Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1015. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeepEnergy
    Tesekkurler arkadaslar LS AT aldim onceki iletide AT yazmayi unutmusum yanlis anlama olmasin, beyaz LS at 36.500 geldi.

bu fiyat daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Tesekkurler arkadaslar LS AT aldim onceki iletide AT yazmayi unutmusum yanlis anlama olmasin, beyaz LS at 36.500 geldi.

bu fiyat daha iyi.

Baya zorladim ancak 36.500 indirebildim biraz daha zorlazam 36.000 alirdim ama kasmadim 36.000 ne verebileceklerini hissettim onu soyliyim
  • araç hakkındaki ilk yorumların nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serfb

benim araç 14 binde lpg de 230-250 arası yakıyo brc marka...ayrıca son zamanlarda servisten bakımla ilgili fiyat alan veya bakım yaptıran varmı ben ilk 15 bin bakımına sokucam istedikleri fiyat normal bakım 300 tl lpg bakımı içinde 120 tl istiyolar verdikleri fiyat uygunmudur..toplamda 420 tl gibi bir fiyat çıkıcak bana biraz fazla geldi..

benimki de brc. 15000 bakımını 260 tl ye yaptırmıştım. lpg bakımını 20000 de 120 tl ye yaptırmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf172

araç hakkındaki ilk yorumların nedir?

Araba persenbe gibi elimde olacak kapurayi verdim beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: amcaweb55

quote:

Orijinalden alıntı: milelisli27

quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Arkadaslar dun benim arac CODE 79 hatasi verdi bu nedir? bilen varsa cevap yazabilir mi acaba?

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

tsk paanther. yag alip tamamlayayim mi? yoksa servise mi gideyim?

Dostum bende de Code 79 hatası çıkmıştı. Ancak bebim 15000 km bakımı 5-600 km geşmişti. Ben bakımı geciktirdiğim için bu hatayı aldığıma eminim . Bakımı yapınca hata vermedi.
    Senin 15 000 km mi oldu veya 1 yıl mı doldu acaba..

ben 15000 bakımını 17000 de yaptırmıştım. bu çok büyük bir sorun teşkil etmez. motor yağlarımız 15000 dedi mi işlevini pat diye yitirmezler. biraz daha idare ederler yani. 500-600 km den birşey olmaz. ha yağ eksilmiştir, onu bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IORI

30.000 bakımı için şaşmaz Opis'e gittim 530 TL liste fiyatı lpg dahil, Club indirimi 468 TL bayıldım

32 TL indirim bence iyi bir indirim. Bakımda yapılacak, uygulamalara göre değerlendirme yapmanızı öneririm. Daha ucuz ve aynı hizmetleri sunan servis varsa, bilgilendirirseniz, Kulüp olarak daha etkin çalışmalar gösterebiliriz.

Sevgiler.
  • Dun gittim servise anlattim derdimi, sagolsunlar baya iyi ilgilendiler. baktilar araca hic bir problem yokmus, yeni arac oldugu icin olurmus boyle. 400 ml yag eklediler sorun cozuldu. Orjinal GM nin kendi yagini koydular. Valla burda okuduklarimdan sonra servise gitmeye korkuyordum, Gm nin servisleri iyi degil diye ama, alakasi yok baya ilgilendiler adamlar. Kafama takilan herseyi sordum ogrendim (Rusca anlayabildigim kadar ).
  • quote:

Beyler bende Cruze LS yi 36500 tl ye satin alarak araniza katildim

Diger bayilerden tel ile fiyat aldiydim 36 700 den assa fiyat veren olmadiydi

Hayirli olsun kardes. Allah kaza bela vermesin, gule gule bin, gule gule eskit )))
  • quote:

Orijinalden alıntı: IORI

Arkadaşlar Cuze için Smd ledli olan sis ampüllerinden alacağım ama bir türlü soket tipini bulamadım bileniniz var mı? H8 diye tahmin ediyorum ama aldıktan sonra elimde kalmasın
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Yok mu bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkuyakar

quote:

benim araç 14 binde lpg de 230-250 arası yakıyo brc marka...ayrıca son zamanlarda servisten bakımla ilgili fiyat alan veya bakım yaptıran varmı ben ilk 15 bin bakımına sokucam istedikleri fiyat normal bakım 300 tl lpg bakımı içinde 120 tl istiyolar verdikleri fiyat uygunmudur..toplamda 420 tl gibi bir fiyat çıkıcak bana biraz fazla geldi..

benimki de brc. 15000 bakımını 260 tl ye yaptırmıştım. lpg bakımını 20000 de 120 tl ye yaptırmıştım.

nezaman yaptırmıştınız bakımı utku bey
  • quote:

Dun gittim servise anlattim derdimi, sagolsunlar baya iyi ilgilendiler. baktilar araca hic bir problem yokmus, yeni arac oldugu icin olurmus boyle. 400 ml yag eklediler sorun cozuldu. Orjinal GM nin kendi yagini koydular. Valla burda okuduklarimdan sonra servise gitmeye korkuyordum, Gm nin servisleri iyi degil diye ama, alakasi yok baya ilgilendiler adamlar. Kafama takilan herseyi sordum ogrendim (Rusca anlayabildigim kadar ).

aman bişey yoksa gerisi önemli değil...

ilk zamanlar arabada servislerde yeniydi. pek birşey bilmiyorlardı (hatta çoğu şeyi kullanıcılardan öğrendiler). bazı kronikleşmiş sorunları parça değişimi ile giderdikleri ve gelen parçanında kullanıcıya sorunun giderilesi ile ilgili bir faydası olmadığından dolayı, kullanıcılarda servisler bişey bilmiyor, sorunu çözmüyor gibi konuşuyordu.
    halbuki GM merkez parça iyileştirmesi yapmaz, bir çözüm getirmezse servis ne yapsın.....

benim zaten bu güne kadar servis davranışları ve tutumları hakkında bir sorunum olmamıştı.
  • quote:

quote:

Hayirli olsun kardes. Allah kaza bela vermesin, gule gule bin, gule gule eskit )))

Saol kardesim dahada guzelleri senin olsun.
  • quote:

quote:

quote:

Cok tesekkur ederim ama ukalalik olarak kabul etme lutfen benim arac LT zaten ))))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Cok tesekkur ederim ama ukalalik olarak kabul etme lutfen benim arac LT zaten ))))

Cruze den daha iyi araba yokmu porsche Ferrari bmw vs. o anlamda dedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utkuyakar

quote:

nezaman yaptırmıştınız bakımı utku bey

geçen yaz 15000 bakımını yaptırdım.
    şubat tatilinde de lpg bakımını yaptırdım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet ya güzel espri. LT. ama benim için daha iyisi varsa yoksa dizel cruze. mesela renonun 1.5 i gibi bi dizel ne güzel olurdu bizim canavara.
  • Arkadaşlar Cruze'da deri koltuk seçeneği varmı? Birde dahili navigasyon türkiyede mevcutmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Arkadaşlar Cruze'da deri koltuk seçeneği varmı? Birde dahili navigasyon türkiyede mevcutmu?

Deri koluk secenegi mevcut degil, standart tasarima + olarak desing paket var ici mavi kumas doseme oluyor, bence standart hali daha iyi daha guzel.
  • 2009-2010 cruze ls plus otomatik almayı düşünüyorum. size birkaç sorum olacak.
    1. her marka tüpü taktırabilirmiyiz örneğin en ucuzundan atiker taktırsak sorun yaşarmıyım? şehir içi ,dışı ne yakar.
    2. hız sabitleyici satılık ilanlarının bazılarında var, bazılarında yok. hız sabitleyici bu aracda standart mı değilmi, değilse takılabiliyormu?
    3. aracın otomatik vitesi 4 ileri klasik otomatik vites mi, 6 ileri triptronik vitesmi, vites konusunda bilinen sıkıntıları varmı?
    4. satmayı düşünen bu donanım seviyesinde gri yada beyaz aracı olan varmı? kaç para istiyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.