★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
33935 Cevap2258040 Görüntüleme90 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     313 [315] 317 318 319 320 321 322      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1402 Mesaj
7 Ocak 2011; 21:24:39 

quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: ulas2004

*** Süspansıyonları evet sert ayarlanmıs bozuk yollarda hızınız 20km üzerindeyse amortsörler sert calısıyor ama sorun yok

Hayırlı olsun aracınız. Aracı bugün aldığınıza göre lastik basınçlarına bakmamış olabilirsiniz. Fabrika çıkışı 40 bar civarı oluyor (benimkilerin ikisi 39, ikisi 41 idi). Lastik basınçlarını uygun hale getirirseniz, süspansiyonların sertliğini bir nebze de olsa "yumuşatmış" olursunuz.

ooooo kimler gelmiş...

Ne yapayım? Uzaktan izliyorum gelişmeleri.

Sigarayı bırakalı asabiyet arttı biraz, şu geçiş evresini atlatayım, sonra daha sık uğrarım.

222 Mesaj
7 Ocak 2011; 21:30:22 

beyler cumartesi pazar günü araba teslim ederlermi..plaka çıkarmı..yoksa pazartesiyemi kaldı...

9669 Mesaj
7 Ocak 2011; 21:41:12 

içimden geldi..............
uzun zamandır füze atmamıştım....
en son çinlilere atmıştım, bunuda GM e yollayayım bari

>HOT WHEELS Car/Motorcycle
>Doğadaki İnsan (Serdar KILIÇ)

9669 Mesaj
7 Ocak 2011; 21:45:56 

quote:

Orijinalden alıntı: pulto23

beyler cumartesi pazar günü araba teslim ederlermi..plaka çıkarmı..yoksa pazartesiyemi kaldı...

bu gün ruhsat, plaka çıkmışsa takipçi genelde akşama çıkanları bayiye getirir.
ruhsat, plaka hazırsa cumartesi teslimat yapıyorlar.

222 Mesaj
7 Ocak 2011; 22:16:02 

işallah çıkmıştırda arabama kavuşurummmm... bekle bekleee bunaldımmm artık...

217 Mesaj
7 Ocak 2011; 22:27:39 

quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

quote:

Orijinalden alıntı: joliva

Yok be hocam nerdeeee ????? kİMBİLİR bu araç çinde veya korede hangi çekik gözlüye aitttir bilinmez....... Benim CRUZE 1. derece SİT ALANI GİBİ EL DEĞMEDEN İLK GÜNKÜ HALİNİ KORUYOR... bİRTEK ÖNDEKİ PARK LAMBALARINI XENON GÖRÜNÜMLÜ BEYAZ AMPULLERLE DEĞİŞTİRDİM O KADAR.......fAKAT OĞUZGÜRSEL GİBİ ÇİNLE TİCARET DÜŞÜNÜYORSAN RESİMDEKİ AKSESURLARIN SİTESİ BELLİ ....

http://www.superichmoto...ategory.php?cate_no=138

yok joliva, o kadar uzun boylu değil, koca ön tamponu da getirtmeyiz artık Faruk burda açtırsın sis kısımlarını kestirsin aynısından
zaten bu superichmotors güney korede, korece de bilmiyorum adamlara mail bile atamadım satışı nasıl yapıyorlar siteyi anlamıyorum.

sales@superichmotors.com; bertkang@dreamwiz.com

Bu maillere cevap veriyorlar. Ben ingilizce yazdım ve verdiler.

quote:

işallah çıkmıştırda arabama kavuşurummmm... bekle bekleee bunaldımmm artık...

Bana verdikleri plakayı e-devletten sorguladım kayıt çıkmadı. İSterseniz sizde sorgulayın kayıt çıkarsa herhalde plakanız ve ruhsatınız hallolmuştur.

[img]http://img210.imageshack.us/img210/3788/tnataimzabc8qj6yn0yo4sdog3.gif[/img]

222 Mesaj
7 Ocak 2011; 22:57:49 

allah allah bana plaka falan söylemedilerki çıkınca arabanızı verecez dedilerr...

9669 Mesaj
7 Ocak 2011; 23:13:02 

örneğin benim aracın ruhsat çıkacağı zaman,
bayiden arayıp şu plaka iyimi. şu harf gurubu uygunmu diye sormuşlardı...
bayinin ilgisine bağlı demekki

222 Mesaj
7 Ocak 2011; 23:27:28 

quote:

örneğin benim aracın ruhsat çıkacağı zaman,
bayiden arayıp şu plaka iyimi. şu harf gurubu uygunmu diye sormuşlardı...
bayinin ilgisine bağlı demekki

sagol dostum kımse beni aramadı...demekki fazla ilgilenmiyolar...işallah yarın alırımmmm aracımıııı

1402 Mesaj
7 Ocak 2011; 23:43:24 

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=45805926

Forumda bir Cruze daha keşfettim.

Şaka bir yana, konu son yılların meyvelerini taşıyor. Katkıda bulunan her büyüğümüze teşekkürlerimi (!) sunarım.

224 Mesaj
7 Ocak 2011; 23:55:13 

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar
Yahu arkadaslar oyle guzel anlatiyorsunuz ki aldiracaksiniz sonunda bir Cruze Ls Plus Otm.. :)

Bugun size yasadigim bir olayi anlatayim :)

Eve donus yolunda onumde focus un titanium modeli gidiyordu, sokak oldugu icin yavas yavas arka arkaya gidiyorduk. 12-13 yaslarinda ki cocuklar(benimde arabalara asik oldugum yaslar) o sirada focusu izleyip konustuklarini gordum, birisi benim araci gorunce digerlerine soyle seslendi;
- off off oglum cruze geliyor :)))

Anlayacaginiz 7'den 70'e gozler uzerinizde oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

443 Mesaj
8 Ocak 2011; 0:08:52 

Teşekkür ederim arkadalar hoş bulduk.

Araba konusunda tecrubelıyımdır, Derlerya hani nir tek kulagımın arkası kaldı dıye benimkiside o hesap.
Arabama bindigimde ilk işim lastıkcıye cekıp lastık havalarını 32 psi a ayarlamaktı Ama evet cruze un süspansiyonu Jettadan Megane2 den v.s. daha sert Ama ben bayıldım megane 2 ile 80km hızla gırıpte aracın bıraz yattıgını hıssettıp azda olsa tedırgın oldugum vıraja bugun 100 ıle gırdım ama daha az yattı

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Ocak 2011; 2:24:57 

quote:

Bu cruze TAXİ olayını olumsuz olarak görmeye gerek yok bence... Resimlerde görüldüğü üzere Almanyada;; BIRAKALIM türkiyede çekirge gibi üreyen, 70 bin TL YE satın almayanın kalmadığı ŞU C SINIFI beyaz c-180 leri c-200 leri,, c-220 leri....... ALMANLAR MÜNİHTE-BERLİNDE E- SINIFI ,, S- SINIFI INDAN aşağı TAXİ olayına girmemişler....... Zaten benim yurdum insanının taaaaa ALMANYADAN-HOLLANDADAN kalkıp KAPIKULEYE kadar bir 3000 KM YOL gelip sonrasında da memleketleri olan sivasa, trabzona, erzuruma v.s kadar daha +1500 km yol katetmelerinin sebebi de budur... Münih-İstanbul gidiş-dönüş uçak biletinin 120 EURO olduğunu da hesaba katarsak bu tercihin sebebi bellidir... ALMANYADA EN BABA S- sınıfı mercedese'de binsen bir anlamı yoktur.. Ama o mercedesle kapıkuleden giriş yaptığın an artık Kral olursun....... Bizim CRUZE HER YERDE CRUZE ,,,,, Yada bize HERYER CRUZE DİYELİM GEÇELİM.......

Almanya'ya kadar gitmenize gerek yok arkadaşlar. Çok uzaklarda aramayın. Kıbrıs'ta da taksilerin %90'ı Mercedes. Saygılar

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Ocak 2011; 2:41:06 

quote:

Orijinalden alıntı: /Y.EMRE\
quote:

Orijinalden alıntı: mholku
quote:

Orijinalden alıntı: bülent1977
arkadaşlar aylardır bu aracı araştırdım ve nihayet aralıkta bu aracı aldım trafiğe ise malum pul vergisinden dolayı 4 ocak 2011 de çıktı ankara dan kırşehire ortalama 8.3 l. ( 100km/l ) yaktı vay bu araç çok yakarmış, en fazla 150 km/h yaparmış hepsi hikaye yolda bir passatla kapıştım ibre 180 km/h iken havanın yağışlı olması ve aracı fazla sıkıştırmamak için ayağımı gazdan kestim. tüm olumsuz yazılanlara sakın kanmayın bu fiyata (aracım ls plus 3500 TL ye aldım) bu konforu diğer markalar verebiliyormuymuş bu yorumları yazanlara sormak lazım. diğer 1600 cc araçları incelerseniz yakıtın normal olduğunu görürsünüz. aracı aldığım firma elemanları 2-3 ay içinde lpg takmaya başlıyacaklarını söylediler.

arkadaŞlar anlamadığım bişey var bülent aracını LS PLUS 35 bin tl ye almış 2011 model, netten 2. el fiyatlarına bakıyorumda millet gercekten uçuyo zaman 2010 model LS PLUS lar hatta sadece LS ler 30000 den başlayıp 42 binde kadar çıkıyor ben bu olayı hiç anlamıyorum.

o arkadaş 2010 nun sonunda almış 3000 lirallık indirim söz konusu bende 2009 un ağustosunda(ötv indiriminde) 33000 liraya ls plus metalik renk aldım şu anda aracımın fiyatı listede 40000 lira olarak gözüküyor benim şu an aracımı 35000 liradan satışa çıkarmamdan mantıklı bişey olamaz... ne yapalım yani 25000 bine mi satalım?

2009 CHEVROLET - CRUZE 1.6 16V LS ==> 28,000 TL kasko değeri var arkadaşım. LS PLUS'da olsa olsa 1000 TL daha fark eder. Hangi mantıkla nasıl oluyor da 35,000 TL fiyat çekiyorsunuz anlamıyorum. Arabanın ederini kasko şirketlerinden daha mı iyi biliyorsunuz? Ayrıca da aracın değerini alıcı belirler. Siz isteğiz fiyatı çekebilirsiniz. 40,000'de dersiniz, 50,000'de. Kimse o fiyatı vermezse satamazsınız. Saygılar

123 Mesaj
8 Ocak 2011; 3:19:31 

Allaha şükür ilk gördüğüm günden beri hayalini kurduğum CRUZE a bugün kavuştum. 2010 model LS otomatik vites siyah renk aracım. kredi olayına girmeden bunu alabildim. henüz 30.000 km de. inanmayacaksınız ama tam 4 gün en başından en sonuna kadar bu konuyu okuyorum. sizden birkaç ricam olacak

Öncelikle belirtmek isterimki vectra B kasadan bu modele terfi ettim. 2000 motor ile 1600 motor arasındaki farkı hissettim. özellikle ivmelenme anlamında... konfor olarak ise resmen çağ atladığımı düşünüyorum.

fenerli faruk arkadaşımız özelime gönderdiği canavarının resimleriyle aracımda neleri değiştirebileceğim hakkında fikir sahibi olmama vesile oldu. buradan kendisine ayrıca teşekkürlerimi sunmak isterim.

maalesefki kredi kartı kullanmıyorum ve arabama birkaç aksesuar almak istiyorum. yurtiçinde havale yöntemi ile bu ürünleri alabileceğim linkler paylaşırsanız memnun olurum.

1 - kapı eşiği çıtaları Ledli . 4 parça sanırım. ( şöyle mavi mavi yansa gece kapılar açıldığında hiç fena olmaz )
2 - Kapı çıtaları ( sadece çıta olarak düşünüyorum. camları çerçeve şeklinde sarmasın) ( robin hood arkadaşımızın sayfasınada baktım. aklımda :))
3 - Bagaj çıtası ( stopların arasında parlak parlak hiç fena durmayacak gibi . araç siyah renk olduğundan sırıtmaz umarım )
4 - Bardak altı Led liği. bir arkadaşımız yurtdışından aldığı bu ürünün resimlerini paylaşmış. push start çakmaklık ile birlikte. bence arabanın kokpit ışıklandırması - kağı eşiği ışıklandırması ile bir bütün olarak harika olur. bu ürünü yurtiçinde satan yada aracında kullanan arkadaşlar fikir belirtirlerse sevinirim
5 - açık hava filtresi
6 - aracıma Lpg taktırmayı düşünüyorum. BRC ve Landi renzo arasında kararsız kaldım. sanırım Renzo olacak. Fakat aracım otomatik vites. 2010 model ve garantisi devam ediyor. serviste bu işi garanti bozulmadan yaparlarmı? yoksa garanti süresinin bitmesinimi beklemeliyim. 2000 cc vectramda lpg kullanmamıştım. ama iyiden iyiye benzin fiyatları koymaya başlamıştı. bakan ın hesap benzin 4 lira efendim. Nerde ?
7 - farlar - stoplar ve sisler için web sitelerinde satılan beyaz ışık paketleri var. boyle bir ürünmü alsam , yoksa direk xenon mu alsam. 6000 k öneriyorlar. hangi markayı tavsiye edersiniz. ışıl ışıl olmasın ama en azından xenon olduğu belli olsun :)
8 - aracımda sunroof yok :(. ama olsada fena olmaz.pek tavsiye edilmemiş bu olay ama sunroof taktırabilirmiyim ? sağlıklı olurmu? damımıza damımıza kar yağmasın sonra :)
balıkesirde ikamet ediyorum ve opel-chevy servisi tek.chevy arabalara fazla bir imkan yok. sanayi de ise bu işlerden anlayan usta sayısı 3 ü geçmez.
bu konularla ilgili inanın forumda çok araştırma yaptım. farklı görüşler farklı linkler mevcut. ama tecrübeli arkadaşlarımız 2-3 yıldır cruze kullanan arkadaşlarımız beni bu konuda aydınlatırlarsa sevinirim. şimdide iyi forumlar DH ailesi

Cruze aksesuar - modifiye başlığını açan arkadaşımızada ayrıca teşekkürler. çok yararlı paylaşımlar olur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoire -- 8 Ocak 2011; 3:26:44 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

556 Mesaj
8 Ocak 2011; 9:10:09 

quote:

Orijinalden alıntı: kptsedat

quote:

Bu cruze TAXİ olayını olumsuz olarak görmeye gerek yok bence... Resimlerde görüldüğü üzere Almanyada;; BIRAKALIM türkiyede çekirge gibi üreyen, 70 bin TL YE satın almayanın kalmadığı ŞU C SINIFI beyaz c-180 leri c-200 leri,, c-220 leri....... ALMANLAR MÜNİHTE-BERLİNDE E- SINIFI ,, S- SINIFI INDAN aşağı TAXİ olayına girmemişler....... Zaten benim yurdum insanının taaaaa ALMANYADAN-HOLLANDADAN kalkıp KAPIKULEYE kadar bir 3000 KM YOL gelip sonrasında da memleketleri olan sivasa, trabzona, erzuruma v.s kadar daha +1500 km yol katetmelerinin sebebi de budur... Münih-İstanbul gidiş-dönüş uçak biletinin 120 EURO olduğunu da hesaba katarsak bu tercihin sebebi bellidir... ALMANYADA EN BABA S- sınıfı mercedese'de binsen bir anlamı yoktur.. Ama o mercedesle kapıkuleden giriş yaptığın an artık Kral olursun....... Bizim CRUZE HER YERDE CRUZE ,,,,, Yada bize HERYER CRUZE DİYELİM GEÇELİM.......

Almanya'ya kadar gitmenize gerek yok arkadaşlar. Çok uzaklarda aramayın. Kıbrıs'ta da taksilerin %90'ı Mercedes. Saygılar

Yıllarca kıbrısta mercedes taksiye bindim. Orada en iyi servisler mercedes üzerinedir. İşin bir başka ayrıntısı da şudur: avrupada taksiler için yaş sınırı vardır. (yanılmıyorsam 3 ya da 5) Yaş sınırını dolduran araçları ülkede kimse almadığı için çok uygun fiyatla ve ÜSTELİK devletin "T" plakalar için özel gümrüksüz ithali yoluyla kıbrıs'a satılır. Yaş sınırı derken yanılmayın, hani cillop derler ya, heh işte öyle...

CHEVROLET CRUZE LS AT/SR Carbon Black

170 Mesaj
8 Ocak 2011; 10:20:19 

Victoire yeni aracın hayırlı uğurlu olsun, umarım kazasız belasız binersin.
İnşallah yakında bende bir cruz sahibi olucam.

Bilen arkadaşlara sormak istediğim bir iki sorum var. Cruz'da vitesin sağında bulunan düğme ESC düğmesimi ? Bu düğme esc düğmesi ise aracın kayması durumunda bunamı basıcaz. Yoksa araç kaymaya başlarsa ESC otomatik olarak'mı devreye giriyor. Araç kayarken bu düğmeye basılacaksa ne anlamı kalacak anlamıyorum. ALLAH korusun araç kaymaya başlarsa 1-2 saniyelik olayda birde ESC düğmesinimi aramaya başlicaz :) Yok bu düğme ESC düğmesi değilse nedir. ESC ve vitesin sağındaki düğme ile ilgili bilgi verecek arkadaşlara şimdiden tşkler.

Diğer sorum araca takılan 7" lik multimedya görüntü sistemiyle alakalı. Araca takılan orjinal görüntü sisteminde sanırım aux ve video girişi var. Bu girişlere laptop'dan gelen görüntüyü aktarabilirmiyiz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

290 Mesaj
8 Ocak 2011; 11:30:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat2222

Bilen arkadaşlara sormak istediğim bir iki sorum var. Cruz'da vitesin sağında bulunan düğme ESC düğmesimi ? Bu düğme esc düğmesi ise aracın kayması durumunda bunamı basıcaz. Yoksa araç kaymaya başlarsa ESC otomatik olarak'mı devreye giriyor. Araç kayarken bu düğmeye basılacaksa ne anlamı kalacak anlamıyorum. ALLAH korusun araç kaymaya başlarsa 1-2 saniyelik olayda birde ESC düğmesinimi aramaya başlicaz :) Yok bu düğme ESC düğmesi değilse nedir. ESC ve vitesin sağındaki düğme ile ilgili bilgi verecek arkadaşlara şimdiden tşkler.

Diğer sorum araca takılan 7" lik multimedya görüntü sistemiyle alakalı. Araca takılan orjinal görüntü sisteminde sanırım aux ve video girişi var. Bu girişlere laptop'dan gelen görüntüyü aktarabilirmiyiz.

O dugmeye bastiginda ESC devre disi kaliyor hatta en soldaki ekranda bir uyari isigi yanar devre disi diye. ESC o isik yanmadigi surece devrededir, bazen ESC kapatman gerekebilir (o dugme sadece ESC'yi kapatmaya yarar) ornegin karli havada dik bir rampa cikarken (denemedim ama burda oyle biseyler okumustum) faydasi oluyormus.
7" lik ekran orjinalde sadece avrupada takiliyor, ama sen kendin sonradan satin alip takabilirsin (benim sahsi gorusum elektrik sistemiyle alakali araca dokunmamak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milelisli27 -- 8 Ocak 2011; 11:33:17 >

CRUZE LT 1.8 AT 141 hb, BEYAZ FULL + FULL, navi dvd, geri gorus kamerasi, tv, siyah tavan, spoyler, 17"jant, CC, Tam siyah cam filmi, koltuk isitma, djital klima,

Doblo 1.4 Gri 2007 model

217 Mesaj
8 Ocak 2011; 11:46:19 

quote:

allah allah bana plaka falan söylemedilerki çıkınca arabanızı verecez dedilerr...

En başta özel plaka istiyordum ancak, işlemler uzar diye vazgeçtim onun parasıyla stop ve aksesuar alırım diye düşündüm.

Özel plaka olmayınca onlar aldıkları plakayı söylediler, arayıp sormakta fayda var ama bugün çıkmamışsa zaten Pzt veya salıya kalmıştır.

[img]http://img210.imageshack.us/img210/3788/tnataimzabc8qj6yn0yo4sdog3.gif[/img]

1536 Mesaj
8 Ocak 2011; 14:28:45 

ARKADASLAR, CRuze ile alakali arastirmaya devam ediyorum da Cruze D Segmenti geciyor farkinda misiniz?

9669 Mesaj
8 Ocak 2011; 14:34:49 

quote:

ARKADASLAR, CRuze ile alakali arastirmaya devam ediyorum da Cruze D Segmenti geciyor farkinda misiniz?

belge, link vs. varmıdır?

1536 Mesaj
8 Ocak 2011; 14:45:41 

Bircok yerde C segmenti denilmesine ragmen Sahibindendeki karsilastirmada D geciyor..

http://www.sahibinden.c...-karsilastir/?supercode[0]=1300235&supercode[1]=&supercode[2]=#/tr/otomobil-karsilastir/?supercode[0]=1300235&supercode[1]=1140322&supercode[2]=1860594

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezersunar -- 8 Ocak 2011; 14:49:09 >

9669 Mesaj
8 Ocak 2011; 14:56:57 

quote:

Bir cok yerde C segmenti denilmesine ragmen Sahibindendeki karsilastirmada D geciyor..

http://www.sahibinden.c...-karsilastir/?supercode[0]=1300235&supercode[1]=&supercode[2]=#/tr/otomobil-karsilastir/?supercode[0]=1300235&supercode[1]=1140322&supercode[2]=1860594

bu gibi yerlerdeki yakıştırmalardan yada yanlışlıklardan dolayı C değil D segmenti dir demek doğru olmayabilir....

A segmenti Basic – Mini – Minicar – Şehir arabası-Economy car Peugeot 107 - Fiat Panda - Renault Twingo -
Toyota Aygo - Hyundai i10 - Citroen C1 - Chevrolet Spark - Suzuki Alto - Kia Picanto

B segmenti Small – Küçük - Küçük aile arabası Ford Fiesta - Renault Clio - Renault Symbol - Opel Corsa -
Fiat Grande Punto - Fiat Palio - Toyota Yaris - Mazda 2 - Chevrolet Kalos - Volkswagen Polo - Peugeot 207-
Peugeot 206- Honda Jazz - Nissan Micra - Nissan Note - Hyundai Getz - Dacia Sandero - Mitsubishi Colt -
Hyundai i20 - Kia Rio-Skoda Fabia

C segmenti Lower Medium – Alt orta sınıf otomobil Renault Megane - BMW 3 Serisi - Mercedes C-Serisi -
Hyundai i30 - Toyota Corolla - Ford Focus - Opel Astra - Honda Civic - Audi A3 - Fiat Bravo - Volkswagen Golf -
Kia Cee'd - Peugeot 308 - Mazda 3 - Hyundai Elantra - Kia Cerato - Skoda Octavia - Dacia Logan

D segmenti Upper Medium - Üst orta sınıf otomobil Opel Insignia - Volkswagen Passat - Opel Vectra -
Alfa Romeo 156 - Renault Laguna - Ford Mondeo - Toyota Avensis - Honda Accord- Seat Exeo - Mazda 6 -
Alfa Romeo 159 - Nissan Primera-Skoda Superb

E segmenti Executive - Üst sınıf otomobil Mercedes E Serisi - BMW 5 Serisi - Audi A6

F segmenti Luxury - Lüks sınıf otomobil Mercedes S Serisi - BMW 7 Serisi - Audi A8 - Jaguar XJ - Volkswagen Phaeton

S segmenti Sports - Spor otomobil Porsche Serileri - Ferrari Serileri - Maserati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paanther -- 8 Ocak 2011; 14:58:29 >

46 Mesaj
8 Ocak 2011; 16:10:34 

arkadaşlar design edition modeli alan arkadaşlarım aracın iç ve dış fotoğraflarını koyabilirlermi hala çok merak ediyorum...
paylaşında görelim artık arkadaşlar canavarlarınızı;)))

40 Mesaj
8 Ocak 2011; 16:14:25 

hepınıze mutlu haftasonları bende yenı cruze ma bu hafta kavustum...cok mutlu ve memnunum ama ne yazıkkı dun sag aynam kapak catladı degıstırmem gerekıyor şu sınyallı ayna kapaklarını deneyenler varmı goruntu cok hoş ama kullanımı nasıldır acaba.

Astra j

40 Mesaj
8 Ocak 2011; 16:19:00 

quote:

Orijinalden alıntı: beyazprens32

arkadaşlar design edition modeli alan arkadaşlarım aracın iç ve dış fotoğraflarını koyabilirlermi hala çok merak ediyorum...

desıgn edıtıon olayında jantlar cok harıka ama gerı kalan ufak teferruat ve fark 1200tl.aslında sadece jantlar bıle eder o para
bıde krom sınyaller sıyahta tatlı duryuor.ben beyaz aldım ls.cok harıka bir şey.

Astra j

46 Mesaj
8 Ocak 2011; 16:29:45 

quote:

Orijinalden alıntı: buki01

quote:

desıgn edıtıon olayında jantlar cok harıka ama gerı kalan ufak teferruat ve fark 1200tl.aslında sadece jantlar bıle eder o para
bıde krom sınyaller sıyahta tatlı duryuor.ben beyaz aldım ls.cok harıka bir şey.

resimlerini paylaşırsan bizide mutlu edersin ;)
bende beyaz almayı düşünüyorum ama design edition modelini hiç göremedim daha...
bu arada hayırlı olsun arkadasımmm güle güle kullan ;))

40 Mesaj
8 Ocak 2011; 16:35:57 

en kısa zamanda paylasırım beyaz bı farklı duruo.... ama dedıgım gıbı su an ıcımdekı tek dert desıgn edıtıondakı jantlar.cok tatlı.benım aldıgım bayıde vardı sıyah cok gzeldı yan marspıyeller olsun sıs kromları ve tabıkı jantlar ama sıyahtı..bu arada boyle bır forum buldugumada cok sevındım bırde su varkı su an benım aldıgım aynı araba 1700tl daha pahalı.su an almak pahalıya gelır.ben 32.000ıne mal ettım ls (cetın pazarlıklarla)belkıde ben bıle pahalı aldım oda sızın pazarlıgnıza kalmış

Astra j

46 Mesaj
8 Ocak 2011; 16:46:47 

arkadaslar her yer genelde aynı rakamı çekiyooo...
design edition + ls plas + sunruuff + beyaz + manuel için 38.000 bin fiyat aldım yılbaşından sonra...
odak veya avrupa otomotivden bilgi alabilirsin...
avrupa otomativ cam filmi ve karter muhafazınıda hediye edeceklerini söyledi...
yine istanbulda bi bayi 40.500 rakam verdi ve diğer bayilerden 38.000 bin fiyat aldığımı söyleyince yok öyle şey olamaz kim söyledi hangi bayii söyledi söyleyin araştıralım gibisinden
öyle salak saçma seyler söylerdiler bende onlara kendilerinin verdiği fiyatın anormal olduğunu ve bayi ismi vermeyeceğimi ankara izmir dahil bir çok bayiden aynı fiyatı
aldığımı ve onalrdan araba alınmayacağını güzel bi dille anlattım :))) tabi onlar hala yok öyle fiyat olmaz biz araştırıp size bilgi verelim falan dediler ama 1 hafta geçti ses seda yok arkadaşlar...

size tavsiyem ne kadar bayi varsa telefonla arayın teker teker bütün isteklerinizi söyleyin aldığınız fiyatın biraz altını başka bir bayiden aldığınızı söyleyin bak ne güzellikler
yapacaklar...
gerçekten birsürü arabaya baktım ama hiçbiri cruze kadar içime sinmedi arkaslar...almak isteyen herkeze şimdiden hayırlı olsun gerçekten doğru bir tercih yaptınız ;)))

1536 Mesaj
8 Ocak 2011; 17:01:22 

quote:

design edition + ls plas + sunruuff + beyaz + manuel için 38.000 bin fiyat aldım yılbaşından sonra...
yine istanbulda bi bayi 40.500 rakam verdi ve diğer bayilerden 38.000 bin fiyat aldığımı söyleyince yok öyle şey olamaz kim söyledi hangi bayii söyledi söyleyin araştıralım gibisinden
öyle salak saçma seyler söylerdiler bende onlara kendilerinin verdiği fiyatın anormal olduğunu ve bayi ismi vermeyeceğimi ankara izmir dahil bir çok bayiden aynı fiyatı
aldığımı ve onalrdan araba alınmayacağını güzel bi dille anlattım :))) tabi onlar hala yok öyle fiyat olmaz biz araştırıp size bilgi verelim falan dediler ama 1 hafta geçti ses seda yok arkadaşlar...

size tavsiyem ne kadar bayi varsa telefonla arayın teker teker bütün isteklerinizi söyleyin aldığınız fiyatın biraz altını başka bir bayiden aldığınızı söyleyin bak ne güzellikler
yapacaklar...
gerçekten birsürü arabaya baktım ama hiçbiri cruze kadar içime sinmedi arkaslar...almak isteyen herkeze şimdiden hayırlı olsun gerçekten doğru bir tercih yaptınız ;)))

Ustad merhaba tum bu donanimlarin otm olarak fiyati nedir acaba, Odak otm Ls Plus'a 38 bin tl dedi..

46 Mesaj
8 Ocak 2011; 18:09:43 

quote:

quote:

yapacaklar...

Ustad merhaba tum bu donanimlarin otm olarak fiyati nedir acaba, Odak otm Ls Plus'a 38 bin tl dedi..

yok hocam manuel design edition + ls plus + sunruuff + beyaz için 38.000 bin fiyat aldım...

9669 Mesaj
8 Ocak 2011; 18:49:02 

2011 LS PLUS EDİTİON SR MT için fiyat 38.000tl ise
AT için MT-AT farkı olan 2.300 tl yi ilave edersek

30.000tl+2.300tl=40.300 tl eder....

yada;

2011 LS PLUS AT için 38.000 ise
SR = 1.270 tl
EDİTİON = 1.100 tl

38.000+1.270+1.100= 40.370tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paanther -- 8 Ocak 2011; 18:52:47 >

217 Mesaj
8 Ocak 2011; 18:55:46 

Biz LS Plus Design Edition Otomatik Siyah Sunroof Deridöşeme - Cruise Controle Hediye 40000 e aldık biraz pahallı geldi ama başka araç yok diye bunu aldık. Ama aracı hala teslim alamadık o başka mevzu :)

Ben aracı alınca en ince ayrıntıya kadar çekeceğim. Buraya da koyarım

1536 Mesaj
8 Ocak 2011; 19:02:13 

Yapilan hesaplara gore o zaman alinabilecek en dusuk rakam 40 bin tl gibi gorunuyor..

9669 Mesaj
8 Ocak 2011; 19:04:56 

quote:

Orijinalden alıntı: serromacher

Biz LS Plus Design Edition Otomatik Siyah Sunroof Deridöşeme - Cruise Controle Hediye 40000 e aldık biraz pahallı geldi ama başka araç yok diye bunu aldık. Ama aracı hala teslim alamadık o başka mevzu :)

şuandaki
2011 LS PLUS EDİTİON AT SR METALİK =44.482 tl / alman suni deri 1.000 tl desek

40.000 tl şu an için bence iyi fiyattır....

9669 Mesaj
8 Ocak 2011; 19:08:26 

quote:

Yapilan hesaplara gore o zaman alinabilecek en dusuk rakam 40 bin tl gibi gorunuyor..

yaaani .....
ama satıcıya + alıcıyada bağlı 300-500-700 tl gibi daha aşağıda olabilir...

tabi yorumum alacak yada almayı düşünen arkadaşların yazdıkları fiyatlara göredir...

ek...her zaman mümkün olduğu kadar tüm satıcılardan fiyat alıp karşılaştırma yapmakta yarar var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paanther -- 8 Ocak 2011; 19:10:38 >

217 Mesaj
8 Ocak 2011; 19:48:22 

Bunu kasım indiriminden aldık, yani şu anda böyle fiyat tabiki iyi ama biz 3000 tl indirim varken almıştık.

Kasım ayı fiyatlarından da 3000 lirayı düşünce bayinin yapmış olduğu 300 lira gibi bir indirim kalıyordu

46 Mesaj
8 Ocak 2011; 19:51:53 

arkadaslar design edition paketli arac alan arkadasım varsa fotolarını koyabilirmi bayaa merak ediyorumda :)

9669 Mesaj
8 Ocak 2011; 19:53:03 

quote:

Bunu kasım indiriminden aldık, yani şu anda böyle fiyat tabiki iyi ama biz 3000 tl indirim varken almıştık.

Kasım ayı fiyatlarından da 3000 lirayı düşünce bayinin yapmış olduğu 300 lira gibi bir indirim kalıyordu

olsun şimdi kabaca 5.480 kardasın........

önemli olanda o bence.

1349 Mesaj
8 Ocak 2011; 20:19:11 

anlamadım bu işi????

Ekteki dosya (1)

556 Mesaj
8 Ocak 2011; 20:43:57 

ÖNEMLİ DUYURU:
Yeni katılan İstanbul üyelerimiz;
Donanım Haber Cruze Forumu İstanbul üyeleri olarak 1 yıl önce "ODAK OTOMOTİV-TOPKAPI" bayimizle filo servis anlaşması yapmıştık. Yeni arkadaşlar da tüm servis işlemlerini Odak Oto'da özel indirimler ve VIP hizmeti ile yaptırabilirler. İndirim oranımız %25'dir.
Tek yapmanız gereken Filo Servis Şefi Bülent Denk ile tanışmak ve "DONANIM HABER Cruze Forumu üyesi" olarak geldiğinizi belirtmektir. Bu tanışmanın hediyesi olarak aracınızın lastiklerine ücretsiz nitrojen gazı basılacaktır. Şu ana kadar memnuniyet dışında bir durum yaşanmadığı için hem Odak ile çalışmaya devam ediyoruz, hem de bundan dolayı Odak Oto ve Bülent Bey'e teşekkür ediyoruz. Tüm yeni İstanbul üyelerimizin ilgisine sunarız.

Yukarıdaki yazı reklam yapılıyor diye şikayet edilerek sildirildi. Yönetici ile yazıştım...

Şimdi bunun reklam olduğunu düşünen varsa sebepleriyle ortaya koysun. Ve eğer birazcık erkek adamsa çıksın bu şikayetini neden verdiğini açıklasın. Korkak bir fare olmaya devam ederse, ben yazacağım haberi olsun...

Biraz kopya vereyim; kendisinden hiç hoşlanılmıyor burada... EMEĞE SAYGI, KISKANÇLIĞA SON...

Olumlu, olumsuz her türlü yoruma açığım, lütfen bu konuda herkes yorum yazsın. Bu forum yönetimine de ışık tutacaktır.

CHEVROLET CRUZE LS AT/SR Carbon Black

13 Mesaj
8 Ocak 2011; 20:45:50 

BENDE ÇARŞAMBA GÜNÜ ARACIMI TESLİM ALDIM 2011 LS HERŞEYİNDEN MEMNUNUM BENCE DE ALT DEVİRLERDE TOPARLAMASI ZAYIF SANKİ BİRŞEY ONU TUTUYOR VE RAMPADA BAYILIYOR DEMEK Kİ ARKADAŞLAR BU YÜZDEN CHİP TUNİNG OLAYINA GİRİYOR. NE YAPALIM İDARE EDİCEZ AMA BU BAYILMA OLAYINDA YAKIT ÇOK ARTIYOR BELKİ RODAJ TAMAMLANINCA DÜZELİR HAYIRLISI OLSUN SAYGILAR
quote:

Orijinalden alıntı: medistor

quote:

Orijinalden alıntı: necrozone

Arkadaşlar dün cruze LS Plus modelini aldım Arabayla ilgili ilk dikkatimi çeken özellik hızlanamaması oldu. Acaba arabadamı problem var yoksa yol yaptıkça düzelirmi? Sizin yorumlarınızda çıkardığıma göre araba canavar gibi ve iyi gitmesi lazım ama öyle değil şimdilik

Arkadaşım sadece ilk kalkışda sorun belki yaşarsın diyorum ki yaşayanlar vardı ama araç yola çıktımı hızına se bile inanamayacaksın ama araçtada değil araçı kullananda biter olay...

18 Mesaj
8 Ocak 2011; 20:46:24 

Bunun reklamla ilgisi yok çok güzel bir hizmet bence Teşekkürler kendi adıma

13 Mesaj
8 Ocak 2011; 20:53:04 

BENCE REKLAM DEĞİL SADECE İYİ NİYET VE FAYDALI BİR DURUM TEBRİK EDİYORUM AYRICA %25 İNDİRİM YAPAN HERKESİN REKLAMINI BEN GÖNÜLLÜ YAPABİLİRİM KEŞKE BİRİSİDE İZMİT EKCAN LA BÖYLE BİR ANLAŞMA YAPSA AMA İMKANSIZ ADAMLAR TEKEL BURUNLARINDAN KIL ALDIRMIYORLAR.
quote:

Orijinalden alıntı: lanciaHF

ÖNEMLİ DUYURU:
Donanım Haber Cruze Forumu İstanbul üyeleri olarak 1 yıl önce "ODAK OTOMOTİV-TOPKAPI" bayimizle filo servis anlaşması yapmıştık. Yeni arkadaşlar da tüm servis işlemlerini Odak Oto'da özel indirimler ve VIP hizmeti ile yaptırabilirler. İndirim oranımız %25'dir.
Tek yapmanız gereken Filo Servis Şefi Bülent Denk ile tanışmak ve "DONANIM HABER Cruze Forumu üyesi" olarak geldiğinizi belirtmektir. Bu tanışmanın hediyesi olarak aracınızın lastiklerine ücretsiz nitrojen gazı basılacaktır. Şu ana kadar memnuniyet dışında bir durum yaşanmadığı için hem Odak ile çalışmaya devam ediyoruz, hem de bundan dolayı Odak Oto ve Bülent Bey'e teşekkür ediyoruz. Tüm yeni İstanbul üyelerimizin ilgisine sunarız.

Yukarıdaki yazı reklam yapılıyor diye şikayet edilerek sildirildi. Yönetici ile yazıştım...

Şimdi bunun reklam olduğunu düşünen varsa sebepleriyle ortaya koysun. Ve eğer birazcık erkek adamsa çıksın bu şikayetini neden verdiğini açıklasın. Korkak bir fare olmaya devam ederse, ben yazacağım haberi olsun...

Biraz kopya vereyim; kendisinden hiç hoşlanılmıyor burada... EMEĞE SAYGI, KISKANÇLIĞA SON...

Olumlu, olumsuz her türlü yoruma açığım, lütfen bu konuda herkes yorum yazsın. Bu forum yönetimine de ışık tutacaktır.

325 Mesaj
8 Ocak 2011; 20:58:45 

quote:

ÖNEMLİ DUYURU:

Herkese merhaba,

Bu anlaşmayla servisin tüm imkanlarından faydalanmaktayız.Garanti içinde olanlar haricinde kendi
isteklerimizide sanki babamızın servisi gibi girip hallediyoruz.Bülent Bey'e Tarık Bey'e ve servis ustası
Murat Bey'e ne kadar tesekkür etsek az kalır.Haftada 2 gün ordayız,her sıkıntımıza kendi araçları gibi
bakıyorlar.Birkere olmaz yapamayız gibi bir cevapla karsılasmadık.Anlaşma sonucunda yapılan bakımlardaki ücrette ortadadır.
Anlaşma tamamiyle karşılıksız yapılmıştır.Çıkar ilişkisi kesinlikle yoktur.İsteyen herkes İstanbul dısındanda olsa fark etmez,kapı herkese acıktır arkadaslar.
Reklam diye sikayet eden o vatandaşta ağzımı bozdurmasın ya.Aksam aksam.

Herkese sevgilerimle...

Chevrolet Cruze 2010-Plus paket-17'-Carbon Siyah-LPG(BRC MY-10)

98 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
noname77
8 Ocak 2011; 21:05:57 

Bugün arabamı teslim aldım sonunda biraz tesadüf biraz da bayinin iyi niyeti sayesinde oldu tabi.
Çengelköy den Avcılara kadar ilk izlenimlerim ise şunlar;
yol tutuş çok iyi virajları savrulmadan alıyorsunuz, çok gösterişli, yol açık olduğu için fazla trafiğe kalmadım ve araba resmen yağ gibi gidiyor.
Konfor 10 numara.şu an tek sıkıntım sokağa çektim, Allaha emanet dedim, inşallah biri psikopatca zararlar vermez, ben hiç böyle olmazdım ne oldu bana yahu:)))))
Arabanın güvenliği ncap ta 5 yıldız ama istanbul sokaklarında fatmagülün suçu ne durumu olabilir:)
Bir an önce çözüm bulmak lazım otoparkta yokki burda:(((((

217 Mesaj
8 Ocak 2011; 21:22:25 

quote:

quote:

olsun şimdi kabaca 5.480 kardasın........

önemli olanda o bence.

Orası öyle tabiki, arabayı da alsak hissedeceğim ama kısmet olmadı daha :)

quote:

anlamadım bu işi????

Neyi anlamadınız?

Ben navigasyonu sorunda teybin olduğu yere takıyoruz demişti servis. Bunlardaa sanırım teybi çıkarıp dvd player destekli bir teyp koymuşlar. Devamlı ekranın açık kaldığını ahmin etmiyorum. Kapanıp yuvasına giriyordur.

54 Mesaj
8 Ocak 2011; 22:29:50 

quote:

Orijinalden alıntı: İHS@N

quote:

ÖNEMLİ DUYURU:

Herkese merhaba,

Bu anlaşmayla servisin tüm imkanlarından faydalanmaktayız.Garanti içinde olanlar haricinde kendi
isteklerimizide sanki babamızın servisi gibi girip hallediyoruz.Bülent Bey'e Tarık Bey'e ve servis ustası
Murat Bey'e ne kadar tesekkür etsek az kalır.Haftada 2 gün ordayız,her sıkıntımıza kendi araçları gibi
bakıyorlar.Birkere olmaz yapamayız gibi bir cevapla karsılasmadık.Anlaşma sonucunda yapılan bakımlardaki ücrette ortadadır. Anlaşma tamamiyle karşılıksız yapılmıştır.Çıkar ilişkisi kesinlikle yoktur.İsteyen herkes İstanbul dısındanda olsa fark etmez,kapı herkese acıktır arkadaslar.
Reklam diye sikayet eden o vatandaşta ağzımı bozdurmasın ya.Aksam aksam.

Herkese sevgilerimle...

daha geçen gün 15 bin bakımını yaptırdım bülent bey sağolsun ilgilendi indirim yaptırdı bir sürü soru sordum fiyat aldım usanmadan sıkılmadan cevap verdi hepsi bu anlaşma sayensinde oldu, şikayet eden kimse bence artık burayı bırakıp gitsin, Uğur abi sen boşver söylenenleri biz seni biliyoruz tanıyoruz....

yerle gök arasında bir yerlerde...

1349 Mesaj
8 Ocak 2011; 22:55:08 

hocam indirimiyle pazarlığıyla ODAKTA ne kadara mal oldu acaba bu bakım???? benim de 25 ocakta 1 yıl doluyor ondan sordum.........

443 Mesaj
9 Ocak 2011; 0:11:48 

quote:

Orijinalden alıntı: VETSEL

BENDE ÇARŞAMBA GÜNÜ ARACIMI TESLİM ALDIM 2011 LS HERŞEYİNDEN MEMNUNUM BENCE DE ALT DEVİRLERDE TOPARLAMASI ZAYIF SANKİ BİRŞEY ONU TUTUYOR VE RAMPADA BAYILIYOR DEMEK Kİ ARKADAŞLAR BU YÜZDEN CHİP TUNİNG OLAYINA GİRİYOR. NE YAPALIM İDARE EDİCEZ AMA BU BAYILMA OLAYINDA YAKIT ÇOK ARTIYOR BELKİ RODAJ TAMAMLANINCA DÜZELİR HAYIRLISI OLSUN SAYGILAR

Arkadaşım bende yeni aldım 2011 124 hp 3 gündür kullanıyorum. Başka bir aracım daha var yani cruze 2. aracım. Diğer arabamda Megane 2 2007 model 1.6 16v ve wv golf seat leon toyota corolla (1.6 benzililer ) ile aynı hızlanmaya sahipdir hatta wv ve seat dan daha iyi hızlanır. bugun sırf sizler böyle diyorsunuz diye bendemi bir sorun var dedim bir arkadasım benım megane 2 yı aldı bende cruze ıle denedık yanı 2. vites ve 2000 devirde iken aynı anda dipgaz yaptık 3 vites ve 2000 devirde iken yıne yan yana iken dip gaz yaptık ve megane hic birinde gecemedi sadece 2 viteste 10-15 cm daha one atılır gıbı oldu ama sonrasında cruze daha ıyı hızlanıp gectı.

Uzun lafın kısası siz dizel arabadan sonramı cruze ıcın alt devırlerde toplamıyor dıyorsunuz? oyle degılse hiçte dedıgınız gıbı degıl cruze 1.6 muadıllerının bence en ıyısı civicden sonra...
ha dizel araba kullanıpda ondan sonra cruze ıcın alt devırlerde toplaması zayıf dıyorsanız ozaman birde baska benzinlilere binin hangi benzinli 200-260 arasındakı torkunu 1750 devirde veriyorkı alt devırlerdede uçak olsun

814 Mesaj
9 Ocak 2011; 0:38:12 

quote:

Orijinalden alıntı: victoire

Allaha şükür ilk gördüğüm günden beri hayalini kurduğum CRUZE a bugün kavuştum. 2010 model LS otomatik vites siyah renk aracım. kredi olayına girmeden bunu alabildim. henüz 30.000 km de. inanmayacaksınız ama tam 4 gün en başından en sonuna kadar bu konuyu okuyorum. sizden birkaç ricam olacak

Öncelikle belirtmek isterimki vectra B kasadan bu modele terfi ettim. 2000 motor ile 1600 motor arasındaki farkı hissettim. özellikle ivmelenme anlamında... konfor olarak ise resmen çağ atladığımı düşünüyorum.

fenerli faruk arkadaşımız özelime gönderdiği canavarının resimleriyle aracımda neleri değiştirebileceğim hakkında fikir sahibi olmama vesile oldu. buradan kendisine ayrıca teşekkürlerimi sunmak isterim.

maalesefki kredi kartı kullanmıyorum ve arabama birkaç aksesuar almak istiyorum. yurtiçinde havale yöntemi ile bu ürünleri alabileceğim linkler paylaşırsanız memnun olurum.

1 - kapı eşiği çıtaları Ledli . 4 parça sanırım. ( şöyle mavi mavi yansa gece kapılar açıldığında hiç fena olmaz )
2 - Kapı çıtaları ( sadece çıta olarak düşünüyorum. camları çerçeve şeklinde sarmasın) ( robin hood arkadaşımızın sayfasınada baktım. aklımda :))
3 - Bagaj çıtası ( stopların arasında parlak parlak hiç fena durmayacak gibi . araç siyah renk olduğundan sırıtmaz umarım )
4 - Bardak altı Led liği. bir arkadaşımız yurtdışından aldığı bu ürünün resimlerini paylaşmış. push start çakmaklık ile birlikte. bence arabanın kokpit ışıklandırması - kağı eşiği ışıklandırması ile bir bütün olarak harika olur. bu ürünü yurtiçinde satan yada aracında kullanan arkadaşlar fikir belirtirlerse sevinirim
5 - açık hava filtresi
6 - aracıma Lpg taktırmayı düşünüyorum. BRC ve Landi renzo arasında kararsız kaldım. sanırım Renzo olacak. Fakat aracım otomatik vites. 2010 model ve garantisi devam ediyor. serviste bu işi garanti bozulmadan yaparlarmı? yoksa garanti süresinin bitmesinimi beklemeliyim. 2000 cc vectramda lpg kullanmamıştım. ama iyiden iyiye benzin fiyatları koymaya başlamıştı. bakan ın hesap benzin 4 lira efendim. Nerde ?
7 - farlar - stoplar ve sisler için web sitelerinde satılan beyaz ışık paketleri var. boyle bir ürünmü alsam , yoksa direk xenon mu alsam. 6000 k öneriyorlar. hangi markayı tavsiye edersiniz. ışıl ışıl olmasın ama en azından xenon olduğu belli olsun :)
8 - aracımda sunroof yok :(. ama olsada fena olmaz.pek tavsiye edilmemiş bu olay ama sunroof taktırabilirmiyim ? sağlıklı olurmu? damımıza damımıza kar yağmasın sonra :)
balıkesirde ikamet ediyorum ve opel-chevy servisi tek.chevy arabalara fazla bir imkan yok. sanayi de ise bu işlerden anlayan usta sayısı 3 ü geçmez.
bu konularla ilgili inanın forumda çok araştırma yaptım. farklı görüşler farklı linkler mevcut. ama tecrübeli arkadaşlarımız 2-3 yıldır cruze kullanan arkadaşlarımız beni bu konuda aydınlatırlarsa sevinirim. şimdide iyi forumlar DH ailesi

Cruze aksesuar - modifiye başlığını açan arkadaşımızada ayrıca teşekkürler. çok yararlı paylaşımlar olur umarım.

Rica ederim aracına sonradan makyaj veya modifiye yapanlar o konuda resimleri ve bilgilerini paylaşırsa tek konuda birçok farklı seçenek toplanmış olur. bugün benim makyajcı tuningçiye gittim, internetten değişik cruze fotolarını gösterdim. Gerçekten aracın ön kısmını çok beğendi ve "bu araca ne yapsan yakışıyor!" dedi.
Yalnız kredi kartı kullanmıyorsanız işiniz biraz zor, çünkü ben spoiler ve cam çıtaları hariç nerdeyse herşeyi yurt dışından kredi kartıyla paypal ödeme sistemiyle aldım, ebay sitesi güvenli paypal ödemesini destekliyor.

Sonradan sunroof taktırmayı ciddi ciddi düşünüyorsanız Cruze Sunroof konusuna bakınız, orada ben biraz araştırma yapmıştım ancak vazgeçmiştim. Bazı firmalara fabrikasyon sunroof üreten kaliteli bir marka var. Fabrikasyon da yapılsa sonradan da yapılsa sunroof zamanla problem çıkarabilir. ancak burda önemli olan şey güvenlik amacıyla tavandaki koruma barları (kayışları) kesiliyor mu bunu sormak lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: milelisli27

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat2222

O dugmeye bastiginda ESC devre disi kaliyor hatta en soldaki ekranda bir uyari isigi yanar devre disi diye. ESC o isik yanmadigi surece devrededir, bazen ESC kapatman gerekebilir (o dugme sadece ESC'yi kapatmaya yarar) ornegin karli havada dik bir rampa cikarken (denemedim ama burda oyle biseyler okumustum) faydasi oluyormus.
7" lik ekran orjinalde sadece avrupada takiliyor, ama sen kendin sonradan satin alip takabilirsin (benim sahsi gorusum elektrik sistemiyle alakali araca dokunmamak)

vitesin yanındaki tuşa basıp bıraktığınızda T/C göstergesi yanar, Tracking Control simgesi yandığı zaman araç patinaj çekebilir konumda olur. Dik yokuşlarda kalkış yapacağınız zaman bunu iptal ederseniz araç daha rahat kalkar. Normalde ıslak veya karlı zemin veya don tehlikesi gibi durumlarda güvenlik için bunu iptal etmemeye dikkat edin.

tuşa 7 saniye basılı tuttuğunuzda bu sefer hem T/C hem de ESC iptal olur, araç patinaj haricinde kıç atmaya da müsait hale gelir, yine güvenlik için tercih edilmemesi gereken bir durum.

quote:

Orijinalden alıntı: buki01

quote:

bence design edition fiyat farkına hayli hayli değer, bir bodykit parasına sonradan yaptıramayacağınız farklı ön ve arka tamponlu, yan marşpiyelli ve mavi iç dizaynlı bir araç almış olursunuz, ayrıca koltuk döşemeleri de daha kaliteliydi sanırım?? fakat bayide incelediğimde şunu fark ettim, bence mavi iç döşemeler her renge gitmiyor. ona iyi karar vermek lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: ulas2004

quote:

Orijinalden alıntı: VETSEL

Arkadaşım bende yeni aldım 2011 124 hp 3 gündür kullanıyorum. Başka bir aracım daha var yani cruze 2. aracım. Diğer arabamda Megane 2 2007 model 1.6 16v ve wv golf seat leon toyota corolla (1.6 benzililer ) ile aynı hızlanmaya sahipdir hatta wv ve seat dan daha iyi hızlanır. bugun sırf sizler böyle diyorsunuz diye bendemi bir sorun var dedim bir arkadasım benım megane 2 yı aldı bende cruze ıle denedık yanı 2. vites ve 2000 devirde iken aynı anda dipgaz yaptık 3 vites ve 2000 devirde iken yıne yan yana iken dip gaz yaptık ve megane hic birinde gecemedi sadece 2 viteste 10-15 cm daha one atılır gıbı oldu ama sonrasında cruze daha ıyı hızlanıp gectı.

Uzun lafın kısası siz dizel arabadan sonramı cruze ıcın alt devırlerde toplamıyor dıyorsunuz? oyle degılse hiçte dedıgınız gıbı degıl cruze 1.6 muadıllerının bence en ıyısı civicden sonra...
ha dizel araba kullanıpda ondan sonra cruze ıcın alt devırlerde toplaması zayıf dıyorsanız ozaman birde baska benzinlilere binin hangi benzinli 200-260 arasındakı torkunu 1750 devirde veriyorkı alt devırlerdede uçak olsun

hantallık şikayetleri 113 beygirlik için olanlardaydı. 2000 devire kadar olan kısımdan şikayet edenler var, 2000-2500den sonra hızlanması 113lüğün de güzel. 124lüklerin 0-100km saniyesi kaç acaba? 113 beygirlerde 11.7 saniyeydi. 1 saniyeye yakın hızlanmış olması lazım. ayrıca 124lüklere chiptuning yaptıran bir arkadaş olursa burada dynometre verilerini paylaşmanızı arzu ediyoruz. bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 9 Ocak 2011; 1:12:11 >

814 Mesaj
9 Ocak 2011; 1:16:23 

quote:

anlamadım bu işi????

asıl ben şu hoparlör kısmındaki ışığı anlayamadım nası birşey o öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 9 Ocak 2011; 1:28:47 >

2074 Mesaj
9 Ocak 2011; 3:58:40 

quote:

Hayırlı olsun resimleri görmek isteriz, jant ölçüleriniz nedir ?

[% 100] / Apple Macbook Pro MB991LL/A
[% 100] / Apple iPad 2 Wifi + 3G Beyaz
[% 100] / Apple iPhone 5 32GB Beyaz
[% 050] / Herşey Birden Başlar
[% 000] / Huzur

290 Mesaj
9 Ocak 2011; 8:12:57 

quote:

ÖNEMLİ DUYURU:

Cruze sahiplerinin isi goruluyorsa iyi bisey, sahsen ben reklam olarak algilamadim vatandas isini gorsun ))

CRUZE LT 1.8 AT 141 hb, BEYAZ FULL + FULL, navi dvd, geri gorus kamerasi, tv, siyah tavan, spoyler, 17"jant, CC, Tam siyah cam filmi, koltuk isitma, djital klima,

Doblo 1.4 Gri 2007 model

217 Mesaj
9 Ocak 2011; 9:52:22 

quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

quote:

anlamadım bu işi????

asıl ben şu hoparlör kısmındaki ışığı anlayamadım nası birşey o öyle

Ses sistem modifiyelerinde aşırıya kaçanlar bunu skıça yapıyor. Buradaki modifiye fuarında da bu tarz arab geçen sene vardı yanlış hatırlamıyorsam. Neonla aydınlatma yapıyorlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Commander

quote:

Hayırlı olsun resimleri görmek isteriz, jant ölçüleriniz nedir ?

Jant design editiondan dolayı 17 inch
Lastik 215 * 50 * 17

Teşekkürler sağ salim alabilirsek çekeceğiz :)

34 Mesaj
9 Ocak 2011; 17:57:25 

antalyadan beyaz sunrooflu ls plus la aranıza katıldım arkadaşlar herkese kazasız belasız iyi sürüşler

325 Mesaj
9 Ocak 2011; 19:12:29 

quote:

Orijinalden alıntı: doktoratik

antalyadan beyaz sunrooflu ls plus la aranıza katıldım arkadaşlar herkese kazasız belasız iyi sürüşler

Hoş geldiniz aramıza.Hayırlı ugurlu olsun,kazasız belasız kullanın.Antalya'lı abilerimiz var.3 araç oldunuz orda aktif olan.

Chevrolet Cruze 2010-Plus paket-17'-Carbon Siyah-LPG(BRC MY-10)

556 Mesaj
9 Ocak 2011; 19:40:21