Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.788
Cevap
36
Favori
359.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Topçular, gelecek sezon için Borussia Dortmundlu orta saha oyuncusu Mkhitaryan'ı kadrosuna katmak istiyor. Arsenal, bir öncelik olarak gördüğü Ermeni futbolcu için yaz aylarında teklif sunacak.

Kaynak: Bild
  • Atletico Madrid, Arsenal'in Saul Niguez için sunduğu 30 milyon Euroluk teklifi geri çevirdi. Simeone'nin ekibi, Saul'la sözleşme yenilemeye hazırlanıyor.

Kaynak: Cadena SER

• -----

http://www.sporx.com/wenger-normalden-sanat-seviyesine-SXHBQ528589SXQ

-----

Takımdan böyle bir performans beklemiyordum bu nedenle çok mutluyum. Camp Nou da 20 şut çekmek ve bu kadar pozisyon üretebilmek her takımın yapabileceği bir şey değil. Maçta birçok kırılma ama var ama Welbeck'in savunmanın hatasında bire bir kaldığı pozisyon belirleyici oldu bence. Orada onu gol yapması lazımdı onu atsa maçın hikayesi çok başka yerlere gidebilirdi. Bizim en büyük sıkıntımız bu maçla birlikte daha net gözüktü. Suarez ve Messi'nin attığı gollerde 1.sınıf bitiricilik var. Biz kaçırırken Barcelona girdiği pozisyonları gole çevirdi. Seneye kesinlikle 1.sınıf forvet ve sağ kanat almamız lazım özellikle forvet. Iwobi'yi yine beğendim kendisi içinde güzel bir tecrübe oldu. Şunu da söyleyeyim Wilshere ve Santi bu turda oynasaydı şu anda başka şeyler konuşuyorduk. Elimizde sadece lig kaldı. Adım adım gidip maçları kazanmamız lazım.

-----

Golümüz

1-1 | Elneny -https://streamable.com/2mkz

• Beyler kesinlikle simon kjaer tarzı bi stoper almamız lazım bekler de sıkıntı yok sakatlanmayan bitane ortasaha ve aubameyang tarzı bi forvet lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arsenal Türkiye @TurkeyAFC 18 Mar
    Arsene Wenger: Cazorla'nun tedavisi uzadı.(2-3 hafta), Wilshere ile birlikte takıma katılacak.Flamini'nin hamstringinde problem var.Cech ve Ramsey milli maçlardan sonra takıma katılacak.

Arsenal Türkiye @TurkeyAFC 18 Mar
    Arsene Wenger: Everton ve sezonun kalan maçlarında full konsantre olmalıyız, %100'ümüzü vermeliyiz.

Arsenal Türkiye @TurkeyAFC 20 sa.20 saat önce
    Arsene Wenger: Barcelona maçında iyi bir performans ortaya koyduk.Aynı tutkuyu aynı arzuyu lig maçlarında da görmek istiyorum.

Arsenal Türkiye @TurkeyAFC 21 sa.21 saat önce
    Arsene Wenger: Lukaku'yu Belçika'da iken takip ediyorduk.Chelsea'ye gitmek istedi.Chelsea'den Everton'a gidecekken de biz düşünmedik.

-----

Arsenal Türkiye @TurkeyAFC 5 sa.5 saat önce
    Thierry Henry: Arsenal'in şu an yapması gereken tek şey pozitif kalabilmek.9 maçın daha oynanmadığını düşünmeleri gerek.

Thierry Henry: Arsenal'in çevresinde negatiflik hakim.Matematiksel olarak hala şansımız var, Wenger'in dediği gibi hala umut var.

Thierry Henry: Futbolculardan taraftara herkes bu inancı taşımalı, aynı yolda sonuna kadar yürüyebilmeli.

• Iwobi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bugün lukaku Arsenal'in şampiyonluk hayellerini biterecek.

Devre arası: Everton 0 - 2 Arsenal konuş konuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir yıldız doğdu sanırım bugün.
  • Iwobi'nin artık sürekli oynaması gerekiyor. Önce Barcelona maçında, ardından da Everton maçında ne kadar yetenekli ve kaliteli olduğunu gösterdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hugo Chavez

quote:

D haklı çıktı. Bundan sonra ters totem yaparız.

O değil de bu elneny iyi oyuncuymuş. Temposu iyi pres yapıyor ayakları da iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 19 Mart 2016; 16:18:12 >

• Arsenal 10 kişi oynamasına rağmen kazanabilmeyi başardı. Elneny iyi diyen arkadaşlar başkasını mı izledi yada biz mi göremedik. Adam Avea reklamındaki fasulye gibi ortasahada oynayıp bu kadar pasif futbolcumu olur adam pas vermesinler diye kendini saklıyor ortasahada dediğin tüm toplar ordan geçer ama beyimiz geri pas yanındakine pastan başka bişey bilmiyor. Barselona da attı diye abartmayın kaç maçtır aynı bildiği tek şey geri pas

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hugo Chavez

quote:

D haklı çıktı. Bundan sonra ters totem yaparız.

O değil de bu elneny iyi oyuncuymuş. Temposu iyi pres yapıyor ayakları da iyi.

Elneny çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: highbury1913

Arsenal 10 kişi oynamasına rağmen kazanabilmeyi başardı. Elneny iyi diyen arkadaşlar başkasını mı izledi yada biz mi göremedik. Adam Avea reklamındaki fasulye gibi ortasahada oynayıp bu kadar pasif futbolcumu olur adam pas vermesinler diye kendini saklıyor ortasahada dediğin tüm toplar ordan geçer ama beyimiz geri pas yanındakine pastan başka bişey bilmiyor. Barselona da attı diye abartmayın kaç maçtır aynı bildiği tek şey geri pas

Elneny'i 19 yaşında sanıyordum yaşına göre beklediğimden iyi çıktı demek istemiştim ama 23 yaşındaymış.
  • Alexis te bir zamanlar bilet alıp maç izlerdi :)))
    Bu mesaja eklenen görseller:

• -----

Genç Arsenal @gencarsenal 19 Mar
    Ian Wright: "Arsenal taraftarı öfkesini Kroenke ve Dick Law gibi insanlara göstermeli. Arsene Wenger'e değil."

Arsene Wenger: "Alex Iwobi'yi beğendim. Zeki ve alçakgönüllü bir oyuncu. Çok iyi gelişim gösterdi."

Arsene Wenger: "Mohamed Elneny takımımıza denge sağladı. Takımda istediğimiz şey tam da buydu."

Arsene Wenger: "Şampiyonluk şansımız matematiksel olarak sürüyor. Biz inanmazsak kim inanır? İyi bir seriye ihtiyacımız var."

Arsene Wenger: "Mesut Özil ve David Ospina'nın sakatlıkları ciddi değil. Birkaç güne iyileşecekler."

-----

Adım adım gitmemiz gerektiğini söylemiştim. Zorlu bir deplasmandan 3 puanla döndük. Takımı genel olarak beğendim. Bunda Everton'ın da vasat oyunu etkili oldu. Everton çok pas hatası yaptı. Maç boyunca yaptıkları şey genelde Lukaku'ya uzun top atmaları burada Kos-Gabriel devreye girdi ve iyi savundular. Bellerin mükemmel oynadı. Bütün hücum aksiyonlarında vardı. Coq-Elneny ikilisi de iyiydi ama bu ikiliyi iç saha maçlarında görmek lazım. Hala yaratıcılık konusunda sıkıntı yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Welbeck görevini yaptı. Savunmayı zorladı ve golünü attı. Alexis'i beğendim bu maçta fazla top ezmedi daha hızlı oynadı. Maçın adamı Iwobi seçildi. Iwobi parlamaya devam ediyor. Klasik hızlı ve akılsız kanat oyuncusu değil. Oynamaya devam ederse daha net görünecektir zaten. Şu anda kendisine verilen şansları iyi kullandı ve oynamaya devam etmesi lazım. 1 ay öncede dedim belki büyük bir yıldız olamayacak Iwobi ama takım için çok önemli bir parça olacak. Fikstüre baktığımız zaman West Ham ve M.City deplasmanlarımız zor maç kategorisine giriyor. Adım adım gitmeye devam etmek gerekiyor. 8 de 8 yapabilir bu takım...

Clattenburg hakkında da bir şeyler söylemek lazım. Rezalet bir maç yönetti. 1 penaltımızı vermedi, Giroud'nun temiz golünü vermedi ve 2 tane kritik bölgede olan faulü vermedi. Bu maçı kazandığımız için dua etsin...

-----

Gollerimiz

0-1 | Welbeck -http://gfycat.com/BitesizedEnviousFrigatebird

0-2 | Iwobi -http://gfycat.com/DesertedCanineHalcyon

-----

Alexis -https://streamable.com/ucqc

• -Türkiye’de hangi futbolcular Real Madrid’de forma giyebilir?
    - Nuri Şahin başta... Bu sene harika oynuyor. Arda mesela... Altıntop’lar (Hamit-Halil)... Emre Belözoğlu.. Bu oyuncuların tümü oynayabilir...

Kitap okuyor musun?
    - Genellikle televizyon izliyorum. Buradaki evimde Türk ve Alman kanalları var.

Bir Recep İvedik hayranı olduğunu duyduk?
    - Evet tüm Recep İvedik filmlerini izledim. Bir de Kutsal Damacana’yı çok sevdim.

Ne tür müzik dinliyorsun?
    - Tarkan, İsmail Y.K., İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur ve Mustafa Sandal’ı dinliyorum. Hatta arabamda tüm bu isimlerin karışık CD’leri var.

http://www.hurriyet.com.tr/arda-da-emre-de-realde-oynar-16427429

@p@ch33

• Petr Cech, Çek Cumhuriyeti'nde 8.kez yılın futbolcusu seçildi.

• Mesut hakkında çıkan söylentilere cevap vermiş.

Mesut Özil @MesutOzil1088 22 Mar
    Have seen the media reports today. Arsène Wenger was a big reason for me joining Arsenal – this hasn’t changed!
  • Hocaya 200 m pound vereceklermiş. Allah aşkına o paraya Stones'u Sane'yi Wanyama'yı bir de Higuain Aubameyang Lukaku olursa Lewa'dan birini alsın artık.

Mertesacker'le Grioud'la şampiyon olunmuyor. Şu Walcott'u da satsın adam boşa benzin yakıyor.
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.