Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1624. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
39.775
Cevap
418
Favori
3.764.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rcd510 benimki de. Koskoca sey mi degisecek bir suru parada o tutar kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Rcd510 benimki de. Koskoca sey mi degisecek bir suru parada o tutar kesin

rcd510'un fiyatı 5.000 tl :(
  • Arkadaşlar merhaba. Tiguanimla ilk defa uzun yola çıktım. 120 ye sabitledim, yolun bir kısmı bolunmemis virajli idi. 350 km mesafede ortalama 8lt/100km yakti. 6 lt gibi degerleri gormek icin 90 ı gecmemek lazım heralde. Tabi bir kismida ankara is cikisi şehir trafigiydi. Asil sorum ; benim farlar xenon, bolunmemis yollarda karsidan gelen vatandaslar devamli sellektor yapıp durdu. Yani bu xenon far böyle midir karsidan gelenin goxunu aliyor mu sizde de. Yoksa benim sifir aracimin far ayari mi bozuk. Karsidan gelen arabalar yanimdan gecerken uzun farlarini gözüme gözüme yaktı. Gicik oldum. Ancak farlarin aydınlatması mükemmel. Xenon far kullanan arkadaslar sizde de durum böyle mi yoksa far ayarlarina baktirayim mi.

• Arkadaşlar Euro 3 TL oldu vw araçlarına zam gelebilir. Daha fazla Euro:2.40'ta tutmazlar gibi geliyor. Hayırlısı olur inşallah.

• Arkadaşlar aracıma montajı yapılan Rns 510 ve bluetooth modülü kodlamalarını yaptırdıktan sonra mikrofonu çalıştıramadık.Karşıdan ses geliyor ama benim sesim gitmiyor.Bütün hatalar vagcom ile silindi ama sorun devam ediyor.Başına böyle bir şey gelen arkadaşlarımızın tavsiye veya çözümlerini rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: <warlord>

quote:

Orijinalden alıntı: mlhozkn

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Bir jant modeli bakıyorum. Jant tiguanın kataloğunda geçiyor. O yüzden buraya yazma ihtiyacı duydum.

Model savannah 19' ancak ince siyah kaplamaları olacak.

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

Jant bu

Bu jantı satan var mı acaba veya nereden bulabileceğim konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/tiguan/tiguan-5n/jant.html

burda var istediğin jant umarım yardımcı olur ama değermi tartışılır :)

Yok hocam bu değil. Benim istediğim savannah 19' antrasit(iki renkli) olarak geçiyor. Serviste tanesi 1600 lira bijonsuz

Satan arkadaş var mı buradan? Gerçi bu kadar güzel bi jant satılmaz da yine de soralım

Bu jantli modeli gecenlerde dubai gezimizde epey gorduk. Nerdeyse gorduklerim hemen hepsi track and style ve 19 savannahli 4x4 ve full araclardi. Dev V8 lerin yaninda tiguani gormek bizim icin sevindirici oldu.

http://www.volkswagen-dubai.com/en-vwme/models/Tiguan/trimlevel_overview.s9_trimlevel_detail.suffix.html/TheTiguan~2Ftrack---style.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kbbci06

Arkadaşlar merhaba. Tiguanimla ilk defa uzun yola çıktım. 120 ye sabitledim, yolun bir kısmı bolunmemis virajli idi. 350 km mesafede ortalama 8lt/100km yakti. 6 lt gibi degerleri gormek icin 90 ı gecmemek lazım heralde. Tabi bir kismida ankara is cikisi şehir trafigiydi. Asil sorum ; benim farlar xenon, bolunmemis yollarda karsidan gelen vatandaslar devamli sellektor yapıp durdu. Yani bu xenon far böyle midir karsidan gelenin goxunu aliyor mu sizde de. Yoksa benim sifir aracimin far ayari mi bozuk. Karsidan gelen arabalar yanimdan gecerken uzun farlarini gözüme gözüme yaktı. Gicik oldum. Ancak farlarin aydınlatması mükemmel. Xenon far kullanan arkadaslar sizde de durum böyle mi yoksa far ayarlarina baktirayim mi.

Xenon far ayarini otomatik yapiyor her calistirmada extra bir ayari var mi bilmiyorum. Ben uzun yolda boyle bir sorun yasamadim.Acaba uzunlari acik birakmis olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: jandarma60

Arkadaşlar bilginiz var mı? 2015 tiguan cup model DSG 160 beygirlik olanından. Bu aracın geri görüş kamerası yok. Geri görüş kamerası 900 TL civarında. sadece kamera alınıp takılabiliyormu? yoksa teyp seti komplemi değiştiriliyor. Yapan varmı

Benim aracim temmuz 2012 cikisli.Ender de sokup baktik ve soket olmadigindan kamera takilamadi malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: seagleye

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mlhozkn

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Bir jant modeli bakıyorum. Jant tiguanın kataloğunda geçiyor. O yüzden buraya yazma ihtiyacı duydum.

Model savannah 19' ancak ince siyah kaplamaları olacak.

Jant bu

Bu jantı satan var mı acaba veya nereden bulabileceğim konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/tiguan/tiguan-5n/jant.html

burda var istediğin jant umarım yardımcı olur ama değermi tartışılır :)

Yok hocam bu değil. Benim istediğim savannah 19' antrasit(iki renkli) olarak geçiyor. Serviste tanesi 1600 lira bijonsuz

Satan arkadaş var mı buradan? Gerçi bu kadar güzel bi jant satılmaz da yine de soralım

Bu jantli modeli gecenlerde dubai gezimizde epey gorduk. Nerdeyse gorduklerim hemen hepsi track and style ve 19 savannahli 4x4 ve full araclardi. Dev V8 lerin yaninda tiguani gormek bizim icin sevindirici oldu.

http://www.volkswagen-dubai.com/en-vwme/models/Tiguan/trimlevel_overview.s9_trimlevel_detail.suffix.html/TheTiguan~2Ftrack---style.html

Tiguana da çok yakışıyor. Bulmam lazım bu jantı ya. Tiguan TR paketlerinde yok mu bu jant? Eğer yoksa satan birini bulma ihtimalim çok düşük

• Arkadaslar, bu yan basamaklardan taktirmak istiyorum. Tavsiye edeceginiz bir model var mi? Yan sanayi ya da orjinal taktirmanin bir farki olur mu kalote olarak?

• Zaten uzunlari yakmaya gerek kalmiyor. Kisalar yolun çok ilerisini aydinlatiyor. Farlarin yükseklik ayari zaten otomatik. Muhtemelen bir sorun var benim farlarda veya sensörler de çünkü karsidan gelen kamyonlar bile rahatsiz oldu, her üç arabadan biri selector yaptı. Yarin bir servise telefonla soracam. Bu sorunu yaşayan benden baska kimse yok mu. tamam xenon far parlak ama yine de goz alnamasi lazim. Bir de AFL diye bir ozellik var benim tiguda.

• kbbci06 K kullanıcısına yanıt
    Servise gidip far yükseklik ayarlarına baktırmanızda fayda var. Ben 2012 white night ile çok gece yolculuğu yaptım sorun olmamıştı. Cup ile daha uzun yolda çıkamadım.

aynı sorun benim YETİ'de vardı eğer farlarınız adaptif ise ve virajlarda direksiyonla birlikte hareket etmiyorsa far ayarı ters yön için ayarlanmıştır onu yol bil. ayarlamanız gerekiyor
    Farlarla ilgili olarak şöyle bir durum olmuş olabilir.
    1. Aracı çalıştırdınız ve far ayarı otomatik olarak yapıldı ve bu esnada veya daha sonra arka koltuğa 2 yada 3 kişi bindi hatta stop etmeden bagajada eşya koydunuz ve arabanın arka taraf çöktü, dolayısıyla farlar yukarıya baktı.
    2. Far motorunda sorun var.
    3. Arka amortisörlerdeki farlara arabanın egimini bildiren sensörlerde sorun var.
    Ama bence 1. Seçenek daha ağır basıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ilginiz icin tesekkurler. Anladigim kadariyla benim far yukseklik ayarinda sorun var. Çünkü uzunlar yandigi zaman aydinlatma mesafesi olarak pek bi sey farketmiyor. Gökyüzünü aydinlatiyor. Hafta içi bi servise baktirayim. Bir de yol bilg ayarlarini kurcalayim bakalim sizleri de bilgilendiririm.

Farlarınız adaptif zenon mu

• mşah kullanıcısına yanıt
    evet

Direksiyonu çevirince farlarınız hareket etmiyorsa yol bil. düzelecektir üç harfli bir seçenek vardı o işaretli olması ge rekiyor. DLW tarzı birşey olması gerkiyor sanırım

yolculuk kipi yada turistik ışık kapalı olması gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mşah -- 2 Mayıs 2015; 18:33:42 >
  • Yolcluk kipi seçildiğinde adaptif far sistemi ingiliz trafiğine göre çalışır. Sol şerit kullanılıyormuş gibi. Yani sistem karşıdan gelenin gözlerini almaz. Normal kipte sol far Şiddeti kısılır yolc kipinde sağ far

• 
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.