Video izlerken,video ekranın yeşil olması?
8 Cevap13105 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

170 Mesaj
7 Nisan 2009; 10:32:56 

Slm arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var internet üzerinden media playerle video izlediğim sırada ekran video ekranı birden bire yeşil oluyor ve bilgisayar donuyor kısa süre sonra videoyu kapatmak zorunda kalıyorum tekrar video izlemeye kalksam yine aynı sorunla karşılaşıyorum acaba sorun neden kaynaklanıyor...

TINNE

1482 Mesaj
7 Nisan 2009; 11:31:26 

quote:

Orjinalden alıntı: CENKKK

Slm arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var internet üzerinden media playerle video izlediğim sırada ekran video ekranı birden bire yeşil oluyor ve bilgisayar donuyor kısa süre sonra videoyu kapatmak zorunda kalıyorum tekrar video izlemeye kalksam yine aynı sorunla karşılaşıyorum acaba sorun neden kaynaklanıyor...

resim gönderebilirmisin...

yeşil derken görüntü kesik kesik mi geliyor...

177 Mesaj
8 Nisan 2009; 9:17:21 

PC CODEC paketi yükle büyük bur ıhtımalle düzelecektir

BİLGİİŞLEM-Teknik Donanım

170 Mesaj
8 Nisan 2009; 11:36:43 

Codecleri yükledim codeclerle alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum,
sorunu dün msnde uzun süre konuştuğumda kamera pencereleride yeşil oldu bir anda....

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CENKKK -- 9 Nisan 2009; 13:29:34 >

TINNE

170 Mesaj
9 Nisan 2009; 10:28:35 

Soruna çözüm bulabilecek birisi yokmu?

TINNE

177 Mesaj
10 Nisan 2009; 7:52:24 

kullandıgınız ekran kartını modelı nedır acaba ekran kartarında kı bazı program ve codecler bu hata ya sebebıyet verabılıyor..ama ben boyle hataları bır kac defa aldım ..sorunları cozdum senın yukledıgın codec paketı bılmıyorum .. pm atabılırsın detaylı yardımcı olabılırım ama tamamen codeclerle alakalı..

BİLGİİŞLEM-Teknik Donanım

1 Mesaj
27 Mart 2011; 18:28:56 

arkadaşlar ekrannın yeşil olması bendede oluyordu ben çözdüm nasılmı youtubeden video aç hemen video ekaranına sağ tıkla ayarlara gel adope flaş player linkdeki işareti kaldır ewete bas sorun gidecektir

54 Mesaj
26 Mart 2012; 18:57:31 

yav ben yaptım olmadı donanım hızlandırma özelliğin iptal ediyorum sayfayı yeniyelince tekrar keni kendine donanım hızlandırma özelliği etkinleşiyor sebebi ne bunu ?

38 Mesaj
14 Mayıs 2012; 19:23:05 

Video ya sağ tıkla ayarlar de sonrada sol sekmeye gel orada monitör resmi var orada bu resimdeki gibi işaret tıklıysa onu kaldır düzelecektir.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Video izlerken,video ekranın yeşil olması?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat