Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1984. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19821983198419851986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bu arabayı almayı düşünüyorum. İlanlarıda inceliyorum önceki yazılanları biraz okumuştum. 2012 ve üzeri araç alınması yönüsünde yönlendirmeler olmuştu. Bu yönlendirmeleri mi izleyeyim yoksa 2010 veya 2011 plus modelleri mi tercih edelim? yaklaşık 32 - 34 bin bütçeyle ne alınabilir ? Sahibindende baktığımda hep 2010 ve 2011 modellerini var temiz olarak. Ne tavsiye edersiniz?
  • Yönlendirme sanırım motor gücüyle ilgili. 2011 ve sonrası 124 hp , öncesi 113 hatta 109 olan da varmış. Direksiyonun her iki tarafında dügme olanlar 124hp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali119 kullanıcısına yanıt
    Bu yüzden 2011 ve üstü modelleri tercih edersek daha sağlıklı olacak bizim için di mi ?
  • çift kavrama değil mi cruze otomatikleri? + - olayı nedir?
  • NeredesinBe N kullanıcısına yanıt
    Tam otomatik 6 ileri. Vites geçişleri gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali119

Yönlendirme sanırım motor gücüyle ilgili. 2011 ve sonrası 124 hp , öncesi 113 hatta 109 olan da varmış. Direksiyonun her iki tarafında dügme olanlar 124hp.

benim arabam 2010 model ama satan kişi 124bg oldugunu söylemişti?

• quote:

Orijinalden alıntı: Barlas

Çok teşekkürler hocam. Plus paketi itibarıyla yüksek ihtimalle bağlantısını verdiğim aracı alacağım.

İyi günler.

Rica ederim.

Tercihiniz şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç kızların sevgilisi

quote:

Yönlendirme sanırım motor gücüyle ilgili. 2011 ve sonrası 124 hp , öncesi 113 hatta 109 olan da varmış. Direksiyonun her iki tarafında dügme olanlar 124hp.

Yalan söylemiş...

Ama ruhsat da kW olarak yazıyor, bg/hp karşılığıñı bulmak zor değil.

İki tarf da 50/50 kusurlu.

• Sayın forum üyeleri hepinize hayırlı akşamlar.
    Piyasada bir çok navigasyon cihazı var. Kameralı vs özellikli. Bunlar için sayfalarca da forum yazıları var. Şimdi hangisi iyidir gibi bir soru sormayacağım. Ancak. Cruze pluslarda orjinal bulunan cihazı taktırma gibi bir olanağımız var mı?
    Sanki piyasadakilerden daha güvenilir olur gibi geliyor. Sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zulkarneyn_20

Sayın forum üyeleri hepinize hayırlı akşamlar.
    Piyasada bir çok navigasyon cihazı var. Kameralı vs özellikli. Bunlar için sayfalarca da forum yazıları var. Şimdi hangisi iyidir gibi bir soru sormayacağım. Ancak. Cruze pluslarda orjinal bulunan cihazı taktırma gibi bir olanağımız var mı?
    Sanki piyasadakilerden daha güvenilir olur gibi geliyor. Sizce?

Orj. MyLink taktıramazsınız.

Ancak piyasadaki multimedia cihazlar alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

quote:

Yalan söylemiş...

ruhat cebimde dura dura yazilari silinmis 5kw yaziyor yanindaki sıfır silinmis olabilir mi acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

quote:

Yalan söylemiş...

ruhat cebimde dura dura yazilari silinmis 5kw yaziyor yanindaki sıfır silinmis olabilir mi acaba

Konunun ilk mesajındaki ön bilgilerde versiyonların kW değerleri mevcut http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=30883332

Zaten bakmaya gerek yok, aracınız 2010 model ise 113bg dir.

*83kW 113bg XER (1.6)
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    garip deilmi ya ruhsatta motor gucu sadece 5kw yaziyor, cruze ls mt5 mi ne yaziyo 2010 kasim uretimi sanirim 113 luk olan.Ama aracimdan memnunum bana performans olarak cok kotu izlenim vermedi rampada felan iyi tırmanıyor.

• quote:

garip deilmi ya ruhsatta motor gucu sadece 5kw yaziyor, cruze ls mt5 mi ne yaziyo 2010 kasim uretimi sanirim 113 luk olan.Ama aracimdan memnunum bana performans olarak cok kotu izlenim vermedi rampada felan iyi tırmanıyor.

(P.2) MOTOR GÜCÜ, yazan haneye bakıyorsunuz dimi?

mt5 = Manuel 5 ileri, anlmında.

Motor performansı kötü değil zaten, hurafe den öte değil. Kimilerinin beklentisini karşılamıyor olabilir, o ayrı konu.

-ki ne bekliyor o da ayrı!.

2 araca da sahip olan bir kullanıcı olarak; 124'lük olan da abartı süper falan değil. Belki 1tık ötede...
    Onu da 2 aracı uzuun dönem kullanan anlayabilir. Yoksa size şimdi 124'lük verelim(söylemeyelim) muhtemelen anlamayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 12 Ekim 2015; 23:11:28 >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    aynen öyle

• Yaklaşık 1 saat önce ailecek eve dönerken ileride bir köpeğin kenarda beklediğini gördüm, aynadan arkamı kontrol ettim takip mesafesi bırakmış arkamda ki sürücü. Köpeği ilk gördüğümde ayağımı gazdan çekip 3.vitese atmıştım hızım yaklaşık 65 civarlarındaydı.

Köpeğe yaklaştıkça onun hareketlendiğini gördüm ve frene basıp dörtlüyü yaktım. Benim yavaşlamamdan cesaret alan köpek önüme geçti ve birden karşıya koşmak için ileri atıldı o anda da muhtemelen bizim yavaşlamamızı dikkate bile almayan şirket arabası Linea köpeğe hızla çarpıp durmadan hızını daha da arttırıp gitti.

Arkasından ne kadar sellektör yaptıysamda adam umursamadı.

Televizyona çıkıp bağrınan hayvan severlerden değilimdir ancak sonuçta onlarda can ve insanlıktan nasibini almamışlar için can gitmesi.. Gözü gören, akıcı bir yolda sağ şeritte peş peşe en azından 3-4 arabanın durmasından işkillenip yavaşlamayı düşünür. Her şeyi geçtim bunu kendi canı/malı için yapar sonuçta karşına ne çıkacağı belli değil.

Karşıdan karşıya insan geçiyorda olabilirdi.

En çok korktuğum böyle bir anda insanın karşıdan karşıya geçmesi veya mahalle arasında birden çocuk veya insan atlaması. 1 yıl önce çocuğun birine bu şekilde dokundurmuştum. Topu yola fırladı, ben frene bastım, tam durduğum (arabanın öne kaykıldığı esnada) çocuk arabanın kaputuna ellerini vurdu. Allahtan ki hızlı değildim ve durmuştum.

Biraz gelişmişlik/geri kalmışlık düzeyini gösteren, birazda sorumsuz sürücülere atıfta bulunan güzel bir kısa film var, geldiğim gibi oturup izledim sizlerle de paylaşayım istedim. Lafı daha fazla uzatmadan video'yu ekleyeyim.

edit: kelime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supremum01 -- 12 Ekim 2015; 23:28:27 >
  • supremum01 kullanıcısına yanıt
    Tam sopalık. Evire çevire meydan dayağı atmak lazım böylelerine.
  • Direksiyonun solunda hız sabitleme düğmeleri yoksa 124 olma ihtimali yok maalesef.

• quote:

Direksiyonun solunda hız sabitleme düğmeleri yoksa 124 olma ihtimali yok maalesef.
    Artik gercekten anlam veremiyorum boylelerine bu acele bu telas nedir boyle? Sanirsin cok onemli bir insan, kaybedecek 5 dakikasi yok.

Insanlar eskisi gibi yumruk yumruga kavga etse indirip dovmeye/dovulmeye deger ama artik kaypaklik, korkaklik diz boyu. Derler ya silah cikti mertlik bozuldu..

Millet olarak birbirimize en cok su gunlerde hos gorulu olacagimiza, herkes birbirinin kuyusunu kazip hakkina tecavuz etme derdinde.

Yaptigi sigirligin bedelini bu Dunya'da degilse de obur tarafta versin, ben sahidi olacagim.

Edit:mention

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supremum01 -- 12 Ekim 2015; 23:50:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum01

Artik gercekten anlam veremiyorum boylelerine bu acele bu telas nedir boyle? Sanirsin cok onemli bir insan, kaybedecek 5 dakikasi yok.

Insanlar eskisi gibi yumruk yumruga kavga etse indirip dovmeye/dovulmeye deger ama artik kaypaklik, korkaklik diz boyu. Derler ya silah cikti mertlik bozuldu..

Millet olarak birbirimize en cok su gunlerde hos gorulu olacagimiza, herkes birbirinin kuyusunu kazip hakkina tecavuz etme derdinde.

Yaptigi sigirligin bedelini bu Dunya'da degilse de obur tarafta versin, ben sahidi olacagim.

Edit:mention

Şirket ve kiralık araç kullananlar resmen deli gibi araç kullanıyor. Hissettiğim anda uzaklaşıyorum, çaresi yok.

Dediğin gibi, gençlik yıllarımızda kavgalar yumruk yumruğa olurdu. Şimdi, kalleşlik ile kavga kazanmak normal duruma gelmiş.

Daha dün oldu; Hani kırmızı ışığı geçip öyle bekleyen(neden se??) yeşilin yandığını göremeyen danalar vardır. İşte onlardan birisi en önde,
    yeşil yandı ama adam ışığı göremediği için kornaya basanlar oldu -ki hareket etsin-.

Adam artık ne kafadaysa, yavaş yavaş kalktı 2 şerit olan yolu ortaladı, hızını iyice düşürdü, bir dahaki ışığa kadar kimseyi geçirmedi.

Vay anam vay!..

Bende adama dana dedim, bildiğimiz ÖKÜZ müş...
  • 
Sayfa: önceki 19821983198419851986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.