Şimdi Ara

5800 Hard Format Nasıl Atılır???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
348.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dewilmacry

Arkadaşım bnde format attmıştım banada sordu guvenlık kodu 12345 gırıyordum kabul etmıyordu en sonun da eskı kodu gırdım kabul ettı bıde eskı kodu dene.

eski kod nerede yazıyor peki?
  • Arkadaşlar 5800 a hard format nasıl atıyoruz çözemedim yardımcı olurmusunuz

• bildiğim kadarıyla yeşil tuş kırmızı tuş fotoğraf çekme tuşu na basılı tutup telefonu açıyorsun
  • Doğrudur yeşil tuş + kırmızı tuş + kamera tuşuna basılı tutarak telefonu açıyorsun ve el sıkışma ekranına kadar bu tuşları basılı tutuyorsun, sonra formatlama işlemi başlıyor. Eğer güvenlik kodu sorarsa 12345 girersin.
  • saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ultimate_QzaN

quote:

Orjinalden alıntı: keremalp

Arkadaşlar telefona hard format atmak istiyorum.telefon kapalı halde teşil tuş kırmızı tuş ve kamera tuşuna aynı anda basılı tutarak bekliyorum ama hiç bir şey olmuyor.
    ben yanlış bir şeymi yapıyorum.
    başka bir format yöntemi varmı acaba.

bende öle iki gün bekledim

bak şimdi telefon kapalı ya ilk önce yeşile sonra kırmızıya sonra kamera tuşuna basılı tut elin üçüne birden basılyken diğer elinle tepedeki tuşada basılı tut telefon açılcak el sıkışma gelene kadar elini dört tuştanda çekme sonra 4 tuşdanda çek elini zaten atar format ülkeni falan sorar takılırsan sor yine burdan cevaplarım

Dedigin gibi yaptim ama 4tusada basiliyken el SIKISMA gelmiyor sadece orjinal diline dönüp pin istiyor sonra ülke saat ayarlari fln :S nasil deistirecem ben kodu:?

• ertansimsek_61:

Eğer söylenilen tuşlara basıp telefonu açtıktan sonra ülke ayarı, saay ayarı vs yapmanı istiyorsa format işlemini yapmışsın demektir. Ben el sıkışma ekranını her ihtimale karşı yazmıştım. Kimi modellerde çıkıyor. Kodu nasıl değiştireceğini sormuşsun hangi koddan bahsettiğini anlamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: marslanoglu

ertansimsek_61:

Eğer söylenilen tuşlara basıp telefonu açtıktan sonra ülke ayarı, saay ayarı vs yapmanı istiyorsa format işlemini yapmışsın demektir. Ben el sıkışma ekranını her ihtimale karşı yazmıştım. Kimi modellerde çıkıyor. Kodu nasıl değiştireceğini sormuşsun hangi koddan bahsettiğini anlamadım.

ben telefonun güncellemesini yaptim fakat güvenlik kodunun 12345 e döndügünü bilmedigimden 5 kez üstüste yanlis girdim ve simdi hicbir sifreyi kabul etmiyor ne yapmam gerekir ?
  • Arkadaşım bnde format attmıştım banada sordu guvenlık kodu 12345 gırıyordum kabul etmıyordu en sonun da eskı kodu gırdım kabul ettı bıde eskı kodu dene.
  • yarım saat açıp bırakıp öyle dene.5 kere yanlış girince 30 dk filan beklemen gerekiyor diye hatırlıyorum nokia'larda..
  • telefon açıkken *#7370# basın gelecek ekrandada 12345 yazın cihaz açılıp kapanacak formatlanmış olacak
  • beyaz ekran üzerinde NOKIA yazısı war we 5 dk böle bekliyor ne yapmalıyım?
  • bende de aynı sorun wardı şmdi yaptım, hafıza kartını çıkartıp açmayı dene, olacaktır. olmazsa hard formatı dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimmy1903

beyaz ekran üzerinde NOKIA yazısı war we 5 dk böle bekliyor ne yapmalıyım?

hafıza kartını çıkar öle aç
  • Arkadaşlar telefona hard format atınca hangi veriler kayboluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

Arkadaşlar telefona hard format atınca hangi veriler kayboluyor?

tüm veriler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ta5cny

telefon açıkken *#7370# basın gelecek ekrandada 12345 yazın cihaz açılıp kapanacak formatlanmış olacak

dediğinizi yaptım bakalım şimdi açılıyor haber ederim...

sorunum şuydu normalde msn falan giriyordum giremiyorum açmıyor
    müzikleri dinleyemiyordum yanlarında ünlem işareti vardı.

bir de bu formattan sonra v40 için bişey yapmak gerek mi yoksa kendi onu mu kurar nasıl olur?
  • Hardformat yaparken hafıza kartını çıkarıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsak

Hardformat yaparken hafıza kartını çıkarıyor muyuz?

farketmez. fakat kartı çıkarmadan format atmayı tercih edip, eğer format atmadan önce hafıza kartının şifresini kaldırmamışsanız kartınız kullanılmaz hale gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsak

Hardformat yaparken hafıza kartını çıkarıyor muyuz?

farketmez. fakat kartı çıkarmadan format atmayı tercih edip, eğer format atmadan önce hafıza kartının şifresini kaldırmamışsanız kartınız kullanılmaz hale gelebilir.

bende format atmak istiyorumda şu hafıza kartı işini çözemedim...hafıza kartı takılı mı olucak şimdi? takılı olursa kartada format atıyor mu? bide dediğiniz şifreyi nerden kaldırıcaz? bi yardımcı olursanız
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.