Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (322. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.764.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saatte 234 km. forumda ifade edilen en yüksek sürat.. Gerçekten dikkatli olmalıyız, x5 dersleri bizi bozmasın.slm
  • Sn. Autograph, T&F ile çok şanslısınız. Forumda ayrıcalıklı olduğunuzu düşündüm.F&F ndan farkı bunu ortaya koyuyor sanırım. Serviste kedi meselesini gündeme taşıyacağım, bakalım Doğuş ne diyecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akı.

Sn. Autograph, T&F ile çok şanslısınız. Forumda ayrıcalıklı olduğunuzu düşündüm.F&F ndan farkı bunu ortaya koyuyor sanırım. Serviste kedi meselesini gündeme taşıyacağım, bakalım Doğuş ne diyecek?

teşekkürler benimle beraber bir kaç arkadaşımın şansı oldu TF almak. Light da olsa off-road kapasitesini artırıyor.
  • Merhaba Astramastra ; sende de vites geçişlerinden sonra cik'leme sesi oluyor mu? bazı arkadaşlarda bu ses hiç yok ise bence bu normal değil , servisin bu sorunu çözmesi gerekiyor diye düşünüyorum
  • oluyor ... servise götürdüğümde bu sesin turbo motorlu araçlarda normal olduğunu söylemişlerdi.
    su pompası değişimi bazı arkadaşlarda işe yaramadığını görünce de üstelemedim açıkcası,
    Tigumun orasını burasını söktürüp taktırmak işime gelmedi.Ama haftasonu 15 bin bakıma
    götüreceğim başka bir servise ,birde oradan bilgi alayım ,bakalım ne diyecekler.
  • Merhaba arkadaşlar,

F&F Tigu sahibiyim. Sormak istediğim bazı konular var.

1. ABT dış kit uygulayan var mı varsa bizimle fotolarını paylaşırsa sevinirim.
    2. Ön farlarda halkalı led lamba uygulaması yaptıran var mı.
    3. Plastik ön-arka tanpon ve yan korumaları boyatan var mı?

Resimlerini paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar.
  • tesekkurler astramastra , ben su pompasını değiştirmiştim bir süre ses kesilmişti fakat tekrar başladı ,
    turbo motorlarda bu ses normal ise niçin bazı arkadaşlarımızda hiç yok bu ses , ben de bunu merak ediyorum , bence burada bir ikilem var
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxi-gen

tesekkurler astramastra , ben su pompasını değiştirmiştim bir süre ses kesilmişti fakat tekrar başladı ,
    turbo motorlarda bu ses normal ise niçin bazı arkadaşlarımızda hiç yok bu ses , ben de bunu merak ediyorum , bence burada bir ikilem var

motorda hem supercharger hem turbo olduğu için belki devreye girmesiyle alakalıdır(3500 de veya 4000 devirde turbo devreye giriyor diye biliyorum)
    bu arada kulüp logosu yine gündemden düştü
  • Merhabalar , vw'den gelen mj sonrası baktığım yan basamak için Tamaş'tan 650 TL işçilik dahil fiyat verdiler sizce fiyat nasıl , tavsiye edermisiniz
  • Arkadaşlar Zenec NC2010 taktırdım, ilk baktığım şey iphone ile uyum sağlayıp sağlamadığı idi. Saniyeler içinde rehberim ekrana geldi. Diğer izlenimlerimi tüm fonksiyonlarını kullandıktan sonra yazıcam. Çıkan RCD510 umu da satıyorum. RCD510 düşünen arkadaşlar PM atabilir...
  • Slm,

Bende de aynı problem 2000 km sonrası başladı ve su pompasını değiştirdim. Şu an araç 8000 de ve şimdiye kadar problem tekrarlamadı. Bence bakımda değiştirebilirsin...

bu arada bir şey sormak istiyorum, çukurlardan geçerken veya bozuk yollardan geçerken sağ ön kısımdan ses gelen arkadaşlar var mı?

teşekkürler
    FRESHTIGU
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Arkadaşlar Zenec NC2010 taktırdım, ilk baktığım şey iphone ile uyum sağlayıp sağlamadığı idi. Saniyeler içinde rehberim ekrana geldi. Diğer izlenimlerimi tüm fonksiyonlarını kullandıktan sonra yazıcam. Çıkan RCD510 umu da satıyorum. RCD510 düşünen arkadaşlar PM atabilir...

Hayırlı olsun.Wv servisi bana bayağı bu makineyi övdü.Çin malı ancak servis garantisi altında ve rehber işlevi,direksiyon tuş uyumu zaten en önemli özelliği.İlerleyen dönemde çözünürlük, ses kalitesi v.b özelliklerini paylaşırsanız sevinirim.
  • Arastirdigim kadari ile çin mali degil, isvicre mali. Bir suredir aracimdan uzaktim o yuzden ozelliklerini kullandikca yazicam
  • Maalesef Çin'de üretiliyor.Servisten güvenilir kaynaktan öğrendim.Ancak önemli olan servis garantisi...

quote:

Arastirdigim kadari ile çin mali degil, isvicre mali. Bir suredir aracimdan uzaktim o yuzden ozelliklerini kullandikca yazicam
  • ellerine sağlık astramastra, süper oldu bu, en azından arabam gelene kadar bununla oyalanacağım
  • ikilem var evet,zaten bazı servislerin bu ses için parça değişimini kabul edip bazısının etmediğinden belli.
    Su pompası değişimide %100 çözüm olmadığı için doğuş bu problemi kabullenmek istemiyor anladğım
    kadarı ile deneme yanılma /test yöntemine gidiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: oxi-gen

tesekkurler astramastra , ben su pompasını değiştirmiştim bir süre ses kesilmişti fakat tekrar başladı ,
  • Tamaş doğuşun ortağı gibidir...bence diğer servislerden de fiyat alın daha uygun fiyata bulacağınıza eminim.

quote:

Orijinalden alıntı: Tigu777

Merhabalar , vw'den gelen mj sonrası baktığım yan basamak için Tamaş'tan 650 TL işçilik dahil fiyat verdiler sizce fiyat nasıl , tavsiye edermisiniz

• size maliyeti ne oldu... resimleri ve paylaşımlarınızı bekliyoruz.

keyifli sürüşler..

quote:

Arkadaşlar Zenec NC2010 taktırdım, ilk baktığım şey iphone ile uyum sağlayıp sağlamadığı idi. Saniyeler içinde rehberim ekrana geldi. Diğer izlenimlerimi tüm fonksiyonlarını kullandıktan sonra yazıcam. Çıkan RCD510 umu da satıyorum. RCD510 düşünen arkadaşlar PM atabilir...
  • 2646 tl, cardfinansa 8 taksit...resim de yüklerim tabi ki...bu akşam dvd izleyerek yolculuk ettim şehiriçi kısa mesafe tabi.. kullanma kılavuzunda el freni devrede değilken video opsiyonu çalışmaz yazıyor fakat servise rica etmiştim ayarlamışlar seyahat esnasında da video oynatıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: selimko

ellerine sağlık astramastra, süper oldu bu, en azından arabam gelene kadar bununla oyalanacağım
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.