Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
418
Favori
3.764.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CC taktırmış olan arkadaşlara bir sorum var: Ben doğuş otonun bir bayisini aradım, aracım 2012 Mart ayında teslim aldığımı söyleyince onlara CC takılmıyor dediler, sadece Eylül ayından sonraki teslimatlar için mi neymiş, sizin araçlarınız hangi ay da teslim alındı?

Michelin Alpin A4 kış lastiklerini bir haftadır kullanıyorum, gayet iyi gibi duruyor şu an kuru zeminde, kar yağdığında göreceğiz performansını ya da yolumuz Kartepeye düşünce :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk18

quote:

Orijinalden alıntı: beercholic

kışlık paspas arayanlar için çok iyi bir secenek.
    ben 170 tl ye almıştım . o parayı bile hak ediyor bence.

http://www.hepsiburada.com/liste/vw-tiguan-siyah-ozel-kesimhavuzlusabitlemeli-paspas-set-841152/productDetails.aspx?

Kış geldi kumaş paspaslarla nasıl yapacağız derken 73 TL den sipariş ettim sayenizde. Teşekkürler bilgi için.

Merhabalar,

Paspas geldiginde yorumlari paylasirsaniz cok sevinirim. Zira bende aliyor olacagim.p
    Tskler
    Orcun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• çok az koku yapıyor ilk kullanımda.
    yazın hazirana kadar kullanıp halılara geçtim.
    mayıs haziranda koku yapmadı.
    ama plastik işinde belli olmaz her üretim partisinde bile farklılıklar olabilir.
    araca gayet iyi oturuyor ancak debriyaj pedalının altında halıya toz dökülebiliyor.
    ama pedal altını kapatan paspaslarda da pedal takılması sorun olabiliyor.
  • Debriyajin alti su anda da leş gibi zaten orasi cok toz ve kir topluyor... O halde bu bilgilere dayanarak siparis vericez gibi gorunuuor sagolun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcunakin

quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/vw-tiguan-siyah-ozel-kesimhavuzlusabitlemeli-paspas-set-841152/productDetails.aspx?

Kış geldi kumaş paspaslarla nasıl yapacağız derken 73 TL den sipariş ettim sayenizde. Teşekkürler bilgi için.

Merhabalar,

Paspas geldiginde yorumlari paylasirsaniz cok sevinirim. Zira bende aliyor olacagim.p
    Tskler
    Orcun

Ben siparisi gectim bugun, elime ulasinca yazarim yorumlari.Bu paspasi ilk duyuran arkadasin gazina geldim hadi hayirlisi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: bronze

CC taktırmış olan arkadaşlara bir sorum var: Ben doğuş otonun bir bayisini aradım, aracım 2012 Mart ayında teslim aldığımı söyleyince onlara CC takılmıyor dediler, sadece Eylül ayından sonraki teslimatlar için mi neymiş, sizin araçlarınız hangi ay da teslim alındı?

Michelin Alpin A4 kış lastiklerini bir haftadır kullanıyorum, gayet iyi gibi duruyor şu an kuru zeminde, kar yağdığında göreceğiz performansını ya da yolumuz Kartepeye düşünce :)

ben temmuz 26 da teslim aldim ve benimkine takiliyor.Yakinda islemlere baslanacak
  • quote:

CC taktırmış olan arkadaşlara bir sorum var: Ben doğuş otonun bir bayisini aradım, aracım 2012 Mart ayında teslim aldığımı söyleyince onlara CC takılmıyor dediler, sadece Eylül ayından sonraki teslimatlar için mi neymiş, sizin araçlarınız hangi ay da teslim alındı?

Merhabalar,

Benim Tigu mart 2012 trafige cikisli ve gecenlerde CC taktirdim. Sordugunuz yetkili servis , yeterli bilgilendirilmemis sanirim. Sizden sasi numaranizi isteyip kontrol ettikten sonra uygun CC' yi takmalari gerekiyor.

• quote:

Benim arac ekim sonu ama yapilan aciklama pek mantikli degil bence. Bi arastirin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: pvnrt

quote:

Orijinalden alıntı: muratno

quote:

Orijinalden alıntı: hadibakalimmm

quote:

Orijinalden alıntı: muratno

quote:

Orijinalden alıntı: hadibakalimmm

Aracimin kaportasinda cok fazla zift var, gunesli havada (!) gaz yağı ya da mazot gibi cozuculerle cikarin diyorlar. Margarin oneren de oldu :) bilgisi olan var mi? Boyaya zarar vermeden nasil cikarabiliriz o zifti??

Suya gazyagi dokun ve fircayla surun. Sade gaz yagi ile denemeyin olmuyor. tecrube ile sabit.

Tesekkur ederim deniyecem :) cem yilmazin bel fitigi muhabbeti vardi.. Yumurtanin sarisiyla akini ayir.. Eee?? Surme bile.. :))

Bunu Çocukluğumda bir büyüğümden öğrenmiştim(Şakayla karışık 25 sene olmuş). Rahmetli nini galerisi vardı. Oğluyla bana bir kova biraz gazyağı ve fırça verdi arabadaki ziftleri bununla çıkarın dedi. Biz de dalga geçiyor herhalde diyerek gazyağı ve bez ile ziftleri silmeye çalıştık ama 1 tanesini bile çıkaramadık. Bir araba fırçayı biz yedikten sonra gazyağını kovaya döküp temizlik fırçasını arabaya sürmemizle ziftlerin gitmesi bir oldu. Hiç zorlanmadan arabayı tertemiz etmiştik.

Benim aracta da ön camin solunda ve dikiz aynanin oralardaki plastiklerde ve orta kapi sutununda falan toplu igne basi gibi nokta nokta beyaz boyalar var heralde boya yapilan biyere mi denk geldik nedir bunlara ne onerirsiniz???

Fazla bastirmadan tirnaginizla bi dokunun, tebesir tozu gibi ufalaniyorsa su bazli boyadir, basincli su ile cikar ama tirnaginizin izi cikiyorsa yagli boyadir ve sizin de diger cozuculere basvurmaniz gerekecektir..

• MArgarin de çıkarır gazyağını. Onun da püf noktası margarini sürüp güneş altında biraz bekletmenizdir.
    Güneş altında margarin erirken zifti de çıkarıyor.

Gazyağı uygulayacaklar dikkat etsinler. Zira gazyağının boya üzerinde fazla beklemesi boyayı yakabiliyor.
    Uyguladıktan sonra çok beklemeden yıkayın aracı.

Gazyağının yakma riskinden dolayı ben margarini denemenizi öneririm öncelikle

MArgarin ugylaması :

• quote:

Orijinalden alıntı: L'ombre

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Tskler
    Orcun

Ben siparisi gectim bugun, elime ulasinca yazarim yorumlari.Bu paspasi ilk duyuran arkadasin gazina geldim hadi hayirlisi:)

Arkadaşlar selam,

Ben 2 hafta önce aşağıdaki paspası sipariş ettim,fiyatı biraz pahalı olsa da hakkını veriyor gerçekten çok memnun kaldım,paspaslar yuvalarına tam olarak oturuyor,çok az kir gösteriyor,kaliteli ve kokusuz herkese tavsiye ederim.Akşam eve gidince foto da paylaşırım.

http://www.eliftuning.com/Volkswagen-Tiguan-Orjinal-Paspas-Takimi-Havuz-Kesimli_56136.html#0

Şimdi de kauçuk bagaj havuzu almak istiyorum,kullanan varsa tecrübelerini yazabilir mi,aşağıdaki iki model arasında kaldım :

http://www.hepsiburada.com/liste/volkswagen-tiguan-bagaj-havuzu-paspasi-842011/productDetails.aspx?productId=otm842011&categoryId=20036341&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d20036341%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dotm842011%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483631%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483631_253574%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483631_253574_20035777%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483631_253574_20035777_20036337%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483631_253574_20035777_20036337_20036340%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483631_253574_20035777_20036337_20036340_20036341%257d%26fh_refview%3dlister

http://www.eliftuning.com/ELiFTUNiNG-VW-Tiguan-Bagaj-Koruyucu_19625.html#0

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: L'ombre

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Tskler
    Orcun

+1

• bursa dogusu aradım
    1.4 otomatık stoklarda yokmus.
    20 gun once vardı alamadım
    ocakta 2013 mu alsam bu saatten sonra
    fıyat ne kadar artar acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @evren

bursa dogusu aradım

Şans işi. Ben de geçen sene kasımda aldım, yılbaşı zam gelir falan diye acele ettik. Bırak zam gelmeyi, daha da düşük şimdi fiyatı. Kısacası Doğuş'tur ne yapsa yeridir diyoruz artık...
  • quote:

bursa dogusu aradım

Hocam selam,

Zaten VW'in birkaç aydır gönderdiği modellerin hepsi aslında 2013,yeni kanundan dolayı ruhsatta 2012 yazıyor,motor koduna baktığında 2013 model olduğunu belirten "D" işareti var,Ocak'ta alırsan tek farkı ruhsatta da 2013 yazacak ama fiyat farkı olur mu bilemiyorum ama olursa değmez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csarvox

quote:

bursa dogusu aradım

Hocam selam,

Zaten VW'in birkaç aydır gönderdiği modellerin hepsi aslında 2013,yeni kanundan dolayı ruhsatta 2012 yazıyor,motor koduna baktığında 2013 model olduğunu belirten "D" işareti var,Ocak'ta alırsan tek farkı ruhsatta da 2013 yazacak ama fiyat farkı olur mu bilemiyorum ama olursa değmez bence.

Satarken kimseye anlatamazsınız bence aracın 2013 model olduğunu. 2012 model diye satabilirsiniz. İnsanlar alırken ruhsatta yazan tarihe bakacak sonuçta.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: csarvox

quote:

bursa dogusu aradım

Hocam selam,

Satarken kimseye anlatamazsınız bence aracın 2013 model olduğunu. 2012 model diye satabilirsiniz. İnsanlar alırken ruhsatta yazan tarihe bakacak sonuçta.

Haklısınız tabi,bu durumu bilmeyen biri sadece ruhsata bakar ama aslında Kasım-Aralık 2012'de alınan ve Ocak 2013'te alınan araçlar arasında hiçbir fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exalteddivx

Bende R-Line tampon düşünüyorum aslında ama r-line konseptli araçlar burada satışa çıkmadığı için bu parçaları getirtmek masraflı olacağından şimdilik geri adım atıyorum, birde ABT firmasının modifiyesi var bu modifiyede çok ilginç ve çekici yapıyor aracı, özellikle jantlar harika duruyor.

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

bunlar nedir .böyle bir araç varmı şimdi..

• quote:

çok az koku yapıyor ilk kullanımda.
    yazın hazirana kadar kullanıp halılara geçtim.
    mayıs haziranda koku yapmadı.
    ama plastik işinde belli olmaz her üretim partisinde bile farklılıklar olabilir.
    araca gayet iyi oturuyor ancak debriyaj pedalının altında halıya toz dökülebiliyor.
    ama pedal altını kapatan paspaslarda da pedal takılması sorun olabiliyor.

Hepsiburadadan ben de kaptim bitane hadi bakalim hayirlisi gelsin de takalim hemeen

• Sayın KFTN, bilgi için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.