Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Man Utd - 75,340
    Arsenal - 59,984
    Newcastle - 50,856
    Man City - 45,454
    Liverpool - 44,675
    Sunderland - 42,935

İngiltere ligi neden özel burdan bile belli.Sunderland 42.935 kişiye oynuyor her maç.
  • İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'ın Hakan Çalhanoğlu planı ortaya çıktı.

Daily Star'ın haberine göre Arsene Wenger, Bayer Leverkusen'de forma giyen milli futbolcumuzu kadrosuna katmak için takas teklifi hazırlıyor. Bu takas teklifine göre Arsenal, Leverkusen'e Alman futbolcusu Lukas Podolski'yi önerecek.

21 yaşındaki oyuncu hakkında scoutlarından aldığı raporlardan oldukça memnun kalan Wenger'in transferde ısrarcı olduğu belirtildi.

Leverkusen forması ile başarılı maçlar çıkaran ve Şampiyonlar Liginde de boy gösteren Hakan'la Arsenal'ın dışında Liverpool ve Barcelona da ilgileniyor.
  • Palermo Kulübü Başkanı Maurizio Zamperini, son dönemlerde adı Arsenal, Manchester United ve Juvnetus ile anılan Paulo Dybala için 42 milyon avroluk bir teklif aldıklarını açıkladı. Teklifin hangi kulüpten geldiği ise merak konusu...

Kaynak: Daily Express
  • Yarınki maçımız çoook zor olacak. Odaklanmış bir Giroud'a fazlasıyla ihtiyacımız var. Tamam monaco ligin en az gol yiyen takımı falan da bizim de tersimiz fena terstir. Bir anda 3 atarız farklarında olmaz tek sıkıntı boş kaleye,karşı karşıya gibi durumlarda affetmemek. Wenger 2. maçları çok sever ona da güveniyorum yarınki maç için.
    Bir artımız da oynayacağımız stad. Hiçbir seyirci baskısı olmayacak en fazla 15000 kişi olur stadda.
  • Dünkü antrenmandan ve basın toplantısından görüntüler

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

• İmkansız diye bir şey yoktur

• Arsenal FC @Arsenal · 50 dk. 50 dakika önce
    #Arsenal team to play Monaco: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Welbeck, Ozil, Alexis, Giroud

Arsenal FC @Arsenal · 50 dk. 50 dakika önce
    #Arsenal subs: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Chambers, Ramsey, Flamini, Walcott
  • Giroud attı.Şöyle 1
  • Adam tavana astı.
  • Turu hakeden yine elendi. Bu deplasman golü kuralını objektif baktığınızda nasıl yorumluyorsunuz,Arsenal'li olarak Allah kahretsin diyorum o kuralı. İlk maçta 1-2 atan 11 kişi savunma yapıyor lanet olsun ya.
  • Dünyanın en salak kuralı bu deplasman zımbırtısı.Adamların emeği harcandı resmen.Vallahi çok sinirlendim.
  • Vay arkadaş o uzatmalardaki golü yemeseler geçiceklerdi demek.Bende karşıyım hele uzatmadakine kesin karşıyım.zaten 30 dakika oynanıyor 2 tarafta bitmiş kendi taraftarı önünde diye 1 golü 2 gol saymanın ne anlamı var veya dezavantajlı olursa yine tersi.Direk penaltılara gitse daha iyi daha heyecanlı.maçlardaki uzatmaların çoğu saçmasapan zaman kaybı.2 tarafta saldırmıyor oyuncular yorgun oluyor boşuna zarar
  • İlk maçın acısı çıktı.Turu biz hak ettik ama maalesef olmadı.2 maçta da biz daha iyiydik bitiricilik konusunda sıkıntılar yaşadık.Subasic çok iyi maçlar çıkardı.Deplasman gol kuralı kalkmalı takımlar futbol adına bir şey yapmıyor.Önümüzde Newcastle deplasmanı var daha sonra evimizde Liverpool ile oynuyoruz.Ligi en kötü 2.bitirip Fa Cup'ı almalıyız.
  • İyiymiş

• ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

Son haftalarda İngiltere'de başta yorumculuk kariyerinde kendini ön plana çıkarma amacında olan Manchester United'ın eski oyuncusu Paul Scholes olmak üzere birçok yorumcu tarafından ağır eleştirilere maruz kalan Mesut Özil sonunda patladı.

Şampiyonlar Ligi'nde Monaco'yu 2-0 yenmesine karşın, deplasman golü kuralı nedeniyle elenen Arsenal'de Mesut Özil'in devre arasında Monaco'lu Geoffrey Kondogbia ile formasını değiştirmesi Paul Scholes tarafından "Bu tarz şeyleri sevmiyorum. Maç sonunda belki, ama bu durum bana göre değil." şeklinde eleştirilmişti.

Mesut Özil ise bu eleştiriye: "Kondogbia bana formanı alabilir miyim diye sordu. Bende vermek istedim. Belki soyunma odası tünelinde verebilirdim. Ama bu konu, bizim elenmemizden daha fazla konuşuldu. Tamamen saçmalık." diyerek sert tepki gösterdi.

Ayrıca Arsenal'de mutsuz olduğu ve takımdan ayrılmak istediğine dair haberlere de açıklık getiren Mesut Özil, dünyanın en zorlu liginde olduğunu ve başka hiçbir ligde oynamayı istemediğini belirtti. Dünya Kupası şampiyonu Alman oyuncu performansı üzerine yapılan eleştirilere de cevap verdi.

Mesut Özil: "Almanya'ya dönmek şu anda seçeneklerimden biri değil. Arsenal'de çok mutluyum ve bunu sürdürmek istiyorum."

"Bundesliga'da da Real Madrid'de de oynadım. Ama İngiltere Premier Ligi dünyanın en güçlü ligi. Rakipler asla pes etmiyor. Arsenal ile 3-0 önde bile olsak rakipler son dakikaya kadar mücadelesini sürdürüyor. Burada sadece fiziksel olarak çok güçlü olduğunuz zaman başarılı olabilirsiniz."

"Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim. Ama doğru olarak gol sayımı arttırmak için daha çok çalışmam gerekiyor. Bu nedenle hayatım boyunca hiç çalışmadığım kadar çok çalışıyorum. Vücudum artık daha dengeli ve kendimi rahat hissediyorum. İngiltere'de buna ihtiyacınız var."

http://gencarsenal.blogspot.com.tr/2015/03/elestirilere-mesut-ozilden-cevap.html

• Arsenal ve Manchester City, Edinson Cavani için savaşıyor. Arsene Wenger'in inatla kadrosunda görmek istediği yıldız oyuncu için PSG, 50 milyon avro talep ediyor.

Kaynak: Daily Mail
  • Mesut hastalığı nedeniyle kadroda yok.

• Cabella'ya penaltı çalmıyorsun niye sarı kart vermiyor musun o zaman? Şu hakemler bir alem.
  • 2. yarı çok çok zorlansak da liverpool manu maçının olduğu bir haftada mükemmel bir 3 puan. Son haftalardaki yüksek kalitemizi haftaya oynanacak liverpool maçında gösterirsek bizden puan alma ihtimalleri çok düşük.
  • jiru ayağının kırıldığı bi sezonda 17 gol atmayı başardı şimdiden

17, 22 ve 17 olarak devam ediyor

diego costa ise bu yıl 18 golde
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.