Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2077. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20752076207720782079
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: NeredesinBe

Hayırlı olsun. Daha iyisi nasip olur inşallah.

Kaç saatte, kaç tl'ye satıldı acaba? :)

Teşekkür ederim.

İlanı gece koydum, ertesi gün öğlen arayıp Cuma geleceğini söyledi (Bursa'dan Antalya'ya).
    Fiyatı uygun tutmam, aracın temiz ve bakımlı olması, KM'sinin düşük olması, üzerindeki aksesuarlar etken olmuştur. 42k yazıp 40k'ya ineceğime istediğim fiyattan (39.8k) sattım.
    Daha doğrusu satamadım.
    Sol ön çamurluk boyalı çıktı. 6 yıldır bayiden almış olduğum bu araca bu olaydan bihaber binmişim. 39k'ya bıraktım sonuçta.
    Siz siz olun sıfır aldığınız aracın dahi boyasını ölçtürün.

2010 bir cruze için süper fiyat...........demekki gitmiyor rampalarda zırvalıyor falan hep fasa fiso..... 2015 de notere gidip peder beye sattığım cruze la ,, adamcağız ankara-gökova yapmış bayramda....yaş 70 ....yolda gitmedigi için ne bir d-130 karayolunda kitlenme ... nede kendisinden arkadan gelenler bana küfretti sövdü diye birşey duymadım.... 110 120 basmış gitmiş gelmiş...araç 3 kişi bagaj full dolu....

James dean ruhlu asi gençlik bu paraya mustang aldığını zannetti yaa....buna yanarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • streptokokk kullanıcısına yanıt
    1.4 turboysa farklı evet. Ben 1.6 düz motor sandım:)
    Hayırlı olsun. Araba güzel. Fiyat performans olarak süper. Millet boş B sınıfı araba alacağına gelip dolu dolu C alıyor. Ben de aynı mantıkla almıştım :)

Cruze otomatik sedan mıydı? Sunruf ve stepne var mıydı? KM kaç bindeydi?
  • NeredesinBe N kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam..
    Evet trax cok keyifli konforlu yakıtı da düşük (benzinliye göre) bir suv.. tek sıkıntım mylink te sadece bringgo navigasyon çalıştırması..

Sattığım cruze ise sunrooflu. Mt.. stepne vardı.. 13.5 denen ek özellikli versiyonu.. 39 bindeydi..

• 1.4T Trax iyi seçim, üzmez..

Bende aldığım Cactus'ü imzamdaki araç ile değiştirdim, tıknaz arabalardan sonra 300Nm tork keyif verici. En azından paranın hakkını veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 25 Temmuz 2016; 16:55:54 >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Mobilden imzanıza erisemiyorum.. hangi aracı aldınız?
    Hayırlı olsunn size de..

• 308 Hayirli olsun, ne kadara aldiniz ve sizce nasil ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: streptokokk

Mobilden imzanıza erisemiyorum.. hangi aracı aldınız?
    Hayırlı olsunn size de..

Teşekkür ederim.

308 ALLURE 1.6 BlueHDi 120HP EAT6 S&S + PREMİUM PACK
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

308 Hayirli olsun, ne kadara aldiniz ve sizce nasil ?

Teşekkür ederim, hocam.

Daha önce PM den(sizinle beraber 3-5 arkadaşa daha) yazacaktım ama bir türlü fırsat bulamadım, biraz detay PM den yazayım konu sapmasın.
  • Hayirli olsun 308, acikcasi o beygir gucu ve tork insani cezbediyor.

Hayırlı olsun, araç çok güzel de o gösterge paneliyle şair bize ne anlatmak istemiş olabilir

• öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun,geçenlerde aracımı yıkama istasyonunda kendim yıkarken suyu ön camın plastik çerçevesine çok yaklaştırdığım için su plastik kısımda 2 cm kadar oyulma yaptı,birinci seçenek komple lastiklerini yenilemek yada başka alternatif ne olabilir?
  • RhPolitik kullanıcısına yanıt
    saolun hocam..

Tasarlayanlara üsturuplu mail gönderdim :P
    İlk bakışta "bu ne" dedirtse de, göz alıştı.. ben severim dijital göstergeleri.. heralde ilk görüştü hoşuna giden nadir traxserverlerden biriyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun,geçenlerde aracımı yıkama istasyonunda kendim yıkarken suyu ön camın plastik çerçevesine çok yaklaştırdığım için su plastik kısımda 2 cm kadar oyulma yaptı,birinci seçenek komple lastiklerini yenilemek yada başka alternatif ne olabilir?

Teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun.

İçeriye su girmediği sürece -ki alttan yapıştırma olduğu için gireceğini sanmam- pek sıkıntı yaratmaz.

Bildiğim kadarı ile(3 defa Cruze camı değişimi yaptırdım) camın çevresindeki fitil cam ile beraber geliyor ve montajda beraber yapışıyor.
    Ayrı olarak çıkmadığını/değişmediğini biliyorum. Yapıştırıcı ürün cam kenarındaki fitile de bulaşıp yapıştırıyor. Ama Orjinal ürün nasıldı, çıktığında
    ne durumda oluyordu pek hatırlayamıyorum.

Hafiften zorlayarak bir kısmını çıkartmaya çalışın komple çıkıyor ise değişim yapılır ama onunda tek alınıp alınmadığını bilmiyorum.

Dediğim gibi, görsel sıkıntısı hariç sorun yaratmıyor ise öyle kalabilir.

*Zamanla güneş ve çevre şartlarından dolayı sertleşip gevreyen bu tür plastik malzemeye daha dikkat etmek lazım.
  • Yaz sonuna otomatik sanzimanli cruze almayi planliyorum. 35 bin civarina tercihen hb olarak alicagim cruze beni uzermi bunu merak ediyorum. Ayrica otomatik icin hangi motoru tavsiye edersiniz ve ederi veya hakkı kac bin tl olur bunlari soylerseniz sevinirim. İlk aracim olucak annemle beraber

• Sevgili rütbeli abiler

Bu aralar cruze - skoda fabia - i20 gibi 30 bin civarı arabalara bakıyorum. Forumlarda malum bir sürü bilgi kirliliği mevcut.

Satmak için değil binmek için alacağım. İç - dış dizayn ve çekiş gücü benim için öncelikli. Fakat babam için yakıt tüketimi daha önemli. Şehir içi 12 lt tüketimden bahsediliyor. LPG ile bu tüketim kaça kadar düşebilir acaba ? Bahsettiğim 1.6 için. 1.4 ün fiyatları malum daha yüksek. Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkür.
  • mikelaj kullanıcısına yanıt
    Cruze, söylediğiniz diğer araçlarla kıyaslanamaz bile. Bizde 2011 model otomatik vites var, izmir şehiriçi 28 km ortalama hızla yol bilgisayari 10.3 litre tuketim gösteriyor. Yaklaşık 12,5 litre de lpg tüketimi var. Lpg tüketimi düşürmez hatta dediğim gibi benzine göre daha çok lpg tüketimi olur fakat lpg nin fiyatı düşük olduğu için ekonomik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AztecHB

Yaz sonuna otomatik sanzimanli cruze almayi planliyorum. 35 bin civarina tercihen hb olarak alicagim cruze beni uzermi bunu merak ediyorum. Ayrica otomatik icin hangi motoru tavsiye edersiniz ve ederi veya hakkı kac bin tl olur bunlari soylerseniz sevinirim. İlk aracim olucak annemle beraber

Üzer mi?
    Araçtan ne beklediğinize bağlı!

Pek çok kişi kullanıyor, 2. elde hızla el değiştiriyor.

Otomatik olan 113/124/117bg Cruze'ların şanzımanı aynı, motor farklılıkları da ufak değişimlerden dolayı farklı bg lere sahip, netice de aynı motor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikelaj

Sevgili rütbeli abiler

Bu aralar cruze - skoda fabia - i20 gibi 30 bin civarı arabalara bakıyorum. Forumlarda malum bir sürü bilgi kirliliği mevcut.

Satmak için değil binmek için alacağım. İç - dış dizayn ve çekiş gücü benim için öncelikli. Fakat babam için yakıt tüketimi daha önemli. Şehir içi 12 lt tüketimden bahsediliyor. LPG ile bu tüketim kaça kadar düşebilir acaba ? Bahsettiğim 1.6 için. 1.4 ün fiyatları malum daha yüksek. Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkür.

@lojistisyen, arkadaşımız gerekeni yazmış. Yorumuna ve hesabına katılıyorum.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Bmw ye ilk sahibi biner gerisine bmw diye bir soz vardir bunun icin sordum yani o paralara aldigim araclar temizmidir yoksa 40 45 arasindakileremi bakmali

• 
Sayfa: önceki 20752076207720782079
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.