- x
***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...
30584 Cevap2218570 Görüntüleme271 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     109 [111] 113 114 115 116 117 118      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

319 Mesaj
13 Temmuz 2010; 12:06:45 

Rns310 yazılımı için servisten aradılar. Simdi gidiyorum. Hayırlısı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

694 Mesaj
13 Temmuz 2010; 13:30:04 

quote:

Orijinalden alıntı: vinyakal

Rns310 yazılımı için servisten aradılar. Simdi gidiyorum. Hayırlısı...

anca gelmiştir...marstan geliyor ya

umarım sorunsuz çalışır...

Gürcan Bey hadi sizinde gözünüz aydın

keyifli sürüşler...

319 Mesaj
13 Temmuz 2010; 13:37:53 

biraz deneme fırsatım oldu. buralarda eşim bayağı offroad yapıyormuş meyer çünkü bir çok yolda ekranda "offroad" yazısı çıkıyor. yolu tanımlayamıyor :-)

sabah ilk gürcan_kaan beyin aracına yükleme yapmışlar, servisten duyduğum kadarıyla :-)

4*4 / S&S >> VW Tiguan Kulübü <<
Ocak 2010 / Şeker Beyazı / RNS310

319 Mesaj
13 Temmuz 2010; 13:40:31 

teşekkür ederim drkaramurat.

şu yoğunluğum bir geçsin (sanmıyorum ama) yine forumda olacağım ...

694 Mesaj
13 Temmuz 2010; 13:49:48 

quote:

teşekkür ederim drkaramurat.

şu yoğunluğum bir geçsin (sanmıyorum ama) yine forumda olacağım ...

o kadar geziyorsun adana yok mu gezi programında görüşelim

319 Mesaj
13 Temmuz 2010; 13:56:23 

ramazan veya kurban bayramından birinde plana aldık ama, netleştiremedik. oradan Kıbrısa geçmeyi planlamaya çalışıyoruz...
300 km yakınına işim düşse emin ol yolu uzatıp geleceğim ama olmadı. zaten Adanaya bir işim düşse kolcuoğullarından birinde, albatros ta veya karataşta savaşın yerinde olacağım :-) :-)

694 Mesaj
13 Temmuz 2010; 14:48:42 

quote:

ramazan veya kurban bayramından birinde plana aldık ama, netleştiremedik. oradan Kıbrısa geçmeyi planlamaya çalışıyoruz...
300 km yakınına işim düşse emin ol yolu uzatıp geleceğim ama olmadı. zaten Adanaya bir işim düşse kolcuoğullarından birinde, albatros ta veya karataşta savaşın yerinde olacağım :-) :-)

yok öyle biz nereye götürürsek oraya gelirsin

77 Mesaj
13 Temmuz 2010; 18:58:40 

Bugün aracınız geldi diye haber verilmişti ona bakmaya gittik, gördüğüm kadarıyla direksiyon simidi değişmiş, kapı kollarındaki cam düğmelerinde falan uçlarında nikelaj kaplama tarzı yerler var, bir de arka TSI yazısı altına 4 Motion yazmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [GX]Bortu -- 13 Temmuz 2010; 18:59:58 >

319 Mesaj
13 Temmuz 2010; 20:08:59 

tamam, itiraz yok. bir doktora nasıl hayır denir ki
quote:

Orijinalden alıntı: drkaramurat

yok öyle biz nereye götürürsek oraya gelirsin

2603 Mesaj
13 Temmuz 2010; 21:17:45 

quote:

Orijinalden alıntı: [GX]Bortu

Bugün aracınız geldi diye haber verilmişti ona bakmaya gittik, gördüğüm kadarıyla direksiyon simidi değişmiş, kapı kollarındaki cam düğmelerinde falan uçlarında nikelaj kaplama tarzı yerler var, bir de arka TSI yazısı altına 4 Motion yazmışlar

Alınca fotoğraf ekleyebilir misiniz?

Olympus OM-D
14mm 2.5
20mm 1.7
25mm 1.4
45mm 2.8 Macro
75mm 1.8

77 Mesaj
13 Temmuz 2010; 21:22:32 

quote:

Orijinalden alıntı: autograph

Alınca fotoğraf ekleyebilir misiniz?

Tabiki eklerim
Aslında gidince cep telefonu ile ayaküstü fotoğraflarını çekeyim diyordum ama araca bakarken aklımdan çıktı tamamen
2011 model olarak geçmesi için 1 agustosta kesilecek faturası.

311 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:40:48 

quote:

Orijinalden alıntı: [GX]Bortu

aracınız hayırlı olsun sizin alacağınız aracınızdaki değişikleri bende doğuş şaşmazda gördüm gerçekten çok hoş olmuş birde farları açma düğmeside uc kısmınada nikelaj yapmışlar. yalnız ben elektirikli katlanır yan ayna özelliğini fark edemedim böyle bir özellik eklemişlermi?

keşke ekim kasım aylarını bekleseydin makyajlı kasa gelecek bildiğim kadarıyla.Ben onu bekliyorum nasipse....

-----------------------------------------
"Baba malı tez tükenir, evlat gerek kazana."
2012 S&S 4x4 160hp karemel kahve

77 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:59:09 

Ocak ayından beridir o mu olsun bu mu olsun diye gezinip durduk, karar vermemiz biraz uzun sürdü, spontane şekilde vw bayisine girdiğimizde almaya karar verdik ve açıkcası doğuş 3.5 ay sonra ancak diyince pek bakmadık ıvır zıvır donanım paketi falan. Zaten eskihisar'da 1 tane araç var gemide şu an diyince olsun madem dedik. Zaten minimum 5-6 sene bineriz Allah kaza bela vermezse.

Elektrikli katlanır ayna yok bildiğim kadarıyla. Zaten araçta baktığımız şeyler daha çok taşıma sırasında oluşmuş olabilecek hasar olup olmadığıydı, çok şükür birşeyi yok.

188 Mesaj
14 Temmuz 2010; 11:44:18 

quote:

Orijinalden alıntı: turati
.......................... yalnız ben elektirikli katlanır yan ayna özelliğini fark edemedim böyle bir özellik eklemişlermi?

.....................................

Standart donanıma her hangi bir fiyat farkı olmaksızın, katlanır yan aynaları eklerlerse ben kendimi enayi gibi hissederim. Özel sipariş ettiğim tiguya bu özellik için 291€ ödedim...

Hayatta en büyük eğlence; başkasının başaramazsın dediği şeyi başarmaktır.
Walter BAGEHOLT

311 Mesaj
14 Temmuz 2010; 12:36:44 

quote:

Orijinalden alıntı: alayli

Standart donanıma her hangi bir fiyat farkı olmaksızın, katlanır yan aynaları eklerlerse ben kendimi enayi gibi hissederim. Özel sipariş ettiğim tiguya bu özellik için 291€ ödedim...

işte bende kafayı vurmamak için bekliyorum ama bunun sonu yok. adamlar satabilmek için her sene birşeyler eklemek zorundalar rekabetçi piyasa müşteriyi başka markalara kaymaması için değişiklik ve yeni teknoloji sunmak zorunda.

ben 2006 ilk jettamı aldığımda full confortlaine idi açılır tavana varıncaya kadar.ama şimdiki jettalarda motordan başlayıp kabindeki değişikliklere kadar epey bir değişime uğradı.netiçede ben artık jettadan hevesimi aldım aynı durumlar başıma gelmemesi için bekliyorum.

tabiki bende şans yok adığım zamanda kasa değişir..

77 Mesaj
14 Temmuz 2010; 14:19:19 

Beklemenin sonu yok, seneye başka bir yeri değişir, sonra başka bir yeri. En sonda kasası değişir bu seferde yeni kasada ilk alınmaz sorunları giderilsin diye beklenir, şeklinde uzar bu iş. Boşverin hayat akıp gidiyor, zevkini çıkartmak lazım

68 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:20:47 

Benim aracım 1.4 TSI 110 KW (150 beygir) S&S 4x4 Şeker Beyaz .10000 km ye yaklaştım.
Ortalama yakıt tüketimim 100 km de 8.3 yakıyor.Kullanımımın 3/2 si şehirlerarası,3/1 şehiriçi.
yani toplamda 750 km ise bunun 500 km sini şehirlerarası ,250 km sini şehir içinde
kullanıyorum gibi.Bu değerler gayet normal hatta iyi düzeyde benim için.Şimdi bu
verilerden hareketle araçın şehiriçinde ve şehirdışında km de kaç litre yaktığını da bir arkadaş hesaplayıversin. Şimdi ortalamam 10-11 diyen arkadaşları duyunca şaşırdım açıkçası.
Şu olabilir aracın 4/3 sini şehir içinde hele bir de İstanbul trafiğinde ve agresif kullanırlarsa
bu değerleri belki bulabilirler.Kimseyi yalanlamak istemem arkadaşlar.Ha bir de şunu
söyleyem aracım ilk 4000-5000 e kadar yaklaşık 1 litre fazla yakıyordu sonra tüketim
düştü.Ben her depoda tüketimimi kaydettim.Hala da kaydederim.ATANUR

68 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:25:36 

Ayda 30-40 TL fazla öde araba kullanmanın tadını çıkar.Ben çok araç kullandım ama bu TİGUAN bambaşka bir güven ve konfor veriyor.tabii kurallara da uyacaksın.Ayda 150-200 TL sigaraya ona buna veririz de haberimiz bile olmaz .Nelere ne pereler gidiyor ki.. ATANUR

68 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:31:21 

Arkadaşım TİGUAN ile sınıf atlıyorsun karizma alıyorsun.Şimdi bu sınıfında araçlarda 1-1,5 LT farkı aramak yanlış bence .O zaman git Tofaş al bir de tüp taktır.İşte sana ekonomi.ATANUR

68 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:35:16 

Şimdi 1 kg toz şeker almak için atlayıp TİGUAN a 1 km ötendeki bakkala gidilmez yani.Kısa mesafeleri ayağınla alacaksın.ATANUR

68 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:40:04 

TİGUAN a LPG takılır mıymış? Takılmazmıymış?Evet TSI sistemine uygun sistem var,takılır.Ama bu tartışmaları yapmak burada yersiz .meraklısı gider taktırır.LPG hiç bir araçta benzinli kadar performans ataklık vermez.HA TİGUAN a LPG takılır mı? Takılır ancak yakışır mı? O başka ATANUR

212 Mesaj
14 Temmuz 2010; 19:10:54 

quote:

Orijinalden alıntı: drkaramurat

anca gelmiştir...marstan geliyor ya
umarım sorunsuz çalışır...
Gürcan Bey hadi sizinde gözünüz aydın
keyifli sürüşler...

Teşekkür ederim Sn.drkaramurat ve Sn.vinyakal,
Yedi ay süre mücadele sonunda araca navigasyon yüklemesi yapıldı.
Çağ Otomotiv ve Doğuş'tan yakın ilgi gösteren bayana da teşekkür ederim.

Bu arada Doğuş'un mart ayında 750+işçilik fiyat konusunda gereksiz ve yanlış ısrarına rağmen hız sabitleme sistemi (Cruise Control)'ü yaklaşık 260 TL ye taktırdım. Gayet iyi çalışıyor.
İyi sürüşler.

KAAN

77 Mesaj
14 Temmuz 2010; 19:36:46 

Cruise için bana da verilen fiyat 250tl.

175 Mesaj
15 Temmuz 2010; 0:36:34 

lpg konusunda buyrun linki adamlar takmış ve satıyor.Ancak sayın ATANUR'un dediği gibi size kalmış :))

tiguanla gidip lpg pompasının yanında durmak nasıldır bilmem :))

tüplü tiguan

Life is Beautiful...
SONY DSC-H7
Apple Iphone 5 & iPad Mini Retina wifi+cellular

175 Mesaj
15 Temmuz 2010; 0:39:42 

birde şunu anlamadım arkadaşlar ikinci el olarak satılan araçlara bakıyorumda sıfırı ile aynı fiyat veya daha pahalı :S nasıl iştir anlamadım

Life is Beautiful...
SONY DSC-H7
Apple Iphone 5 & iPad Mini Retina wifi+cellular

18 Mesaj
15 Temmuz 2010; 13:23:49 

Selamlar,

Ben de Tiguan sahibi olup araniza katildim. Arabayı henuz tanima asamasindayim. Fikir paylasmak uzere hoscakalin.

137 Mesaj
15 Temmuz 2010; 15:15:29 

quote:

Orijinalden alıntı: hokant

Selamlar,

Ben de Tiguan sahibi olup araniza katildim. Arabayı henuz tanima asamasindayim. Fikir paylasmak uzere hoscakalin.

Hayırlı uğurlu olsun hokant,

Ben de alalı 1 hafta oldu 800km yaptım şehir içi :) işim çıksında arabayla biryerlere gideyim diye bahane arıyorum.

Umarım sen de çok keyifle kullanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimko -- 15 Temmuz 2010; 15:25:49 >

2010 4x4 Fun&Function Beyaz-Ankara

998 Mesaj
15 Temmuz 2010; 16:41:59 

Sn.Hokant,

Aracınız hayırlı olsun, araçla ilgili bilgi verirseniz, donanım seviyesi 4x4 ya da 4x2 gibi, üye listesine ekleyelim sizi de.
İyi sürüşler

quote:

Selamlar,

10 Mesaj
16 Temmuz 2010; 11:52:51 

son 3 ayda 2 kez camı patlatılan ve rcd 510 teyibi çalınan bir tiguan sahibi olarak yeni tiguan sahiplerine tavsiyem araçlarına alarm ve güvenlik filmi taktırmalarıdır çünkü montaj hariç yetkili serviste 3400 tl olan bu teyplerin forumlarda 1500 tl'den ucuza satıldığını gördüm, kesinlikle bunların çoğunun çalıntı olduğunu düşünüyorum.

0

18 Mesaj
16 Temmuz 2010; 13:27:06 

quote:

Orijinalden alıntı: oscarmiller

Sn.Hokant,

Aracınız hayırlı olsun, araçla ilgili bilgi verirseniz, donanım seviyesi 4x4 ya da 4x2 gibi, üye listesine ekleyelim sizi de.
İyi sürüşler

Selamlar, Tiguan S&S, Umraniye rekor cikisli, seker beyazi.

998 Mesaj
16 Temmuz 2010; 13:56:42 

Aracınızı ve isminizi üye listesine ekledim, tekrar hayırlı olsun.
İyi sürüşler

quote:

Selamlar, Tiguan S&S, Umraniye rekor cikisli, seker beyazi.

998 Mesaj
16 Temmuz 2010; 14:00:33 

Geçmiş olsun. Bu kadar ucuza satıldığına göre dediğiniz gibi çoğu çalıntı olmalı.
Bu arada daha önce foruma yazdınız mı bilmiyorum ama sanırım ilk yazınız. Aracınızın donanımını belirtirseniz sizi de üye listemize ekleyelim.
Umarım güzel haberlerle paylaşımlarınız olur ve tekrar geçmiş olsun; çok üzücü bir durum, üst üste tekrarlaması ise tedirgin edici.
Bu olaylardan sonra mı taktırdınız siz alarm ve filmi?
İyi sürüşler

quote:

Orijinalden alıntı: deniz1212

son 3 ayda 2 kez camı patlatılan ve rcd 510 teyibi çalınan bir tiguan sahibi olarak yeni tiguan sahiplerine tavsiyem araçlarına alarm ve güvenlik filmi taktırmalarıdır çünkü montaj hariç yetkili serviste 3400 tl olan bu teyplerin forumlarda 1500 tl'den ucuza satıldığını gördüm, kesinlikle bunların çoğunun çalıntı olduğunu düşünüyorum.

232 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:11:44 

Cruise taktiran arkadaslar sizde de dugmeden hiz artimi her basmada 1 km/saat mi oluyor? Bildigim kadari ile bazilarimizda bu artis 5 km/ saat oluyor. Bu ayarlamayi nasil yapariz?

212 Mesaj
16 Temmuz 2010; 18:55:50 

quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Cruise taktiran arkadaslar sizde de dugmeden hiz artimi her basmada 1 km/saat mi oluyor? Bildigim kadari ile bazilarimizda bu artis 5 km/ saat oluyor. Bu ayarlamayi nasil yapariz?

Sn.turkkan79, artış 1 km./saat oluyor. Artış ayarı ile ilgili bir seçenek farketmedim. Bilgisayar üzerinden yazılım ile olabilir belki? Kimde 5 km./saat ?

KAAN

18 Mesaj
16 Temmuz 2010; 19:07:49 

quote:

Orijinalden alıntı: oscarmiller

Aracınızı ve isminizi üye listesine ekledim, tekrar hayırlı olsun.
İyi sürüşler

Tesekkurler.

469 Mesaj
17 Temmuz 2010; 10:33:45 

Arkadaşlar,bu cam filmlerinin fenni muayenede sorun teşkil ettiği ve söktürüldüğünü duymuştum.Bu ne derece doğrudur bir bilgisi olan var mı acaba?

Epson TW 6000 projeksiyon+oem 240X180 perde+vestel 106 led TV.+onkyo tx-nr 616,phılıps5700 blu-ray,pure-acoustics QX900(7+1),pure acoustics sl12 sw+HP pavlion i5+vw tiguan T&F

4118 Mesaj
17 Temmuz 2010; 13:05:13 

bende 10km/h olarak artıyor yada azalıyor...

quote:

Orijinalden alıntı: Gurcan_Kaan

Sn.turkkan79, artış 1 km./saat oluyor. Artış ayarı ile ilgili bir seçenek farketmedim. Bilgisayar üzerinden yazılım ile olabilir belki? Kimde 5 km./saat ?

Sinema ve Stereo sistemim

13 Mesaj
17 Temmuz 2010; 14:18:53 

Tiguan almadan önce yazmıştım ve fiyat önerileri almıştım ama 15 gündür siteye giremedim ( Tatil nedeniyle). Şu anda Tiguan 1,4 F&F cam tavan aracımla 3300 km yapmış deneyimli bir sürücüyüm ve keyfime diyecek yok, 3300 km sonrasında araçtan çok memnunum. Herkese selamlar.

998 Mesaj
17 Temmuz 2010; 15:14:22 

Aracınızı güle güle kullanın, çok güzel bir seçim F&F ve cam tavan.
İsminizi ve aracınızı üye listesine ekledim.
İyi sürüşler

quote:

Orijinalden alıntı: cbayarslan

Tiguan almadan önce yazmıştım ve fiyat önerileri almıştım ama 15 gündür siteye giremedim ( Tatil nedeniyle). Şu anda Tiguan 1,4 F&F cam tavan aracımla 3300 km yapmış deneyimli bir sürücüyüm ve keyfime diyecek yok, 3300 km sonrasında araçtan çok memnunum. Herkese selamlar.

319 Mesaj
17 Temmuz 2010; 23:42:24 

asıl ben teşekkür ederim sayın Gurcan_Kaan.
sayenizde bizim de datayı yükletme fırsatımız oldu.

quote:

Orijinalden alıntı: Gurcan_Kaan

Teşekkür ederim Sn.drkaramurat ve Sn.vinyakal,
Yedi ay süre mücadele sonunda araca navigasyon yüklemesi yapıldı.
Çağ Otomotiv ve Doğuş'tan yakın ilgi gösteren bayana da teşekkür ederim.

Bu arada Doğuş'un mart ayında 750+işçilik fiyat konusunda gereksiz ve yanlış ısrarına rağmen hız sabitleme sistemi (Cruise Control)'ü yaklaşık 260 TL ye taktırdım. Gayet iyi çalışıyor.
İyi sürüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vinyakal -- 17 Temmuz 2010; 23:43:25 >

23 Mesaj
18 Temmuz 2010; 9:50:53 

WV Kampanya yapmış, 31 Temmuz a kadar 2011 model Tiguanlar 2010 fiyatlarınaymış.

İlgilenenlerin bilgisine..

Ayrıntılı bilgi:

http://binekarac.vw.com.tr/#/kampanya/46

232 Mesaj
18 Temmuz 2010; 11:17:52 

Astramastra cruise takildigindan beri mi oyle sizde? Sonra mi yaptirdiniz yoksa?

518 Mesaj
18 Temmuz 2010; 12:02:07 

Arkadaşlar deri koltuklara sonradan soğutma sistemi yapılabiliyor mu, bilginiz var mı ?

Tanrıyı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset.

311 Mesaj
18 Temmuz 2010; 13:00:21 

quote:

Orijinalden alıntı: virgaba

Arkadaşlar deri koltuklara sonradan soğutma sistemi yapılabiliyor mu, bilginiz var mı ?

sayın virgaba sizin kullandığınız deri koltukmu yoksa yaptırmayımı düşünüyorsun?
sizinki deri koltuksa yaz aylarında sırtta terletme yapıp rahatsızmı ediyor?

ben deri koltuklu olanını tercih etmeyi düşünüyorum sıkıntı var ise bilgilendirin lütfen teşekkür..

518 Mesaj
18 Temmuz 2010; 15:25:39 

quote:

Orijinalden alıntı: turati

sayın virgaba sizin kullandığınız deri koltukmu yoksa yaptırmayımı düşünüyorsun?
sizinki deri koltuksa yaz aylarında sırtta terletme yapıp rahatsızmı ediyor?

ben deri koltuklu olanını tercih etmeyi düşünüyorum sıkıntı var ise bilgilendirin lütfen teşekkür..

Sanırım terleme olayı kişisel biraz da....bazı arkadaşlarımız deri koltuktan rahatsız olmadıklarını daha önce belirtmişlerdi...benim deri koltuk evet...hasır bir örtü kullandım bir süre ama fayda etmedi...

ısıtmalı deri koltuk sonrada yaptırabiliyorsunuz ama soğutma sistemi yaptıran hiç duymadım....

518 Mesaj
18 Temmuz 2010; 15:30:03 

Diğer bir sorum da acaba konsolda sabit bir ekran taktırmadan (malum hırsızlık oalyllarından ötürü) arka görüş kamerası taktırabilir myiiz ? Ekranı yanıma alıp götüreceğim mesela akşamları...ya da kamerayı gps ime entegre edebilirler mi ?

6 Mesaj
18 Temmuz 2010; 19:22:44 

Sonunda gezmekkten fırsat bulup birkaç foto çektim. Karşınızda Tiguan 2.0 200 beygir 19'' çelik jant tiptronic R-LİNE...

Edit: Aracım 200 beygirmiş, KKTC'deki satıcı 170 dedi ama o da bilmiyormuş ;=)

0

local://upfiles/78849/E945B6D0976042D1BEB2D7D450CA982D.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badikbadik -- 27 Temmuz 2010; 0:23:02 >

6 Mesaj
18 Temmuz 2010; 19:34:11 

Sonunda gezmekkten fırsat bulup birkaç foto çektim. Karşınızda Tiguan 2.0 200 beygir 19'' çelik jant tiptronic R-LİNE...

0

0

local://upfiles/78849/553721AB0689400C9C54874FCCE2412F.jpg

local://upfiles/78849/8EBC12B16DC442789F215063DC6EF2A5.jpg

local://upfiles/78849/D8F3B1BB96394572A23FA4B2A34CA0C2.jpg

Ekteki dosya (3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badikbadik -- 27 Temmuz 2010; 0:23:38 >

1 Mesaj
18 Temmuz 2010; 22:45:31 

Merhaba;

2 hafta önce Tigu'mu aldım. 1.4 F&F SR Beyaz. Şuanda araç 2400km.de, inanılmaz memnunum, yakıt ta umarım ilerleyen km.lerde biraz düşer:) Ama ne yakarsa yaksın bu arabaya değer..

Bir sorum olacak sizlere, 2.Consumption aracın ortalama yakıt tüketimini göstermeli ama benim aracımda her yola çıktığımda sıfırlandığını görüyorum, eminin basit bir yerden genel sayaç olarak değiştirilebiliyordur, bana yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.

3873 Mesaj
19 Temmuz 2010; 2:12:12 

quote:

Orijinalden alıntı: othara81

Merhaba;

2 hafta önce Tigu'mu aldım. 1.4 F&F SR Beyaz. Şuanda araç 2400km.de, inanılmaz memnunum, yakıt ta umarım ilerleyen km.lerde biraz düşer:) Ama ne yakarsa yaksın bu arabaya değer..

Bir sorum olacak sizlere, 2.Consumption aracın ortalama yakıt tüketimini göstermeli ama benim aracımda her yola çıktığımda sıfırlandığını görüyorum, eminin basit bir yerden genel sayaç olarak değiştirilebiliyordur, bana yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.

Sizinki büyük ihtimalle 1.Consumtiondur. 1.Consumtion ekranda yazarken direksiyondaki ok tuşuna basın 2.consumtion a geçer.Ekrandada 2 veya 1 diye gösterir zaten.Basık tutarsanız da sıfırlanır.

207 Mesaj
19 Temmuz 2010; 13:04:46 

cok geçmiş olsun, benim aracımı bu hale getirseler sanırım gecelerce uyuyamazdım ve bu benim için cinayet sebebi sayılır :(

quote:

0

**BMW 520 I Model 2014*
**Iphone 4 16 GB*
**Samsung Note 3*
**Sony Tablet S 111DE 16 GB WIFI*
**HP Pavillion G6 i5 - 500 GB*

207 Mesaj
19 Temmuz 2010; 13:07:40 

hayırlı olsun.güle güle kullanın. Sırasıyla 1-yan koruma çıtaları 2-spor direksiyon 3-Otomatik vites 4- Jantlar 5-digital klima ünitesi harika değişiklikler.

quote:

Orijinalden alıntı: badikbadik

Sonunda gezmekkten fırsat bulup birkaç foto çektim. Karşınızda Tiguan 2.0 170 beygir 19'' çelik jant tiptronic R-LİNE...

0

local://upfiles/78849/E945B6D0976042D1BEB2D7D450CA982D.jpg

**BMW 520 I Model 2014*
**Iphone 4 16 GB*
**Samsung Note 3*
**Sony Tablet S 111DE 16 GB WIFI*
**HP Pavillion G6 i5 - 500 GB*

392 Mesaj
19 Temmuz 2010; 13:09:50 

Arkadaşlar beni de listeye ekleyin.2009 T&F 1.4 tsi 4X4 150 beygir siyah tiguanımız var.Yaklasık 1 sene 3 ay oldu 18.000 km'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgulcemal -- 19 Temmuz 2010; 13:10:53 >

Flickr - 18-105mm VR

10 Mesaj
19 Temmuz 2010; 15:15:17 

çok teşekkürler, maalesef yapacak bir şey yok, hırsızların yeni gözdesi tiguanlar, son hırsızlık olayında 2 sokak arayla 3 aracın teybini almışlar, biri de benim ki

998 Mesaj
19 Temmuz 2010; 16:38:40 

İsminizi ve aracınızı listeye ekledim, güle güle kullanın. Ben alalı tam 1,5 yıl olmuş ben de 21.700 Km yaptım.
İyi sürüşler

quote:

Orijinalden alıntı: akgulcemal

Arkadaşlar beni de listeye ekleyin.2009 T&F 1.4 tsi 4X4 150 beygir siyah tiguanımız var.Yaklasık 1 sene 3 ay oldu 18.000 km'de.

2603 Mesaj
19 Temmuz 2010; 20:42:17 

bugün Ankara-Konya arası sürdüm. araç full dolu (4 kişi (2 erişkin, 1 genç, 1 çocuk), 4 valiz, 4 çanta) 110'da cruise kontrol ile 7.4 lt yaktı...

yarın antalya'ya geçiyoruz tatil için, onu da hesaplayacağım...

Olympus OM-D
14mm 2.5
20mm 1.7
25mm 1.4
45mm 2.8 Macro
75mm 1.8

998 Mesaj
20 Temmuz 2010; 13:27:52 

Aracınızı ve isminizi üye listesine ekledim.
İyi sürüşler ve tekrar geçmiş olsun

quote:

çok teşekkürler, maalesef yapacak bir şey yok, hırsızların yeni gözdesi tiguanlar, son hırsızlık olayında 2 sokak arayla 3 aracın teybini almışlar, biri de benim ki

4118 Mesaj
20 Temmuz 2010; 14:56:24 

aldığımda benim T&F de zaten CC vardı.Ayarlarında da herhangi bir değişiklik yapmadım.
quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Astramastra cruise takildigindan beri mi oyle sizde? Sonra mi yaptirdiniz yoksa?

Sinema ve Stereo sistemim