Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
39.772
Cevap
418
Favori
3.762.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediğin gibi.Hayvan herif hiç kıyamadan tiguya yapılır mı bu?
    quote:

Orjinalden alıntı: autograph

quote:

Orjinalden alıntı: astramastra

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

Hayvan zaten bir çıkmış geri kaymış, tekrar çıkmaya çalışmış. İlk çıkış için a sütünları yine iyi dayanmış. Dikkatli bakın :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kegand

fedakar tigu motoru bile aşağıya kaydırıyor çarpmalarda daha ne yapsın :)

abisi :)
  • Orjinalden alıntı: autograph

İki türlü alışveriş tarzı var. Biri ihtiyaçları belirleyip ona ugun geleni aramak. Diğeri de kabaca harcayacağınız miktarı belirleyip o fiyata alabileceğiniz en avantajlı ürürnü almak.

Sevgili Autograph, tartışmayı uzatmak istemiyorum ama yukarıdaki cümlede iki ayrı tarz diye vurguladığınız iki kavram birbirinin karşıt alternatifi değil aslında bir alışveriş sırasında yapmamız gerekenlerin tümü değilmidir???????? İki cümle arasındaki noktayı kaldırıp, "Biri" ve "diğeri" kelimelerini çıkartırsanız bu iki cümle alışverişte yapmamız gerekeni söyleyen mükemmel bir anlatı olur........

Siz ne nerseniz deyin ben hala idda ediyorum ki, C180 nin size getirecekleri ile Tiguanın size getirecekleri arasında çok farklar var. Bu iki araç arasında seçim yapmak zorunda kalıyorsanız " ne istediğinizi tam olarak bilmiyorsunuz" derim ben size...........
  • Arkadaşlar, büyük bir yanlış anlama içindesiniz. Yukarıdaki resimlerde test edilen Tigu değil 2009 model Leopar Tankıdır.........

Ben bu Tankı gayet başarılı buldum, bizim Tigunun bile üzerinden geçmiş. Genel Kurmay uygun görürse bizim ordumuza da alınabilir diye düşünüyorum.................
  • quote:

İki türlü alışveriş tarzı var. Biri ihtiyaçları belirleyip ona ugun geleni aramak. Diğeri de kabaca harcayacağınız miktarı belirleyip o fiyata alabileceğiniz en avantajlı ürürnü almak.

Sevgili Autograph, tartışmayı uzatmak istemiyorum ama yukarıdaki cümlede iki ayrı tarz diye vurguladığınız iki kavram birbirinin karşıt alternatifi değil aslında bir alışveriş sırasında yapmamız gerekenlerin tümü değilmidir???????? İki cümle arasındaki noktayı kaldırıp, "Biri" ve "diğeri" kelimelerini çıkartırsanız bu iki cümle alışverişte yapmamız gerekeni söyleyen mükemmel bir anlatı olur........

Siz ne nerseniz deyin ben hala idda ediyorum ki, C180 nin size getirecekleri ile Tiguanın size getirecekleri arasında çok farklar var. Bu iki araç arasında seçim yapmak zorunda kalıyorsanız " ne istediğinizi tam olarak bilmiyorsunuz" derim ben size...........
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: astramastra

Hayvan zaten bir çıkmış geri kaymış, tekrar çıkmaya çalışmış. İlk çıkış için a sütünları yine iyi dayanmış. Dikkatli bakın :)

Leotiguan gibi bir aracın üzerine çıkınca asla geri kaymaz. aracın burnuna cer dişlisini oturtunca direk tavan içe doğru göçmeye başlamış. Sonra da üzerine abanmış. Bu arada fotolardaki tank Leopard A6 serisi ve TSK da 286+41 adet olarak bulunmakta-bulunacak (Tabi Leo A4 modeli olan). Yaklaşık fotoğraftaki tankın ağırlığı 60ton, bizdekiler yani leoA4'ler 54 ton civarı. Gebe tecrübe ile sabittir ki bu araç tiguan gibi bir engelin üzerinden asla kaymaz, engelin hayatını kaydırır. Aynı fotoğraflardaki gibi...
  • ben bu tankı almaya karar verdim cok yakar mı acaba...
  • 1000lt motorin ile (kırsal motorin) ile ortalama 55km sabit hızla düz yolda 500km gidersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praetor -- 27 Mayıs 2009; 0:29:01 >
  • Arkadaşlar,resimlerini koyduğum ,Leopard 2 A6 ile Tigunun video görüntüsünü arka açıdan çeken bir izleyici koymuş youtuba.
    merak edenler aşağıdaki linkten izleyebilir.Gösteri hakikaten de tigu değil leopar testi

http://www.youtube.com/watch?v=GwxPf__Cxq8&feature=related
  • Yok zaten tartışmıyoruz, yaptığımız muhabbet :)
    Ben de alabileceğim sınırları görüp kararımı öna göre vermek anasında söyledim. Tabii ki sağlıklı olan önce gereksinimleri sonra ürünü belirlemektir...
    quote:

Orjinalden alıntı: aorta

quote:

• Selamlar,
    2008 jetta TSİ 140 Hp Comf. kullanıyorum.Geçen hafta bu araç için (tiguan) niyetlendik ve bayide inceleme fırsatımız oldu.Araç bana kasa olarak boyutları itibariyle oturaklı bir SUV havası vermediyse de güzel, fakat içi genişlik, dizayn v.s. olarak benim kullandığım jettadan farklı da değil ..Donanım olarak baz model (S&S) oldukça yetersiz, donanım ilavesi ile fiyatla birlikte Doğuşun nazlanma katsayısı da oldukça artıyor..Adamlar 150 TL lik CControl bile koydurtmamışlar baz versiyona yazık! O özellik ekstra bu özellik ekstra..Artık lüks olmaktan çıktğını düşündüğüm mercekli xenon dahi yok.. Niyetim sipariş vermekti birde işin içinde doğuş otonun müşteri memnuniyetsizliği olunca, değmez diyerek vazgeçtim.Sizlere araçlarınızla kazasız belasız sürüşler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankaracan -- 27 Mayıs 2009; 16:22:57 >
  • merhabalar

ben de ilk çıktığından ve Türkiye ye geldiğinden beri Tiguan'a niyetlenmiştim 20 yıllık bir Vw ci olarak (sürekli golf kullandım)

geldiğinde inceleme fırsatım oldu hatta ilk gelenlerden alacaktım, ve büyük sürpriz galeride ortaya çıktı

kokpiti 3 yıldır kullandığım plus ile aynı idi ve benzinli otomatik gelmeyecekti

bu beni biraz üzd, yeni bir iç tasarım ve otomatik benzinli motor olsa hemen alacaktım

sonra alternatiflere bakmaya başladım ve 2009 honda crv de karar kıldım, 20 yıl vw den sonra hondaya geçmek zor oldu ama memnunum

tiguanı hala çok beğeniyorum, avrupada benzinli otomatikleri var ama maalesef buraya gelmiyor

alan arkadaşlara kazasız belasız sürüşler diliyorum..
  • selamlar arkadaşlar.ben daha önce 2000 model golf kullanıyordum.TİGUANI YAKLAŞIK 3 senedir takip ettim sunduğu özellikler umduğumdan iyi çıktı. nihayet ocak ayında muradıma kavuştum.tiguan'ı almadan önce bayağı araştırma yaptım
  • MESAJLARINIZI OKUDUM S&S VE F&F MODELLERİ OTOMOBİL OLARAK GEÇİYOR FENNİ MUAAYNE 3+2+2
    OLARAKYAPILIYOR T&F MODELİ OF ROAD TUŞU DOLAYISIYLA ODA 3+2+2 YAPILIYOR VE HER SENE FREN MUAYYENESİNE GİRMESİ GEREKİYOR
  • teşekkürler çizgili bu kesin bilgi mi?

Aorta geçen konuştuğumuz konuyu sakın yapma

http://www.facebook.com/video/video.php?v=83744248279&ref=nf
  • quote:

Arkadaşlar, büyük bir yanlış anlama içindesiniz. Yukarıdaki resimlerde test edilen Tigu değil 2009 model Leopar Tankıdır.........

Ben bu Tankı gayet başarılı buldum, bizim Tigunun bile üzerinden geçmiş. Genel Kurmay uygun görürse bizim ordumuza da alınabilir diye düşünüyorum.................

Ben espiri yapmak istemiştim ama gerçektende esas olay bu tankın denenmesi ise "Yuh" derim başkada birşey diyemem............

Ayrıca fotoları biraz ayrıntılı incelerseniz belki sizlerde aynısını düşünürsünüz, o kırmızı Tigunun kaputunun altında motor yok.........
  • quote:

Aorta geçen konuştuğumuz konuyu sakın yapma

Autograph, konu neydi ben unuttum yaaa.......
  • ...video görüntüsünde de zaten tiguyu forklift tarzı bir askeri araç getirip koyuyor ortaya.

quote:

Ayrıca fotoları biraz ayrıntılı incelerseniz belki sizlerde aynısını düşünürsünüz, o kırmızı Tigunun kaputunun altında motor yok.........
  • ..işte Tigumuzun motoru...

• quote:

Orjinalden alıntı: boss71

merhabalar

ben de ilk çıktığından ve Türkiye ye geldiğinden beri Tiguan'a niyetlenmiştim 20 yıllık bir Vw ci olarak (sürekli golf kullandım)

geldiğinde inceleme fırsatım oldu hatta ilk gelenlerden alacaktım, ve büyük sürpriz galeride ortaya çıktı

kokpiti 3 yıldır kullandığım plus ile aynı idi ve benzinli otomatik gelmeyecekti

bu beni biraz üzd, yeni bir iç tasarım ve otomatik benzinli motor olsa hemen alacaktım

sonra alternatiflere bakmaya başladım ve 2009 honda crv de karar kıldım, 20 yıl vw den sonra hondaya geçmek zor oldu ama memnunum

tiguanı hala çok beğeniyorum, avrupada benzinli otomatikleri var ama maalesef buraya gelmiyor

alan arkadaşlara kazasız belasız sürüşler diliyorum..

Güle güle kullanın aracınızı......... Honda CRV ile şehir içi-dışı ne kadar yakıt harcıyorsunuz merak ettim, paylaşırsanız sevinirim......
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.