıyı kes felan olması gerek - Connect - Disconnet yani

Reset rooter diye bişey var orda ona tıklıyosan ondan olabilir :) Bende ilk başta o hataya düşmüştüm aynn öyledemişti sonra Diyer seçenekte olmuştu sende öyle yapıyor olabilirmisin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: atomkarınca38

quote:

Orjinalden alıntı: computeron

pikatel airmax 4 port modemde olmuyor bilen varmı...tekrar bağlantı ayar kaydedicide başarısız oluyor..

Dostum anllatığım şekilde girip modemin Arayüzüne erişiyorsun deyil mi ?

baglandıyı kes felan olması gerek - Connect - Disconnet yani

Reset rooter diye bişey var orda ona tıklıyosan ondan olabilir :) Bende ilk başta o hataya düşmüştüm aynn öyledemişti sonra Diyer seçenekte olmuştu sende öyle yapıyor olabilirmisin ?

yazdıklarını önceden yapmıştım fakat bir türlü olmadı.?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.