Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
418
Favori
3.764.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.netcarshow.com/volkswagen/2008-tiguan/1600x1200/wallpaper_8c.htmburda tavan komple açılmış acaba doğruysa heyacanım dahada artacak :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkan39 -- 10 Temmuz 2009; 16:21:03 >
  • Bu güzel görüntü için; ENDER ELEKTRONİK'e teşekkür ederim...

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...
  • SEvgili Zortuk,
    Güle güle kullanın. Harika olmuş. Takılma esnasında nereler sökülüyor, birazcık bilgi yazarsanız düşünen herkese fikir verebilir.

Bu arada çift renkli kokpit çok şık görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autograph -- 12 Temmuz 2009; 16:20:38 >
  • Havalandırma çıtası tek parça ve kolay çıkıyor...tırnaklı...teyp soketli yani 20 dk montaj tamam...gprs antenini ve tv free teypin arkasındaki boşluğa yerleştirdiler...istanbulda gprs harikaydı...ama antepe dönünce boşluğa düştüm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zortuk

Havalandırma çıtası tek parça ve kolay çıkıyor...tırnaklı...teyp soketli yani 20 dk montaj tamam...gprs antenini ve tv free teypin arkasındaki boşluğa yerleştirdiler...istanbulda gprs harikaydı...ama antepe dönünce boşluğa düştüm...

Çok teşekkürler
  • servisler 500 tl den başlayan fiyat çekiyorlar...

quote:

Orjinalden alıntı: tigu

Arkadaşlar selam
    F&F da telefon alt hazırlığı olduğunu duydum.
    Bluetoot chazı takılması gerekiyormuş. Bu konuda bilgisi olan varmı.
    Maliyati nedir?

Saygılar
    Teoman
  • sayın Zortuk,
    gerçekten sistem aracınıza çok yakışmı ş.güle güle kullanın,montajın çok kolay olduğunu bahsetmişsin.model,fiat,nedir.navigasyonun ist.sonra antepte randımanlı olmaması daha sonradan yüklenemeyecek anlamına mı geliyor.bluetooth aktifmi.
    selamlar.
  • Sayın astramastra

Yardımınız için teşekkür ederim.

Hiç cihaz taktıran var mı ? Kullanışlı mı?

Selamlar.
    Teoman
  • Ender Elektronik ile görüşmüştüm. bluetooth ile listeyi öndeki ekranda görebiliyormuşuz. Teypte değil...
  • Bu orjinal RNS 510...1000-1100 Euro civarında ayrıntılı bilgileri ''pasat kullanan ve sevenler'' formunda bulabilirsiniz....ayrıca çin malı cihazlarla ayrıntılı karşılaştırması var...bluetooth aktif değil ayrıca parça takılması lazım...Navigasyonda şimdilik 6 il var...İstanbul-Kocaeli-Bursa-Ankara-Antalya-Adana...tüm türkiye Haritasını bekliyoruz...Orjinal cihazın artısı tüm bilgilerin MDF ekranında görünmesi...radyo dinlerken navigasyon yönlendirmesi ekrandan devam ediyor...gündüz parlak ışıkta bile, okunan parlak ekran...30 gb hafıza...kaliteli görsel menüler....iyi çeken rds radyo...birinci sınıf işcilik...simens....Navigasyon öncelik diyorsan...Çin malını tercih edin...
  • merhaba arkadaşlar bende aracımı haziran ayında aldım (F-F) araç süper foruma yeni üye oldum.fakat aracın performansını görmeye aracını gücünü hissetmeye radarlar ve cezalar müsade etmiyor,.
  • müzik listesini foruma yeni katılan arkadaşlarlada paylaşırsanız seviniriz.
  • Herkese Merhaba,

Bende F&F 1.4 için siparişi verdim.Ağustos ayında alırsam ruhsata 2010 model yazabileceklerini söylediler.Şu anda gün sayıyorum.3 Ağustosta aracıma kavuşuyorum.

Herkese hayırlı sürüşler...
  • Sevgili Gülbin ve Tozbilgen,
    Hoşgeldiniz araçlarınızı güle güle kullanın...
  • Sayın Tozbilgen,
    Hoşgeldiniz , Hayırlı olsun.
    FF in plakalı maliyeti nedir?

Saygılar.
    Teoman
  • O işlerle eşim uğraştı.O yüzden ne kadar verdi bilmiyorum ama tüm maliyeti yaklaşık 66.500 TL'ye geldi.
  • Tekrar Hayırlı Olsun.
    Gerçekten iyi fiyatla almışsınız.

Saygılar

Teoman
  • Aramıza hoşgeldin "tozbilgen"Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın.
  • Herkese Merhaba,

Uzun suredir buralarda değildim, birçok arkadaşın katıldığını gördüm. Yeni Tigulanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Tigu ile 2000 km yakın mesafe yapıp keyfini çıkardım. 3. ayda 7000 km oldu. İlk zamanlara göre performansın daha iyi olduğunu hissediyorum.
    Son birkaç gündür hissettiğim bir ses var. Bazen gaza ilk basış esnasında kuş sesine benzeyen çok kısa bir ses geliyor. Henüz servisle konuşamadım ama böyle bir tecrübe yaşayan oldu mu?
  • merhabalar arkadaşlar. bu arada yeni tiguan alan arkadaşlarada kazasız sürüşler dilerim.

quote:

Orijinalden alıntı: aorta

Herkese Merhaba,

Uzun suredir buralarda değildim, birçok arkadaşın katıldığını gördüm. Yeni Tigulanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Tigu ile 2000 km yakın mesafe yapıp keyfini çıkardım. 3. ayda 7000 km oldu. İlk zamanlara göre performansın daha iyi olduğunu hissediyorum.
    Son birkaç gündür hissettiğim bir ses var. Bazen gaza ilk basış esnasında kuş sesine benzeyen çok kısa bir ses geliyor. Henüz servisle konuşamadım ama böyle bir tecrübe yaşayan oldu mu?

benim araçtada böyle bir ses geliyordu zamanla arttı.sorun devirdaim in ordaki manyetik kavramadan geldiğini söylediler. aynı sorun burada bir tiguan cı arkadaşında dikkatini çekmiş .serviste manyetik kavramayı değiştirdiler.şu anda bir sorun gözükmüyor.fakat arkadaşın aracındaki ses kesilmiş

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.