- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
5800 Hard Format Nasıl Atılır???
97 Cevap334270 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1473 Mesaj
7 Nisan 2009; 16:56:53 

Arkadaşlar 5800 a hard format nasıl atıyoruz çözemedim yardımcı olurmusunuz

PSN: uA_OzaN

Honda Cbr 125R & iPhone 5s & Playstation 4

... İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ...

989 Mesaj
7 Nisan 2009; 19:03:06 

bildiğim kadarıyla yeşil tuş kırmızı tuş fotoğraf çekme tuşu na basılı tutup telefonu açıyorsun

Güzel Gören Güzel Düşünür, Güzel Düşünen Hayatından Lezzet Alır...

762 Mesaj
8 Nisan 2009; 7:06:10 

Doğrudur yeşil tuş + kırmızı tuş + kamera tuşuna basılı tutarak telefonu açıyorsun ve el sıkışma ekranına kadar bu tuşları basılı tutuyorsun, sonra formatlama işlemi başlıyor. Eğer güvenlik kodu sorarsa 12345 girersin.

iPhone 5S 64GB Space Grey
Samsung Note 3 (N9005) 32GB Jet Black+Galaxy Gear Jet Black
Sony Smartwatch SW2

1473 Mesaj
8 Nisan 2009; 17:31:30 

saolun

PSN: uA_OzaN

Honda Cbr 125R & iPhone 5s & Playstation 4

... İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ...

8 Mesaj
21 Mayıs 2009; 21:18:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Ultimate_QzaN

quote:

Orjinalden alıntı: keremalp

Arkadaşlar telefona hard format atmak istiyorum.telefon kapalı halde teşil tuş kırmızı tuş ve kamera tuşuna aynı anda basılı tutarak bekliyorum ama hiç bir şey olmuyor.
ben yanlış bir şeymi yapıyorum.
başka bir format yöntemi varmı acaba.

bende öle iki gün bekledim

bak şimdi telefon kapalı ya ilk önce yeşile sonra kırmızıya sonra kamera tuşuna basılı tut elin üçüne birden basılyken diğer elinle tepedeki tuşada basılı tut telefon açılcak el sıkışma gelene kadar elini dört tuştanda çekme sonra 4 tuşdanda çek elini zaten atar format ülkeni falan sorar takılırsan sor yine burdan cevaplarım

Dedigin gibi yaptim ama 4tusada basiliyken el SIKISMA gelmiyor sadece orjinal diline dönüp pin istiyor sonra ülke saat ayarlari fln :S nasil deistirecem ben kodu:?

762 Mesaj
22 Mayıs 2009; 7:12:23 

ertansimsek_61:

Eğer söylenilen tuşlara basıp telefonu açtıktan sonra ülke ayarı, saay ayarı vs yapmanı istiyorsa format işlemini yapmışsın demektir. Ben el sıkışma ekranını her ihtimale karşı yazmıştım. Kimi modellerde çıkıyor. Kodu nasıl değiştireceğini sormuşsun hangi koddan bahsettiğini anlamadım.

iPhone 5S 64GB Space Grey
Samsung Note 3 (N9005) 32GB Jet Black+Galaxy Gear Jet Black
Sony Smartwatch SW2

8 Mesaj
22 Mayıs 2009; 15:46:22 

quote:

Orjinalden alıntı: marslanoglu

ertansimsek_61:

Eğer söylenilen tuşlara basıp telefonu açtıktan sonra ülke ayarı, saay ayarı vs yapmanı istiyorsa format işlemini yapmışsın demektir. Ben el sıkışma ekranını her ihtimale karşı yazmıştım. Kimi modellerde çıkıyor. Kodu nasıl değiştireceğini sormuşsun hangi koddan bahsettiğini anlamadım.

ben telefonun güncellemesini yaptim fakat güvenlik kodunun 12345 e döndügünü bilmedigimden 5 kez üstüste yanlis girdim ve simdi hicbir sifreyi kabul etmiyor ne yapmam gerekir ?

1040 Mesaj
9 Eylül 2009; 4:54:18 

Arkadaşım bnde format attmıştım banada sordu guvenlık kodu 12345 gırıyordum kabul etmıyordu en sonun da eskı kodu gırdım kabul ettı bıde eskı kodu dene.

• Tony Montana.
  • MAFİA II FANCLUB.
  • Professiyonel Gamer.

• 492 Mesaj
    9 Eylül 2009; 11:52:07 

yarım saat açıp bırakıp öyle dene.5 kere yanlış girince 30 dk filan beklemen gerekiyor diye hatırlıyorum nokia'larda..

Hepimiz heba oluyoruz. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir acımız yok, ne büyük savaşı ne de büyük buhranı yaşadık. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. Ve bunalımımız kendi hayatlarmız.

16 Mesaj
    13 Aralık 2009; 13:17:57 

telefon açıkken *#7370# basın gelecek ekrandada 12345 yazın cihaz açılıp kapanacak formatlanmış olacak

1 Mesaj
    15 Aralık 2009; 23:22:09 

beyaz ekran üzerinde NOKIA yazısı war we 5 dk böle bekliyor ne yapmalıyım?

1 Mesaj
    13 Ocak 2010; 19:43:21 

bende de aynı sorun wardı şmdi yaptım, hafıza kartını çıkartıp açmayı dene, olacaktır. olmazsa hard formatı dene

188 Mesaj
    15 Şubat 2010; 22:27:20 

quote:

Orijinalden alıntı: jimmy1903

beyaz ekran üzerinde NOKIA yazısı war we 5 dk böle bekliyor ne yapmalıyım?

hafıza kartını çıkar öle aç

1182 Mesaj
    2 Mart 2010; 20:17:08 

Arkadaşlar telefona hard format atınca hangi veriler kayboluyor?

10468 Mesaj
    3 Mart 2010; 20:49:50 

quote:

Orijinalden alıntı: k35

Arkadaşlar telefona hard format atınca hangi veriler kayboluyor?

tüm veriler

101 Mesaj
    12 Mart 2010; 18:06:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ta5cny

telefon açıkken *#7370# basın gelecek ekrandada 12345 yazın cihaz açılıp kapanacak formatlanmış olacak

dediğinizi yaptım bakalım şimdi açılıyor haber ederim...

sorunum şuydu normalde msn falan giriyordum giremiyorum açmıyor
    müzikleri dinleyemiyordum yanlarında ünlem işareti vardı.

bir de bu formattan sonra v40 için bişey yapmak gerek mi yoksa kendi onu mu kurar nasıl olur?

503 Mesaj
    18 Mart 2010; 12:14:16 

Hardformat yaparken hafıza kartını çıkarıyor muyuz?

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    18 Mart 2010; 16:03:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsak

Hardformat yaparken hafıza kartını çıkarıyor muyuz?

farketmez. fakat kartı çıkarmadan format atmayı tercih edip, eğer format atmadan önce hafıza kartının şifresini kaldırmamışsanız kartınız kullanılmaz hale gelebilir.

397 Mesaj
    24 Mart 2010; 23:25:58 

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

farketmez. fakat kartı çıkarmadan format atmayı tercih edip, eğer format atmadan önce hafıza kartının şifresini kaldırmamışsanız kartınız kullanılmaz hale gelebilir.

bende format atmak istiyorumda şu hafıza kartı işini çözemedim...hafıza kartı takılı mı olucak şimdi? takılı olursa kartada format atıyor mu? bide dediğiniz şifreyi nerden kaldırıcaz? bi yardımcı olursanız

3781 Mesaj
    24 Mart 2010; 23:35:29 

hafıza kartına format atmaz. takılı olmasında sakınca yok

Uzaklaştırılmış
    25 Mart 2010; 3:10:00 

quote:

Orijinalden alıntı: muratcen

bende format atmak istiyorumda şu hafıza kartı işini çözemedim...hafıza kartı takılı mı olucak şimdi? takılı olursa kartada format atıyor mu? bide dediğiniz şifreyi nerden kaldırıcaz? bi yardımcı olursanız

soft formatta hafıza kartına format atmaz. ama hard'da durum biraz hard olduğu için riske atmaya gerek yok kartı çıkarın öyle atın.
    kartı çıkardığınızda malum şifre sorunu da kalkar

503 Mesaj
    28 Mart 2010; 13:13:16 

quote:

Orijinalden alıntı: dewilmacry

Arkadaşım bnde format attmıştım banada sordu guvenlık kodu 12345 gırıyordum kabul etmıyordu en sonun da eskı kodu gırdım kabul ettı bıde eskı kodu dene.

eski kod nerede yazıyor peki?

2 Mesaj
    29 Mart 2010; 8:33:27 

arkadaşlar ben 5800 xm de telefonun orcinal haritasını kaldırdım ve başka bı harıta yukledım ama memnun kalmadım orjinal harita bılgılerını sılmıstım bana tekrardan orjinal harita bilgilerini yani hafıza kartındakı CİTES in içindekılerı atabılecek olan varmı yada tekrardan nasıl yada nereden yuklerım.

Uzaklaştırılmış
    29 Mart 2010; 12:12:17 

quote:

Orijinalden alıntı: arda_1_34

arkadaşlar ben 5800 xm de telefonun orcinal haritasını kaldırdım ve başka bı harıta yukledım ama memnun kalmadım orjinal harita bılgılerını sılmıstım bana tekrardan orjinal harita bilgilerini yani hafıza kartındakı CİTES in içindekılerı atabılecek olan varmı yada tekrardan nasıl yada nereden yuklerım.

http://maps.nokia.com/o...9-ovimaps_101#/default/

bu linkten kardeş

2 Mesaj
    29 Mart 2010; 12:29:24 

kardeşim olmadı aynı surum zaten bendekı hem yuklerken bılınmeyen hata 5 dıyo

Uzaklaştırılmış
    30 Mart 2010; 23:51:51 

format at kardeş ya en temizi

1218 Mesaj
    5 Nisan 2010; 12:52:17 

format attıktan sonra yapacağımız ilk işlem ne olmalı.yani güncel versiyonumu yüklemeliyiz ilk olarak.

5661 Mesaj
    17 Nisan 2010; 14:51:34 

sim ve hafıza kart bilgileri kaybolmadı bende hard format attığımda

Xbox 360 Gamertag: Swat882dh - Galaxy S4-Ipad Mini-Surface Pro 3---Business Administration and Marketing, Helsinki-Finland

25 Mesaj
    19 Nisan 2010; 0:49:46 

Peki Benım Soyle Bır Sorunum Var .

Ekrandakı Rehber , Sayı ve Ev Ekranı Tuslarına Basıyorum Islemıyor Cozum Nedır ?

~ DonsuzPiic ~

43 Mesaj
    21 Nisan 2010; 11:36:04 

ben yeşil kırmızı ve denklanşör tuşuna basıyorum ama telefon açılmıyor. acaba açıkken mi yapılacak dedim bastığım tuşların menğsğne girmeye çalışıyor bu durumda da. Format atmam lazım biri yardımcı olsun lütfen. Teşekkürler

100 Mesaj
    21 Nisan 2010; 11:52:09 

quote:

Orijinalden alıntı: fatihkus

ben yeşil kırmızı ve denklanşör tuşuna basıyorum ama telefon açılmıyor. acaba açıkken mi yapılacak dedim bastığım tuşların menğsğne girmeye çalışıyor bu durumda da. Format atmam lazım biri yardımcı olsun lütfen. Teşekkürler

Telefon kapalıyken yeşil tuş kırmızı tuş kamera tuşu ve telefonu açma tuşu 4üne birden basıyoruz.

12 Mesaj
    22 Nisan 2010; 21:56:00 

teşekkürler yardımlarınız için, donanım haber yine yardımcı olmayı başardı

1999 Mesaj
    22 Nisan 2010; 22:32:12 

v.50 güncellemesi sonrasında ( NSU ile ) hard format attım telefona , iki sorum olucak

1. Hard format atmak telefonu garanti kapsamı dışında bırakır mı ?

2. Formatı bazı yerlerde yanlış şekilde attıgımı belirttiler : formatı güncellemeden önce atıp v.50 yi akabinde yüklemeliymişim
    ben güncelleme sonrasında attım _ ? sizce bu bir olumsuzluğa yol açar mı telefonun genel performansı açısından ?

saygılar

902 Mesaj
    22 Nisan 2010; 23:02:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Brunelleschi

v.50 güncellemesi sonrasında ( NSU ile ) hard format attım telefona , iki sorum olucak

1. Hard format atmak telefonu garanti kapsamı dışında bırakır mı ?

2. Formatı bazı yerlerde yanlış şekilde attıgımı belirttiler : formatı güncellemeden önce atıp v.50 yi akabinde yüklemeliymişim
    ben güncelleme sonrasında attım _ ? sizce bu bir olumsuzluğa yol açar mı telefonun genel performansı açısından ?

saygılar

Kardeş hiçbir sorun olmaz temiz Format at derim...Garanti sorunu da olmaz.

Bana sorarsan hafıza kartını çıkar ona ayrıca format at Fat32 olarak , biçimlendir yani PC içerisinde.

Cihaza da ayrıca Format at , tuşlar yardımıyla , Yes , No , Yan kamera tuşu , ve üst Açma kapama düğmesine fazla
    bastırmadan ama elini de çekmeden 4 'üne de basılı tutup cihaz kapalıyken Format at.

Daha sonra cihazı sadece Sim kart takılı olarak NSU ile güncelleme yap eğer görüyorsa.

Cihazı güncelledikten sonra kapat ve Hafıza kartını takıp , bence bir Format daha at , yani Sim kartı ve Hafıza
    kartı takılı olarak da ayrıca bir Format çek.

Ondan sonra da ayarlarını yap kendine göre , ve programlarını , belgelerini , Mp3 v.s. yükle...

1 Mesaj
    9 Mayıs 2010; 19:22:01 

arkadaşlar çok sağolun. çok işime yaradı.

1 Mesaj
    3 Haziran 2010; 19:11:08 

paylaşım için teşekkürler

3055 Mesaj
    16 Haziran 2010; 14:40:36 

şimdi 2. kez formatladım telefonu wifi sorunu yüzünden. İnşallah düzelir. Düzelmezse aldığım yer ile konuştum servise vereceğim.

elektrikelektronikmuhendisligi 14'vwpolo1,4tdi 08'canon550d

5 Mesaj
    21 Haziran 2010; 3:25:15 

arkadslar yaa bnm tlf kapandı acamıom su hard formatı denıom ama olmuyo daha dgrusu dort tysa brdn 2dkk fln basabılıom daha fazlasını parmklarm kaldrmıyo nasl olck?

32 Mesaj
    16 Temmuz 2010; 18:32:18 

Evet bu şekilde oluyor ama keşke rehbere kadar sildiğinide söyleseydiniz : )))

1260 Mesaj
    17 Temmuz 2010; 16:04:51 

telefona hard format attıktan sonra yüklü olan ovi haritalarda gidiyormu arkadaşlar?

59 Mesaj
    6 Ağustos 2010; 17:47:25 

Arkadaşlar Benım Telfonun Kılıt Kodu 12345 Değıl Nasıl Formatlayablrım 12345 yazıorum olmuor Lutfen Yardıımcı Olun

_13LueSqaReM_//BUSTA RHYMES <3

41 Mesaj
    16 Ağustos 2010; 15:22:04 

yahu hafıza kartına yüklü uygulamalarım vardı formattan sonra görmemeye başladı. bi çaresi var mıdır var ise nedir?
    teşekkür ederim.

(nolurdu şu dahili hafızayı accık daha fazla yapsalardı. sırf bundan dolayı hard format attım..)

www.aldimverdim.net | www.denizlitasarimmerkezi.com

Uzaklaştırılmış
    16 Ağustos 2010; 15:45:31 

quote:

Orijinalden alıntı: rapxpress
    yahu hafıza kartına yüklü uygulamalarım vardı formattan sonra görmemeye başladı. bi çaresi var mıdır var ise nedir?
    teşekkür ederim.

(nolurdu şu dahili hafızayı accık daha fazla yapsalardı. sırf bundan dolayı hard format attım..)

x6;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3 Mesaj
    4 Eylül 2010; 18:49:21 

*#7370# formatlanması için yeterlı sonra güvenlik kodu ister *#7780# diger ayarların sıfırlanması için

4 Mesaj
    7 Eylül 2010; 15:12:19 

''''''''''''''''''''''''''''''ben bişey sormak istiyorum teli şarkı atmak içn pc ye bağladğmda yetrli hafıza yok dio.s 15 tane şarkı atıcm ama almadı grçekten yetrli hafıza yok mu die bakmak içn 45 tane şarkı sildiğimde yine almadı.s format attım şmdi hafıza kartında 809 tane şarkı varyani format hafıza kartını etkilememş resm filan başka hiç bir program yok.pc bağlantısndada 0 bayt boş alan diyo formata rağmen.s lütfen yardm eder misnz şmdiden çok teşekkürler ''''''''

***************************************************************************************
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>[ACİL YARDIM LÜTFEENN!! ] :'( <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bella1903 -- 7 Eylül 2010; 15:47:25 >

Uzaklaştırılmış
    7 Eylül 2010; 16:10:29 

quote:

Orijinalden alıntı: bella1903

''''''''''''''''''''''''''''''ben bişey sormak istiyorum teli şarkı atmak içn pc ye bağladğmda yetrli hafıza yok dio.s 15 tane şarkı atıcm ama almadı grçekten yetrli hafıza yok mu die bakmak içn 45 tane şarkı sildiğimde yine almadı.s format attım şmdi hafıza kartında 809 tane şarkı varyani format hafıza kartını etkilememş resm filan başka hiç bir program yok.pc bağlantısndada 0 bayt boş alan diyo formata rağmen.s lütfen yardm eder misnz şmdiden çok teşekkürler ''''''''

***************************************************************************************
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>[ACİL YARDIM LÜTFEENN!! ] :'( <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

oradaki hafızadan kasıt kesinlikle depo hafızası değildir. Ramde hafıza olmadığından bahsediyor. Çalışan programlar, yüklenip silinen ve kalıntıları kalan her uygulama yapar bu sorunu. Çözümü, önemli verilerinizi kayıt altına alın. Daha sonra hafıza kartına format atın. Sonra telefona soft format atın. Verilerinizi geri yükleyin ve gerek olmayan hiç bi uygulamayı yüklemeyin. Geri silecek olsanız bile

4 Mesaj
    7 Eylül 2010; 17:02:35 

quote:

oradaki hafızadan kasıt kesinlikle depo hafızası değildir. Ramde hafıza olmadığından bahsediyor. Çalışan programlar, yüklenip silinen ve kalıntıları kalan her uygulama yapar bu sorunu. Çözümü, önemli verilerinizi kayıt altına alın. Daha sonra hafıza kartına format atın. Sonra telefona soft format atın. Verilerinizi geri yükleyin ve gerek olmayan hiç bi uygulamayı yüklemeyin. Geri silecek olsanız bile

Eveett işe yaradııı:D Çoook teşekkrlr ya çok saoln gerçktnn:D

4 Mesaj
    8 Eylül 2010; 0:50:29 

ya şey dedğnz gbi yaptm hfza kartyla tle frmt attk düzeldi ama şarkı atarkn yne esksi gbi oldu 0 bayt fln diyo.s.s :(:(:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bella1903 -- 8 Eylül 2010; 0:52:30 >

Uzaklaştırılmış
    8 Eylül 2010; 11:19:16 

quote:

Orijinalden alıntı: bella1903

ya şey dedğnz gbi yaptm hfza kartyla tle frmt attk düzeldi ama şarkı atarkn yne esksi gbi oldu 0 bayt fln diyo.s.s :(:(:(

şarkılarda bi sorun olmasın? Bozuk mp3 dosyaları olabilir. Ya da bi ihtimal virüslu olabilir. Belki de yüklü miktarda dosyayı bi anda telefona kopyaladıgından olabilir .. Bunlara dikkat ederek tekrar dene

Ekleme: dosyaları transfer etme yolun ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 8 Eylül 2010; 11:22:58 >

4 Mesaj
    14 Eylül 2010; 0:47:51 

quote:

şarkılarda bi sorun olmasın? Bozuk mp3 dosyaları olabilir. Ya da bi ihtimal virüslu olabilir. Belki de yüklü miktarda dosyayı bi anda telefona kopyaladıgından olabilir .. Bunlara dikkat ederek tekrar dene

Ekleme: dosyaları transfer etme yolun ne?

vrüslü olablr mi bilmiorm ama şarkıların hpsni aynı anda kopyaldm.s bğlntı kablsyla trnsfr ediorm.s:( şu anda hfza kartınada format attk yine olmz die şarkı atamıorm

933 Mesaj
    19 Eylül 2010; 15:43:53 

ben 2.kez atıyorum ama ekranda resim duruo öyle bişey olmuyor :S kapatsam sorun olurmuki :S teefon öle mavi exprres müzik masaüstü resminde duruyor bişi olduğu yok

Tolga Besci
    Real Wings Group - Research and Development (http://www.realwingsgroup.com)

15 Mesaj
    17 Ekim 2010; 18:42:24 

5800 için *#7370# yapın hard reset atar. Tuşlarla yapmaktan daha kolay ve güvenli.

11212 Mesaj
    17 Ekim 2010; 19:37:29 

quote:

Orijinalden alıntı: omerev

5800 için *#7370# yapın hard reset atar. Tuşlarla yapmaktan daha kolay ve güvenli.

Dediğiniz şey soft format. Hard reset değil. Ayrıca soft format herşeyi sıfırlamaz sadece ayarları geri yükler. Hard format telefonu ilk aldığın günkü gibi yapar. Hrd format çok daha iyi bir yoldur. Hatta soft format bazen telefonu iyileştireceğine kötüleştiriyor

15 Mesaj
    18 Ekim 2010; 19:15:12 

Sizin bahsettiğiniz soft format kodu *#7780# dir .

Uzaklaştırılmış
    18 Ekim 2010; 21:10:01 

quote:

Orijinalden alıntı: omerev

Sizin bahsettiğiniz soft format kodu *#7780# dir .

soft formatın kodu 7780 değil 7370tir

15 Mesaj
    18 Ekim 2010; 23:44:23 

İkisinide deneyin C sürücünüzün boyutlarını kontrol edin.

5663 Mesaj
    19 Ekim 2010; 15:33:17