Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.788
Cevap
36
Favori
359.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • #Arsenal team to play Chelsea: Szczesny, Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Wilshere, Flamini, Cazorla, Ozil, Alexis, Welbeck / Orta sahamızın direnci sonucu belirler.#COYG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 5 Ekim 2014; 15:40:22 >
  • Haydi haydi haydi Allah aşkına Londra'nın mavileri dönsün şaşkına.‎COYG!Maç saatini bekliyoruz artık.
  • Nerdesiniz gençler maç başlıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Haydi haydi haydi Allah aşkına Londra'nın mavileri dönsün şaşkına.‎COYG!Maç saatini bekliyoruz artık.

Hocam ilk cümleyi sen mi buldun çok hoşuma gitti

• Wenger reyizzzzz
  • Cech giriyo
  • Kahretsin penaltı Kos sarı
  • Yedik 1-0 Hazard show yaptı resmen
  • Ah Wilshere ah
  • Bu Koscielny tam öküz .. Ya kirmizi goruyor ya da penalti yaptiriyor

• Tehlikeli yer frikik ulan hakem
  • mesut madridden londraya tatile gelmiş. fiziksel olarakta mental olarakta dökülüyor. çok sıradan bir futbolcu gibi 1.5 senedir
  • IY Sonucu 1 - 0

2. yarı kesinlikle toparlanmamız lazım.Mesut beni delirtti çok top kaybı yaptı.Welbeck bir şeyler yapmaya çalışıyor Alexis'te biraz kendine gelmesi lazım.Chelsea kontra ataklarda tehlikeli geliyor çok açık yakalanıyoruz önlem almamız lazım.Bakalım nolcak 2. yarı.
  • rosicky'i al oyuna hoca, çıkar şu mesut'u bu kadar kötü topçu görmedim ben premier ligde league 2'den bir tane topçu alıp gelsek mesuttan iyi oynar.
  • Hakemi tebrik ediyorum.Cahilli atmadığı ve oscara sarı kartı göstermemekte direndiği için...

• Son 5 yilda en cok penalti yapan oyuncu Koscielny 7 penalti
    Oha

• Wenger keşke indirseydi bir tane, bir daha ağzını açabilir miydi acaba Mourinho?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Hakemi tebrik ediyorum.Cahilli atmadığı ve oscara sarı kartı göstermemekte direndiği için...

Chambers 2 sari kart'dan atilmaliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Hakemi tebrik ediyorum.Cahilli atmadığı ve oscara sarı kartı göstermemekte direndiği için...

Aynen öyle hocam ayrıca önemli olabilecek bi pozisyonda da Cazorla'nın topunu kesti

@kev Haklısınız hocam kırmızı kart görme ve penaltı yaptırma sayısı bi hayli fazla..

@yaban arısı İnan bende istedim hocam zaten sustu kaldı oturdu yerine bi şey de diyemez
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.