Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.785
Cevap
36
Favori
359.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arsenal Menajeri Arsene Wenger, Faslı golcü için fiyat arttırmak istemiyor.

Goal.com

Arsenal, yaz boyunca peşinden koştuğu Bordeaux'nun golcüsü Marouane Chamakh'tan vazgeçti.

Transfer söylentileri nedeniyle geceleri uyku uyuyamadığını belirten Faslı golcü, Premier Lig'e gitmek istediğini kulübü Bordeaux'ya iletmesine rağmen, Fransız ekibi oyuncusunun fiyatında indirime gitmeye yanaşmamıştı.

The Daily Mail'de yer alan habere göre, Wenger'in Bordeaux'ya yaptığı son teklif de reddedilince, Fransız teknik adam bu oyuncudan vazgeçti.

Arsenal'in Chamakh'tan vazgeçmesi üzerine, West Ham ve Fulham'ın bu oyuncu için girişimlere başlayacağı iddia ediliyor.

West Ham Menajeri Gianfranco Zola'nın, Carlton Cole'un sakatlığı nedeniyle kadrosunu iki yeni forvet ile güçlendirmek istediği biliniyor.

Fulham'ın ise, Chamakh için Bordeaux'ya, Fransız ekibinin daha önce ilgilendiği Diomansy Kamara'yı önereceği söyleniyor.

• Baba Fabregas'tan Barça'ya kötü haber
    Cesc Fabregas'ın babası Francesc Fabregas, oğlunun Barcelona'ya transfer olacağını düşünmediğini ifade etti.

Goal.com

Cesc Fabregas'ın Barcelona'ya transfer olacağı iddia ediliyor, ama yıldız oyuncunun babası tam tersini düşünüyor.

COM Radyo'ya konuşan Francesc Fabregas, "Ben oğlumun Barça'ya transfer olmayacağına eminim. Futbol dünyasında hiçbir şeyi tahmin edemeyiz, ama Cesc bu yaz Arsenal'de kalacak" dedi.

Kaptanlığa kadar yükselen genç oyuncunun Lonra ekibine gönülden bağlı olduğunu söyleyen Fabregas, "Cesc bir Katalan, Barcelona kulübünü de seviyor, ama o şu an Arsenal'in kaptanı" dedi.
  • Fabregas 2 yıl sonra Xavi'den de İniesta'dan da iyi bir oyuncu olur o zaman gidebilir.Şu an gideceğini zannetmiyorum.
  • Xavi den iyi de , İniesta'dan biraz zor iyi olur.

Xavi'nin ben Fabre'den çok üstün yanının olduğunu düşünmüyorum ancak İniesta hız , teknik mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Xavi den iyi de , İniesta'dan biraz zor iyi olur.

Xavi'nin ben Fabre'den çok üstün yanının olduğunu düşünmüyorum ancak İniesta hız , teknik mevcut.

Iniesta teknik bir oyuncu ama Fabregas kadar değil. Ayrıca pas özelliği Fabregas'ın daha iyi bence.Fabregas'ın fiziğide Iniesta'dan daha iyi.Ayrıca Fabregas 3 yaş küçük Iniesta'dan 3 yıl sonra Fabregas Iniesta'dan çok çok daha iyi bir oyuncu olur.
  • Fabregas costugunda Xavi+Iniesta'nin yaptiklarini tek basina yapabilecek bir oyuncu bence. Ama sayisal ustunluk Xavi+Iniesta'da kaliyor tabii.
  • Ha birde şöyle bir durum var, iki oyuncuyu kıyaslamakj mantıksız.Çünkü Iniesta çalım atmayı, ileri çıkmayı-top taşımayı seven bir oyuncu.Fabregas ise ileri top atar.Yani bir orta sahada Fabregas-Iniesta daha iyi olur Fabregas-Xavi yerine.Çünkü biri ileri çıkarken öbürü onun açıklarını kapatır.
  • Fabre'nin yeteneklerini tartışmak mantıksızlık olur , Xavi yerinde rahat oynayacak oyuncu olduğunu düşünüyorum , eğer RM alırsa - zor ama - çok süper iş yapmış olurlar , Kaka ile birbirlerini tamamlarlar , Xavi - İniesta ikilisini de geçebilirler.
  • İniesta şu an Fabregas dan daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

İniesta şu an Fabregas dan daha iyi.

Fabre az hızlı oynasa tartışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

İniesta şu an Fabregas dan daha iyi.

Şu an ama...İniesta'nın yaşındayken daha da iyi olur.
  • 3 yaş fark var.
  • Everton - Arsenal

İlk yarı sonucu 0-3

Denilson , Vermaylen , Gallas goller.
  • Dk 48 ;

0-4

Gol : Fabregas(c)
  • Ayip lan. Deplasmanda 5 tane cakilir mi ev sahibine? Yakisir mi lan bu?

Keske Fantezi Lig'te Fabregas'i da alsaydim kadroya demedim dersem yalan olur.
  • Fabregas attı 5 oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagann

Ayip lan. Deplasmanda 5 tane cakilir mi ev sahibine? Yakisir mi lan bu?

Keske Fantezi Lig'te Fabregas'i da alsaydim kadroya demedim dersem yalan olur.

Dk 70 ;

0-5

Gol : Fabregas (c)
  • 5-0 maç şuan.

Arsenal mükemmel geliyor
  • Fabre çıkıyor , Ramsey giriyor.

Bizim sol bek Glişi darma duman etti.
  • Wenger, "Barça Fabregas'ı istiyorsa, ben de Messi'yi istiyorum"
    Arsene Wenger, Fabregas-Barcelona dedikodularının iyice arttığı bugünlerde Barça'ya espirili bir göndermede bulundu.

Goal.com

Arsenal'in deneyimli menajeri Arsene Wenger, Barcelona'nın Fabregas'ı istemeye devam etmesi halinde kendisinin Messi'ye teklif yapacağını dile getirdi.

Wenger'in Daily Mail'e verdiği röportajda kendisine Fabregas'ın transferiyle ilgili bir soru sorulması üzerine Fransız hoca şaka yollu şu cevabı verdi: "Ben de Messi'ye teklif yaptım ama kimse bundan söz etmiyor. Bu Fabregas'ın durumuyla aynı. İnsanlar nasıl Fabregas'ı satacağımızı düşünüyor anlayamıyorum. Üstelik ligin başlamasına bir hafta kala.."

Fabregas'ın Arsenal'de kalmak istediğini belirten Wenger, "Fabregas bana Arsenal'de kalmak istediğini belirtti. Bu onun buradaki 6. yılı ve tek istediği Arsenal'de kupalar kaldırmak."

Wenger baba sinirlendi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.