Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.788
Cevap
35
Favori
359.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

hocam şöyle kadro tahmini yapınca dayanamıyorum footballuserdan kadro yapma zorunluluğunda hissediyorum kendimi
    ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

Bence de kadro aynen bu şekilde olur gibime geliyor

• bu ne şimdi
    SICAK: Arsenal, Southampton'ın yıldız ismi #Morgan #Schneiderlin'in transferi için 25M Pound'a anlaşma sağladı. @TransferMerkez
  • Renkdaşlar orijinal forma satın almayı düşünen var mı?Varsa hangi sitede daha uygun bilgisi olan var mı?Alexis'in formasını almayı iyice kafaya koydum
  • quote:

bu ne şimdi
    SICAK: Arsenal, Southampton'ın yıldız ismi #Morgan #Schneiderlin'in transferi için 25M Pound'a anlaşma sağladı. @TransferMerkez

Çok para yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

quote:

bu ne şimdi

Çok para yav.

Yerinde bir para keşke alsak
  • D. kullanıcısına yanıt
    peki w.carvalho nun fiyatı nedir?15-20 milyon euro ya gelse müthiş olur.

hem sou yuda zengin etmemiş olursunuz.liverpool zengin etti adamlar 3. sırada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

peki w.carvalho nun fiyatı nedir?15-20 milyon euro ya gelse müthiş olur.

hem sou yuda zengin etmemiş olursunuz.liverpool zengin etti adamlar 3. sırada.

Benim için fark etmez 30-35 milyon euro ya kadar yolu var yeter ki oraya kaliteli birisini alsın.Carvalho olur Schneiderlin olur fark etmez
  • Genç Arsenal @gencarsenal · 5 sa. 5 saat önce
    Arsene Wenger: "İlkay Gündoğan savunma oyuncusu değil. Şu anda daha çok savunmaya oyuncu arıyoruz."

Kendi tahminim stoper alarak transferi kapatırız.Defansif orta sahayı sezon sonu alırız...
  • Şimdi satmazlar satarlarsa da sezon sonu satarlar pahalı fiyata.Tottenham United Arsenal 3 geni bize para katar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 17 Ocak 2015; 10:44:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Renkdaşlar orijinal forma satın almayı düşünen var mı?Varsa hangi sitede daha uygun bilgisi olan var mı?Alexis'in formasını almayı iyice kafaya koydum

Ben de almak istiyorum. Alırsam Giroud alırım ama. gg'de satıyolar, alınır mı bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kirk

quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Renkdaşlar orijinal forma satın almayı düşünen var mı?Varsa hangi sitede daha uygun bilgisi olan var mı?Alexis'in formasını almayı iyice kafaya koydum

Ben de almak istiyorum. Alırsam Giroud alırım ama. gg'de satıyolar, alınır mı bilmem.

GG'dekileri sallayın hocam.

• Bu senenin formasını bende istiyordum da bulamadım bir yerden. Yurtdışından kargo ile de uğraşmadım.
    Belçika'ya gittiğim zaman orada bile bulamadım. İllaha İngiltere'ye gidicez galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Bu senenin formasını bende istiyordum da bulamadım bir yerden. Yurtdışından kargo ile de uğraşmadım.
    Belçika'ya gittiğim zaman orada bile bulamadım. İllaha İngiltere'ye gidicez galiba

Ülkemizde Puma Storelarda satılıyor.

• Anlayana....

• Coquelin iyidir iyi

• D. kullanıcısına yanıt
    puma nın formaları sanchez için hazırlanmış sanki

• ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal, Legia Varşova'nın genç orta saha oyuncusu Krystian Bielik'i kadrosuna kattı.

Düzenlediği basın toplantısında konuşan Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, 17 yaşındaki Bielik'in sağlık kontrolünden geçerek sözleşme imzaladığını, bu ay içinde bir veya iki transfer daha yapmayı planladıklarını söyledi.

Arsenal, bu sezon Legia Varşova'da 6 maçta oynayan Polonyalı orta saha oyuncusunun bonservisi için 3 milyon avro ödeyecek.

http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2015/01/17/8040502/arsenal-17-ya%C5%9F%C4%B1ndaki-krystian-bielik-ile-s%C3%B6zle%C5%9Fme-imzalad%C4%B1?ICID=OP

-------------

Genç Arsenal @gencarsenal · 10 sa. 10 saat önce
    Arsene Wenger: "Bielik direkt olarak A takıma dahil olacak. Kendisi defansif orta saha oyuncusu enerjisi ve tekniği çok iyi."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 17 Ocak 2015; 22:12:46 >

• Jack Wilshere @JackWilshere · 2 sa. 2 saat önce
    Nice to warm up with the squad today! The boys looking focused before the big game tomorrow....

• Bugün sizlere güveniyorum. Gidin ve City'den puan çıkarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 18 Ocak 2015; 12:17:24 >
  • maç kaçta?

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.