Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1477. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tttollllgaaaa
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.764.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    esp ninde off konumunda olmadığından emin olun, esp kapalıykende aktiflesmez bu arada frene basmanızla bir alakası yok. ESP acık emniyet kemeriniz takılı iken dügmeye bastıgınızda ışık yanması gerekiyor.Bu ısık auto holdun aktifleştiğini gosteriyor.
  • Benim izlenimlerim şöyle; AutoHold kapalıyken araç stop ederse, bir sonraki çalışmada kemer taksanız bile aktif duruma geçmez. AutoHold açıksa eğer, kemeri çıkartın söner, takınca tekrar devreye girer.
  • kaan27m K kullanıcısına yanıt
    bayi bile garanti vermiyor..çıkabilceğini duymuşlar ama türkiyeye gelir mibilemeyiz diyor..2015 sonu tanıtılcak..hem pejon 3008 bile yenilendikten sonra tiguanda yenilenir.sonuçta sıfır almayı düşünüyorum acele etmimm :)) @kaan27m
  • mustafaates kullanıcısına yanıt
    Olabilir 2010 model benim tiguan yol bilgisayarından yapıyorum ben.
  • huseyyil kullanıcısına yanıt
    aynen dediginiz gibi
  • Tiguan'ıma 5 kişi (en az 400 kg) + 1 çocuk + 9 büyük bavul (havalimanında bir sürü fark ödemek zorunda kaldığım için kg belirtmiyorum ) yükledim; konforlu bir yolculuk sonunda bir 5 yıldız daha verdim ;)
    Herkese hayırlı sürüşler...
  • 9 büyük bavul derken? bagaj bölümüne sığmamıştır sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaates

Yeni kasalarda galiba artik Ekranda yok o ayar kismi ben bulamadim,

sadece anlattigim sekilde

birkere aktif ediyorsunuz sonra sadece kemer takmaya bakiyor

kemer takarsaniz aktif oluyor takmassaniz devre disi kaliyor.

baska yolu varmi bilmiyorum :(

sizinkisi galiba eski kasa ondan olabilir yeni kasalarda bildigim kadariyla o ayar artik bilgisayarda yok

not: zaten asagi yukari ayni seyleri söyledik sadece dedigim gibi yeni kasalarda o ayar artik öyle yapilmiyor galiba???

evet arkadaşlar,auto hold u çalıştırmayı sizlerin de yardımıyla başardım.Vites takılı,araba çalışır durumda ve ayağım frendeyken düğmeye bastım ve devreye girdi.Kemeri çıkardığımda devre dışı kaldı.Auto hold yokuşta devreye girdiğinde kalkış için gerekenden biraz daha fazla gaz veriyorsunuz ve auto hold kendini bırakıyor.Büyük kolaylık gerçekten.Tiguanımı bugün biraz daha sevdim.Ha bu arada ekrandan herhangi bir ayarlama yapmadım...

• bulo63 kullanıcısına yanıt
    yalnız dikkat et, bayır aşağıya giderken örneğin önünüzde araç fren yaptığında sizde frene yaptığınızda auto hold devreye girip durduktan sonra, gaz verip kalkmak istediğinizde yer bayır olması nedeniyle auto holda frenleri birden bırakıyor araç aniden hızlanıyor, öndeki aracı yakın izlediğinizde arkadan çarpma tehlikesi var...bilginize....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

yalnız dikkat et, bayır aşağıya giderken örneğin önünüzde araç fren yaptığında sizde frene yaptığınızda auto hold devreye girip durduktan sonra, gaz verip kalkmak istediğinizde yer bayır olması nedeniyle auto holda frenleri birden bırakıyor araç aniden hızlanıyor, öndeki aracı yakın izlediğinizde arkadan çarpma tehlikesi var...bilginize....

Yimust ,teşekkürler uyarınız için.Dikkat edilmesi gereken bir konu...
  • Arkadaşlar tiguanime cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Belki konu yine hortlayacak ama, verilen
    teklifleri paylaşmak istedim. Bulunduğum ilde llumar takan bir yer ön cam dahil 450 dedi. sonra 400 TL
    ye olur dedi (10 yıl garantili). Eskişehir Ziebart ise şöyle bir teklif gönderdi.

Siz ne dersiniz..

• sangoma S kullanıcısına yanıt
    anlamadığım bir konu, Tiguanın zaten camları karartılmış, neden cam filmine ihtiyaç duydunuz....
  • Evet arka camlar karartılmış ancak güneşi kesme açısından etkili değil. Üstelik görüntü olarak da cam filminin
    beyaz olan aracımda iyi duracağını düşünüyorum. Ayrıca araç sunroof lu. Sunroof a da en koyusundan film kaplatmayı
    düşünüyorum. Güneşi kesme konusunda tavan perdesi çok etkisiz kalıyor..
  • Merhaba arkadaşlar kapılardaki eziklerden sonra bu ürünü ciddi ciddi düşünüyorum. Kullanan var mı yada ürün hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi ? keyifli sürüşler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-s-dizayn-vw-tiguan-kapi-koruma-citasi-krom-plus-abs-plastik-160381338/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan_08

Merhaba arkadaşlar kapılardaki eziklerden sonra bu ürünü ciddi ciddi düşünüyorum. Kullanan var mı yada ürün hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi ? keyifli sürüşler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-s-dizayn-vw-tiguan-kapi-koruma-citasi-krom-plus-abs-plastik-160381338/detay/

çitanın altına gelen darbeleri önlemez, bence fazla yararı olmaz....

• trust06 T kullanıcısına yanıt
    Arka koltukları az öne çekince bagaj kapağı rahatça kapandı. 9 bavulun 9 u da eski tip Rus bavullarından olmayabilir ama emin olun ki öyle sırt çantası küçüklüğünde falan değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk18

quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Uzun zamandan sonra tekrar yazıyorum :)

2010 dan beri SS 1.4 TSI 4 Motion Tiguan Kullanıyorum.Özellikle Cam Tavanlı aldım.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Her ay düzenli olarak kapı kilitleri ve cam tavan raylarına belli miktarda özel yağlama yapıyorum.Belkide bu yüzdendir.

Cam tavan bana olmazsa olmaz gibi hissettiriyor şuan. Ben çok memnunum.Müthiş bir ferahlık katıyor araca.

Cam tavan ve kilitler için kullandığınız yağ özel mi acaba?

Cam tavan için silikon esaslı bir yağdan bahsediyorlardı forumda.

Cam tavan için CRC 5-56 isimli yağı kullanıyorum.Özel bir tavsiyeyle denedim çok memnun kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: uysalburak

quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Uzun zamandan sonra tekrar yazıyorum :)

2010 dan beri SS 1.4 TSI 4 Motion Tiguan Kullanıyorum.Özellikle Cam Tavanlı aldım.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Her ay düzenli olarak kapı kilitleri ve cam tavan raylarına belli miktarda özel yağlama yapıyorum.Belkide bu yüzdendir.

Cam tavan bana olmazsa olmaz gibi hissettiriyor şuan. Ben çok memnunum.Müthiş bir ferahlık katıyor araca.

Ne marka yağı nasıl kullanıyorsunuz camtavan da nerelere sürüyorsunuz yada sıkıyorsunuz?

CRC 5-56 marka ürünü kullanıyorum tavsiye üzerine deneidm ve memnun kaldım.

Bu ürünü kapı kilit noktalarına,tavan raylarındaki mekanizma demirlerine bagaj kilit kısmına,kısaca her türlü vida ve kilit noktalarına dillere uyguladım.Çok memnun kaldım.Tavsiye ederim.

• Lastikler Pirelli P-ZERO kesinlikle tavsiye ederim.Bu aracın yol tutuşunu İstanbul Park pistinde sonuna kadar zorlamış biri olarak ben bu kadar yol tutuşun değişeceğini düşünmemiştim.

255-40-19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 26 Nisan 2014; 13:03:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sangoma

Arkadaşlar tiguanime cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Belki konu yine hortlayacak ama, verilen
    teklifleri paylaşmak istedim. Bulunduğum ilde llumar takan bir yer ön cam dahil 450 dedi. sonra 400 TL
    ye olur dedi (10 yıl garantili). Eskişehir Ziebart ise şöyle bir teklif gönderdi.

Siz ne dersiniz..
    quote:

Orijinalden alinti: sangoma

Arkadaslar tiguanime cam filmi yaptirmayi düsünüyorum. Belki konu yine hortlayacak ama, verilen
    teklifleri paylasmak istedim. Bulundugum ilde llumar takan bir yer ön cam dahil 450 dedi. sonra 400 TL
    ye olur dedi (10 yil garantili). Eskisehir Ziebart ise söyle bir teklif gönderdi.

Siz ne dersiniz..

Zibart felan hikaye ben normak bir camcyya gittim taktyrdym bak iki yyl oldu tyk yok filmlerde hatta bir kaç gün önce panaromic cam tavanada film çektirdim (70tl ye) diger camlarda olsun 120 felan ?u aralar 400 tl ler yazyk...

Yalnyz tavsiyem o ki ön cama film çektirme karanlykta ve yagmurlu havalarda görü?ün çok dü?er...

• 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.