Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 haftadır transfer konusunda güncelleme yapmıyordum. Gelişmeleri paylaşayım.

- Vardy konusu kapandı. Olayları özetlemek gerekirse biz çıkış ücretini ödeyip Vardy ile anlaşmıştık fakat Leicester devreye girip sezon ortasında maaşına zam yapmasına rağmen tekrar maaşına zam yapmayı teklif etti. Vardy bizden ilk 11 garantisi alamayınca düşünmek için süre istedi. Sonuç olarak Vardy efsane olduğu takımda kalmak istedi ve bu defter kapandı. Forvet için ismi geçen 2 isim var. Lukaku ve Lacazette. Bu 2 ismi daha sağlam yerler yazmadı ama dedikodu olarak bu 2 ismi söyleyebilirim.

- Mkhitaryan konusunda 2 hafta öncesine kadar transfer bitmek üzereymiş gibi gözüküyordu. Son 1 haftada sürekli Manu-Mkhitaryan haberleri çıktı. Tabi bu haberlerin kaynağı Raiola. Sonuç olarak Raiola istediğini elde edip Manu'dan cukkayı götürecek gibi. Mkhitaryan için 40m karşılığında Manu'nun anlaştığı yazılıyor. Büyük ihtimalle bizim verdiğimiz maaştan da fazlasını vermişlerdir. Raiola'ya da 2 katını vermişlerdir sonuçta menajerlere en fazla para ödeyen kulüp Manu. Onlara hayırlı olsun bizde başka isimlere bakacağız artık.

- Ricardo Rodriguez'in sözleşmesindeki çıkış ücreti 1 Temmuz itibariyle geçersiz olacak. Yani 5 gün içinde bu transferi yapmazsak Ricardo'yu 25m e almayı unutalım. Ricardo'yu almazsak çok pişman olacağız çok

- Turnuva başladığından beri sağlam yerlerden hiç duyum gelmedi. Oyuncular turnuvaya konsantre olmak istiyorum falan deyip transferi 2.plana attığı için turnuvanın bitmesini beklemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 26 Haziran 2016; 12:15:47 >

• Sportske Novotski'ye Fransız teknik adamla aralarında yaşanan gülünç diyaloğu anlatan Madzar, "David Trezeguet ile konuşuyordum. O sırada Arsene Wenger geldi ve elimi sıktı. Sevilla ile UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu yaşadığım için beni kutladı ve ardından Paris Saint-Germain ile anlaşıp anlaşmadığımı sordu." dedi.

bunamış reis
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

2 haftadır transfer konusunda güncelleme yapmıyordum. Gelişmeleri paylaşayım.

- Vardy konusu kapandı. Olayları özetlemek gerekirse biz çıkış ücretini ödeyip Vardy ile anlaşmıştık fakat Leicester devreye girip sezon ortasında maaşına zam yapmasına rağmen tekrar maaşına zam yapmayı teklif etti. Vardy bizden ilk 11 garantisi alamayınca düşünmek için süre istedi. Sonuç olarak Vardy efsane olduğu takımda kalmak istedi ve bu defter kapandı. Forvet için ismi geçen 2 isim var. Lukaku ve Lacazette. Bu 2 ismi daha sağlam yerler yazmadı ama dedikodu olarak bu 2 ismi söyleyebilirim.

- Mkhitaryan konusunda 2 hafta öncesine kadar transfer bitmek üzereymiş gibi gözüküyordu. Son 1 haftada sürekli Manu-Mkhitaryan haberleri çıktı. Tabi bu haberlerin kaynağı Raiola. Sonuç olarak Raiola istediğini elde edip Manu'dan cukkayı götürecek gibi. Mkhitaryan için 40m karşılığında Manu'nun anlaştığı yazılıyor. Büyük ihtimalle bizim verdiğimiz maaştan da fazlasını vermişlerdir. Raiola'ya da 2 katını vermişlerdir sonuçta menajerlere en fazla para ödeyen kulüp Manu. Onlara hayırlı olsun bizde başka isimlere bakacağız artık.

- Ricardo Rodriguez'in sözleşmesindeki çıkış ücreti 1 Temmuz itibariyle geçersiz olacak. Yani 5 gün içinde bu transferi yapmazsak Ricardo'yu 25m e almayı unutalım. Ricardo'yu almazsak çok pişman olacağız çok

- Turnuva başladığından beri sağlam yerlerden hiç duyum gelmedi. Oyuncular turnuvaya konsantre olmak istiyorum falan deyip transferi 2.plana attığı için turnuvanın bitmesini beklemek lazım.

Sence Rodriguez in transferi gerceklesir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Xhaka'yı turnuvada ben beğenmedim pek sürekli yana oynuyor ama cidden oyun görüşü iyi ve ne yaptığını biliyor. Fakat aynı mevkide Carvalho, Krychowiak veya Allan varken Xhaka tercihi kötü bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • granit xahaka defansif oyuncudan ziyade oyun kurucu gibi sanki. ama iyi uzun pasları var.

ayrıca arsenal aubameyang higuain tarzı bir forvet almalı eğer şampiyonluk istiyorsa. yani çok iyi bir forvet olursa şampiyonluğun en büyük adaylarındandır.

bir yönüyle galatasarayla aynı gibi durumları. sneijder sinan gümüş podolski gibi oyuncular varken forveti yeterli değildi sanki. ama beşiktaş iyi bir kadroya mario gomezi aldı ve iyide performans aldı. ve kilit transfer oldu şampiyon oldular.

arsenalde iyi bir kadroya sahip ama nokta bir iki transfer yapılsa çok iyi yerlere gelebilir başarı anlamında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Xhaka'yı turnuvada ben beğenmedim pek sürekli yana oynuyor ama cidden oyun görüşü iyi ve ne yaptığını biliyor. Fakat aynı mevkide Carvalho, Krychowiak veya Allan varken Xhaka tercihi kötü bence.

Carvalho ve Krychowiak tipi bir oyuncu elimizde var. Coquelin'den çok bir farkları yok oraya farklı bir oyuncu lazımdı. Topu çok daha iyi kullanabilecek, oyun görüşü iyi, Mesut'u sürekli geri getirmeyecek birisi lazımdı. Çeşitlilik açısından da iyi oldu. Turnuvada Xhaka'nın defansif özellikleri çok göze batmadı ama yumuşak bir oyuncu değil. Önümüzdeki sezon göreceğiz zaten

@Sir Alex Ferguson Çıkış ücretinin kalkmasına 4-5 gün kaldı ve Ricardo transferiyle ilgili haberler kesildi. Bu saatten sonra bu transferin olacağını zannetmiyorum.

• Sán @Zizouology 1 sa.1 saat önce
    BREAKING: Arsenal have sent an official offer to the representatives of Gabigol, reports ESPN Brasil. He's excited by the offer.

Sán @Zizouology 1 sa.1 saat önce
    BREAKING: ESPN Brasil say Gabigol told agents that he only wants to play for an elite club of Europe, and he's liked the offer from Arsenal.

BREAKING: An obstacle for Gabigol's potential move to Arsenal is the new rules to work in the UK.

Gabigol's agents currently have 3 offers on their hand. One from Italy, England [Arsenal] and China.
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • Alexis dün maçı ayağı bu haldeyken oynamış. Özverisine saygı duymakla beraber kendini aşırı derece zorlamasından dolayıda çekiniyorum. 2014 dünya kupası, 2015 copa america, 2016 copa america, 2017 konfederasyon kupası, 2018 dünya kupası bütün yazları dolu Alexis'in ve bu da bize olumsuz yansıyor. Geçen sezona formsuz başlamıştı büyük ihtimalle bu sezonda aynı şekilde başlayacak. Fazla dinlenme imkanı bulamıyor.

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

• .

(
    )

• Transfer haberleri yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Transfer haberleri yok mu ?

Gabigol dışında bir haber yok. Turnuva sonrasında haberler gelmeye başlar.

• Sezon ortası bitmişti aslında ama forma numarası falan da belli olmuş bir de yazıp yazmadığımı hatırlamadığım için yazayım. Kelechi Nwakali'yi transfer ettik. Bu arkadaş U-17 Dünya kupasında kaptanı ve 10 numarası olduğu Nijerya ile şampiyon oldu ve turnuvanın en değerli oyuncusu seçildi. Forma numarası olarak 25'i almış. Bu numarayı almasının sebebi Kanu. Umarım ilerleyen yıllarda takıma yararlı olur. Hayırlı olsun...

.

(
    )

• 7 ay sonra hesabıma kavuştum herkese merhaba
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.