Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (976. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.113
Cevap
162
Favori
3.534.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir pm daha gönderdim. Teşekkürler tekrardan.

quote:

Orijinalden alıntı: robotikmen

Merhaba özelden firma adını gönderceğim.
  • Hız sabitleyici yok 2010 modellerde. Seninkinde varsa problem yok diye biliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: robotikmen

Faturası 2011 ve 124 BG diye yazıyor. Ama 2010 modeli bu şekilde satabilirlermi bilmiyorum, satın aldığım bayide açıkçası hiç güven vermedi (daha doğrusu satışçı diye koydukları kişiler). Esasen GM İzmir' araç şasi nosuyla birlikte bir yazıyla sormak istiyorum. Öğrenmenin başka bir yolu var mı bilmiyorum.
  • Geçmiş olsun allah beterinden korusun. Dışardan bişey görünmeyebilir ama içerden hasar vermiş olabilir darbe emicilere falan...
    quote:

Orijinalden alıntı: milelisli27

Bugun is yerine gelirken bi tane ForD Focus 2 arkadan vurdu (((( o kadar sert vurduki araba 5 m kadar ileri gitti allahtan onumde araba yokdu (((. indim baktim sasirdim kaldim, o kadar gurultu patirtiya dedim arka taraf komple dagildi, ama arka tamponun sol kosesinde iki yerde kucuk catlaklar olmus hepsi o kadar, ama yinede focus' un kaskosundan degistirecem arka tamponu ((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Letherin

quote:

Orijinalden alıntı: aliozaltin

selam arkadaslar,

Bugun 37.000 liraya AT Design Edition aldim vekaleti vs. verdim 1 haftaya teslim ederler umarim. Bu basliktaki son 10-20 sayfaya göz attimda baya hevesim kırıldı araçla ilgili :( bu benim ilk arabam olacak arabalardanda pek anlamam açıkcası performans beklentimde yok hızı sevmem zaten :) ama aracin belli bi süre sonra dökülmeye başlamasi takir tukur ses cikarmasi yorumlari vs. beni gerçekten üzdü :( birde aracin ses sistemi kötüymüş sanırım ki bu benim için önemli bir detay arabayi aldigim gün iyi bi sesciye götürüp tüm hoperlorleri değiştireceğim. Bildiğiniz cruze için tesisat yapabilecek oto kaliteli profesyonel oto teypcisi varmidir acaba ?

Hocam merak etme o ses her araçta yok. O şansına ve kullanımına bağlı. Ses sistemi benim içinde önemlidir ama şöyle söyleyebilirim, ben plus paketli almıştım ve aklımda hoparlörleri değiştirmek vardı fakat 1 sene geçti hala değiştirme gereği duymuyorum ;)
    Tabiiki süper bir subwoofer, bass, tiz yok ama gerçekten orta seviye beklentiye sahipsen seni fazlasıyla tatmin edecektir ;)

Teşekkürler ama benim araç PLUS değil , stoklarda yokmuş 40 gün sonra gelir dediler bende bi yagmur ve far sensörü yüzünden o kadar beklemeye değmez diye LS otomatik vites DE aldim. Sizce doğrumu yaptim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel
    burada genel bir yanılgı var, bu Cruze forumu Chevrolet reklam broşürü değil, tabii ki aracın güzel özelliklerinden çok sorunları tartışılacak. bu da arabayı yerden yere vurmak kötülemek anlamına gelmemeli. sorun yaşayan arkadaşlar çözüm veya fikir edinmek için burada paylaştığında tüm cruzelarda aynı problemler oluyor sanılıyor, genelde de konuyu sürekli takip ETMEYEN arkadaşlar bu şekilde sanıyor. şikayetvar sitesine bakarsanız tüm firmalar kötü. bu demek değildir ki sorunsuz bir müşteri yok???

quote:

beyaz, full+full ls plus paket, sunroof

yani LS PLUS SR

normal LS PLUS SR MT full+full ise
    LS PLUS AT SR DE MET. full+full+full
    + AKSESUAR full+full+full+full olur
    + CHİP.......................
    + LPG.........................full ler uzaaar gider.....................

quote:

full+full = beklenti ötesi

beklenti ötesiNİNDE ÖTESİNDE......

geçmiş olsun milelisli27

ek....özelden mesaj yollayınca, mesajı alacak üye sayfayı yenilediği zaman ''mesajınız var'' uyarısı gözükmektedir......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Şubat 2011; 12:34:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet baba

yol bilgisayarı şehir içi sarfiyatında yanıltır.
    Depoyu fulle , kullan depoyu şehir içinde bitir, tekrar fulle.
    yaptığın km ye gore ne kadar harcadığını hesapla.
    İstanbulda yaşıyorsan 9, ankara ve izmirde yaşıyorsan 8lt.nin altında şehir içi yakman İMKANSIZ.
    yol bilgisayarı sadece uzun yola cıkdığında hatasız olarak gercek sarfiyatı gösterir.
    1300kg 1.6 bir herhangi bir arac İstanbulda şehir içi 10-11 lt. den az harcamaz.
    Tabi eğer saat 11-14 arasında çevre yollarında dolanmıyorsan

Ayrıca aracıyla alakalı şikayeti olanların hiçbirinde ses yoktu ilk bikaçbin km.
    sadece 300km kullandığın bir otomobil için, bu şekilde tavsiyede bulunup ,
    arac almadan once forumu okuyanları yanılttığın kanaatindeyim...

tekrar okumakta fayda var....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Letherin

quote:

selam arkadaslar,

Bugun 37.000 liraya AT Design Edition aldim vekaleti vs. verdim 1 haftaya teslim ederler umarim. Bu basliktaki son 10-20 sayfaya göz attimda baya hevesim kırıldı araçla ilgili :( bu benim ilk arabam olacak arabalardanda pek anlamam açıkcası performans beklentimde yok hızı sevmem zaten :) ama aracin belli bi süre sonra dökülmeye başlamasi takir tukur ses cikarmasi yorumlari vs. beni gerçekten üzdü :( birde aracin ses sistemi kötüymüş sanırım ki bu benim için önemli bir detay arabayi aldigim gün iyi bi sesciye götürüp tüm hoperlorleri değiştireceğim. Bildiğiniz cruze için tesisat yapabilecek oto kaliteli profesyonel oto teypcisi varmidir acaba ?

Hocam merak etme o ses her araçta yok. O şansına ve kullanımına bağlı. Ses sistemi benim içinde önemlidir ama şöyle söyleyebilirim, ben plus paketli almıştım ve aklımda hoparlörleri değiştirmek vardı fakat 1 sene geçti hala değiştirme gereği duymuyorum ;)
    Tabiiki süper bir subwoofer, bass, tiz yok ama gerçekten orta seviye beklentiye sahipsen seni fazlasıyla tatmin edecektir ;)

Teşekkürler ama benim araç PLUS değil , stoklarda yokmuş 40 gün sonra gelir dediler bende bi yagmur ve far sensörü yüzünden o kadar beklemeye değmez diye LS otomatik vites DE aldim. Sizce doğrumu yaptim acaba ?

Ya beklentilerine bağlı o senin. Ben de başlarda sensörlere gerek yok diye düşünüyordum fakat şimdi aracım 7800 kilometrede(bu kısımı böyle yazmamın sebebi başka, mesaj gidecektir yerine elbet) ama inan yağmur yağdığında silecekleri düşünmemek kendi kendilerine fasılalı çalışmaları olsun, farları aç kapa derdinin olmaması iyi oluyor elbette. Sen aracını almışsın zaten sana plus tavsiye ederdim ama o özelliklerde eklenebilir üzerine eğer ihtiyaç duyarsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokeri06

Geçmiş olsun allah beterinden korusun. Dışardan bişey görünmeyebilir ama içerden hasar vermiş olabilir darbe emicilere falan...
    quote:

Bugun is yerine gelirken bi tane ForD Focus 2 arkadan vurdu (((( o kadar sert vurduki araba 5 m kadar ileri gitti allahtan onumde araba yokdu (((. indim baktim sasirdim kaldim, o kadar gurultu patirtiya dedim arka taraf komple dagildi, ama arka tamponun sol kosesinde iki yerde kucuk catlaklar olmus hepsi o kadar, ama yinede focus' un kaskosundan degistirecem arka tamponu ((

Tesekkurler arkadaslar Allah sizin basiniza vermesin. Tamponu degistirince darbe emicilerde beraberinde degisir dimi? yoksa onlar ayrimi, neye dikkat etmem lazim degisim yapilirken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Orijinalden alıntı: sLevin

Bu gün aracım CODE 95 hatası vermeye başladı. Biraz araştırdım servise sordum. Airbag müşürü gibi bişey varmış sürücü koltuğu altında. Bu arada koltuk ayarından dolayı uyarı verebiliyormuş . Saçma geldi airbag uyarısı vermesi . Ayrıca koltuk çok ses yapmaya başladı gıcır gıcır.. 1 sene olmadan bu kadar gıcırtı da sinir bozucu

eskiden adına kampanya dedikleri. soketi koltuğun altından hafifçe çekip, birazcık serbest bıraktıkları bir uygulama vardı. basit bir şey......

koltuk gıcırdaması işte o çok fena ..................
    eski araçlarımdan birisinde vardı. çözüm bulamayıp 2 yıl gıcırdayarak binmiştim.

Evet bende servise sordum kampanya var dediler . Ne kampanyası var dedim air baglerde kampanya var sandım :P
  • quote:

geçmiş olsun allah beterinden saklasın..
  • Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun, Allah büyük kazalardan korusun. Kazada tamponun küçük yarıklarını genelde kaskolar tamirle gidermeye çalışıyorlar, daha önce başıma geldi. Ama yapılan tamirde gayet güzel oluyor yani anlaşılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlifaruk

quote:

geçmiş olsun allah beterinden saklasın..

amin kardesim sagolasin iyi dileklerin icin
  • Beyler merhaba.
    uzun zamandır içinden çıkamadığım bir konu var.
    LS ile LS PLUS farklarında 4 hoparlör / 6 hoparlör farkı var ancak ben bu 6. hoparlörleri bir türlü göremedim.
    bayiyede ne zaman gitsem LS araç var LS PLUS bir türlü inceleme fırsatı bulamadım.
    Bilgilendirebilirseniz sevinirim.
  • arka kapılarda hoparlör yerleri var...işte onların içi boş...
    yani cimrilik yapıp koymadıkları 5. ve 6. hoparlörler......

ek.http://forum.donanimhaber.com/m_39028347/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 18 Şubat 2011; 14:34:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

arka kapılarda hoparlör yerleri var...işte onların içi boş...
    yani cimrilik yapıp koymadıkları 5. ve 6. hoparlörler......

ek.http://forum.donanimhaber.com/m_39028347/mpage_1/key_/tm.htm

eyvallah birader sonunda anladık şu 6 kolon hikayesini
  • 1 haftalık aradan sonra tekrar merhaba...

Sizlere bol bol cruze resmi çekeceğimi hayal ederek gittiğim langkawi-kuala lumpur seyahatimden eli boş döndüm. Malezya'da kesinlikle cruze yok galiba... 4 ya da 5 chevrolet gördüm (aveo, captiva) o kadar. farklı cruze'lar görme hayalim suya düştü ama tatil planı yapanlara tavsiye ederim. çok ucuzdu (yeme içme bakımından)

Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun, yeni katılan arkadaşlara Cruze'ları hayırlı olsun...
  • Arkadaşlar bu ilan hakkında ne düşünüyorsunuz. montaj ücretsizmiş.
    ve birde sormak istediğim bu işi dışardan yaptırsak acaba neler garanti dışı kalıyor ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-chevrolet-cruze-navigasyon-dvd-tv-bluetooth-sd-usb-30437468/detay?source=promotion_hpva
  • linkteki navigasyon cihazı yurtdışında en ucuza satılan navigasyon aletidir oem tipi olanlar var onu öneririm bunun arayüzünü pek beğenmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi /Y.EMRE\ -- 20 Şubat 2011; 15:21:00 >
  • malesef benimde hiç beğenmediğim ara yüze sahip navilerden....
    araçla tamamen uyumsuz menüleri ve renkleri var.
  • 
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.